Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zuuziczku ,Małż nie miałby nic przeciwko , bym jeździła autem, bo wtedy już nie musiałby się niczym przejmować i hamulców byłoby zero:) Trochę więc z premedytacją nie zrobiłam później prawka, pewnie, dziś żałuję ale cóż .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki musiałam wyłączyć i włączyć kompa, bo się zbiesił i nie chciał ze mną współpracować;) Tokina pewnie wiesz co mówisz i nie ma tego złego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik tak się zapytałąm,bo ono jest jedno w całej Polsce takie durnowate:) też powiem wam,ze głupia bylam w zawodówce koledzy mnie namawiali chodż a było naprawde łatwiej,ale ja nie bo niezdam a dzis by miała prawko w ręce i pomykała.ale jest przysłowiek polak mądry po szkodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na moment weszłam na allegro bo dziś kupiłam firany z organtyny i chciałam zobaczyć czy przepłaciłam :) no ale jak na razie nie znalazłam podobnych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina w pażdzierniku jedni,następni listopad i grudzień,mam przebojowy koniec roku a takie pytanko co byście kupil mamie na 60 urodziny czy dać kase doradzcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby racja Zuuziczku, ale zawsze lepiej wiedzieć :D dobra już nie będę szukać bo takich samych pewnie i tak nie znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zadałaś trudne pytanie Kosmi:O to trudno tak doradzić co kupić ale na pewno nie dawaj kasy, tylko coś wymyśl, coś co lubi, coś co chciałaby mieć, może zrób jakiś delikatny wywiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ja też ciekawska, ale jak znajdę i jest taniej to warczę;) Kosmi ja kupuję kosmetyki, w aptece są kremy 60+ na dzień i na noc, to też fajny prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mamcia też zadowolona z takich kremów, kiedyś jej kupiłam chyba z Perfekty i była bardzo hepi, no , ale może o czymś innym mama marzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zmykam, za dużo dziś szumu było. Rano muszę wyprawiś dziecko do szkoły....po tylu latach!!!! Posyłam Aniołki, myślę, że będą czuwały nad nami!!!👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki Mnie bardzo bola lapki. Dzisiaj byla u mnie piekna pogoda,pracowalismy w ogrodku i cielismy krzaki. Od tych szczypcow bola mi raczki:( Ale jest jasniej w domku. Krzaki byly ogromniaste i zabieraly duzo swiatla. Kosmi kup koniecznie prezent mamci. Nie dawaj pieniazkow. Kup cos czego mama sama by sobie nie kupila. Albo zabierz ja w ramach prezentu na wycieczke. A ja nie potrafie parkowac od tylu. A prawko mam tak dlugo:O Chyba ze 25 albo 27 lat. Stara jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzilam poczte. Domek pod nowym daszkiem wyglada piekniusio Tokina. Bardzo estetycznie. A komin to mozesz pozniej latem jak bedzie sucho, zamalowac. A na razie jak Ci przeszkadza to nie zadzieraj glowy do gory i nie patrz. W sprawie sciany nic nie poradze, bo sie nie znam na tym. Kosmi zakupy przednie. Sama poluje na takie dzinsowe bardzo grube leginsy, albo waziutkie spodnie tylko musza byc bardzo wysokie , zeby upchac sadelko. W sklepach sa przewaznie biodrowki:O A mam tez bardzo podobny sweterek:)wlasciwie prawie identyczny. Bedziemy ubrane jak blizniaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnialo mi sie cos jeszcze. Egzamin na prawo jazdy zdawalam w miescie Tokiny:) Nie wiem dlaczego? Zajecia byly w Terterkowym miescie:) A prawko robilam oczywiscie na kochanym maluchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i