Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witam Was kochane. Dziewczątka kochane, nie było mnie kilka dni...Dostałam trzy dni urlopiku, więc wyskoczyliśmy sobie na wycieczkę...Ale....pech chciał, że zaniemogłam... i wylądałam u doktorów. Kłopoty z pęcherzem i to bardzo bolesne, krew w moczyku....kumpletnie wszystko nie do opisania. Dziś już mam się lepiej, ale o powrocie do domu nie ma jeszcze mowy, tym bardziej do pracy...Przymusowe, zupełnie niespodziewane L-4 na wyjeździe. Dobrze chociaż..., że nie byłam sama i miał się mną kto zaopiekować.... Ten mój chłopina jakby miał trochę rozumku, to rozejrzałby się za młodszą i trochę mniej skomplikowaną osóbką:P....Całuję wszystkie, miłego dnia...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko ...a myślisz że te młode to już takie dubeltowe nie chorujące :)a kobieta im starsza tym lepsza jak wino i on to docenia .A czy przyjaciel twój taki zdrowy 👄 terterku ...dzisiaj łepetyna lepiej choć te mroczki co jakiś czas się pojawiają poczekam dzisiaj jak nie to jutro do znachorki :D Bandaresku.. czy w twojej firmie jest już jakaś kolekcja taka jesienna chodzi mi o spodnie .Dzisiaj mam zamiar jechać jeszcze raz do ZG popołudniu więc dlatego pytam czy tam kuknąć .👄 U mnie dzisiaj jakoś pogoda taka mieszana trochę deszczyk popierduje trochę słonko przebłyskuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna ..ja mam prośbę twoje fotki do mnie jakoś nie doszły a nie powiem chętnie zerknę na ciebie i Sarunię :D terterek ..a ty to się ociągasz z fotkami ja pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ u mnie też nie za ciepło nie ma słoneaczka gdzieś za chmurkie się schowało ale nie pada Banderasku dziękuje za kwaunie jest pyszna ❤️ Terterku ja n\tez nie ma fotek od Ciebie Zuuzika fotek też nie mama ani od Pszczółki :( nie doszły do mnie ozdrawiam Was wszystkie serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek 🖐️ U mnie też dziś pogoda nijaka :( niby pada niby nie, tak pochmurno jakoś :( Roberta - do ZG bym jechała coś załatwić no i przy okazji polatała bym po sklepach :) uwielbiam kupować fatałaszki:)❤️ Beti - spróbuję ponownie wysłać :)❤️ Wesołku - do Ciebie też :) nie wiem dlaczego tak się dzieje :( przecież po wysłałam każdej fotki ❤️ Zuuziczku - już nie długo sobota i odpoczniesz sobie :)❤️ Terterku - ja bardzo miło Cię "znoszę" :P :) :)jesteś dla mnie jak już pisałam osobą z której można brać przykład ( dobrą, uczynną i reagującą na ludzką krzywdę ) bardzo się cieszę, że mam TAKĄ PRZYJACIÓŁKĘ👄 na którą można LICZYĆ w każdej chwili i która zawsze doradzi mądrym, serdecznym i szczerym słowem ❤️ Poetko - zgadzam się z Robertą te młode to teraz prawie wszystkie po przerabiane :P :) (chodzi mi o plastykę) ❤️ Banderasku - dzięki za kawusię❤️ Personalna - jesteś super kobitką bardzo ładnie wyglądasz❤️ Bonitko - dziś Twój Małżyk już będzie w domciu cieszeię razem z Tobą ❤️ Pa, paaaaaaaaaaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja donosze Dziewczyny, że u mnie dramat bo rozmowa na którą liczyłam zostałam przerwana w pół zdania - to jakiś obłęd. Musze sie przygotować na najgorsze. Będzie dramat - może nawet psycholog ale pieprze to - nie będe nadskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Byłam u ortopedy z ostrogą, na razie wszystko w porządku, nie dostałam blokady, teraz wizyta za dwa miesiące. Terterku może ta osoba jeszcze nie dojrzała żeby z nią rozmawiać, daj sobie na wstrzymanie kilka dni i poczekaj aż się odezwie. Roberta napiszę na @ Poetko dbaj o siebie, przytulam do ❤️ Banderasku pazurki zrobię w przyszłym tygodniu Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - ja nie posyłałam żadnych fotek - ani tych przed urlopem ani po - bo jakoś tak nawet kiedy chciałam to nikt sie o nie nie upomniał więc sobie odpuściłam - ja wiem durne to troche. Może sie spręże i dzisiaj pośle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek👄❤️ Ja nic Ci nie będę radzić,powiem tylko bądź dobrej myśli i co najważniejsze nie bierz sobie za bardzo do serca całej zaistniałej sytuacji.Czasem czas sam rozwiązuje zagmatwane sytuacje i to co dzisiaj wydaje nam się bez wyjścia jutro zupełnie samo wskazuje na takich wyjść kilka.Jeszcze dzisiaj chyba ma być pełnia,skieruj więc swoją twarz do księżyca( na Boga tylko