Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Poetko! Spokojnej nocy życzę, wspaniałego jutra! Dzięki za wsparcie!!! Jak dobrze mieć coś takiego, jak dobrze posłuchać dobrego słowa! 👄❤️ Pozdrawiam wszystkie kochane dziewczyny! I proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemoocie...a nie mówiłam, że zawsze trzeba mieć nadzieję, że się uda....Nawet AHOY Ci EXTRA wyszło. Nie ma to jak zaparcie w działaniu.........:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu się spóźniłam :( wszystkie poszły lulać . Dziewczynki dziękuję za podtrzymanie mnie na duchu :) Bechemootku dzięki serdeczne dobra duszyczko👄👄👄 Tokino żebyś wiedziała człowiek żył sobie spokojnie wszystko mógł pałaszować a tu ciach i skończyło się :( Uwielbiam rybki w każdej postaci a tu teraz NIET👄👄👄 Kosmi ja tak czułam, że pomidorków to chyba nie mogę, bo miałam takie różne dolegliwości :( No ale po żyjemy zobaczymy :)👄 Lecę już na podusie :) ŚPIJCIE DOBRZE PEREŁECZKI 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych co wstały zapodaję herbatkę i kawkę, śpiochom zostawiam na później :D Melduję, że jeszcze dycham, chociaż roboty w d.. i trochę Pozdrawiam wszystkie serdecznie i przesyłam buziole 👄 Z lenistwa przesiadłam się na skuterek, rower poszedł w odstawkę, ale tylko do pracy. Po południu wracam do rowerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym co już wstały zapodaję kawę i herbatkę :D Śpiochom zostawiam na później :D Melduję, że jeszcze dycham chociaż roboty w d... i trochę Z lenistwa do pracy jeżdżę skuterkiem, po południu przesiadam się na rower :) Pozdrawiam wszystkie serdecznie i przesyłam buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🖐️ Rowerzystko dzięki za herbatkę 👄 Bonitko a co tak dziś króciutko :( 👄 Ja dziś znowu robię sałatkę z ogórasów tylko trochę inne są składniku zaraz będę pakowała do słoiczków a resztę ogóreczków co zostało to zakiszę :) Byłam z córcią na mieście i kupiłam sobie znowu bluzę:) ale już taką cieplutką na jesień i zimę :) córa też sobie wzięła tylko inny kolorek, bo tez się jej z podobała :) Jak będę miała chwilkę czasu to poślę fotki :) Tertereczku nie napisałaś czy doszły moje zdjęcia do Ciebie?? pytam, bo do niektórych przyszła pusta poczta👄 Pozdrawiam WAS WSZYSTKIE GORĄCO 👄👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wiatr i chłodno.W nocy wiało aż dom trzeszczał w szwach o dach walił mi rosnący bliziutko orzech.Taka szemrana noc była ale rano nie mogłam wstać z wyra,tak mi się nie chciało,oj jak bardzo mi się nie chciało.......... U mnie optymizmu niet,zero, nul. Ale i tak miłego weekendu:):) <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem , nie będę pisać że padam na pychol bo o tym wiecie więc co tam... zaprawiłam dziś tylko ogórki, na aronię nie miałam już siły,zostanie na jutro, mam nadzieję :) Ostatnio wiele rzeczy odkładałam na sobotę więc w sobotę zamiast odpoczywać to ja dalszy ciąg roboty:( Od przyszłego tygodnia będzie mi lżej bo nie będę jeździć już na rehabilitację a to zabierało mi sporo czasu, poza tym w pracy już wiele nie zostało do zrobienia więc mam nadzieję że nie będę wracać taka skonana:) Wesołku , martwi mnie Twój stan.......... przepraszam chciałam napisać coś mądrego ale chyba się nie da :( sama wiem że jak na mnie się wszystko wali to wyszukiwanie sobie pozytywów na siłę jest trudniejsze niż wejście na Mont Everest :( Trzymam kciuki byś częściej się uśmiechała i by drobne rzeczy zaczęły sprawiać Ci przyjemność 