kawunie podaje: (_)> (_)> (_)> (_)> herbatke I_I> I_I> I_I> I_I> inusie U> U> U> u mnie leje a ja zaraz wsiadam na miotle - jednym słowem sama proza życia :D Na śniadanko proponuje grzanki z serem i sałatke jarzynową musli owoce Tokino - domeczek zadbany i fajnie wygląda - możesz spokojnie myśleć o zimie ❤️ Kosmitko ❤️ - fajne rureczki - nie wywalaj tej bluzusi - bo do dżinsów akuratna jest na jesienne chłody Bechemotku ❤️ - u mnie tez zrobiło sie pusto - młodsze dziecko wyjechało do pracy :O smutno mi eeeehhhh biore sie za te miotłe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku bardzo lubię grzanki i sałatkę jarzynową, chyba dzisiaj zrobię, dzięki👄 Zuuziku szarlotkę przeważnie robię z kruszonką i i posypuję cukrem pudrem. Dziewczynki malinki jeszcze zostało kawałek więc proszę się częstować=============== i bita śmietana. Terterku zrób sobie przerwę. Kosmi ja szukam leginsów jeansowych dla synowej, ale ona taki patyk (36-38) że nie mogę znaleźć rozmiaru. Dziewczynki przeżywałam syndrom pustego gniazda bardzo długo a teraz cenię sobie ciszę i spokój, ale z utęsknieniem czekam na każde odwiedziny. Po ostatniej wizycie, jak pojechali do domu, wnuczek złożył swoim rodzicom propozycję "zamieszkajmy wszyscy razem u dziadków, bo tam jest atmosfera", płakałam jak bóbr. Tokina domek ekstra wyszykowany i sajding (nie wiem jak to się pisze) umyty aż błyszczy. Terterku nie zapowiadali opadów, złóż skargę, u mnie piękne słoneczko, chyba ruszę na działkę. Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ukradli mój wpis, pisałam pół godziny temu. Dziewczynki czy jadłyście czerninę? właśnie dzisiaj gotuję z kluskami ziemniaczanymi, pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ U mnie dziś pochmurno :) słonko gdzieś się zawieruszyło :P :) Tak apropo prawka ja zdawałam 16 lat temu :) ale nie jeżdżę teraz samochodzikiem :( po egzaminie jeździłam a teraz po takiej długiej przerwie nie mam odwago za bardzo się boję :P:( a egzamin zdałam też za pierwszym razem :) :) a miałam strasznego egzaminatora buuuuu z tych wszystkich zdawających to tylko ja i taki młody chłopaczek zdaliśmy :) oblewali w tym czasie bardzo dużo :( Kosmi jeszcze nic straconego możesz jeszcze zdać na prawko tylko musisz się zdecydować :)👄 Tokino domek jest super, dach też a kominem się nie przejmuj wcale źle nie wygląda :)👄 Małgosiu dla córci Wszystkiego Naj, Naj w DNIU URODZIN🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 Moja córka pod koniec października będzie miała osiemnaste urodzinki :) :) Mocno Was ściskam moje PEREŁECZKI mmmmmmm❤️ i życzę miłego dnia 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{cześć] wszystkim malinkom dziewczynkom Pszczóleczko ja tez wiele lat nie jezdzilam ale potem do jazdy przygotowała mnie moja małza,nawet nigdy nie krzyknął jak inni,jakis cierpliwy był choc błędy na pewno robiłam... Ale przyznam się moje dziecię zdało dzis prawo jazdy,teraz wrocił ze szkoły i padł chyba odstresowuje to wszystko.Z rana był z nim małż i tylko on zdał.Wreszcie problem z głowy.O 7 godzinie jeszcze pojechał z nim na parking gdzie wczoraj oblał i mu tłumaczyl a dzisiaj nawet tam nie jezdził,choć to ulubiona trasa egzaminatorów.Trafil na egzaminatora ktory też nie przepuszcza a jednak udało się. Teraz aby tylko szczęśliwie. Za zyczenia dla córci dziękuję,choć ona własnie dzisiaj dostała od nas a przede wszystkim od moich rodzicow wielki prezent,bo własnie dzisiaj przelałam kase wiecie na co i w tym tygodniu najprawdopodobniej odbieramy kluczyki. A ja dalej latam po