Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

O matko kochana! :D:D:D jaka niespodzianka! ❤️ ❤️ ❤️ Marijko! wielkie gratulacje dla młodej Mamusi i dla Ciebie podwójna Babciu! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Nie ma mowy - TO trzeba oblać! sięgam po winko YYYYYYYYYYYYY i wypijam za zdrowie Mamy i Maluszka i całej dzielnej Rodzinki ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ No i co ja widzę nasza MARIIJKA została ponownie babcią :) :) Kochana Mariijko gratuluję Ci z całego serca👄 niech się maluszek zdrowo chowa👄👄👄 Pozdrawiam wszystkie cieplutko ❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariijka gratulacje dla córki i uściski dla podwójnej babci👄 🌻 Dziewczynki przyniosłam ciasto (pijaka)==================== i kawę , proszę się częstować. Ja z przyjemnością sięgnę po lampkę wina, za zdrowie córki i wnuczka Mariijki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijka gratulacje dla Ciebie i mamusi maluszka 🌼🌼🌼 Bondi dzieki za ciasro ale mi się przyda troszkę diety hi hi hi Marijka tobie też dzięki za poczęstunek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loooo matko!!!!! Jakie dobre wiadomosci:):) Marijka serdecznie gratuluje i ciesze sie razem z Toba. Niech maluszek sie zdrowo chowa. Pije zdrowie wnusia i babci:):) Wrocilismy, zjedlismy pizze. Tylko owialo mnie strasznie bo siedzielismy na dworze. U nas w knajpach nie mozna palic:( Teraz boli mnie kark:( Az sie boje co jest z ta moja szyja. Ciagle cos nowego:)Jak nie gardlo, to kolka, teraz sztywna szyja:( Siedze teraz w szaliku, nasmarowalam szyje mascia:( Po piecdziesiatce ciagle cos mi dolega. Nic tylko owinac sie w biale przescieradlo i czekac.... Co za zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma dzisiaj zadnych ciastek. I tak jestem gruba jak beczka z kapusta:( Pisalam do Beti ze chyba jej sie przytylo. Ale nie widze co dzieje sie ze mna. Dzisiaj pstryknelam sobie fotke. No i mam czarno na bialym. Grubas jestem i tyle. Od powrotu malzyka w ciagu 3 dni zlapalam juz kilogram:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita tobie i Beti to klaps na dupe by sie przydał:P Dziewczyny nie narzekajmy na swoja urode w kazdej z nas jest cos pięknego. kompleksy do rękawa chowamy. Bonitka u mnie też ja nigdzie ie wyszłam tak piżdź,moze coś z pradem na szyjkę Marijka nam zostawiła to przejdzie szybciutko. A powiedzcie mi jak u was wyglądało bierzmowanie dzieci,kogo zapraszałyscie jak moje dziecko chrzestnego widziało na komuni,a teraz oni się nie odzywają. ja myśle po kosciólku chodź dużo czasu jeszcze,ze w bliskim gronie i skromny obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Mariijko! Wielkie gratulacje dla Babci i Mamy👄, a Maluszek niech zdrowo rośnie :-). Koniecznie pocałuj w piętkę, na szczęście, Młodego Człowieka ❤️!!!!!!!!!!!!!!!! <stopka>"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka."</stopka> <stopka>"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka."</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby dziś cafe się zbiesiła? <stopka>"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka."</stopka> Chyba nic dziś nie będzie z pogaduch :-( :-o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem i pozdrawiam już ze swojego domku. Nie będę dużo pisać, bo mi się wszystko zakreśla na czerwono....zobaczymy czy przejdzie wpis... Marijko.....gratulejszym....🌼 <stopka> Po szeptanych nocą słowach ból pozostał w dniach co łączyć przecież miały a nie dzielić, lecz po zimie zawsze kiedyś przyjdzie wiosna odnajdując w zakamarkach cień nadziei. ANDO</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki chcę wam napisać, że MISS Polski została dziewczyna z mojej miejscowości :) :) BARDZO SIĘ CIESZĘ :) :)👄 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się naprawiła cafe??? <stopka>"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka."</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki z całego serca dziękuję Wam za piękne i pełne ciepła gratulacje❤️👄 Na was zawsze można liczyć❤️👄 Alkoholu,który został nie sprzątam,bo może dziś wieczorkiem jeszcze się skusicie na ..jak to mówią na Sląsku.....sznapsika-czyli kieliszeczka:D Bechemotku👄 na pewno pocałuję maluszka w piętkę na szczęście..dzięki. Wieczorem chciałam do Was jeszcze zajrzeć,ale wróciliśmy do domu dosyć póżno i padłam nawet nie wiem kiedy. Bondi👄...mniam,mniam dzięki za super ciasto,ja przepadam za "pijakiem":D Pszczółko...z galaretką też baaardzo lubię..mniam...mniam tyle dobroci...dziękuję za pyszny poczęstunek👄 Bonitko ja nie umiem sobie odmówić słodkiego,a powinnam:( ostatnio przytyłam masakrycznie😭 i to nie jakieś 2-3 kg,ale chyba z 7 !!!Jak tak dalej pójdzie to zaniedługo będę baaardzo pulchniutką babcią. Terterku👄 jak sie patrzy na Twoje zdjęcia to naprawdę mozna się nabawić komleksów....patrzy z nich na mnie super kobietka!!Nie dosyć,że figurka jak u nastolatki to na dodatek tryska od Ciebie niesamowita energia i ogromna radość życia.Jak Ty to robisz...co?? Kosmitko👄wydaje mi się,że jak najbardziej z okazji bierzmowania wystarczy zaprosić najbliższe grono na skromny obiadzik i tyle.Po co spraszać ludzi,których się nie widziało kilka lat i którzy prawie wogóle nie uczestniczyli w życiu dziecka.Takie jest moje zdanie. No to idę dalej spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! 🌻 kawusia! (_)> (_)> (_)> (_)> herbatka I_I> I_I> I_I> inusia U> U> U> zaparzone czekają! ❤️ Witaj Marijko ❤️ - babciu kochana - jak miło stwierdzić że wszystko wraca do normy Kosmitko - zwykle nie robi sie nic wielkiego. Obiad z rodzinką i świadkiem. Nie ma też zwyczaju ofiarowywania prezentów. Dobrze dziewczyny mówią - na obiadek, młodzi na jakieś lody i po krzyku śniadanko podaje i lece do pracy pieczywko różniste wędlinki też różniste masełko i dżem musli z jogurcikiem owoce POZDRAWIAM i życze pięknego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Bonita nie narzekaj, zawsze może być gorzej, teraz wszystko jest OK, nie zaglądaj sobie w kalendarz, pomyśl że masz 18 plus wat:D Kosmi ja tak jak reszta dziewczynek, obiad dla najbliższych. Mariijka co za nieprzyzwoita pora a kto będzie dzisiaj wnusia w domku witał? Pewnie z wrażenia spać nie możesz:P Terterku dzięki za kawusię i śniadanko👄 dobrze że jest gotowe, bo zaraz wyruszam do manicurzystki, idę robić pazurki. Dziewczynki mój wnuczek w przyszłym roku idzie do komunii, rozglądałam się za łańcuszkiem i krzyżykiem, złoto strasznie podrożało. Mam też srebrną łyżeczkę, która ma już ponad 40 lat, myślę żeby coś wygrawerować. No ale to jeszcze trochę czasu. A jakie są wasze pomysły, może coś podsuniecie. Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Myślałam, że wczoraj wieczór pogadamy a cafe fiksowało :-o. Wciąż pokazywł się kod z obrazka, muliło i obeszłam się z niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie fotki doszły, pooglądałam z zadowoleniem :-). Ja wciąż siedzę w domciu, urlop się jakoś rozmywa z wielu powodów. Wszystkie was całuję i przytulam 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o bierzmowanie, też jestem za skromnym obiadem dla rodziny, czyli domowników + świadek bierzmowania. U mnie prezentów nie było w zwyczaju dawać i dostawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Kosmi ja tez nic nie robiłam nawet corci chrzestnych nie było bo chrzestana wolała pojechać gdzieś tam sobie a brat mieszka w niemczech i niee przyjechał był ten młodszy za świadka i tylko zrobiliśmy po mszy kawe i ciasto no i obiad a jutro chyba idę do nowej pracy jest to firma Rolnik maja koło mnie filiję i tam robi sie salatki do słoików lub wkłada się ogorki jest to ptaca po8 godzin i tylko narazie drugie zmiany od 14 