Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Hej dziewczynki - malinki ! Roberto, botki śliczne i firma ok, tak jak Rieker lub Tamaris. Niestety, obcas nie dla moich stóp 😭. I pomyśleć, że kiedyś nie potrafiłam chodzić na płaskim. Jeśli nie boisz się kupować bez mierzenia, to kupuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Roberta butki bardzo ładne, mają grubą platformę to nie odczujesz wysokich obcasów, ale jak na ekoskórę to trochę drogie. Jeżeli ci się podobają to kup, ja bez mierzenia nie kupowałam jeszcze butów ale do odważnych świat należy:D Roberta dzięki za miłe komentarze. Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinki:D Roberta mnie też butki bardzo się podobają...super!! Właśnie wróciłam z pracy i powoli myślę jak się ubrać w podróż? jakie fatałaszki wziąć ze sobą? Idę troszkę poprasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna dobra historyjka z żyrandolem:D Bonita pięknie się uśmiechasz, ja już nie potrafię tak beztrosko uśmiechać się od ucha do ucha. Personalna weź tylko coś grubszego na drogę, tam temperatura dochodzi do 30 stopni, to raczej coś lekkiego, nie bierz za dużo bo ci doliczą nadbagaż:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem nie będę pisać że jestem strasznie zmęczona bo o tym na pewno wiecie:) do najświeższych wieści należą ; piękna pogoda zapowiada się na jutro więc dzwonił dziś szef i jutro świtem bladym zaczynają u mnie pracę :D cieszę się jak cholera :D a druga taka że godzinkę temu przywieźli mi nowiutką pralkę ale jeszcze nie prałam choć ją osobiście sprzedawca przywiózł i podłączył :D raczej jutro ją wypróbuję , bo dziś .....jak wyżej :) Zastanawiam się co do tych moich pracowników , czy dawać im jedzenie czy nie ? Nie wiem ilu ich będzie, a poza tym szef mówił żebym się tym nie przejmowała i o tym nie myślała. Wymyśliłam więc że z samego rańca wyrobię ciasto drożdżowe i napiekę bułeczek lub rogalików z nadzieniem różanym , będą mieli do kawy czy herbaty , bo chyba to im mogę zaproponować, jak myślicie ? Pewnie najlepsze byłyby gołąbki ale to Pszczółka i Roberta ekspresem musiałyby mi przysłać :D bo przecież raczej się na jutro nie wyrobię, nie mam ani mięska ani kapusty ,więc to raczej odpada , kurcze a moze to dobra myśl i zamiast tych rogalików machnąć się rano na zakupy i zrobić te gołąbki ? Ojej ależ mam dylematy :O a tu Bonitka po wojażach nie może sobie znaleźć miejsca i tak się zastanawiam czy za tym roztargnieniem nie stoi jakiś przystojny turek , choć nie koniecznie turek:D :P Przyznaj się Bonitko;D Personalna , lotem się nie przejmuj, jedyne co mogę Ci poradzić w czasie startu i lądowania żuj gumę , zresztą najlepiej miej cały czas coś w ustach, mnie to pomagało ale poza tym zero stresu, myśl że to tylko taki większy autobus i tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto buciki ładne , ale też nie kupiłabym ich przez allegro, kiedyś pisałaś że przymierzasz w sklepie a tu juz kupujesz wybrane więc jak odważna jesteś to kup bo wyglądają na ciepłe. Byle tylko się nie okazało jak z moim płaszczem, który też kupiłam na allegro jako płaszcz jesienno zimowy a jest raczej wiosenno letni:D ,no ale to jakoś przeboleję bo w kolorze czarnym a takiego płaszcza jeszcze nie miałam więc co tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hali hallo A ja jestem w stresie. Szukam preztentu ktory kupilam z pol roku temu dla mojej szwagierki. Jutro albo pojutrze chcemy ja odwiedzic a tu prezent wcielo:( Przeszukalam wszystkie szafyi jak kamien w wode:O Masz Ci babo placek! No nic trzeba bedzie jutro kupic predko cosik w zastepstwie:O Robercika botki piekniusie, ale w takim obcasiku ja daleko nie ujde:8 Az 8,5 cm!!! Personalna takie przygotowania do podrozy