Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Betuś 👄 kiełbaską i boczusiem poczęstuję się rybką nie mogę chociaż bardzo lubię :( dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko - gdybym miała z tych dwóch wybrać wybrałabym ten drugi - z racji prostoty. Cześć Beti ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Terterku oj chyba trafił swój na swego;) oboje jesteście wrażliwi i honorowi i zapewne obojgu Wam jest teraz ciężko, czy mam trochę racji? Poetko to masz pecha:o, ale nie ma tego złego;), niech chłopak trochę polata przy Tobie, a Ty odpoczywaj:) ale z zapaleniem pęcherzem nie ma żartów, bardzo lubi się powtarzać i wtedy warto zrobić badania na posiew i w te pędy do nefrologa Pszczółko na rybkę też masz uczulenie? czy po prostu jej nie lubisz? Personalna dziękuję za piękne zdjęcia, jesteś na nich zrelaksowana i mimo zmęczenia pełna dobrej energii, a z Sarci dzielna dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie Pszczółko, ja tak samo jak Terterek, jeśli już to wybrałabym tę drugą ławę, bo ma mniej wygibasów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze, zapowiadają na jutro deszcz, a mamy w planie wyjazd z 40-tką dzieci na piknik na zakończenie wakacji:o w planie m.in. turniej sportowy i pieczenie kiełbasek:P tak czy śmak jedziemy, ale jak będzie lało to dupa z zabawy:o hehe biednemu zawsze wiatr w oczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmitka9999
Pszczółko mi się ten drugi podoba. Ale mam humor pod złym azorem doktnij a pogryzę, jakiś smutek dusi mnie w środku,cholerka,ale sobie poradze tylko trochę czasu upłynie. Zuuzik trzymam kciuki by się udała wuycieczka. Bechemotku,Tokina,Terterek,Roberta,Beti,Pszczółka,Maluutka,Banderasowa,Bondi,Bonita,Personalna,Rowerzystka,Marijka,Łasiczka,Zuuzik,Wesolek❤️❤️🌼🌼❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam moje kochane👄 i o to mi chodziło ja też tak myślałam z córcią :) że tą drugą, bo też nie lubię dużo wigibasów jak pisze Zuuzik :) wolę prostotę tak jak Terterek ale chciałam zasięgnąć jeszcze waszej porady WIELKIE DZIęKI Terterku 👄 Zuuziczku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki❤️ Melduję,że żyję ale w szalonym tempie(wiem ,nic mnie nie usprawiedliwia z powodu tak długiej absencji tutaj). Czasami czytam co u Was,ale na pisanie już sił nie starcza. Mój wnuk zawładnął mną całkowicie.❤️Od momentu jak się urodził czas płynie z iście kosmiczną prędkością....ciągle coś się dzieje.... A teraz jeszcze oczekujemy na dniach drugiego wnuczusia❤️ Mam nadzieję,że w końcu uda mi się wyhamować i byc z Wami częściej. Pamiętam jednak i myslę o każdej z Was!Każdą pozdrawiam i całuję... Tokina👄,Pszczółka👄, Terterek👄, Bonita👄, Bondi👄, Personalna👄, Wesołek 👄, Banderasek👄, Beti👄, Kosmitka👄, Zuuzik👄, Bechemotek👄, Małgorzatko👄, Roberta👄, Rowerzystka👄, Poetka👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Normalnie się dziś zalatałam;))) Pogodowo ok:D terterku👄 kosmi👄 pszczółko👄czyli decyzja co do ławy podjęta?:))) Mariijko👄no nareszcie !!!;))))Rozumiemy,że brakuje Ci czasu;)))ale choć łapką machnij! tokinozaczynam się martwić!!!!!!!!!!!!!!!!!:((((Jutro dzyndzole...i szkoda,że tyłka ...no! zuuziku👄pogody jutro życzę:D beti👄czy został boczuszek?:PBędzie w sam raz na kolację w ramach odszczuplania oczywiście:D Bonitko👄jak rondowanie;)))...Małżyk pewnie szczęśliwy :))))że w domu... Jutro rano Życzę zatem dobrej i spokojnej nocy💤i idę na podusię Radosnego dnia jutro:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30.08. będzie 2 lata...wylądowałam w szpitalu z rozpoznaniem skorupiakowym....wszystko wycięli - oprócz wątroby i płuc i nie wiem czego jeszcze........ I mam problem, nie chodzę do kontroli...nie mogę się przełamać! Leży przed nosem nr do poradni onkol., ja od kilku miesiecy odkładam na jutro...i wciąż mam telepotki............... Chyba muszę iść do psychiatry :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł w piątek 🌻 No Marijka!!!!!! :D:D:D oj Babciu Babciu! Wszystkiego najlepszego dla całej Rodzinki!!! Kukaj tu jak kukasz Marijko - a jak wnusio pozwoli (kiedy będzie spał słodko) to skrobnij tak jak to wczoraj zrobiłaś :D ❤️ ❤️ ❤️ Bechemotku ❤️ bez obaw! możesz iść w ciemno - nic złego Cie już nie spotka ❤️ ❤️ ❤️ Kawusia I_I> I_I> I_I> I_I> herbatka (_)> (_)> (_)> inusia U> U> U> na stole! do tego fura rogalików z masłem i dżemem twarożek musli z jogurcikiem i moge lecieć do pracy POZDRAWIAM i życze miłego dnia acha! zapomniałam - miałam wczoraj napisać: cieszmy sie z każdego słonecznego dnia bo jeszcze troche i nadejdziesłóta i szaruga.... no i u mnie już jest - jesień. Do pracy z parasolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Mariijka 🖐️ witaj babciu, wnuki kocha się inną miłością niż własne dzieci, bardziej dojrzałą, ale myślę też że wnukom staramy się dać to co nie zdążyłyśmy dać dzieciom. Wszystkiego najlepszego dla całej rodzinki. Bechemootku chyba muszę ci posłać parę jaśnistych, jak można nie iść do wracza dwa lata. Mnie 1 września minie 4 lata, przez pierwszy rok chodziłam regularnie co trzy miesiące, teraz chodzę co pół roku, 28 września mam następną wizytę i jak wszystko będzie OK, pójdę dopiero za rok, tak mam uzgodnione z moją onko. Bechemootku natychmiast zapisz się na kontrolę. Zuuzik mam nadzieję że deszcz was ominie i wycieczka będzie udana, czego ci oczywiście życzę z całego serca, bo jestem pewna że bardzo się przygotowałaś:) Pszczółko powiem szczerze żadna z tych ław mi się nie podoba, ja lubię bardzo proste formy, bez wygibasów. Terterku jak nowa fryzurka? Ja też wczoraj byłam u fryzjera, ścięłam bardzo krótko, może ciut za krótko, ale włosy nie ręka odrosną:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ u mnie leje od rana jest ciepło tylko dszcz pada Terterku dziękuję za kawkę ❤️ Pszczółka wybrałam tę drugą ławę ale nie chca przechodzić mi wpisy ❤️ Marijka super że sie pokazalaś❤️ Bondi🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti🖐️ Dziewczynki muszę się wam pochwalić, kupiłam wczoraj maseczkę do twarzy firmy EVELINE, wspaniała, naprawdę czyni cuda. Do tej pory używałam firmy PERFECTA też była dobra a ta jest o niebo lepsza. Wczoraj podsłuchałam u fryzjera jak panie zachwalały i ja w te pędy do sklepu i podzielam ich zdanie:D Tokina co się dzieje, to już za długo trwa, odezwij się albo pomachaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim ... bondi... to ja tez pobiegnę do sklepu po to cudo :D Pszczólko ...do twoich mebli to co widziałam na fotkach to ta pierwsza :D Personalna dziękuję za fotki świetnie ,rodzinka razem, ale Sarunia dzielna psianka :D tylko wam pozazdrościć takie widoki . A ja będę wywalać podłogę w pokoju wczoraj moja Małza zostawiła drzwi balkonowe otwarte na noc a w nocy lało i wiadomo co się stało .Pewnie już dobrze poleciało pod podłogę ,chce poczekać do polowy września może się da razem połączyć z łazienka zobaczymy :( Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Maiijka :) kochana w końcu się odezwałaś bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko OK :) i że znowu zostaniesz BABCIĄ gratuluje!!!!!! Mocno Cię ściskam mmmmmmmmmmmmm i pozdrawiam❤️ Banderasku :) tak do końca jeszcze nie podjęta decyzja z ławą :( bo chłopaki chcą pierwszą a ja z córką drugą :( i masz babo placek ❤️ Bechemootku :) nie odkładaj wizyty u onkol., musisz przecież iść a im szybciej tym lepiej dla Ciebie wiem, że to trudne :( ale innego wyjścia nie ma zobaczysz będzie wszystko dobrze a strach ma wielkie oczy i stresujesz się na darmo ❤️ Bondi :)❤️ Beti :) u mnie też pogoda zmienna raz słonko a za chwilkę deszcze:( ❤️ Roberta :) no i znowu będziesz miała remont ci Małżykowie to już tacy są :( ❤️ Tokino :) hop, hop !!!!!!!!!!!!!!!!