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo a co się dzieje z Tereterkiem??? Wpadła się przywitać po powrocie i wszelki ślad po niej zaginął :( Czyżby powtórzyła się historia z ubiegłego roku? :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeelołłł nareszcie piątek:D:D:D:D hura:D Ale mam powód do radości hehe, ale wczoraj miałam taki kryzys, że padłam jak kawka:o dzisiaj moja mama dostała skierowanie do sanatorium do świnoujścia i musze pwowiedzieć, że czekała rekordowo krótko, bo zaledwie od czerwca. zgadnijcie tylko na kiedy? od 15 listopada do 6 grudnia, ale trefny termin, prawda? ciekawe, czy pojedzie jeszcze nie wiem... Wesołku wytrwałości Ci życzę:) Poetko, co się dziwić nauczycielom od fikołków;):P, jak moja znajoma po filologii polskiej napisała słowo artykuł przez ó:P porażka jednym słowem:o Bechemotku mnie przychodzi na myśl, czy nie zabezpieczyć się na przyszłość w klimę w domu, choćby w jednym pomieszczeniu, bo jak pomyślę o tym co się działo, obawiam się czy dam radę w przyszłym roku. jak tylko jest tak duszno od razu mam zatkany nos, ciężko mi się oddycha i jestem na granicy paniki, że się uduszę:o chyba psychiczna jestem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Zuuaiczku wcale nie jesteś psychiczna ja też tak ma :) chyba,że my obydwie "psychiczne" :P :D nawet w małym pomieszczeniu czuje, że mi zaczyna brakować powietrza. Wesołku nie zniechęcaj się kochana bądź dobrej myśli :) żyć trzeba chodź by ono było trudne i pełne niemiłych niespodzianek. Tokino nasza pracowita mróweczko odsapnij sobie troszeczkę :) Terterku hop, hop kochana odezwij się :) ❤️ Dobranoc dziewczynki ja też dziś jestem padnięta :( prawie cały dzień się męczyłam ze słoikami :( idę już na podusię pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze wszystkie zmeczone robieniem zapraw:O na forum pusciutko:O A u kazdej sa pewnie jeszcze zapasy z ubieglego roku:O Moze by wczesniej powyjadac stare, zamiast robic nowe? No nic, bede ja sie tez zbierac do spanka. Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Zaczęła się pracai brakuje mi i czasu i siły i siły i czasu:(((( Pogodowo okey:))))Troszkę chłodno i czuć moją ukochaną jesień❤️ ...Albo brak mi węchu:P albo nie palą jeszcze na działeczkach tych wszystkich różności:))) bondi👄 jak to z tym paleniem wygląda?;))) pszczółko👄mnóstwo tych uczulaczy wykryli u Ciebie:(((...ale dobrze:))że nie więcej;))) terterku👄dobrze,że już jesteś:D tokino👄może podesłać Ci troszkę jakiejś pracy???Masz przecież tak malutko :P zajęć!!Nu!Nu! Personalna👄udanego wędrowania:))) Idę lelum bo rano startuję na zakupy;))) Spokojnej nocy Miłej soboty🌼 Paaaaaaaaaaaaaaaaa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ dziewczynki wstawać co za spanie zapodaje kawkę (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)( oraz inusie (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)()_) herbatkę (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)() u mnie świeci śłoneczko od rana jest ciepło wczoraj znów robiłam grilla był znajomy wiem co o tym myślicie i więcej na ten temat nie pisze a kompa jszcze nie mam laptop dla córki jeszcze nie kupiony jedziemy w poniedziałek do O.........la to moze tam coś kupimy ja jade na tomograf komputeroy i jeszcze jedną sprawe ma do załatwienie w O....lu oże się domyślacie co ale narazie nie pisze są to sprawy związane z m i tyle pozdrawiam Was wszystkie gorąco ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Tokina wytrzymasz, tylko w domu trochę zwolnij❤️ Dziewczynki tyle