do niego nie wyj:p )rozluźnij się i pozwól by sprawy potoczyły się same,będzie dobrze sama zobaczysz. Ja chciałam wczorajszej nocy pstryknąć fotkę dla Bonity mojego księżyca nad moim oknem,noc taka jasna miałam nadzieję że się uda ale mój aparat niestety dupciasty,wychodzi tylko księżyc i to przez obecność szyby między fleszem a obiektem fotografowanym, podwójny,hi,hi. Pszczółko🌼🌼 Fotki doszły obejrzałam i moje kompleksy się pogłębiły:( A teraz już z innej beczki,hi,hi Wiecie co dziewczynki?!mam zamiar wybrać się na jednodniową pielgrzymkę do Wąwolnicy,38 km pieszo jak myślicie dam radę?.Czy moje stare nożyska doniosą duże dupsko aż tak daleko?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 terterku👄trzymaj się!...Ja jestem zdania ,,nic na siłę...:(((,,ale wiem,że to bardzo trudne😭...Przykro mi,że tak to się poukładało... Roberto👄zajrzyj:Ddużo już jesieni,ale to jeszcze nie koniec;))) Bonitko👄trzymam kciuki:)))oby rondo było pestką;)))...i będzie!Dla Małżowinki👄 bondi👄ale ja mam przyspieszenie;)))) Poetko👄zdrówka!!! Obiadek: -kluseczki śląskie oooooooooooooooooooo -żeberka w sosiku ffffffffffffffffffffffffffff -mizerna i selerek wwwwwwwwww,ssssssssssssd Smacznego!:))))) A ja lecę dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki🖐️ Jak to nie czekamy na urlopowe fotki Terterku? Czekamy i to bardzo, ale nie chcemy ponaglac. Przeciez my wiemy, Ty jestes kobieta pracujaca:) A moze sprobuj sie wylaczyc, przespij noc, nie mysl o rozmowie, pozwol niech rzeczy biegna swoim torem. Poetko, chory pecherz mozna wzmocnic zurawinami. Jedz duzo suszonych winogron, to bardzo pomaga. Dobre sa tez pestki z dyni, z tej zielonej. Przykro mi ze mialas nieudana wycieczke:( A model to Ty jestes nienajgorszy. Te starsze sa przeciez bardziej trwale i bez porownania lepsze do tych nowych:) A teraz udaje sie na rondo i jadeodebrac malzyka. No i jak zwykle sie boje. Oj krolowa szos to ja nie bede:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...mialo byc...jedz duzo suszonych zurawin. Juz sie boje i ze strachu wypisuje glupoty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku masz rację nie nadskakuj, poczekaj zobaczysz jak reakcja będzie z tej drugiej strony❤️ Bondi🖐️❤️ Wesołku no to teraz mnie zmartwiłaś :( dlaczego pogłębiły się Twoje kompleksy czyżby z mojego powodu albo może fotki były bllee :( Wesołku na pewno dasz radę :) ale czy to nie za duży wysiłek w jeden dzień? żebyś później nie miała problemów zdrowotnych❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderaski👄❤️ Dzięki za wiarę w moje możliwości piechurskie,obyś się nie myliła:).Faktem jest że mój ostatnio rekord to góra 6km i to z przystankami.No ale obym tylko wyszła,hi,hi to w najgorszym razie M obiecał mnie zebrać jakbym się rozkraczyła gdzieś po drodze:p Pszczółko❤️👄 Ojejku oczywiście że fotki piękne,co w babie wzbudza kompleksy?! wiadomo widok dużo ładniejszej baby:):) Bonita👄❤️ No ze mnie kierowca byłby okropny więc mogę tylko trzymać kciuki i to tak mocno,za Ciebie,za Mężusia i za misia aby się sprawował dzielnie pod Twoim przewodnictwem a ronda niech mają pokorę. Poetko👄❤️ Może to z radości ta infekcja,hi,hi jak u naszej kochanej Personalnej?! Bechemootku❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 😭 😭 oczywiście, że nic na siłe - ja sie nigdy nie wychylam pozostawiam inicjatywe drugiej stronie. Nie przeżyłabym odrzucenia. Zaczęłam oficjalnie a on sie uniósł honorem. Ale kolejne trzaśnięcie drzwiami to kolejny policzek i na to sie nie godze. Nastawiam sie na KONIEC ale będe Wam tu wylewać łzy bo to pewnie mi ulży 😭 😭 😭 po kilku latach mam prawo odczuwać pustke. Zdjęciuszka już miałam dla Was przygotowane przed urlopem ale koś to umknęło w przedurlopowym harmiderze topikowym i machnęłam ręką. Ide zaraz do fryzjera bo zarosłam jak cap (albo klempa? coś w tym stylu chyba:O ), potem nakarmie rodzinke i usiąde do komputera. Wesołku oczywiście, że dasz rade - jeśli Ci to tylko jakoś pomoże to idź - wypoć troche swoich uczuć - może oczyszczenie jakieś poczujesz? zawsze warto ❤️ Pszczółko - nigdy sie nie narzucam. Nie chce to nie. ❤️' Poetko ❤️- dobrze Ci Bonitka pisze: żurawinowe herbatki, duuużo pić wody z cytryną, często sikać, no i to co lekarz zalecił. Każda kobieta choć raz w życiu zapalenie pęcherza przejdzie - nie ma zmiłuj - jesteśmy bardzo delikatną materią ❤️ Bonito - przygotowana do podróży? czy już po wszystkim? Wesołku - ja nie miałam intencji pouczania Ciebie - chciałam tylko przekazać Ci, ze bardzo mnie obchodzi to co dotyczy Ciebie, że mi zależy na Tobie i żeby Ci podsunąć myśl jeśli Tobie ona nie przyszła do głowy. Ale skoro przyszła to super - ale nie odbieraj tego mojego przedwczorajszego wpisu jako pouczenie lub nie daj Boże wymądrzanie OK? ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu ❤️- zobaczymy kiedy dojrzeje - w każdym razie ja siedze cicho i cicho sierpie za wyjątkiem tego naszego Miejsca bo tu sobie ulże 😭 😭 😭 Banderasku - wrąbie obiadek Twój bo ja jeszcze w rozsypce ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek👄❤️ Przecież nie pisałam że mam żal,czy cuś,nie czuje się wcale urażona.Po się chyba tu spotykamy aby sobie wzajemnie mówić to czy tamto,jakbyśmy chciały pomilczeć,to pewnie poszłybyśmy do kościoła,hi,hi ale tam także za bardzo się nie da,bo by się ludziska gapiły że nie umiemy się modlić ze wszystkimi.No do muzeum byśmy poszły albo do filharmonii.Ja napisałam tylko że nie zgadzam się do końca z twoim wpisem bo nie chciałam byś miała mnie za księżniczkę czerpiącą fizyczną przyjemność z celebrowania się swoim nieszczęściem i bólem bo wiem że tacy ludzie istnieją.W moim przypadku jest zupełnie inaczej,na mojej drodze zaistniał cały splot niefortunnych i nieszczęśliwych zdarzeń o których nie chcę i nie umiem pisać ani mówić.No ale dajmy już temu spokój. Zajrzyj do przygotowanych dla nas zdjęć i je po prostu poślij,ja chętnie obejrzę,o matko z wielką przyjemnością nawet to zrobię jak tylko dasz mi taką możliwość:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie będę jadła Banderaska obiadku bo już się obżarłam swoim,nie wiem co zrobić by poskromić swój wilczy apetyt. Terterek możesz się spokojnie wypłakać,czasem łzy przynoszą ulgę i oczyszczają organizm ale takie słowa jak nam mówiły kiedyś mamy,,wypłacz się będziesz mieć ładniejsze oczy,, w naszym wieku już nie mają zastosowania:):):).Ja po beku mam worki pod oczami jak torby kangura(z młodym w środku),nos czerwony i gile,oj masakra:):):)i wszystko to leci w dól po napuchniętej twarzy,lepiej wtedy nie podchodzić do lusterka:):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski🖐️ Pozdrawiam wszystkie syrenki❤️ narazie znikam później wpadnę się wyżalilić i pokrzyczec:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku uffffffff to dobrze :) że wszystko OK ciesze się bardzo:) No a teraz lecę po podręczniki z synusiem do znajomej :) do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od fyziera wystrzyżona i wygłaskana :P:D nakarmiłam rodzinke i siadam. Wesołku - dobrze już dobrze - ❤️ ❤️ ❤️ Ja jak ślimptam to mam takie obwisłe powieki jak aligator hi hi hi - strach na mnie patrzeć - chyb byłaby to jedyna korekta chirurgiczna jakiej poddałabym sie bardzo ochoczo gdybym miala nadmiar kasy ;) Poetko - nomen omen w gazecie dzisiaj o żurawinie: http://wyborcza.pl/1,75476,8296616,Dlaczego_zurawina_leczy_infekcje_drog_moczowych.html jak link nie chodzi to trzeba go skopiować do wyszukiwarki i usunąć wszelkie spacje i dopiero enter ;) Jutro ide na urodzinki - bardzo miłe zaproszenie mam od mojego byłego ucznia, ktory na nowym mieszkanku chce mnie gościc. Kupiłam mu wypasiona patelnie do naleśników :D A we wtorek spotykam sie z koleżanką ze szkolnej ławki podstawowki - dziewczyna od 20 lat mieszka w Australii a odnalazłyśmy sie w zeszłym roku w Naszej Klasie. Pozdrawiam i zapraszam na piwko - kto lubi oczywiście bo ja w niewielkich ilościach bardzo I_I I_I I_I I_I I_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku ❤️ :D:D piweczko rrraaazzz!!!! I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I i soczek malinowy też rrraz!! (___)? :D:D:D bardzo lubie - kufelek to jest to ;) Tokino!!!!!! hop! hop!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juuu huuuu!!!!! to dzisiaj zaryzykuje drugi kufelek z kuli tej nowej stronki :P:D I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Pszczołka zdjęcia doszły jesteś pięknom kobietka❤️👄 dziewczynki mam kiełbaskę z grilla proszę się częstować do tego boczek z grilla i pstrągi oraz filet z pangi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×