okienkach ale zimno okrnie i wieje strasznie. Bondusiu to dobrze swiadczy o tym,że wnuk chce razem mieszkać.To o czyms świadczy ,ze jest z Toba zżyty i Was lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółeczko u mnie jest zwyczaj ,ze na 18te urodziny do szkoły zamawia sie tort,wielki,(musi byc zamawiany pewnie chodzi o to by nie było potem jakiegoś zatrucia bo tak odpowiedzialność schodzi na cukiernie) i i z takim tortem idzie sie do szkoły.ostatnio u syna prawie codziennie były torty bo poprzynosiły dzieci wakacyjne. A czy u Ciebie też jest cos takiego? w sumie to ładny zwyczaj i miły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ja jestem wnerwiona i to silnie lale wszystko po kolei. Jak pamiętacie miałam dzisiaj kopać ogród ale coś nam strzeliło do głowy(mnie i mojej mamie)i wybrałyśmy się do miasta połazić po sklepach.Ja głównie robiłam za tragarza,hi,hi ale w sumie było fajnie,tyle że zmarzłam okrutnie.No ale nic to, po powrocie wzięłam Buffy na ręce i wyszłyśmy do ogrodu na siusiu,oczywiście Buffy robiła siusiu ja towarzyszyłam.No i nagle patrzę a tu lecą na mnie trzy maleńkie kotki.Takie ociupinki które z całą pewnością nie powinny być jeszcze oddzielone od matki.Głodne wystraszone i lecą do mnie szukając ratunku.Dziewczyny ja teraz normalnie jestem wnerwiona jak wszyscy diabli,nie miałam sumienia pozostawić ich samych sobie bo to normalnie nieludzkie.W sumie nawet ich nie przyniosłam bo same za mną przybiegły,nawet nie bały się Beli tego kolosa na podwórku.Dałam im jeść i bałam się że miskę pożrą razem z jedzeniem takie były głodne.Wyobraźcie sobie ze obdzwoniłam wszystkie schroniska fakt są tylko dwa,w jednym nie trzymają kotów w drugim mają tyle że pani mi poradziła abym przygarnęła koty, porozwieszała ogłoszenia i może ktoś się znajdzie chętny.Gdybym nie miała swoich trzech kotów może i bym próbowała jakoś je podkarmić przynajmniej ale mi w obecnej sytuacji ciężko jest nawet z moimi.Jestem wnerwiona i bezsilna a jak mój M wróci z pracy to chyba polecimy wszyscy i koty i ja razem z nimi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko !!! Tokino..domek pierwsza klasa odpicowany że hej ,kominy zostaw takie jakie są jasny klinkier też jest pasuje :( kosmi ..zakupki fajowe ,ja nie lubię co prawda leginsów w dodatku dzinsowych nie wiem co się stało kiedyś tylko dzinsy a teraz z daleka od nich ,ale ty młoda jesteś i jak lubisz dobrze się czujesz to najważniejsze . A bluzeczka i tak by na mnie była mała więc zostały tylko marzenia ,pisałaś jeszcze o butkach 👄 Wesołku Jeden ...ty to ciągniesz jak magnez kociaki zwierzaki wyczuwają cię na odległość ,trzymam kciki by małża nerwa nie miała:D Bondi...a ty co na to chciałabyś razem z młodymi ?👄 Małogosiu ...wszystkiego najlepszego dla córki 🌼 do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko popołudniowe ❤️ Bondi - ja mam leginsy dżinsowe - super są - i polecam każdemu. Kupiłam je w sklepie Tchibo - jeśli macie w O... sklep Tchibo to wyszukaj - były wszystkie rozmiary ( ja jestem wysoka a leginsy aż do samej pięty mam) a jak nie to możesz je kupić w internetowym sklepie Tchibo są super i świetnej jakości - do złudzenia przypominają dżinsy i mają karczek jak dżinsy http://www.tchibo.pl/Dzinsy-i-ubrania-typu-basics-dla-NIEJ-i-dla-NIEGO-t200000220.html skopiuj ten link i uruchom - zjedź na dół tam są leginsy stylizowane na dżinsowe - niestety on-line już wykupiona ale mozna je kupić na żywo w sklepach Tchibo - my taki sklep mamy w K-ch, jak nie dostaniesz moge tam zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×