piszecie o błędach, że zaczęłam się sprawdzać:P Zuuzik niech mama nie rezygnuje, w końcu od ciebie nie jest tak daleko a warto skorzystać, do jakiego ośrodka jedzie? Banderasku udanych zakupów:D Beti trzymam kciuki za pomyślne załatwienie spraw, tomografu możesz się nie bać, dasz radę:) Terterku hop hop, odezwij się❤️ Bechemootku AHOY :D Wszystkim miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki, Dziewczynki widze,że Terterek wrocila z wojazy,że dalej Tokina zapracowana,Pszczółeczka po teścikach.Beti szykuje sie do tomografu Banderasek pracuje juz Pokazał sie Wesołek tylko nie doczytalam juz czego dalej Wesołku jesteś zasmucona? Zuuziczek tez pize,ze czasem błędziki sie pojawiaja w pisaniu.Ja tez czasem zastanawiam sie jak cos piszę choc nigdy nie miałam problemów z ortografia ale moze sie zapomina już czasem Bondi widze tez juz pracuje,choć nalez sie odpoczynek jeszcze. Bechemotek widzę tez pojawia sie na forum i daje rady alergicne Martwi nie to że małż bonitki w szpitalu ,Bonitko napisz czy jest lepiej?I co w takim razie z Twoim wyjazdem,wiem ,ze to jeszcze troszke jet czasu ale warto sie zastanowić czy możesz małza zostawić samego? Personalna tez czytam szykuje sie do odpoczynku. Roberta widze nauczyła sie zakupów w necie .Ciekawe czy buciki juz zakupione? A ja jestem wściekła i zła na siebie,myslałam,ze juz u mnie sie poukłada troszeczke,przyznam sie Wam,ze wychodzi nam sprawa domu (kiedys pisałam) i miałam w związku z tym trochę latania po urzędach itp ..porządkowania.Choć jeszcze wiele przed nami roboty. I niby wszystko juz było dobrze ale mam znowu powazny problem ze zdrowiem.Dzisiaj rano małz zawióżł mnie na pokazisko (inaczej tego nie nazwę,badał mnie 20 minut z usg włącznie) bo od kilku dni jestem na lekach przeciwbólowych Jedna dobra wiadomośc po hormonach które dostałam torbiel sie wchłonęła ale mam stan zapalny zrostów i zapalenie dróg moczowych.Dostałam 2 opakowania antybiotyków i inne leki.W przyszłym tyg mam porobic poziom hormonów i jeszcze raz iść na pokazisko choć za tym nie tęsknie.Najprawdopodobniej zostana te hormony co brałam a jesli pogorszył sie poziom hormonów to cos mówił o plastrach.Jestem ciekawa co o nich sądzicie chyba Terterek bierze włąsnie plastry jak dobrze pamiętam.Terterku poradz czy plastry lepsze niż tabsy) Czyli ta sprawa zrostów sie powtarza wiem przez co przechodziłam w zimie ile musiałam nabrac się leków.Takze czeka mnie tez wizyta u chirurga co zasugeruje dalej. Na razie dziewczynki kończe odedzwe sie mysle za jakiś czas.trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Wróciłam:))))Zakupiłam to,po co wyruszyłam...znaczy się komplet sztućców na 12 osób.Jestem heppi:D Mam w nim jeszcze takie tam chochelki i inne narządy;))))) We wrześniu szykuje mi się duuuża impra:Pto akurat się przydadzą! Kupiłam jeszcze.... kapcie:O i błyszczyk w korzystnej cenie;)))) A teraz obiadek: (_____________________)>sosik grzybowy z cebulką i kwaśną śmietaną :)))) Smacznego!....Możecie szamać w ciemno,Małżyk zbierał grzybki:))))a On jest naprawdę dobrym grzybiarzem:D Teraz słonina:Pa później ploteczki...przyjaciółka wciąż w potrzebie😭 beti👄powodzenia!!!! bondi👄 jak z tym paleniem?;)))Poczuję cosik?;)))) Małgoniu👄przykro mi:((((że zdrówko zaszwankowało😭 Żeby szybciutko minęło!