sa najfajniejsze. I rzeczywiscie nie bierz za duzo rzeczy chociaz wszystko moze sie przydac:) Pamietaj tylko zeby do bagazu podrecznego nie brac zadnych kosmetykow w plynie. No i takie rzeczy jak przybornik do paznokci zapakuj do glownego bagazu bo jak sie upra kontrolerzy to trzeba bedzie wyrzucic nozyczki. A kiedy Ty" fruniesz" dokladnie? Bondi ja sie usmiecham ale mnie ostatnio jest czesto nie do smiechu. Ten usmiech jak sie dobrze wpatrzysz przypomina bardziej grymas:( No nic przelece jeszcze szybko szafki kuchenne. Ale tam chyba nie wpakowalkam prezentu? Chociaz kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina mysle ze fachowcy uciesza sie bardziej z golabkow. Zdecydowanie. Do kawy mozesz postawic gotowe herbatniki albo kup drozdzowke i bedzie tez ok. Turkami nie zawracalam sobie glowy. Nie specjalnie przepadam za ta nacja. Turkow Ci u nas dostatek i nie maja dobrej reputacji. Ale Turcja to piekny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Bonitko za trzymanie kciuków, bardzo się przyda, bo pogoda muuuussssi być :D To zabrzmiało bardzo dwuznacznie ; "turkami nie zawracałam sobie głowy" nie turkami to kim ? Ktoś przecież strzelił Ci tą piękną fotkę , może jakieś tajemnicze piękne ciacho a Ty cichutko o tym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotke strzeli kazdy kogo o to poprosisz. Kelner w knajpie, milicjant patrolujacy porzadek, czy przypadkowy turysta. Ja tez robilam innym ludziom fotki:) Mam nadzieje ze cos z tego wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Bonitko, co się tak czaisz , no przecież wiesz jakie jesteśmy żądne sensacji :D Nie, no żartuję przecież wiem jak to jest z fotkami , ale jednak mam nadzieję że nie byłaś tam tak całkiem sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam tam calkiem sama i to z wyboru Tokino. Bylo sporo osob solo nawet w nbaszym hotelu. Facetow i kobitek. Nawet jedna Niemka bardzo mnie nagabywala. Szukala towarzystwa ale ja migalam sie jak tylko moglam. Pozniej ciezko sie wyplatac i odczepic od towarzystwa. A ja nie mialam zamiaru sie do nikogo dopasowywac. Bylam sama i bylo mi dobrze. Pogadac godzinami jak ktos chce, to mozna z kazdym handlarzem na ulicy:) Poza tym 2 razy dziennie dzwonilam do malzyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ,szkoda a ja taka spragniona jakichś pikantnych historyjek:D Oczywiście to wszystko żarty Bonitko, jeśli chciałaś być sama to tak było dobrze, na pewno przynajmniej odpoczęłaś i dobrze , może kiedyś też tego spróbuję :) Teraz idę na podusię , bo jutro przede mną ciężki dzień. Życzę wszystkim spokojnej dzisiejszej nocy i kolorowych snów 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto👄butki gitarrra:)))))....Może i ja kiedyś się zdecyduję na allegrowe zakupki;))))Póki co jestem tylko apaczem(tylko patrzę):P U mnie w pracorze też takich pełno:Otylko,że ja nie bałaganie Personalna👄 przepraszam,ale nie wiem kiedy będziesz wyjechana:Dwięc już dziś życzę wiiiiiiielu wspaniałych wrażeń!:))))Bezpiecznej podróży Tokino 👄pięknego dachu życzę i czystego pranka;)))) Wesołku👄 Ja Dziewczynki👄 dziś standardowo:Pteż jestem zajechana:((((więc idę lulu💤 Życzę słodkich snów Słonecznej soboty🌼 Buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim 🌻 zapraszam na kawe (_)> (_)> (_)> (_)> herbatke z konfiturą I_I> I_I> I_I> inusie z mleczkiem U> U> U> mimo zapowiadanej pogody u mnie szaro i ponuro mgły przysłaniają wszystko Sniadanko dla głodnych: dzisiaj grzanki http://farm4.static.flickr.com/3608/3428930452_365307f39e.jpg?v=0 konfitury http://www.uwielbiam.pl/recipies_pic/1011_org.jpg i musli oczywiście http://www.sergio.it.pl/natura/wp-content/uploads/sid.jpg Pozdrawiam i życze miłego weekendu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko na śniadanko i kawunie :D dzięki Tokino... masz kolega robi dachy i nigdy nie chce żadnego poczęstunku ani kawki ,robił i u nas i to samo takie ma zasady myślę że dobre .Zrobisz jak uważasz :DTokino..yo Małgosia mierzy wpierw w sklepie potem kupuje na allegro ,ja jak zmierzę w sklepie to już na allegro nie kupuję :D Dziewczynki ja już nie pierwsze buty kupuje na allegro i jakoś wszystkie są super jedne zwróciłam bo mi się kolor nie podobał Pan zwrócił pieniązki i ok.,te mi się podobają ale cena za nie jest zbyt wysoka bo jak zauważyła bondusia to nie prawdziwa skóra szukam dalej :D👄 Ostatnio kupiłam kabinę z brodzikiem i jest super odwagi kolezanki :D Dla wszystkich miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry nie mam dziewczynki czasu wcale,bo jestesmy na etapie szukania wszystkiego co sie da do mieszkania,na razie tylko ogladanie i jestem zmęczona w tym wieku znowu coś budować,urządzać,my chyba juz za starzy jestesmy jednak.Juz jak przeprowadzalismy sie 9 lat temu do domu,mówiliśmy ,ze koniec a tu znowu od poczatku. Roberto buty ładne ale ja wysokich nie gustuje ,musze mieć takie do samochodu na płaskim. Roberto przyślij zdjęcie kabiny bo mnie teraz takie rzeczy czekaja.I gdzie kupowałas na alegro?Bo mi będize potrzebna nawet i pralka Tokiny. tokino przesyłam słoneczko bo u mnie dużo go jest. dziewczynki do zobaczenia wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ dopiero wstałam przyjechałam wczoraj z drugiej zmiany i padłam wstałam dopiero dzisiaj u mnie dzisiaj świeci słoneczko nawet jest ciepło mama pojechała na grzybki wczoraj też była i nazbierali pozdrawiam Was moje drogie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo🖐️ U mnie ponuro bardzo ale ja na dzisiaj nie zamawialam ladnej pogody. Najwazniejsze ze u Tokiny ladnie bo ona biedaczka dzisiaj bez dachu nad glowa. Na obiad nie wiem co zrobie, nie mam konceptu, moze cos pozniej. A zaraz wybieram sie do miasta do apteki. I chyba pojde piechotka trzeba sie roizruszac. Do pozniej. Milego dzionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki U mnie od rana ...złota Polska jesień:D Jest cuuuudnie🌼 Na obiadek zapodaję łazanki (_________________________)>>>> Smacznego! Życzę wspaniałego dnia:D Całuski👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja na kawusię |Tereterka wpadłam :) a potrzebna mi jest bo choć w zasadzie nic nie robię to mnie nosi :) Nie pamiętam dobrze ale mam wrażenie że dziś mamy dwie solenizantki. Bondi i Tereterek obchodzą imieniny 🌼 Kochane dziewczyny życzę Wam zdrowia , bo ono jest najcenniejsze, Życzę Wam miłości, Bo ona jest motorem naszego życia, Życzę spełnienia marzeń Bo one dają radość. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄😍 Zrobiłam już dziś pierwsze pranie w nowej pralce i muszę przyznać, że jest super :D Pranie ładnie wyprane i świetnie odwirowane, prawie suche o co najwięcej mi chodziło:) Panowie dachowcy, jedli swoje śniadanie, poprosili o kawę , podałam i kawę i herbatę w termosach , wypili wszystko. Poczęstowałam ich bułeczkami drożdżowymi, które z samego rana upiekłam:D Nie mam co prawda gołąbków ale zrobiłam gulasz, i jeśli zajdzie taka potrzeba to ich poczęstuję, jeśli nie zechcą nie będę się upierać. Z rana było zimno i mglisto teraz słoneczko wyszło i zrobiło się świetnie. Bonitko, u mnie to nie tak straszno bez dachu bo ja mam w zasadzie dwa dachy. Kiedyś mój dom miał dach płaski, ocieplony i na nim położona była papa. Jakieś 20 lat temu na tym płaskim dachu zrobiliśmy dach szwedzki czyli podbudowane boczne ściany i więźba i eternit. Teraz w razie deszczu, najwyżej będzie mokry dach ale do mieszkania i tak nic nie naleci :) W tej chwili prace są bardzo zaawansowane, już