Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witam 🌻 dziękuje Małgorzato za kawusie ❤️ - miło jest wypić przy ciepłym kominku ❤️ Małgosiu - troche za szybko byś chciała - po Twoich przejściach i tylu zabiegach poważnych powinnaś sobie dać conajmniej 2 lata na dojście organizmu do równowagi. Tyle mniej więcej człowiekowi potrzeba żeby wszystko dobrze sie pogoiło, żeby blizny zmiękły i poruszone narządy znalazły swoje właściwe miejsce. Zostań w domu jak mówisz - ale myśl pozytywnie: dla Ciebie świat sie jeszcze nie kończy. Wrócisz do tematu powiedzmy za rok lub dwa, może nadarzy sie jeszcze inne zajęcie i będziesz sie jeszcze cieszyła aktywnością. Póki co proponuje abyś znalazła sobie zajęcie nie wymagające ruchów gwałtownych ani dźwigania - tu mam na myśli raczej hobby niż prace ( szycie, wyszywanie, klejenie, robótki na szydełku lub drutach, złóż bloga albo pisz pamiętnik komputem, albo obrabiaj zdjęcia rodzinne w fotoszopie) Podeśle Ci pare linków na ciekawe prace, które moga Ci dać wiele satysfakcji. U nas w Uniwersytecie III wieku jest nawet kierunek "rękodzieło" - podobno cuda tam robią. A ja w styczniu właśnie na tym uniwersytecie zamierzam chodzić na j, angielski. No dobra a teraz szybkie śniadanko: chlebek różny masło dżem pomarańczowy sałatka z tuńczyka pomidory ogórki zielona sałata musli - Rowerzystko - jak nie zdążysz na śniadanko - nie przejmuj sie nie musisz zjadać musli codziennie :P:D POZDRAWIAM ❤️ U mnie pięknie, cicho i nawet dość ciepło - kot znowu upolował ptaszka - zew natury daje regularnie o sobie znać Pozdrawiam i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Małgosiu, Terterku dzięki za kawę i śniadanko👄 Małgosiu myślę tak jak Terterek za wcześnie na pracę, po tych wszystkich sensacjach z brzuchem musisz do siebie dojść. Znajdź sobie jakieś lekkie zajęcie w domu, może jakaś praca chałupnicza? Ja dzisiaj biorę się za szycie , poprawki, zwężam bluzki, swetry. Kurtkę zimową i płaszcz niosę do krawcowej, bo za dużo prucia i szycia. Małgosiu padła propozycja wymiany adresów(tak na wszelki wypadek), jestem za ale nie ma przymusu. Pozdrawiam życzę miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mrozno u mnie i same mleko widoku brak. a wiecie,że we mgle gestej co nic niewidać nie wolno się odwracac ,bo mozna sie zgubić. (\ | /) /)(,_, ,_,) _..__.-(_.^._) \) ... Przyjmijcie ode mnie uśmiech jesieni słoneczny, jasny, radosny. Niech jego ciepło Wasz nastrój zmieni. Trwajcie w nim szczęśliwie do wiosny. ___________________s$$$$$$s __________________$$_____$$s __________________$$_____$$ ____________s$___$$___$$ _____________$$_$_s$$ ____$$$$$$$___$$s$$_$$$$$s __$$_______$$_$$_$$_______$ _$___________$$$___________$ $_____________$____________ $ $__________________________ $ $______POZDRAWIAM_________$ $_____SERDECZNIE!__________$ _$____________________$$___$ __$_________________$$__$$$ ___$_______________$$_$$_$ ____$$________$$_$$_$$$$s ______s$$$$$$$__$$$$$$s $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ Terterku o widzę ze angielski zamierarz chodz ja już chodze, jutro rano lece.Jest fajnie,a ile śmiechu przy tym.Powiem ci chodziłam w tamtym roku,ale trochę musiałam opuścic,chodż to co chodziłam teraz łatwiejsze się dla mnie okazję. może coś dla siebie i ja z tych linków wynajde:) Małgosiu jestem tego zdania co dziewczyny,a ja też na własnej skórze się przekonałam tez chciałm zagrać gierojkę to wyladował u doktor,tylko nic się nie przyznałam co ja robiłam,bo by krzyczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ u mnie też zimno mam w tym tygodniu drugie zmiany ale nie wiem czy dzisiaj pójdę do pracy bo jeszcze nie mam wypłaty powiedziałam jej wczoraj jak dzisiaj nie bedzie do 12. to do pracy nie idę nie dostało wypłat więcej osób wczoraj do niej dzwoniłam i ja opieprzyłam przez telefon powiedziała że kasa bedzie dzisiaj ale jeszcze nie maam Tereterku Małgosiu dziękuje za kawkę i sniadanko życze miłego dnia pozdrawiam ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki Ja tylko machnę łapkąi już