Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

No właśnie, bo chciałam sobie kupić i nie wiem jaki był by lepszy słyszałam, że są dobre no i cena tez jest dobra :P jak pisze Zuuzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko a ja po zmianie kompa zgubiłam link do Twoich wierszy:o a co do cyśków, mniejsze wygodniejsze, wiem, bo miałam:P Bonita tej drugiej marki nie znam:o sama zmieniam, szukam i testuję, począwszy od avonu, przez niveę, loreal po olay, do wyboru do koloru i różnie się sprawują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi Ty smarkulo, Tobie kremy to głównie do nawilżenia, a ja już p/zmarszczkowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku...napisze Ci na NK....jak dostać się na moje wiersze. A teraz grzecznie się pożegnam, tydzień dał mi się we znaki. Dobranoc dziewczątka, dobrze, ze JESTEŚMY, paaaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się net plącze :( i dwa razy wyskoczyło :( Bonitko a ja nic nic dostałam żadnych zdjęć :( Kosmi kiedyś też używałam tych kremów z koziego mleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko dobranoc 👄🖐️ Zuuziczku ja też już różnistych próbowałam ale jakoś nie mogę sobie dobrać :( może mam mordkę nie taką jak trzeba :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam kremów z Yves Rocher, bardzo mi pasują. Kiedyś lubiłam Biellendę ale teraz nie dość, ze wymyślne smaki mają to jeszcze trudno dostępne w moim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi bo dam po łapkach;):P o Bchemotku dzięki za podpowiedź Yves R jeszcze nie próbowałam, czas najwyższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku bo ja potrzebuję takiego kremu do suchej cery i wrażliwej, bo po tej operacji bardzo mi się skóra zrobiła sucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eucerine już reklamują u nas, jeszcze nie kupowałam. Ale wiecie, że od dziecka mam problem ze skórą i zawsze mama zdobywała eucerynę, jako składnik maści i kremów dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze powinas sprobowac Pszczolka kremy ktore wiaza wilgotnosc skory Np z urea, uryna czy jak tam to groznie brzmi. Albo dobre stara marka Nivea wisage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprzyjaźniłam się z Y R dawno, przysyłała mi przyjaciółka z Niemiec, jeszcze w Polsce nie było tej firmy. Teraz już od wielu lat jestem klientką sklepu wysyłkowego i bardzo chwalę sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orginalna eucerina jest troche droga. Ale sa tez kremy z urea innych firm w Rossmannie, Naturanie. Nie znam sie specjalnie na naszym rynku. Zreszta ja mam raczej kiepska cere i mnie pasuje wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku u mnie nawet YR ma swój sklep, no chyba, że go zlikwidowali a ja tego nie zuważyłam, bo dawno nie byłam w jego okolicy:P Pszczólko ja sięgam po kremy głęboko nawilżające albo z napisem 40+, choć raz się pomyliłam i wzięłam niveę 50+:P ale była fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta poczta z Yve Roche jest taka kuszaca. Te znaczki i oferty 2 za jedna cene. Ja tez dlugo kupowalam te kremy. Dopiero kiedy zaczelam pracowac w galerii, przestalam zamawiac. W nas moglam kupowac sobie z 30% znizka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza mnie że na tym cholernym forum po napisaniu kilku postów jż nie można założyć tematu . planuję bunt,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×