zakładają folię, łaty i kontrałaty na drugiej połowie dachu, jestem pewna, że dziś skończą i będę hepi :D Małgorzatko, Ty narzekasz a ja Ci zazdroszczę, ja bym tak bardzo chciała móc sobie wybierać nowe rzeczy, meblować się, zagospodarowywać wszystko od podstaw. Teraz jest tak wielki wybór i takie fajne rzeczy można kupić, wiadomo że wszystko kosztuje ale za to efekt potem takiej świeżości i satysfakcja z super umeblowanego nowego domku, ummm, jak mi się to marzy:) No, ale zdaję sobie sprawę, że nie wszystko da się ogarnąć na raz i wybór jest trudny. Czasem trzeba się dobrze nagłówkować i nachodzić ,by dostać to akurat co się chce. Jednak teraz wielkim ułatwieniem jest internet, tu możesz szukać w ofertach sklepów , wynajdywać promocje a potem na miejscu kupić, lub też zamówić przez internet. Życzę wytrwałości i powodzenia w wynajdywaniu tego co potrzebujesz. Banderasku czy dziś labujesz ? Teraz już znikam , może się pojawię wieczorkiem, no chyba że jeszcze się zmobilizuję i pojadę do synowej na imieniny:) bo też ma tak samo na imię jak nasze solenizantki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino to dach będziesz maiła zrobiony w końcu,dobrze,ze nie pada.Fajnie,ze pralka ładnie pierze a co do marki ja kiedyś miałam Ardo,sąsiedzi narzekali bo cały czas cos naprawiali a mi posłuzyła chyba z 15 lat a moze i więcej.Nic sie prawie nie psuło,raz tylko naprawiliśmy,moze to zależy od tego jak się trafi Bonitka fajne zdjęcia ,fajnie wyglądasz a najwazniejsze ,ze troszke oderwałas sie od codziennej rzeczywistości Personalna szczęśliwej podrózy i czekamy na zdjęcia Beti to pewnie masz juz duzo grzybkow na zimę Terterku mozesz mi napisac ile mniej wiecej wyniosła Cię kuchnia tzn meble + sprzęt? A ja dziewczynki jade zaraz z rodzinką oglądac maleństwo,ktore sie urodziło w dość bliskiej rodzinie.Dziewczynka.I wiecie moja corka jak wczoraj zaczęła oglądac szmatki jakie kupilsmy mowi,ze tez kiedyś chcialaby dziewczynkę. A tak to gotuje bo córcia jutro jedzie juz,troszkę już nie mieści sie w lodowce. Zapraszam na sałatke jarzynową i barszczyk z uszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do naszych solenizantek-tokino to jutro pewnie Ale też składam zyczenia Terterku,Bondusiu byście zawsze byly usmiechniete,zdrowe i takie jakie jesteście szczęsliwe.Wszystkiego najlepszego 🌻 🌻 🌻 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego łazanki nie zostały skonsumowane??? Nu!Nu!;)))) tokino:)))cieszę się,że na dachu działają i,że pralka gucio!:D Małgosiu:))))oby to urządzanie przebiegało sprawnie:))) Lecę do szwagierów na pogaduchy:)))a później do przyjaciółki w potrzebie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja d kawy mam ciasto z śliwkami zapraszam Tokina ❤️ to super że zakup pralki się udał Małgosiu ❤️troszkę już jest grzybków nasuszonyci i marynowanych Banderasku ❤️ twoje łazanki też pyszne dziewczynki u mnie jutro jest świętp chleba w parku a dzisiaj bylisiłacze ale ja nie byłam nigdzie dzisiaj rano tylko na zakupach nie chce mi się jestem zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti👄dobrze,że Ty podjadłaś moich łazanek:)))a ja Twojego ciasta:)))bo inaczej to wszyściutko na zmarnowanie;)))) Hi:))hi:)))hi:))) Życzę spokojnej nocki Głowę mam pełną różnych myśli...ech!...Życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasek, ja juz jem Twoje lazanki. Dopiero teraz mam czas:o A nozki mi wchodza nie powiem gdzie:O Teraz mam wolne moge cos zjesc i marsz do wanny. Najgorzej nie lubie myc wlosow. Tokina fajnie ze masz nowy dach! I praleczka funkcjonuje tez bez zarzutu. Pelnia szczescia jednym slowem. Ide spac bo zaczynam pisac bez skladu. Dobranoc dziewczynki. Spijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×