Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

hej dziewczyny 🖐️ Bondi ciesze sie ,że już wróciłaś do nas❤️zdrówka❤️ Pszczółko do mnie pusta poczta dotarła,mi się butki nie podobają,ale mojej córci tak dziewczyny które był w sanatorium napiszcie od ktoej sa tam przyjecia,bo niedługo córę wiozę.? a dzis zrobiłam piersi w maślance i przyprawa,płatkach kukurydzianych i upiekłam w piekarniku,z programu chudnij i gotuj na tvn style,bardzo smaczne i polecam. proszę UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU a mogę poczęstowac praznolem ktory na szybko upiekłam z dodatkiem maślanki i posypany cukrem pudrem./////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki U mnie w tej chwili leje jak ...;)))) Ale to dobrze:))))Mój Małż już zaciera ręce na pierwsze grzybobranie:))) Ja nie zbieram,bo w lesie czychają na mnie pająki😭nie lubię też czyścić:P.....lubię natomiast zjadać:P bondi❤️suuuuper:Dże już jesteś z Nami!Nam też się za Tobą baaardzo tęskniło!!!!!!!!!!!!....Dużo siły życzę i zdrówka🌼Proszę na Siebie uważać;)))))👄 Bonitko❤️hi:)))hi:)))))hi:))))...tak się uśmiałam z Twojego❤️wpisu...jak zawsze:D:D...Gitarrra!:))))) pszczółko❤️zdjęć niestety nie dostałam:O..Butki wysokie,ale fajne:))))Jak są w Twoim stylu,to je kupuj:))))..A co do ząbka,to jedno jest pewne:strasznie drogo:OKobitka ma dobry sprzęt i się ceni:P:P:P....Ale Swój ząbek,to Swój;))))Popytaj i próbuj go ratować! zuuzik❤️małpy;)))póki co nie wysłałam:O Macie ochotę na piankę truskawkową??? YYYYYYYYYYYYYYYY:D To ta garnkowa tylko w nowym wydaniu:))) Smacznego!:D p.s.W środę już maszeruję wiadomo gdzie😭...Jestem zdruzgotana szybkością,z jaką minął mi urlopik mój kochany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi Tobie też ponownie poślę :) nie wiem dlaczego tak się dzieje z tą pocztą 👄 A butki te są takie dla młodziaków :) do dżinsów :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu👄terterku👄Wesołku👄Mariijko👄Maaluutkka👄haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina u mnie to już na porządku dziennym burze raz w nocy raz w dzień,ale dziś to chyba odemnie poszło do ciebie. ja mam tak nagrzane ściany ,że duchota w mieszkaniu i okna caly czas otwarte,,mam nadzieję ,ze się nie wymydle ,bo kilka razy dziennie pod prysznic muszę włazic:P:P:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku - ja też pająków się boję i to łokropniście. A co do bucików to ja lubię wysokie :) i w takich też chodzę, bo na niskim mnie piętaszki bolą :)👄 Fotki poślę jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ruch sie zrobił:D Pszczółko, Banderasku, Kosmi dziewczyny, czy wam też rozjechał się tekst w poprzek? przecina go durna reklama i nie mogę wszystkiego przeczytać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię dywersję;) o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o może uda się przeskoczyć na kolejną stronę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze za mało;) o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku wszystko co dobre szybko się kończy:o ja już zapomniałam, że byłam na urlopie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzil...widzisz.....a nie chcą mi dać renty....ja NAPRAWDĘ nie widziałam Twojego wpisu....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Jestem jeszcze chwilkę Zuuzik zbiesiła się czy jak? strona ci się nie podoba - współczuję chorych paluszków, ale za dwa trzy dni przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko nie dostałam nic Poetko a gdzie mogę obejrzeć twoje aktualne zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeszcze dzisiaj nie było burzy, ale wczoraj dała nam popalić, teraz się chmurzy i pewnie znów będzie w nocy, zmiana klimatu i nie ma normalnych burz są nawałnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie robi się groźnie Grzmi groźnie i błyska okrutnie:P Idę sie pluskać w zimniej wodzie(awaria:Pciepłej nie ma)i aaa💤 Buziaki👄i spokojnej nocki Jutro pogodnego i udanego dnia🌼 bondi👄fajne,że jesteś❤️ zuuziku👄dmucham na obolałe paluszki😭...Wcześniej nie dmuchałam:Obo zapomniałam(skleroza):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe strona mnie wkurza, bo przecięta jest reklamą, której za cholere nie mogę usunąć:o zasłania nasze wpisy, które się jakoś tak rozciągnęły:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik u mnie tosamo test się zrobił wydłuzył,a nadodatego chwilowo mnie odcieto od słupa napisałam posta wyszła z tego wielka dupa :P:):P)normalnie ostatnio mi się te horrory zdażają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku dmuchanko - ło rany jak to brzmi;):P pomaga, dziękuję👄 a tymczasem śpij smacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki prześlijcie do Bondi moje fotki która może, bo mi coś nie wysyła :( :( dziękuję👄 Bondi któraś z dziewcząt Ci podeśle :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurza mac jak sie trochę nas uzbierało to kafe numery robi,mnie ta reklama b nie wkurzał jak by był facio na rurze:) tanczył:P:Pzniewieściała się robie:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik zbereźnico tylko jedno ci w głowie a Banderasek z sercem do ciebie aby ulżyć ci w cierpieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo,hallo, Dobry wieczorekm wszystkim kolezankom. i dobranoc dla Banderaskowi ktory musi juz na podusie:( Bondi ciesze sie ze jestes juz w domu i jest juz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×