Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

oj moja skleroza :O Pszczółko, buciki świetne, bardzo mi się podobają ale widziałam panią w moim wieku w takich butkach i wyglądała w nich trochę zabawnie:) Jednak Ty przy swojej nienagannej figurce i zresztą młodości spokojnie możesz sobie kupić. Pewnie gdyby miały mniejszy obcas skusiłabym się i ja a tak to sobie najwyżej popatrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko niedzielnie Tokina, Bechemotku, współczuję Wam dziewczyny upałów, sama szczęśliwa, że u nas tylko 26 stopni:) Pszczółko niestety po raz drugi dostałam pustą przesyłkę:o jeśli chodzi o buciki, to mnie się takie trampki na obcasch nie podobają:o ale przecież nie ja mam je nosić;), więc... udanych zakupów:) Bonita brawo dla małżusia, że się udanie zabwił w komputerowca:) Tokina obrodziły Ci pomidorki? u nas dopiero się rozkręcają w dojrzewaniu:) Banderasku ciągle czekam na Twoją odp na @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę Wam powiedzieć, że u nas zaczęły się grzyby - widziałam jak sąsiedzi dzisiaj tachali pełne koszyki, może za tydzień się wybierzemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zuuziczku, u mnie dziś było spoko, słonko nie wyszło jednak zza chmur i przeszło kilka burz , ochłodziło się i teraz jest super około 20 st z czego bardzo się cieszę. Martwi mnie tylko fakt że do tej pory pada :( w związku z czym jutro przymusowo Małża za barchety :D albo do autobusu marsz ale cóż siła wyższa:) Zuuziczku jeśli chodzi o pomidorki to nie bardzo obrodziły, mam zresztą mało krzaczków. Poza tym mam kilkanaście sztuk tych koktajlowych dla małej i tych jest dość dużo na krzaczku ale na zwykłych to nie ma za dużo , tylko po kilka sztuk. Nowe piętra nie nabierają na owoce tylko kwitną na pusto:( Mam trzy rodzaje pomidorów i najsłabsze to malinówki , tu najwyżej na krzaku dwie lub trzy sztuki i raczej nie zanosi się nie więcej. Ogórki zresztą też mam słabe, nie dość że późno wyszły to słabo owocują i już zaczynają liście żółknąć :( na razie zaprawiłam około 40 słoików i pewnie dużo więcej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dobra wiadomość dla grzybiarzy że już pokazały się grzybki , pewnie niedługo od nas pojadą ludzie w Twoje strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilismy. Ale wietrznie u nas bardzo bylo, a my na letnika sie wystroilismy:P Troche zmarzlam. Jak zwykle nie utrafilismy z pogoda. Alle trzeba sie cieszyc ze nie padalo, bo u mnie ostatnio pogoda jest do d u p y:( Bylismy w pobliskim miasteczku. Nie bylam tam z pare lat i patrzylam sobie na to wszystko okiem turystki. Dochodze do wniosku ze mieszkam naprawde w ladnych okolicach. Wypilismy kawe w kafejce, ja zjadlam jeszcze kawalek tortu a malzyk kielbase na goraco:P No i tak uplynela niedziela. Acha najwazniejsze. Pszczolka zdjatka doszly. Dzieki. Bardzo ladne. Napisze tylko ze mam "za je bis cie" zgrabna kolezanke. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Parno było okrutnie, wieczorkiem przyszły chmury coś tam zagrziało, coś tam pokapało. W domu dalej duszno, funkcjonować mozna dzięki wentylatorowi :-O. jutro podobno też ma być koszmarnie 😭. Pszczółko, @ doszedł pusty, bez fotek!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino❤️ kochana dziękuję za miłe słowa👄 uśmiałam się tylko z tego Małżyka :) 👄 Bonitko❤️duża buźka dla Ciebie👄 Ciesze się że miło spędziłaś niedzielę z Małżykiem i zgadzam się z Tobą że mieszkasz w pięknym miejscu :) 👄 Zuuziczku❤️ Bechemootku❤️ wysyłam wam ponownie zdjątka :) może w końcu dojdą :(👄 Dziękuje wam dziewczynki za opinię na temat bucików 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi bucikami to ja nie wiem Pszczolka:O Dla mnie sa za wysokie ale Ty chodzisz na wysokich obcasach:O No i wlasciwie nie wiadomo czy to sportowe czy elegankie buty? To