❤️ Zuuziczku :) jak Twój wypad w plener z dzieciaczkami ??? ❤️ Słonecznego dnia dla wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Maiijka :) kochana w końcu się odezwałaś bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko OK :) i że znowu zostaniesz BABCIĄ gratuluje!!!!!! Mocno Cię ściskam mmmmmmmmmmmmm i pozdrawiam❤️ Banderasku :) tak do końca jeszcze nie podjęta decyzja z ławą :( bo chłopaki chcą pierwszą a ja z córką drugą :( i masz babo placek ❤️ Bechemootku :) nie odkładaj wizyty u onkol., musisz przecież iść a im szybciej tym lepiej dla Ciebie wiem, że to trudne :( ale innego wyjścia nie ma zobaczysz będzie wszystko dobrze a strach ma wielkie oczy i stresujesz się na darmo ❤️ Bondi :)❤️ Beti :) u mnie też pogoda zmienna raz słonko a za chwilkę deszcze:( ❤️ Roberta :) no i znowu będziesz miała remont ci Małżykowie to już tacy są :( ❤️ Tokino :) hop, hop !!!!!!!!!!!!!!!!❤️ Zuuziczku :) jak Twój wypad w plener z dzieciaczkami ??? ❤️ Słonecznego dnia dla wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczynki, żyję , ale jakby trochę nie :( przepraszam mam trudne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i u mnie za oknem,ciemno,szaro,ponuro i pada deszcz.I przypomnieć tylko sobie jak jakieś sto lat temu wstecz,biegało sie boso po takiej wodzie,po kałużach jak fajnie to błocko wyciskało się między palcami u nóg,hi,hi,robiłyście tak?!,czy jako dzieci miastowe miałyście na to szlaban?.:):):):p Marijka🌼🌼 No myśmy tak domyślały się że już pewnie zbabciałaś:):)(swoją drogą,młoda i ładna babcia z ciebie) i dlatego tym przyjemniej że udało Ci się zajrzeć i dać znak życia.Masz nadzieję że czasu Ci przybędzie ale gdzie tam jak kolejny wnuczek,wnuczka w drodze.Jak pewnie wiesz sama małe dzieci mały kłopot,duże dzieci duży kłopot i czasu coraz trudniej wygospodarować dla siebie. Zuuzik🌼🌼 Oj mam nadzieję że niebo nad Twoją głową łaskawsze i uda się ten piknik,dzieciaczków było by żal,i Zuuzika żal:( Bechemootku🌼🌼 Ojejku jak przykro mi to czytać co piszesz,ja te sprawy kontroluje bardzo systematycznie,nawet cytologię robię choć macicy nie ma,prześwietlenia,badania krwi i ostatnio nawet rezonans,kolejny ma być ponoć już w styczniu.Kto jak kto ale Ty powinnaś wiedzieć najlepiej że wcześnie wykryty daje się skutecznie leczyć a te pierwsze 5 lat ,,po,, jest decydującym okresem.Oj ja także nie lubię medyków i pewnie gdyby nie moja siostra która sama chodzi i wlecze mnie ze sobą,pewnie także bym to olała,no ale chodzę i jak widzę trzeba Tobie podesłać taką siostrę,która na siłę zaciągnie Cię na badania.Musimy porozmawiać z Twoimi aniołkami,może one będą umiały wpłynąć na Ciebie,abyś poszła się przebadać. Pszczółko🌼🌼 A ja widać nie mam gustu bo się skłaniam ku pierwszemu stolikowi,choć na ogół także lubię prostotę,może mi się już przejadła:p.Wokół mnie sama prostota,żeby nie powiedzieć ascetyzm:):):) Kosmitka🌼🌼 Sama myśl że w kurniku niedługo zapieje kogut powinna odgonić złe myśli.Ty lepiej szykuj jakieś fikuśne majteczki,koszulki a nie smutasuj tu się nam:):) Bondi🌼🌼 Ciekawe jak wyglądasz w nowej fryzurce? i masz rację włosy odrosną nie wiadomo w kiedy i trzeba będzie znowu iść do fryzjera.A ta maseczka to jaka witaminowa czy przeciwzmarszczkowa? Roberta🌼🌼 Witam w klubie podtopieńców,taki mamy rok zalewa nas hobbistycznie. Tokina🌼🌼 Ach te trudne dni,przychodzą w kiedy chcą nie pytają czy