Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

no ciekawę jedne wpis z pożarło a drugi zobaczymy http://www.youtube.com/watch?v=YmrPyxZ80ec&feature=related ...----Witam:----) ---Serdecznie:----) .. Ludzie,których nie znałam, przed nimi się otworzyłam, właśnie im zaufałam, bo dawniej tylko byłam. A dzisiaj znów jestem i wiersze Wasze czytam, i wzruszam się tym gestem, gdy widzę słowo "WITAJ" I chce być razem z Wami, być bliżej w każdym słowie, I kochać Was wierszami, I tym co serce powie. Bo życie nam ucieka, niech wszyscy się obudzą, jak pisał ksiądz poeta "Śpieszmy się kochać ludzi.." *.*.* *.*.* (_________________( --\......Przyjaźń to..........\ ---\.......wdzięczne słowo...\ ----\........Przyjaciel...........\ -----\...to rzecz święta.........\ ------\...... dzieli nas droga.....\ -------\ ....lecz serce zawsze...\ --------\.....O WAS pamięta....\ --------(_________________( http://www.youtube.com/watch?v=iCTSHl3nm0s&feature=related lubie ta melodje odpręzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku dziękuje za obiadek pychotka mniam mniam ja mam dzisiaj żurek (________________________________________________)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...Oj, Banderasku, ale wcześnie z obiadkiem się wyrobiłaś. Ja uwielbiam kopytka...kto wie czy zaraz nie polecę do kuchni...Dziewczątka, litości... bo rano Roberta narobiła mi smaku na gołąbki ...i już się u mnie dusi gar gołąbków , wcześniej musiałam po dwie główki kapusty do sklepu...:D Banderasowa, o swojej wadzie wzroku wiem od dziecka, bo to wada genetyczna po moim tacie. Obiecałam sobie, że jak przepracuję 25 lat, to wtedy pomyślę o tym, żeby zacząć je oszczędzać (oczy). Kilka lat temu nawet nikt by się dłużej nie zastanawiał, dali by mi rentę. A teraz...muszę walczyć. Pozdrawiam wszyściutkie :) Kosmi --------nie mam zdjęć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo kochane dziewczynki❤️ Melduje sie po tygodniowej przymusowej przerwie spowodowana brakiem internetu. Od wczoraj mam juz:) Duzo rzeczy w mieczyczasie sie zdarzylo. Wiem od Tokiny ze Bondi jest w szpitalu. Kochana Bondi 🌼zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Przegapilam urodzinki naszych solenizantek Banderaska i Kosmi. Spoznione ale bardzo serdeczne zyczenia, zdrowka przede wszystkim zycze. W miedzyczasie tez wrocily urlopowiczki Zuzik i Pszczolka. Zdjecia Zuziku doszly i nie tylko zdjecia, ksiazka od Ciebie tez. Dziekuje pieknie. Fotki suoer, wygladasz bardzo, bardzo:) A na ta gimnastyke to chyba juz zabronimy Ci chodzenia Zuzik:) bedzie za dobrze:):) Od Kosmi niestety nic nie doszlo:O Musze dokladnie jeszcze poczytac wasze wpisy z calego tygodnia. Na szczescie albo nieszczescie nie jest tego za duzo. Sezon urlopowy i u nas na topiku:) U mnie leje od tygodnia. Ja jestem troche jestem podziebiona, pare dni temu zmoklam jak kura, no i sa efekty:( Rowerzystka ma racje, Afryka jest lepsza:) Wszystkie Was serdecznie buziam, pozdrawiam. Jeszcze dzis kukne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam o Twoim problemie Poetko. To znaczy ze w pracy tylko na krotko sie poprawilo, teraz znowu jest zle i chcesz uciekac:( A jeszcze poltora roku temu bylas taka optymistyczna, mialas perspektywe pracy na wymarzonym stanowisku, no i Ty bylas odpowiednia