Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witam🖐️ Tertarku 👄 jak najbardziej możesz wyrażać swoje myśli, poglądy i swoją rację :) masz całkowite prawo do mówienia to co Ci leży na serduszku a zwłaszcza, że Ty mówisz mądrze i chcesz pomóc innym :) Miłej pracorki i dzięki za śniadanko👄 Bonitko dasz radę przejechać przez te rondo będę trzymała kciukaski👄 Bondi ja po tym incydencie też zrobiłam się nieufna :( 👄 Pozdrawiam i życzę miłego dzionka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski🖐️ u mnie chmury wisza w powietrzu,wieję chlodny wiaterek,ale da sie żyć. powiem od poniedziałku mi net nawalał,wczoraj już nie wytrzymałam dzwoniłam do tp,oczywiscie cały rytuał trza przejsc by z kimś gadać,kolejny raz wymieniam urzadzenie,chodź ostatnio pani w salonie niechciała mi przyjąć,ale załatwiłam inna metoda,toz pochodziło mięsiąc i znów braki połączenia przerwy kazali wymienić,no zobaczym ,bo inaczej będe zmuszona z nimi umowę zerwać,bo to mozna oszaleć. a tak to u mnie stara bida:P:) pozdrawiam wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi 🖐️ u mnie też wietrzysko hula :( nie dla mnie taka pogoda wolę ciepełko i bez porywu wiatru :) Jakieś takie nudy (lenistwo) mnie ogarnęły nie chce mi się nic robić :P :) łażę z kąta w kąt i zajadam się słodyczami :) czy ta pogada tak na mnie wpłynęła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nieufne dziewczyny:):):) Bonita🌼 Poezja piękna,oby więcej takich perełek.Mam nadzieję że teraz jesteś już w szpitalu i ściskasz mężusia,no i wypis macie w rekach a na wypisie same dobre wiadomości,wyniki itp. Personalna🌼 Dzięki za zdjęcia wycieczka musiała być udana i wygląda że stanowicie dobraną i zgraną paczkę nie tak jak moja rodzinka.No ale ponoć z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach,hi,hi. Terterek🌼 Hi,hi czy aby Ty teraz nie idziesz na łatwiznę,poddajesz się bez walki,fe nieładnie:):) Bechemootku🌼 Przytulam mocniutko i mam nadzieję że dzisiaj czujesz się lepiej. Dziewczynki u mnie także wije jak wszyscy diabli ale nocą przy pełni i przy odsłoniętych zasłonach był przepiękny widok.Obserwowałyście kiedyś jak pięknie przy pełni mkną gnane wiatrem obłoki po niebie.Noc była taka jasna a ja prawie do rana leżałam lampiąc się przez okno:). To na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A chlopaka wypisza dopiero jutro. Kurcze jak nie maja wolnych miejsc to pacjent siedzi na torbie i czeka na wypis. Jak lozka sa wolne to pracuja jak slimaki, byle dzionek wiecej zaplaty. No nic przyjedzie jutro, nie robimy z tego problemu. Wesolku kochany ja nie mam takich widokow. U mnie 3-pietrowoe "drapacze chmur"i duze drzewo w podworku przyslaniaja niebo :P Bondi, u nas od chyba 3 lat jest doplata do szpitala. Placi sie nieduzo, 10 dziennie i te pieniazki ida na wyzywienie. Uwazam ze jest ok. W domu trzeba tez przeciez kupic jedzenie. Za to wyzywienie jest od tego czasu super!!! Na obiad wybor chyba z 5 dan. Zawsze do wyboru jest ryba, danie wegetarianskie,dla muzulmanina,wieprzowina i inne miesko. Wszystko smaczne i bardzo duzo. Poza tym sa swieze owoce, jogurt, ciasto w niedziele i sobote. Narzekaja na jedzenie szpilalne tylko ci ktorzy w domu maja gorzej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄👄 U mnie ciepełko:))))....ale takie jesienne:DHuuuuuuuura!!!!;)))) W pracorze dziś byłam na I zmianie:P...narobiłam się jak wół:Oale przeca to nic nowego hi,hi,hi Teraz ugotowałam budyniek śmietankowy:))))i w związku z tym proszę pałaszować;)))) (____________)>(____________)>(____________)> (____________)>(____________)>(____________)> Do polania polewa czekoladowa Y:))))....a co?;))))Jak ochudzanie:Pto odchudzanie:P...hi,hi,hi:D:D:D Bonitko👄tyle stresu i ...Nic to!Fajnie,że u Małżyka🌼już lepiej i wraca do domku:))) pszczółko👄ależ z Ciebie laseczka:classic_cool:Dzięki za fotki! Zaraz biegnę na pocztę obejrzeć Naszą Kochaną Personalną❤️ Personalna👄fajnie,że jesteś!!! bondi👄paznokietki już zrobione???:)))Nie pamiętam już:(((kiedy to miało nastąpić...;)))) Roberto👄czy Ty byłaś w ZG na zakupkach;))))??? tokino👄haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalo! Małgosiu👄 