mogą i nie chcą za diabła odejść.Co można powiedzieć w takiej chwili?,jeżeli możemy w czymś pomóc,daj znać,jeśli nie przytulamy mocno do serca i pamiętaj że jesteśmy zawsze przy Tobie. Terterek🌼🌼 a GDZIE FOTKI?! Bonita🌼🌼 Mam nadzieję że rondo wczoraj okazało uległość no i że Małpka już w domu,siedzi w swoim ulubionym fotelu i patrzy z miłością na swoją żoneczkę,no i najważniejsze że już czuje się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti🌼 Chyba dzisiaj sprawiedliwie leje wszędzie:):) Banderasku🌼🌼 W weekend także nie dadzą odpocząć?! Poetko🌼🌼 Jak że tak zapytam siusianie?:) Dziewczynki mimo deszczu pogody ducha i udanego weekendu,ja objadłam się racuchami drożdżowymi i jest git i aby nie tylko moje d.u.p.s.k.o rosło przyniosłam i Wam,hi,hi,hi OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.Drożdżowe,chrupiące z cukrem pudrem lub sosem truskawkowym,zapraszam a na popitkę kawa UUUUUUUUUUUUUUU,jeszcze nie jest za późno a zresztą przy pełni i tak nie ma spania:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek👄👄 Fotki doszły:):) ojejku jak fajnie wyglądasz na rowerku,jak 16-tka.Na maślaczkach także ślicznie i Ty i grzybki jak namalowane.Jak chodzi o borsuka to żywego głaskało by się mniej miło:):). A w mojej okolicy ostatnio latają wściekłe nietoperze,chyba wścieklizną zaraziły się ode mnie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wWesołku dziekuje za racchy poczęstuje się a co mi tam za kawkę też dzięki ja dodaje do tego lody truskawkowe z bitą śmietana @@@@@@@@@@@@ Tokina ❤️wychodz szybko z dołka i wracaj do nas ❤️czasami są takie dni ja tez jestem jakaś d.u.p.y załatwiam sprawy z m narazie tylko tyle napisze buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi :D:D:D no właśnie Wesołku ❤️ posłałam jeszcze dwie części fotek a te insze które nie mają naszych ślicznych postaci :P umiejscowie w garnku OK Bondusiu i de zaraz na te urodzinki - poprosze żeby mi tam fotke pstryknięto - to może będzie widać jak sie ostrzygłam bo na urlopie zarosłam jak cap i na każdym zdjęciu fruwają mi jakieś strzepki Tokino- ❤️ ❤️ ❤️ Beti ❤️ ❤️ ❤️ Zuzik - u nas przestało padać o 10.00 - może i Tobie sie udało? Pszczółko ❤️ ❤️ ❤️ POZDRAWIAM wszystkie laseczki i ide sie szykować ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha! Wesołku - u nas "borsuczkiem" nazywa sie też śliczne kobiece łono - i to głaskanie borsuczka troche z podtekstem moze być :D;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Jestem już po mammografii, wynik jest OK, już mam wszystkie badania i teraz tylko czekam na termin wizyty. Dziewczynki ta maseczka to INTENSYWNA MASECZKA MODELUJĄCA TWARZ I PODBRÓDEK - fioletowa(dla mojego wieku) saszetka, podwójna, u mnie kosztuje 2.99zł Bechemotku przepraszam że tak wyskoczyłam z gębą, Wesołek ma rację lepiej poprosić ANIOŁY by na ciebie wpłynęły❤️ Roberta chyba ten rok musisz zaplanować na remonty:( czasami tak bywa. Wesołku narobiłaś apetytu racuchami, ja poproszę z cukrem pudrem, to w ramach diety. Schudłam następny kilogram, bardzo powoli schodzi teraz waga, z początku było szybciej:O Tokina ❤️👄 przytulam Jadę do sklepu dla idiotów, może kupię telewizor Narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️syrenią brygade❤️ pozdrawiam wszystkie:) sprawiedliwosci dziś chyba tak ,bo u mnie leję a na dodatek wieję. Szara jesien sie zbliża ałymi krokami. Wesolek ale mnie rozbawiłaś tym majteczkami:):) dziś troche bujam w obłokach:P:) a częstujcie się zrobiłam sąłtke z gotowanej piersi i brzoskiwn pietruszki natki,wymiesznej z majonezem i chrzanem pychotka pierwszy raz ją zrobiłam (__________________________________________)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×