osoba na to miejsce. Kurcze jak w zyciu sie wszystko zmienia:O Teraz masz tego wszystkiego dosyc. Te cale opinie rzeczoznawcow orzekajacych o rencie, nie brzmia specjalnie obiecujaco, chociaz ja sie na tym nie znam:O Jesli nie dostaniesz renty Poetko, wyreperuj oczka. To bedzie Ci potrzebne. Kto wie gdzie bedziesz mieszkac i pracowac za 5-10 lat. Twoje chlopaki sa juz duze i samodzielne. A zreszta nie wiem czy po 25 latach pracy mozna dostac rente z ktorej da sie godziwie wyzyc. U nas raczej nie:( nie wiem jak w Polsce, ale pewnie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloł dziewczynki Bonita nareszcie jesteś, cieszę się ogromnie:D Poetko hmmm chyba sama nie wiem na jakim śwecie żyję;):P Roberto złapaliście wtedy tego pijusa? Banderasku;) dzięks:D dziewczyny z południa pewnie nie uwierzą - u mnie caluśki dzień lało z króciutkimi przerwami:o ale przynajmniej nie ma takiej duchoty i to jest :classic_cool: wczoraj napisałam, że złamałam sobie pazury, źle napisałam - ja je sobie wyrwałam i nic nie mogę robić, bo to prawa ręka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Bonitka👄huuuuuuuura:D...Zajefajnie że już jesteś 👄 Teraz czekamy na bondi👄i terterka👄 Małgosi👄Maaluutkkieej👄i Mariijki👄też już dawno nie było:(((( Haaaaaalo!!!!!!!! Łasiczka👄to już pewnie nie zajrzy😭....ale My czekamy:D Idę na podusię💤...pogoda dziś iście barowa;)))) Śpijcie smaczniei miiiiiłej niedzieli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Bonitka nasz już JEST hurrrrraaaaa🖐️ Bondi zdrowiej szybciutko czekamy na Ciebie 🖐️ Zuuziczku u mnie tez leje i przechodzą burze :( 🖐️ Banderasku masz rację co do ząbka zdecyduje po niedzieli co robić :( 🖐️ Po niedzieli też mam testy na alergie :( na pyłki we wtorek a pokarmowy w czwartek wszystko na raz sie zebrało i ząb i testy :( Na pocztę cosik podesłałam :) :)🖐️ Życzę dla KAŻDEJ pięknej nocki 👄👄👄 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmokam każdą z osobna👄 Bondi❤️wracaj szybko do zdrówka 👄 U mnie wszystko ok tylko obecnie jestem bardzo zabiegana...znowu w domu remont a urlop dopiero we wrześniu teraz nie mogę wziąć urlopu bo mam zastępstwo ( jak ja tego nie lubię ). Poetko ja właśnie mam ustalona grupę stałą (dawniej III a obecnie lekki stopień niepełnosprawności ) to było dawno temu (1988 r. ) oko mam po operacji ale mam bardzo podobną chorobę oczu jak TY. Wtedy, jak dostałam III gr ( leczyłam się w Klinice w Katowicach u profesor Gierkowej - obecnie ma drugie nazwisko ) lekarze byli oburzeni, że dostałam III a nie II. A na komisji dotyczącej zaliczenia mnie do osób niepełnosprawnych w związku z chorobą oczu kazano mi się rozebrać do połowy, stanąć na wadze, osłuchano mnie a nikt mi do oczu nawet nie popatrzył:(. Grosza złamanego nie dałam...dlatego bardzo dziwne dla mnie jest, że Tobie odmówili.... Idę już spać bo jestem strasznie zmęczona DOBRANOC***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko❤️ wybacz Personalnej....wiem, że podpadłam u Ciebie ale daj mi jeszcze troszkę czasu. 