terterku👄widać światełko w tunelu???...Będzie gitarrra:)))) Dziś pomalowałam moje siwielce:O:O:OMam ich całą głowiznę Masakra!:O:O:O A teraz pędzę do przyjaciółki❤️kłopotów ciąg dalszy😭 Spokojnej nocki Buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po terapi i po masażu na masażu było super znów ide ale dopiero w poniedziałek bo dzisiaj pojechał na szkolenie do Niemiec on tam czasami jezdzi a i za praca do mnie sie rozgląda jakbym miala prawo jazdy to mam pracę od jutra tam gdzie on mieszka a u mnie też bylo jesiennie teraz jest chłodnawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Banderasku dziękuje za budyń bo mi sie nie chce gotować pycio jest[serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti👄jeszcze zajrzałam:))) Cieszę się:Dże z masażyków jesteś zadowolona! A prawo jazdy ...pomyśl o tym,może z czasem warto zrobić;)))) Buziam👄Cię mooocno i zmykam Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa p.s.Dobrze,że skonsumowałaś budyniek:))))bo pewnie został by do rana:P;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Banderasku dzięki za komplement👄 to do Ciebie fotki doszły za pierwszym razem :) Za budyń duży buziak👄 tylko ja bez polewy czekoladowej :( bo nie mogę- uczulona jestem na czekoladę:( Personalna super zdjęcia👄 bardzo ładnie wyglądacie buziamm Cię mocnoooooooo👄 Bonitko a ja tak mocno kciukaski trzymałam za Ciebie żeby Ci ta jazda na rondzie dobrze poszła :) Dużo zdrówka dla Małżyka 👄 Beti no to jeszcze prawko możesz zrobić nic straconego jesteś jeszcze młodziutka :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino machnij łapeczką :) Terterku hop, hop !!!!!!!!!!!!!!!!!! Roberta jak zakupy w ZG ja prawdo podobnie będę w sobotę ZG:) Bechemootku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółka ja nie mam twoich fotek przykro mi z tego owodu nie doszły do mnie :( a n prawo jazdy nie pójdę bo jestem za nerwowa i bym nie zdała egzaminów tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasowa ,Pszczółka ,Beti🖐️ dobrej nocki:)wszystkim życzę. ato na dobranoc Pod koniec niedzielnej mszy jeden z wiernych wstaje i głośno mówi: - Proszę księdza, to było najbardziej zajebiste kazanie, jakie w życiu słyszałem! - Dziękuje, synu - chłodno odpowiada ksiądz. Jednak zmuszony jestem poprosić Cię, abyś nie używał przekleństw w domu Bożym. - Przepraszam księdza, nie mogłem się powstrzymać. Kazanie naprawdę było zajebiste! _ Synu, prosiłem już ,nie używaj przekleństw w kościele. - No dobrze.......Ale powiem jeszcze tylko, że kazanie było tak zajebiste, że dałem na tacę tysiąc złotych. Ksiądz: - Ooo, to zajebiście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajka Bonita rymowanka w dechę:D chociaż kot(y) już wytresowane, wstają jak pani wstaje:P hehe co do ronda moja rada, jak wjeżdżasz na rondo to najlepiej trzymaj się zewnętrznej drogi, nawet jeśli miałabyś przejechać to rondo dookoła:P (co dla bardziej wytrawnych driverów wydaje się śmieszne), bo zawsze będziesz po prawej stronie i to Ty masz pierwszeństwo, a auta z wewnętrznej strony by zjechać z ronda muszą przepuścić Ciebie i jakby, odpukać któryś Cię zahaczył, to on ponosi winę:P więc głowa do góry i nie bój się, trzymam kciukaski:) nie mam dziś weny:o chyba się sypię:P ja chcę na urlooooop:P wybaczcie, że nie piszę do każdej z osobna, oczy znów nawalają, a może to reakcja na komuter:P muszę poszukać swoich antyrefleksów, gdzieś je zakopałam:o całuję każdą z osobna mocno mocno i.... oby do soboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same widzicie zamiast hejka, wyszła jakaś hajka:P a na haju nie jestem:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Serduszka Czy wszystkie otrzymałyście moje fotki? tzn. fotki hipopotamki czy tam wieloryba . Jak bum cyk cyk miałam nie wysyłać.....ledwo mieszczę się w kadrze....ale najważniejsze, że i takie grubaski jak ja i moja Sarcia dotarły na Turbacz:)) Dzisiaj po pracy machałam łopatą....tyle gruzu!!!klękajcie narody!!! Zniszczony mam ogródek przez ten dach:( ale coś za coś... Bolą mnie wszystkie gnaty...idę się kąpciać...może jeszcze kuknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też idę do łóżka bo mnie moje plecy bolą życze miłej nocki ❤️👄 do jutra Perełeczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko🌼 U mnie także fotek niet. Zaglądłam jeszcze na chwilkę aby życzyć Wam Dobrej nocy.Dobranoc zatem i do zobaczenia Jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna ukołysała nas do snu,cóż ja mogę więcej?! Zatem cichuteńko na paluszkach aby nikogo nie zbudzić pójdę już sobie DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posyłam Aniołki, które proszę aby czuwały nad nami! 