sa takie modne buty i fajne dla mlodych gowniarek. Ale jak Ci sie podobaja to kup. Nie kosztuja majatek, a po co robic sobie jeszcze stress z powodu butow:O Trzeba sprawiac sobie troche radosci w zyciu:) Dobranoc dziewczynki i prosze podeslijcie jutro troche upalow do mnie. U mnie zimno:( brrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide jeszcze na garnek. Dzisiaj bylam w pieknej kafejce. Zrobilam pare zdjec.Wnetrza bardzo ladne ale ciacha mieli okropnie niedobre. Mimo wszystko zjadlam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze cos. Wesolek melduj sie. Sezon chmielowego jeszcze nie ma. Domek juz dawno wymalowany. Koniec urlopu!!!Na taka dluga topikowa przerwe nie miales pozwolenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ...kawunie zostawiam i herbatkę :) Wczoraj uciekliśmy z domku na wycieczkę przed siebie tak bez celu bez planu ale bylo cudownie :)foty w kuchni :)) Pszczólko ...ładne ale nie dla mnie ,pierwsze za wysokie i nie w moim typie ,ale jak napisała ci tokina podzielam na 100% jej zdanie 👄 Ja fotek nie mam :( tokino...teść kupił mi w prezencie nie dla siebie dlatego jestem bardzo zdziwiona ,bo on kupił w jakiejś firmie za 9stówek i po co jak takie same są wiesz za ile .👄 Wczoraj ogladalam pogodę i wygląda na to że to ostatni tak ładny tydzień tego lata ,mam zamiar jechać od tej Częstochowy ale czy się uda zobaczymy :) Zuziku ,,,złapaliśmy tego pijanice ale autko poszło do kasacji tez nie żałujemy bo otrzymaliśmy dobrą cenę za nie :D👄 Bonitko ..dobrze że jesteś już 👄 Bondi ...czekamy na ciebie 👄 Prosiłam was o nr.komórek dala mi tylko bechemootek 👄 Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ U mnie dziś nie za ciepło ale może być :) Na 14 jestem umówiona do stomatologa ciekawa jestem co powie ale znając doktorków to na pewno będą chcieli wyrwać jak najwięcej kasy jak zobaczą, że sprawa nagląca :( :( A z tymi bucikami to jeszcze nie wiem czy je kupię ale takie mi się podobają :) tylko,że ja bym wolała przymierzyć, bo jednak buty to trzeba zobaczyć czy wysokość pasuje i czy są wygodne :) Roberta fotki ponownie spróbuję podesłać :) nie wiem dlaczego tak się dzieje :( Bondi👄 Roberta zerknij na NK :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ U mnie pada i w zwiazku z tym i ja mam lenia. Nic tylko siedziec w domu na kanapie. Ale dluzej tak sie nie da, musze ruszycv moje 4 literki i cos zdzialac:P Na dobry poczatek musze do sklepu, bo w domciu nie ma ani skorki chleba:O Oj ty moj losie:( Psa nie wygon w taka pogode :(ale ja nie pies i musze. Trzymajcie sie, zycze fajnego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Jestem w domu, po 11 dniach. Bardzo za wami tęskniłam, teraz poczytam, później się odezwę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi ciesze się że jesteś już w domciu👄 uważaj na siebie❤️ Bonitko masz poczucie humoru :) I jak zakupy ? ❤️ Ja też nie dawno wróciłam z miasta umordowana ale lodówka zapełniona :P :D żarełko jest. A teraz napiszę ile mnie by kosztowało leczenie tego zęba otóż ściągnięcie koronki 100zł leczenie kanałowe 800zł. uzupełnienie i odbudowa zęba 220zł. Razem 1120 zł. :( :( Ale przed chwilą zadzwoniłam jeszcze do innego i powiedział, że przez koronkę by to zrobił (przewiercił ) o połowę taniej. Także teraz już zgłupiałam i nie wiem gdzie iść :( Bo ta droga to już ma sprzęt profesjonalny taki pod mikroskopem już u niej leczyłam ząbki to wiem, a do tego tańszego to bym szła pierwszy raz a nie wiem jak on robi czy dobrze czy byle jak :( chociaż znajoma go chwaliła. I CO ROBIĆ mam ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziewczynki kochane buziam wszystkie na raz i każdą z osobna, dzięki że pamiętałyście o mnie. Jestem w domu czuję się w miarę dobrze, doszły mi tylko dodatkowe leki, na razie na dwa miesiące, później kontrola i zobaczymy co dalej. Teraz miesiąc muszę dać sobie na wstrzymanie z działką i wszelkimi cięższymi pracami, nie wolno mi wychodzić z domu w upał. Muszę sprawić sobie kapelusz od słońca:D coby mi się mózgownica nie przegrzewała. Banderasku❤️ Kosmi ❤️ wszystkiego najlepszego🌻🌻🌻. Zuuzik zdjęcia dostałam dzięki, innych zdjęć nie dostałam. Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki , jestem dopiero teraz bo przez cały czas jak tylko wróciłam z pracy to burza za burzą więc komp wyłączony i nie wiedziałam co tu się dzieje a tu taka dobra wiadomość - Bondi wróciła do domku :) Bondusiu , cieszę że już jesteś ,jeśli chodzi o upały to oczywiście uważaj na głowę, kapelusz musowo. Jednak tak przeanalizowałam Twoje ostatnie przeżycia i stwierdzam {to tylko maja subiektywna opinia} że Tobie najbardziej zaszkodził stres i zmęczenie przy tych dwóch kobietach, które tak bardzo zburzyły Twój wewnętrzny spokój, poza tym wysiłek jaki włożyłaś w pielęgnowanie ich też swoje zrobił, jednym słowem {będę niczym lekarz:P} Bondusiu, zero stresu i zero wysiłku fizycznego a wszystko będzie dobrze. Mam teraz pytanie ,co z wyjazdem do Zakopca? Bonitko , siedziałaś, siedziałaś a teraz jak się zabrałaś do pracy to do tej pory Cię nie ma,znikłaś w czeluściach szafy? Ciekawe czy już masz pustą tą zamrażarkę w piwnicy i kiedy wreszcie kupisz nową? Pszczółko,zrobisz jak zechcesz ale jeśli to nie ząbek z przodu to poprostu go usuń a i tak nie będzie widać. Przecież nawet jak naprawisz to też nie masz gwarancji że znów coś tam z nim się nie będzie działo czy nie szkoda kasiorki? Roberto do mnie z Częstochowy równe 100km:) zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałkowe heloł Bondi jak fajnie, że już jesteś z nami:D witaj na pokładzie:D:D:D teraz dbaj o siebie i mimo, że będzie Cię kusić np. działeczka pamiętaj: możesz tylko konsumować plony, szlaban na jakiekolwiek roboty polowe;) Tokina zgadzam się z Twoją diagnozą, do tego dodam stresik (nawet nieuświadomiony) w związku z wizytą gości, o których pisała Bondusia i... klops:o Pszczółko - Ty szczypiorku;) fotki dotarły - odpisałam na @ Bonita pewnie te niedobre ciacha lepiej wyglądały niż smakowały:P a co to za jedne były? poszłam dzisiaj naprawić uszkodzone pazurki, bo jak łazić kiedy 8 z nich jest długaśnych, a dwóch niet:P nie udało się niestety - muszą się zagoić i póki co wszystko spiłowane do minimum i tylko pociągnięte delikatnym lakierem - ma się nie rzucać w oczy, hmmm mnie się rzuca:P te dwa wyglądają jakbym je obgryzła:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko ratuj ząbka, a butków nie kupuj;) jestem okropna, ale nie mogę na nie patrzeć;):P wybacz proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto to był jednodniowy wypad, czy nocowaliście w tym zajeździe? fajne widoki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku, u mnie cały czas pada , ja też padam na pychol a ja u Ciebie z nastrojem,nie mówię o paluszkach bo rozumiem że bolą w dalszym ciągu ale czy nie jesteś senna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:D Witaj BONDI....Ufff!!! Jak dobrze wiedzieć, że masz się dobrze.... Przytulam 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina jestem pełna energii o dziwo, ale to pewnie dlatego, że po weekendzie jestem wyspana:) pewnie w okolicach środy już będę ziewać;):P Poetko i co postanowiłaś? idziesz na wojnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku - uśmiałam się z Twojego wpisu :) nie kupię butków hi, hi i wcale nie jesteś okropna lubię osoby które mówią (piszą:) to co myślą naprawdę buziam mocno 👄 Tokino kochana szkoda kasiorki i szkoda ząbka :( na razie jeszcze nie wiem co zrobię :( ale bardzo dziękuje za dobre rady z którymi się liczę i są dla mnie ważne👄 Bondi już lecę na @ i posyłam Ci foteczki :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×