👄 Miłego popo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoniu👄 ja kleję plastry Oesclim 37,5 i jestem zadowolona(o ile można być z tego zadowoloną:((((...) Bonitko👄przytulak❤️dla Małżowinki:DZdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo,hallo🖐️ U mnie tak ladnie a ja zamiast wyjechac gdzies w plener szoruj do szpitala:( No ale dzisiaj przynajmniej sie wyspalam i czuje sie dobrze. Malgos do mojego wyjazdu jest jeszcze miesiac. Zreszta w srode malzyk juz wroci do domku nafaszerowany antybiotykami i innymi "koktailami" i pare miesiecy powinno byc przyzwoicie. Zreszta tydzien urlopu to niedlugo. Przykro mi ze znowu niedomagasz:( Wszystkim zycue milego popoludnia a ja maszeruje do szpitala. Jak mus to mus. Trzymajcioe sie kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achoj załogo co słychać na pokładzie :) 🖐️🖐️ Miłość i przyjaźń są to uczucia najpiękniejsze: I to właśnie dla tych uczuć warto żyć, wiedząc że znaczymy dla kogoś coś więcej: Miłość to najpiękniejsza muzyka, ponieważ jest grana przez nasze serca: Korzystaj z każdej chwili, którą obdarza Cię życie: Życie jest ograniczone, ale PRZYJAŻŃ niewyczerpana. ------.-""""-._.:'| -----/::::::'.|:::: ----/:::::::::: ---|::::::-=:"| ---|:::::::::/a..) ----;::::::-=|...._| KAWUSIA ----\:::::::::\.../DLA WAS ! -----'._ _.-""-..<-------((------)) ------/""/"""""""\----------))-----(( ----_/"""|""""""""'-.__o(""")_(""") --( \|"""""\"""""""-=/ /--;===== -._,;'\==='-,..__/__/__.' -'--/,,/::::::|........\\ --/,,|::::::|..........\\ODE MNIE --\,/:::::::::|............|| --/:::::::::|............|| --|::::::::::::|............|| --/:::::::::::::'=-----------|| -/::;"::::::;":::::::;"::::;"| -.___.___.___.___._/ (. (.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 dowodów na to, że komputer jest mężczyzną 1. Czy widziałaś kiedyś, żeby komputer robił sobie sam coś do jedzenia? 2. Pod efektowną, wielką obudową jest głównie pustka, gorące powietrze i nieco brudu. 3. Nie robi nic, póki nie pokażesz mu jak. 4. Im bardziej szczegółowo mu wyjaśniasz jak ma cos zrobić, tym wolniej to robi. 5. Gdy tylko na chwilkę się oddalisz, przechodzi w stan bezczynności, lub zasypia. 6. Jest zawsze chętny do pomocy, ale gdy rzeczywiście go potrzebujesz... 7. Gdy rzeczy idą źle, on jest równie z siebie zadowolony jak zawsze. 8. Nigdy nie możesz za nim nadążyć . Zawsze kończy pierwszy. 9. Potrafi genialnie udawać idiotę. 10. Najważniejsza dla niego jest możliwie wysoka liczba przy procesorze i wielkość jego twardziela. I NIECH MI KTOŚ POWIE ŻE TAK NIE JEST:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ U mnie dziś pogoda super ciepełko :) Podaję serniczek jeszcze gorący :) (#################)> Małgosiu Kochana bardzo Ci współczuję :( tyle co się już wycierpiałaś mocno Cię przytulam do❤️ uważaj na siebie. Bonitko dobrze że już Małżyk jest w domciu :) Banderasku no to zakupik udany :) I najważniejsze, że jesteś zadowolona . Beti zdradź w końcu tą swoją tajemnicę :) :P Pozdrawiam wszystkie gorąco i życzę smacznego serniczka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Banderasku poczujesz od 1 października, wtedy można palić wszystkie śmieci:D Kosmi strzał w 10, pokrywa się w 100%:D Roberta a ty gdzie jesteś, gdzie pojechałaś?❤️ Zuuzik pazurki wygojone, zrobione? Dziewczynki weekend, gdzie jesteście, zbiesiły się czy jak?😭 Dobrej nocki, kolorowych snów🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achoj:P:) to jest dobre:P:) Jest Polak,Niemiec i chinczyk robią konkurs kto najmniej na sika,ten wygrywa Polak po 2 tygodniach nasikał 10Litrow,niemiec 7litrów,a chinczyk zero.Tamci pytają jak to zrobiłeś,a on na to cincianciong pampers wsionk:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×