Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Ja tam nie chce Ci Personalna wypominać ... ale fotki z Wigier też letko przekrzywione były....że nie wspomne o fotkach z Turbacza - ale tam najmniej bo widać trasa dość forsowna była :D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze, jakby nie patrzył ... wczoraj było 240 stron a dziś jest szansa na 250:D ciekawe kto trafi ? kto trafi ten stawia, nie ma przeproś :D Personalna cuś może przywiozłaś z tych dalekich stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamy fajna stronkę zapasy wyciągamy pod nią ja lece skubnac trochę do naszej kafe szwagrowi winka i za nasze zrówko i obyśmy wiecznie młóde były takie 18:) YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY na andrzejki sie gdzies wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory komp mi się zbiesił , musiałam wyłączyć :O Personalna , sangria była na przywitanie po przylocie ja wypiłam ją duszkiem więc nie zostało już nic :D a na 250 stronkę to koniecznie coś musi być :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYsangria, wino czerwone wytrawne, tadeuszek polski i bużki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiłam szklanice Sangriji Personalna i za chwile będe bełkotać :D:D a Ty kochana wpadłaś do nas z Hiszpanii i zrobiłaś uroczystą odsłone 250 stronki YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY mniam - teraz czas na wodeczke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się robi tadeuszek : to jest z soczkiemVVVVVVVVVVVVVVVVVV a to bez soczku VVVVVVVVVVVVVVVVV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w garnku Personalnej gotuje sie hiszpańska mieszanka - Personalna robiła jak zwykle przepiękne zdjęcia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to się nazywa przywitanie :D teraz opowiadaj jak było bo pękam z ciekawości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna 🖐️ witaj w domu. Załapałam się na sangrię i na kieliszeczek tadeuszka, Kosmi masz rację bełkotać będziemy po hiszpańsku i urządzimy korridę. Trzeba wybrać torreadora i byka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego dnia dwóch facetów pojechało na biwak. Jeden z nich został zaatakowany przez żmiję, która ukąsiła go w członek. Wrzasnął do kolegi: - Dzwoń do lekarza i spytaj, co mamy robić! Kolega więc mówi lekarzowi, że kumpel został zaatakowany przez żmiję. Lekarz poradził: - Musi pan wyssać truciznę, inaczej w ciągu 12 godzin umrze. Ukąszony pyta się, co powiedział lekarz, a kolega na to: - Że umrzesz w ciągu 12 godzin Dlaczego mężczyźni nie mają kryzysu wieku średniego? - Ponieważ nigdy nie dorastają a wiecie co mezczyzni do 5roku się rozwiają,a potem to już tylko rosną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna ❤️ zaimponowałaś mi tą fotką z samolotu - brawo! Zdjęcia przepiękne przywiozlaś - szczerze zazdroszcze i gratuluje Ci tej podróży ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie usmiałam byki itd:)juz sobie to wyobrażam chociaz ja przed bykiem uciekałam nie patrzyłam,wtedy nawet prześlizałm sie pod drute z prądem,taką wycieczkękiedyś szwagier nam urzadzil:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze byki nie takie egzotyczne ale też jurne Kosmitko :D:D:D aż pod drutami trzeba pomykać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi :-D, tak sobie pomyślałam, ze był kawał o tym, ze żmija ugryzła teściową i zdechła. To może ta żmija co faceta w członek dziabnęła też zdechła :-p ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku moze i tak kto to wie:) Terterku jurne jurne,ale ja jakich chodow dostałam:P:)ale jest co wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zmusić mężczyznę do robienia przysiadów? - Wystarczy włożyć pilota od telewizora między jego stopami ************ Jaki rodzaj sportu mężczyźni najchętniej uprawiają na plaży? - Wciąganie brzucha na widok każdej młodej dziewczyny w bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×