Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tokina o simnsie nie mogę nic powiedzieć, bo nic nigdy nie miałam tej marki, ale moja tesciowa chwali whirpoola ładowanego od góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale wczorajszej nicy nie mogłam zasnąć, udało się około 2 i jestem strasznie zmęczona więc wybaczcie że nie dotrzymam Wam dziś towarzystwa:( Trzymajcie się cieplutko , miłych snów👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku nie ma tak być, bo to nie jest ok, ja mam niskie ciśnienie i dzwoni i na dokładkę dzisiajsze badanie słuchu wyszło okropnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i stwierdziłam, że muszę wziąć się za te uszy, bo moja mama ma przecież kłopoty - nosi aparat i to może być genetyczne, cholera:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kurcze widać ze padam , zamiast nocy piszę nicy:O ojejkuś , ledwo widzę :( dobrej nocy, jutro poczytam czy macie coś na siemnsa. Też myślałam o werpoolu ale ten simens chodził mi już jakiś czas po głowie, może okazać się strzałem w 10 :D Papapapapapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek dziewczynki. Ledwie wrocilam jeszcze dobrze nie rozpakowalam torbicy a juz sie zaczelo:( Rano przyszedl kominiarz do pomiaru piecyka i sporo nabrudzil a wczoraj odkurzalam. A po poludniu bylam dentysty. Chyba jakas topikowa plaga. Boli mnie zab pod koronka:) I to nie tak jak u Pszczolki gdzies z tylu, ten zab potrzebny do gryzienia migdalkow i orzeszkow, tylko z przodu dwojeczka:( Dentysta zrobil mnie rentgena, no niby nie widzi zadnych zmian na korzeniu. Porownal dzisiejsze zdjecie z tymi robionymi 20, 15 i 8 lat temu bo ja chodze do jednego dentysty od 20 lat i powiedzial ze korzen jest na szczescie zdrowy. Zdrowy ale boli:O Mam smarowac takim zelem i jak nie przejdzie, albo zacznie bardziej bolec to zaczniemy cos robic. Co by tu jeszcze napisac? Jest mi zimno i chce mi sie spac. Dobrze ze u Was przynajmniej wszystko w normie. A kuchenke mam elektryczna od 20 lat i zreszta ta sama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki Tokina i niech Ci się porządna pralka przyśni:D żeby później na mnie nie było:D Zuuzik szumy uszne mogą występować z różnych powodów np. na tle nerwowym, przy kłopotach z kręgami szyjnymi ...różnie , myślę, że niskie ciśnienie też może być powodem tych szumów...ale to się leczy i musisz to wyjaśnić. Ale pamiętam, że to jest strasznie wkurzające.........współczuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita to nie czytaj naszych wcześniejszych wpisów kochana, bo zacznie dzwonić Ci w uszach;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już mam przyczynę - przecież ja ciągle w nerwach pracorowych żyję:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze wpisy poczytam koniecznie pozniej. A w uszach dzwoni mi tez mniej wiecej od miesiaca:O Licze na to ze samo przestanie bo nie mam ochoty walesac sie po lekarzach. Ludze sie jeszsze ze samo ustapi. Nienawidze dochtorow. A praleczki najlepsze sa Bauknecht. Nie polecam Boscha. Ja mam ale chetnie bym wziela spowrotem moja stara z firmy Bauknecht w miejsce tego Boscha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita o tej firmie, któą chwalisz w ogóle nie słyszałam, a dzwonienie samo nie przejdzie, mnie męczy od maja i dok zapytała dzisiaj dlaczego tak późno przyszłam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitka Ty to masz szczęście kominiarza gościłaś:D rozumiem, że zmęczona jesteś:D Ja będę w Barcelonie....hura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik, z tym uchem tez slyszalam ze nalezy rozpoczac szybko leczenie. Przewlekle trudniej jest wyleczyc. Mnie wlasciwie nie dzwoni, mnie cos tak pulsuje w uchu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie piszę a WY nie czytacie...toż to ja pierwszy raz frunę i boję się jak cholera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoni, pulsuje, szumi jeden czort i tak trzeba działać:P Bonita jak spisało się tankini? złapałaś opaleniznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to zrobisz piekne zdjecia Personalna:) Ja nigdy nie bylam w Barcelonie, no chyba tylko duchem, przy lekturze Zafona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie z ta opalenizna to jest maly problem. Sprzedawca soku byl bardzo zmartwiony ze wroce do domu bez opalenizny:) Chociaz w domku dokladnie sie poogladalam i nie jest tak zle:P Plecki sa ladne brazowiutkie. Nogi ostatnio opalaja mi sie zle. A na tankini bylo za goraco. Nosilam tylko gore zamiast bluzek:P Przeprosilam stare bilkini:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że uda mi się coś sfocić i ugotować w garnku:D Nie mam pojęcia jakie ubranie zabrać? Obowiązują stroje tzw. sportowo-eleganckie. Czeka mnie parę spotkań studyjnych. Temperatura ma być 24 stopnie to tak sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna kup sobie stpoperki albo koleczki do uszu. Mozna to dostac na lotnisku albo w aptece. I nie bedziesz miala problemu z uszami w czasie lotu. Ja tak zrobilam i funkcjonowalo. Nie mialam problemu. A lotu sie nie boj. Zobaczysz bedzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze, że bikini się przydało:) a sprzedawcy przyzwyczajonemu do ciemnych karnacji wydawało sie, że mało się opaliłaś;) kiedy wrzucisz jakieś fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×