Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zdjatka dotarly Poetko. Dziekuje. Brzuch mam podobny jak zapomne sie i nie wciagam:) Twoje chlopisko sympatyczne jest bardzo. Wydaje mi sie byc spokojnym, zrownowazonym mezczyzna, ktory budzi zaufanie. Jest taki, ktorego poprosilabym o popilnowanie torby na dworcu na 5 minut. Ciesze sie Poetko ze Go spotkalas, ze jestescie razem i ze jest Wam dobrze. I niech tak bedzie, dlugo, dlugo ....amen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaa....tylko upocone mocno było, bo spacer ponad 3 km po dolinie, a w cieniu ponad 30 stopni :) Bonitko!!!! A gdzież tam mi sie schudło! Jem na potęgę, prawie tyle co Smutasek. I to coraz bardziej mi batoniki pasują, ciacha i wszystko co jest beeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wyjasnilam sie dosc prezyzyjnie. Chlopisko wyglada na bardzo uczciwego "chlopiska"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko, ja z was najgrubsza jestem mimo, ze słodkiego nie. Ale dobija mnie nieregularność, tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze mi przypomnialas Poetko. Dzieki. Nie jadlam jeszcze dzisiaj czekolady ani batonika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binita hihi naprawdę sięgniesz teraz po czekoladkę? nie będziesz mogła zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ pozdrowioka na chwilke wpadam,co do staniko to lubię chodzić bez chomota:P:) a ślub 30lipca brała 16lat temu,a znamy sie dłużej mój mi po 10 powiedział ,ze to już kaziroctwo ,a dziś drun zadrosny jak niewiem co.:P:) Poetka wygladasz[ cool] a muszę się pochwalić,mam miedzy oknami położony tynk ozdobny,już nie będe malować biało farba.Jeszcze przedpokoik dokończym ,bo brakło tynku jak przyleci kogucik na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny....dziękuję za miłe słowo. Jakie to fajne, ze zawsze można na Was liczyć. Bechemocie, nie przesadzaj, jesteś babeczka miodzio, pasuje ci do gębusi twoja figurka...a przecież jesteśmy dojrzałymi kobitkami a nie siusiu w majtki, my już paniusie w kwiecie wieku...uśmiech i pogoda ducha najważniejsze , na żadne wybory się nie wybieramy, no chyba, że MISS CHARAKTERU!!!!! Bo MY wszystkie charakterne :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko dzięki za fotki 👄 jestem tego zdania co dziewczynki :) dobrze, ze go spotkałaś i najważniejsze, że czujesz się z nim szczęśliwa :) Kosmi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi bez chomąta w miom wieku i z moim rozmiarem nie przystoi:P to by było gadania łoj;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko :-D, ja nie chcę być sucha laską, bo nie będę. ale dla zdrowotności troszkę przydało by się zrzucić :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Poetka. Charakterne z nas kobitki sa i basta! Dziewczynki poslalam urlopowe fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku masz rację dla zdrowia lepiej jak mniej, ale dla urody na buzi to niekoniecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, te moje fotki to z takimi leciutkimi chomatami. I dlatego nie wszystko siedzi na swoim miejscu:O Wiem ale bylo goraco:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita urocza kobieto:) zawsze uśmiechnięta, fajnie ubrana, super:) a klapki skądś znam:) mam takie czerwone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootek, na razie sprobuj trzymac wage. Potem sie zobaczy:O Moze uda sie schudnac:o Teraz najwazniejsze jest zeby niespecjalnie duzo przytyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko właśnie testuję próbki z Vichy (kupiłam deo tej firmy i dostałam) różnych serii i powiem Ci, że co jeden to lepszy i konsystencja i zapach, ale pewnie drogie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko kochana.....my z włosów to prawie jak siostry :P.... A poza tym, która lubi wiersze...napisałam nawet nowy, i nawet sie podoba, chyba wracam do formy po przegranej z ZUS-em...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczolka, ja czasem uzywam te kremy. Sama kupuje raczej rzadko. Czasem dostaje gratis w aptece, chociaz sa stosunkowo drogie. No ale ja jestem bardzo dobra klijentka w aptece:( Jak sama mam ju zaplacic, to zdecydowanie wole Eucerine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, bo chciałam sobie kupić i nie wiem jaki był by lepszy słyszałam, że są dobre no i cena tez jest dobra :P jak pisze Zuuzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółka kiedyś używałam tych kremow dobre był ,ale ja się na wszystko używam teraz krem z kozy i dove bo najlepiej mi odpowiadają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×