prawie ;))))znikam... U mnie jesiennie:)))ładnie,ale bez słoneczka...wczoraj było i było ciut;))))milej:)))) Personalna👄fajnie,że wróciłaś cała i zdrowa:D Małgosiu👄nu!Nu!Tobie nie wolno narazie do ciężkiej pracoryDziewczynki dobrze radzą,że to troszkę za wcześnie😭...Rozumiem,że chcesz się ,,wyrwać,,z domku;)))bo to czasami ,,fiołka,,można dostać:O bondi👄Ty wszystkie fatałaszki zwężasz:Da ja muszę poszerzać:P:P:P:P:P:P:P....Wolałabym tak jak Ty:D....Gratuluję bardzo:)))bardzo:)))) beti👄noga niech Twoja tam nie staniedopóki nie zapałacą pitaków!!!!Gnojki jedne:P:P:P:P:P:P terterku👄dziękuję za śniadanko:))):))):))):)))) Bonitko👄czy głowizna dziś lepiej????? Na obiadek zapodaję: (_________________________)>>>zupkę pieczarkową i krokieciki z pieczarkami i serkiem GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG Smacznego:)))) Miłego popo🌼 p.s.Jak tylko znajdę chwilkę to zajrzę na pocztę i zacznę cosik skrabać;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na wschodzie mamy ziąb:):):) Oczywiście już palę w centralnym ale to nie zmienia faktu że jest zimno.Jak przetrwam tą zimę skoro już mam dosyć:p,marznę jak woda,hi,hi,wystarczy -1 a ja już skuta lodem:p:) To tyle na razie,dzięki za kawunie i śniadanko, i zapraszam na schab po cygańsku z ziemniaczkami i ogórem kwaszonym:):)(____)(____)(____)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie dosiadam do pieczarkowej i schabu po diabelsku :P:D a sama częstuję placuszkami z dyni: I__@@@@@@@@@@@__I często robie pikantne tak jak ziemniaczane ale tym razem na słodko z cukrem pudrem i wanilią ZAPRASZAM ❤️ Dzisiaj byłam u krawca obstalowałam sobie garsonke: http://idolo.pl/i/galeria/400/23/s2_35728.jpg dokładnie taką - tylko do tego spodnica ołówkowa a jak wystarczy to kamizelka ale nie pod żakiet tylko całkiem incognito :D:D:D do bluzek POZDRAWIAM i życze miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a schab Wesołka to oczywiście po cygańsku wpinkalam a nie po diabelsku :P:D widać "głodnemu chleb na myśli" :P:D hi hi hi że tak po szatańsku sie zasmieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaje Wesołku, że daaawno sobie niczego nie uszyłam - zwykle aby szybko jakieś gotowce. A ponieważ kupon granatowej wełenki dostałam w prezencie - to obstalowałam i sie ciesze jak dziecko :D:D a fason wykukałam sama w necie i wydrukowawszy zanioslam razem w materialem do krawca Dziewczęta! :p a może po kieliszeczku? mam arbuza pokrojonego w kosteczke (słodziutki mmmniam) i zalewam to w szklaneczkach żubrówką ( bo tylko taką wódeczke mam :O) - oj dobre dobre :P ZAPRASZAM - a jak ktoś nie lubi alkoholu to samą salatke z harbuza I__I I__I I__I I__I I__II__I I__I I__I I__I I__I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku dobre :) Idą dwaj Eskimosi przez pustynię.Jeden mówi.Ale tu musiało być ślisko.A drugi pyta .Dlaczego?A on odpowiada.Zobacz ile piasku nasypali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi! to, że znajdujesz to też bezcenne. Niektórzy nawet nie szukają np. ja :-p. U mnie już są 4 biedronki, lidl, tesco, i wiele pomniejszych stokrotek itp - no i coś znów budują. A przecież nie mieszkam w wielkim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekarza: - Panie doktorze, wszystko kojarzy mi się z sexem... - A brom brała pani? - A jeszcze żem dziś nie brombrała Kończąc swój wykład z fizyki poświęcony energii i pracy, profesor zwraca się do studentów : -Ijuż tylko jako zabawną ciekawostkę mogę państwu powiedzieć, że energia stracona w czasie stosunku płciowego równa jest pracy wykonanej przy zrzucaniujednej tonywęgla do piwnicy. Wykładowca widzi, że w końcu sali błogo śpi jeden ze słuchaczy. - Hej, panie - woła profesor - Ja tu opowiadamnawet żarty, a pan spi! Na to się odzywa jedna ze studentek: -Kolega jest bardzo zmęczony, bo wczoraj wrzucał do piwnicy cztery tony węgla. -Ha, skąd pani tak dokładnie wie, że właśnie cztery tony? - pyta zdumiony profesor. -Bo to była właśnie moja piwnica - odpowiada studentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×