do 22 jeszcze będzie ta pani do mnie dzwonić albo same nocki od 22 do 6 rano tylko osiem godzin trzeba stać nie wiem czy dam nardy zabacze pozdrawiam serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam👄🖐️ Mariijko👄 szczęśliwa babciu bardzo się cieszę, że jesteś znowu z nami i myślę, że tak już zostanie :) mocno Cię ściskam❤️ Kosmi👄 u mojej córci jak było bierzmowanie w kościele msza o godz. 17.00 a po kościółku z rodzinką i światkiem a świadkiem byłam JA :P :) tak chciał nasz ksiądz :) zjedliśmy obfitą kolacyjkę do tego ciacho, herbatka czy kawusia jak kto wolał :) ❤️ Terterku 👄 śniadanko pyszne jak zawsze :) dzięki❤️ Bondi👄 Twój pomysł jest jak najbardziej dobry :) tylko zamiast krzyżyka radziła bym medalik, ksiądz zawsze przed komunią święci takie prezenty ❤️ Bechemootku👄 a u kontroli byłaś ??!!!!! 👄 Beti👄 spróbuj może dasz radę :) 👄 Miłego dnia DZIEWCZYNKI 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę jutro od pracy teraz dzwoniłą ta babka że o 12 mam być w biurze racy żeby podpisać umowę a o 13 odjeżdża autobus jest za dormo dojazd do pracy myślę że dam rade póki nie znajde czegoś innego mój masażysta załatwia mi też prace ma to być sprzątanie ale narazie myusze czekać na miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam dla zapracowanych obiadek :) zupkę grzybową (____)> (___)> (___)> (___)> (___)> i ziemniaczki z mięskiem i sosem i ogóreczkami (&&&&&&&&&&&)> (OOOOOOO)> (////////////)> :) smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , jestem dziś wcześniej w domu, sama pani dyrektor mnie przywiozła :) dlatego mam chwilkę by razem z Wami cieszyć się z podwójnego babciowania Marijki :) Marijko , gratuluję ,ciesz się swoim szczęściem, dużo zdrówka dla babci mamy i dzidziusia 👄 Beti super sprawa z tym Rolnikiem, znam ich wyroby, są świetnie. Za wszystkie fotki serdecznie dziękuję, Tereterek jest rewelacyjny i jak zawsze służy jako wzór do naśladowania :) ale choćbym nie jadła nic przez rok to do takiej pięknej sylwetki nie mam szansy dojść:( Beti ,mówisz że przytyłaś 3 kg , ja tam ich nie widzę, widzę tylko apetyczną młodą kobietę, ale trochę smutną , więc uśmiech na twarz:) Kosmitko Twoje zdjęcia są świetne, zawsze super wychodzisz nie tylko na tym jednym zdjęciu:) Bardzo Ci dziękuję za powiadomienie SMS m👄 Jeśli chodzi o bierzmowanie to u mnie nie było nawet obiadu bo msza była o 18, więc dopiero syn i świadek byli wieczorem w domu , też nie robiłam nic , tylko coś przegryźć, coś słodkiego, gości nie zapraszałam wcale , był tylko świadek, kolega syna. Personalna , zazdraszczam Ci tej wyprawy w góry, świetnie Ci to zrobiło, dotleniłaś się odstresowałaś a i Sarcia pewnie zgubiła jakiś kg z okazji większego ruchu:) Zuuziczek jak zawsze mądra i pomysłowa wybrnie z każdej opresji ... podziwiać .. podziwiać pomysłowości i zaradności:) Bondusiu ,dziękuję 👄 Poetko współczuję bo wiem jak się człowiek czuje w takim przypadku, jedno jest pewne , trzeba się porządnie doleczyć bo inaczej infekcja lubi się nawracać ,ja na to świństwo leczyłam się 6 lat , teraz mam spokój. Banderasku dziękuję 👄 Bonitko cieszę się razem z Tobą że Małżuś już w domku:) Pszczółko dziękuję za obiadek , z chęcią się częstuję:) Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał ale impreza mnie minęła Mariijka gratulacje,gratulacje,zawnuczyło się na całego:):).Dziewczyny się spisały i teraz masz okazję poniańczyć trochę chłopaków:) Miłego dnia,dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokina też tak myślę tylko tam narazie jest umowa zlecenie i narazie jest do końca listopada zobaczymy co mi jutro powiedzą a sprawy z m maja się rozwiązac od miesiąca do trzech tak mi w sadzie powiedziano do tej pory nic nie pisalam ale już troszkę muszę wam napisć wpłaciłam juz 600zł i teraz muszę czekac na rozprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×