👄❤️ Nie wiem, kiedy uda mi się opowiedzieć o moich przygodach! Znów się działo !!!! A jutro i pojutrze muszę pisać :-o. Nie wiem, czy znajdę chwilkę - bo pisać muszę opinie, na przeżycia nie będzie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ,,Jak dobrze wstać skoro świt...,, To w zastępstwiebo jak widać tokiny👄 nie ma! Ani rano:(((ani w południe:(((ani popo:(((ani wieczorem:(((ani w nocy:P;))) Kawkę zapodaję (_)>(_)>(_)> :))) i inusię (__)>>(__)>>(__)>> :))) i herbatkę (___)?(___)?(___)? :)))) Życzę bardzo miłego hop z łóżeczka:D Udanego dnia🌼 Buziak👄dla ,,moich,,Dziewczynek❤️ Dziś mam wolne...:D:D:D...ale mam radochę;))))) Mnóstwo spraw mam dziś do załatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bandaresku ...dziękuję kawunia superaśna :D]usta] Jak masz wolne to powinnaś się wylegiwać :D. Ja wczoraj nie byłam na zakupkach a ZG byłam w innej sprawie :D Bondi..mam niedaleko do ZG 👄Zawsze mam cię zapytać jak to się odczuwa udar ? skąd wiedziałaś że to to ?👄 Pszczółko..jedziesz na zakupki dla siebie czy do domku amku :)👄 Tokino..a gdzie ty się podziewasz pracujesz na trzy zmiany ?👄 Dawno nie bylo Malutkiej może ktoś ma namiary do niej to niej . Bonitka ..dzisiaj po Małżowinkę jedzie nie bój ronda będzie dobrze jesteś kumatą kierownicą :)👄 Bechoomotku...wracaj do nas prędko kończ to pisanie albo między czasie pomachaj łapką 👄 WesołkuJeden ...pisz co ci leży na serduchu a my razem z tobą będziemy razem radzić co dalej 👄 Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 jak dobrze wstać skoro świt :) :P o 8.00 i zastać cudnie pachnącą kawe mmmmmm.... dzięki Banderasku ❤️ No właśnie już przedwczoraj chciałam upomnieć sie o Tokine ale myślałam ze sie pojawi :O Personalna! ❤️ dziękuje! super fotki - fajnisty masz ten swój aparat - piękna droga na Turbacz. To moja młodość - przemierzyłam te ścieżki wzdłuż i wszerz z fajnymi ludźmi, z gitarą i sercem w plecaku. Twoja Sarusia to prawdziwa i dzielna Turystka ❤️ Bonito ❤️- dzisiaj Twój dzień - Twój Skarb będzie razem z Tobą - ciekawe jak to uczcicie :P ;) Zaskakujesz pozytywnie (jak zwykle) - tym razem poezją hi hi hi - podoba mi sie - czekam na więcej :P Pszczółko ❤️ - he he - moge sie użalać ale i tak nie potrafie być obojętna - więc po dniu ciszy moje ciało reaguje jak zawsze - czyli żywo :D:D:D - trudno - trzeba mnie znosić :P Roberto ❤️- co z błyskami w oczach i jak sie dzisiaj czujesz - jak łepetynka? Wesołku -❤️ jak jest pełnia to mam taką żarówe w oknach bo moje wszystkie okna wychodzą na południe. Pięknie to wygląda, uwielbiam ten widok i mieszkanie rozświetlone księżycem. Moge wtedy łazić po nocy i zwlekam ze spankiem. A spanko mi w pełni nie służy. W ogóle jak zbliża sie pełnia zaczynam być niespokojna i buzuje we mnie wszystko. Ja jak ta kotka na rozżarzonym dachu miotam sie dopóki księżyc nie zmieni wyglądu. Tak było całe życie i nie pomaga szklanka wody na parapecie :D Bechemotku ❤️pracuj spokojnie a my poczekamy...poczekamy...ale nie odpuścimy bo tak nas zaintrygowałaś że będziesz musiała opowiedzieć :P POZDRAWIAM wszystkie Dziewczynki ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanko podaje: chlebek mieszany pieczony boczuszek - chudziutki (sama wczoraj piekłam) chrzan masło pomidory musli z nasionkami i owockami Dzisaij nie pracuje wczoraj miałam rozmowe - nie była miła ale zostało wyjaśnione wszystko i dzisiaj jak zwykle spotykm sie w południe - wszystko wróciło do normy. Tylko ja troche nieufna bo zraniona - więc czasu troche minie zanim będe rechotać jak kiedyś POZDRAWIAM i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×