Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Kosmi następna ma pobożne życzenia facio na rurze, no no ale zachcianki:D Pszczółko dzięki zaraz sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie normalna strona:) Bonita no to opowiadaj degustatorko jakie ciacha testowałaś;) Bondi hehe masz rację głodnemu chleb na myśli;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wiadomości już dawno w kosmos polecialy:P:) normalnie piec razy wysłałm dotarło zdjecia do Zuzik,Bechemotka,Tokiny i Banderasowej,a reszta wyfrunęł.poczta ma odpaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamowilam tort hiszpanski z wanilia. Ale wanili nie bylo tam wcale czuc:( Maz tort ksiazecy. Smakowal tak samo. To znaczy nijak. Najlepsze sa ciastka domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita to już wiem dlaczego niesmakowały Ci ciastka - torty są okropniaste, brrrrrrrrr:P przynajmniej kupne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko pozwoliłam sobie Cię wyręczyć podesłałam Twoje fotki Bondi i Bonicie, nie zabijaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się poszarogęsiłam;) Kosmi foty też puściłam do naszych pań B:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek miał turnus do wczoraj, a może wczoraj już wracał? myślę, że jutro już powinien do nas kuknąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wskoczyłam na moment, między kolejną burzą - tak szaleje od ok. 18. Wcześniej ledwie dychaliśmy wszyscy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootek:) Fotki Wasze dziewczyny fajne. Kosmi bardzo gustowne macie te plazowe nakrycie glowy:P Poetko jestes tak samo cudnie opalona jak ja:) A wlosy to masz rzeczywiscie niemozliwie geste. Nie to co ja cztery na krzyz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i powiedz Bonita, czy to sprawiedliwe z tymi włosami? jedni mają za dużo inni pięć na krzyż, jak ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku, Bonito 👄🖐️ Zuuzik jesteś wielka:D, mam wszystkie zdjęcia❤️ Poetko bardzo korzystna zmiana, super wyglądasz Kosmi od ciebie też dostałam dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle bałam się o rozrusznik Mamy, małżowina też nijaki, pierworodny trafił do alergologa - rozpacz! Wnuk na zjeździe harcerstwa na Błoniach Krakowskich - wspaniała impreza,100 lat harcerstwa (mam nadzieję, że nie zalało ich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Mój Ty Boże..... A przesyłaj Zuuziku, przesyłaj....moja ani ruszy....aż mnie paluchy bolą od pukania ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita ja nie znoszę czapek jak cholerka ,ale mój śilmak co ją sćiągłąm to mi wcisą:Pjeszcze moczyły bym głowkę chłodziła a co do pająkow to mój syn je zbiera za nogi i wyrzuca na polę,bo ja się dre ,że pół wis mnie slyszy hi:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! znów wróciło :-O, pitolnęło jakoś niedaleko. Ale z tego co wiem, to i tak najgorzej będzie gdzieś w okolicy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×