👄. Mocno przytulam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze sobie przypomniałam...od żadnej z Was nic nie dostałam na @ ..........dlaczego😭ani jednego zdjątka:( papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc aha chyba jutro wraca Terterek, ale pewnie zajrzy dopiero w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez leje a obiecywali ladna pogode na weekend:( No nic! Jakos to przetrzymam. Dobranoc spijcie dobrze😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie żar, duchota, życie jest nieznośne - ja nie wytrzymuję czegoś takiego 😭. I na dodatek dziś rano wstałam z nowymi dolegliwościami, bardzodokuczliwymi i bolesnymi :-( - ale nie będę nic opowiadać, bo to i tak nic nie pomaga :-o. Bonitko! Fajnie, że jesteś znów 👄 Personalna, dobrze, że się pokazałaś!!!👄 Zuuziku! To masz problem z paluszkami :-( Poetko, wiem, ze masz dylemat z tymi komisjami. Naprawdę, nie potrafię poradzić co powinnaś zrobić. Ja od dobrych kilku lat mam problem rentowy, ale nawet nie chce mi się o tym opowiadać. Jedyne, co uzyskałam to stopień umiarkowany niepełnosprawności, na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski wam posyłam, trzymajcie kciuki, żebyśmy tzn. moi bliscy jakoś przetrwali jutrzejszy koszmar temperaturowy!!! I proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!!👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku :) Bonitko :) posłałam na @ 👄 Personalna :) do Ciebie nie mogę coś wysłać :( podaj mi swojego maila na NK 👄 Bechemootku :) u Ciebie żar a u mnie po chłodniało i pada co jakiś czas :( uważaj na siebie👄 No a teraz już lecę na podusię :)👄DOBRANOC👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki❤️pobuuuudka!:D Zapraszam na kawkę (_)>(_)>(_)> i herbatkę (__)?(__)?(__)? i inusię (_)>>(_)>> Na śniadanko arbuzik uuuuuuuuuuu:))) i bananki JJJJJJ :)))) Do tego płatki owsiane mleczku (______________)>>>>>> Miłego dnia:D bechemootku 👄 bondi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, witam Was w niedzielny poranek u mnie pochmurno ale słonko przebija się przez warstwę chmur, mam nadzieję że dziś się nie przebije bo tak jak Bechemootek mam już dość tej pogody:( wczoraj było 30 st w cieniu a w słońcu to nawet nie chcę myśleć , zrywałam tylko ogórki i pomidory a zdążyło mi przypiec skórę U mnie wiadomo coraz mniej czasu , coraz mniej sił :( potrzebuję odpoczynku i marzę o miesięcznym urlopie :D:D wiem mrzonki:P Zapodaję kawusię , herbatkę , inkę , soki , wodę mineralną i na co kto ma ochotę , nawet na kieliszek koniaku do porannej kawy na wzmocnienie. Personalna , ja Cię rozumiem, jest tyle spraw na głowie że nie masz czasu i nawet pewnie siły na rozmowy, spokojnie , poczekam 👄 Pszczółko tak jak do innych dziewczynek do mnie też dotarła poczta pusta. Kiedy przeczytałam że byłyście z Robertą w tym samym ośrodku , prawie w tym samym czasie to mi się gorąco zrobiło, jaka szkoda że nie doszło do spotkania :( ubolewam. Mam nadzieję że następnym razem dogadacie się wcześniej co do czasu i może się uda. Roberto , oglądnęłam masażer teścia i muszę przyznać że mamy z teściem podobne potrzeby :) W tym samym czasie kupiłam też masażer , oczywiście nie taki fuul wypas ale ma podobne działanie. Codziennie się masuję i nawet pomaga mi na kręgosłup, myślałam że naszej Beti taki masażer by się przydał:) Bonitko bardzo się cieszę że wreszcie uruchomiłaś neta , bo już się bałam że nawet student nie pomoże takie to trudne. Zuuziczku dmucham na Twoje obolałe paluszki ,tak mi przykro że cierpisz :( Proszę nie zwalaj jednak na 13 bo to niekoniecznie jego wina, po prostu przypadek👄 Banderasku mam nadzieję że autko już jeździ i może jakiś wypad za miasto z Małżusiem zaplanujesz :) Poetko tak mi przykro że te pacany tak Cię traktują , nie mam nawet słów by wyrazić swoje oburzenie Przecież nie tylko masz problem z oczkami ale i serduszkiem też więc jakby te dwie sprawy połączyć to chyba podstawa jest by dostać rentę, no ale oni są dziś Bogami i nie każdemu jest dane dostąpić zaszczytu bycia rencistą Beti co Ty kombinujesz ???:D Marijka👄 Maaluutka👄 Bondi wracaj do zdrowia👄 Teretereku już wracaj do nas 👄 Rowerzystko jak w górach ? Kiedy opiszesz jak się zakończył konflikt męsko- damski ? i kto wyszedł z niego obronną ręką?👄 Małgorzatko co u Ciebie po co Ty do tego Lu...jeździsz na tak długo?👄 Kosmi👄 Bechemootku👄 Wesołku , przybywaj, wakacje się kończą 👄 Dziewczynki , wszystkie Was serdecznie pozdrawiam i życzę miłej niedzieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku ależ jesteś szybka , nie dość że podałaś kawusię to jeszcze śniadanko , super , wielkie dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u mnie leje od rana jest paskudnie teraz zapodaję obiadek rosół z makaronem (_________________________________) kluski@@@@@@@@@@@@@@@@@ do tego kotlety schabowe ############## oraz mizeria życzę smacznego Tokina jeszcze nie napisze o co chodzi jak będzie po wszystkim to wam powiem narazie nienie gniewajcie się pozdrawiam Wszystkie ❤️👄 <stopka></stopka> <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki, U mnie nareszcie nie pada. W zwiazku z tym po zjedzeniu tylko rosolku" z wkladka":P wyruszamy w swiat. Jak ktos glodny rosolku( wolowo-drobiowy) jest dosyc, prosze sie czestowac. Tokina to nie student uruchomil moj internet.To malzowinka:P Nie lubie dopuszczac obcych ludzi do mpojego kompa i basta! Pszczolka poslij jeszcze raz te fotki,pliss. No to na razie. A my jedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Nie wiem dlaczego poczta nie dochodzi :( po wysyłałam dla każdej do Bonitki, Zuuziczka i Personalnej już trzeci raz wysyłam nie wiem CO JEST ???? :( :( A do Ciebie Banderasku doszły fotki ???? Dziś będę znowu wysyłać :( Pozdrawiam 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino❤️ wysłałam fotki napisz czy doszły ? Bonitko❤️ Tobie też posłałam:) Personalna❤️ napisz czy tym razem poczta doszła? Dziewczynki napiszcie która dostała zdjęcia:) Obiadki super Bonitko rosołek pyszny👄 Beti kotleciki mmmm. A ja dziś na obiadek miałam pomidorową i kotleciki mielone z surówką może któraś ma ochotę to bardzo proszę :) (OOOOOOOOOOOO)> (%%%%%%%%%%%)> (#########)> ❤️ smacznego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem popołudniu byłam w odwiedziny u brata ,ale jakoś nie miałam chęci zbyt długo siedzieć więc już przyjechałam:D Bonitko zobacz jaki zmyślny ten Twój Małżuś , buziaka dużego za skonfigurowanie tego urządzenia👄 Pszczółko fotki doszły, dziękuję, są piękne , ten Men to chyba Twój Małżyk , tylko tak jest w Ciebie z czułością wpatrzony jakby to jednak nie był Małżyk :P zresztą mu się nie dziwię, bo jesteś tak zjawiskowa że chciałoby się cały czas patrzeć i oko cieszyć 👄 Zapodaję cappuccino waniliowe z domieszką armaniaku, a co tam jak szaleć to szaleć @@@@@@@@@@@@@@@@@ zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×