Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Stoi baba na stopa, zatrzymał się przy niej rowerzysta i mówi: - wsiadaj pani Baba usiadła na ramę, przejechali kilka metrów, baba mówi: - nie zauważył pan że jestem naga ? a na to chłop: - a czy pani nie zauważyła że ten rower niema ramy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko wieczorne ja jak brunet tylko wieczorową porą jestem aktywna;):P ale taki rozkład dnia:o Małgoś a coś Ty znów dźwigała, że brzusio boli:o musiałaś ponaciągać blizny w środku:o tak myślę, bo sama na ćwiczeniach jak robimy tzw. supermena (leżenie na brzuchu z rękoma wyciągniętymi mocno do przodu, a szkitkami do tyłu i podnoszenie do góry na zmianę jednocześnie lewej ręki z prawą nogą i odwrotnie) powoduje, że bardzo boli mnie brzuch, a przecież już minęło 2 lata, więc żeby nie cierpieć po dwóch trzech próbach już tego ćwiczenia nie robię:P qrcze wolałabym biedronki w chałupie, a nie leniwe całkiem duże komarzyce, które wciskają się do ciepłego i w nocy krew wysysają:o od wczoraj nieustannie warczę na otoczenie, wrrrrr mam zadanie i nie wiem jak się do tego zabrać muszę napisać coś większego i nie mam weny absolutnie, a czas ucieka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Cierpię na bezsenność a tu nie ma nikogo😭 Czytam zaległą prasę i znalazłam taki dowcip -Jasiu, dlaczego zjadłeś ciastko przeznaczone dla Kasi? -Bo ja nie wierzę w przeznaczenie. Nauczycielka pyta Jasia: -Jasiu, co wiesz o jaskółkach? -Jaskółki, proszę pani, to bardzo mądre ptaki, odlatują gdy zaczyna się rok szkolny. Zwierzę na dwie litery? Qń Idę czytać Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jeszcze nie śpię, więc pomacham Wam łapką i ucałuję w snach. Jeśli któraś skopała kołderkę to poprawiam, a jeśli ktoraś fika mężowi, to nie podglądam, a jeśli któraś nie może jeszcze spać, to przytulam. Jeden z moich znajomych na NK opracował projet Kalendarza Poetyckiego na 2011 r. W tym roku jestem październikiem , w przyszłym będę listopadem, kurczę...nie wiem jak wskazać tego znajomego, zebyście trafiły na ten projekt. Może podpowiem, że ten pan ma 54 lata i jest z Chorzowa. No to pozdrawiam wszystkie i lecę w poduchy, paaaaaaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 na kawe zapraszam (__)? (__)? (__)?(__)? herbatke też I_I> I_I> I_I> I_I> inusie U> U> U> Jakoś smutno mi od wczoraj wiec z nadzieją wchodze w nowy dzień - może będzie lepiej ❤️ Podaje śniadanko: bułeczki z maslem pasta z jajek plastry wędzonego łososia musli ze śliwkami Pozdrawiam i życze slonecznego dnia Śmigam do pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Podpisuję listę. Terterku dzięki za śniadanko a szczególnie za łososia, uwielbiam:D U mnie na razie dalszy ciąg złotej jesieni. Poetko byłam wczoraj na wierszach, pięknie, jesiennie, miłośnie:D Terterku chandra nachodzi czy tylko gorszy dzień? Zaplanowałaś bardzo elegancki kostium, więc dlaczego jest ci smutno? Wszystkim miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Spałaszowałam śniadanko terterku👄 Było pyyyyyyyyszne:D....Główka do góry :))))Przeca jutro i pojutrze świętujesz:)))) bondi👄 rowerzystko👄 Lecę tyrać Miłego dnia Kobietki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________ $_____$________$ ______$_____$$___$$______$$ _______$$___$$$_$$$___$$$$__ _$______$$$$$$$$$$$$$$$$____$$ ___$$$__$$${{{{{{{{$$$$$$$$$$ ____$$$$$_{{{{{{{{{{_$$$$$ _______$____@ & @_____$$$ ____$$$$_____(_)______$$$$$$ _$$$$$$$$___\___/ ___$$$$$$$$$ ________$$$_________$$$$$$_ _____$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$____ ___$$$___$$$$$_$$$$___$$_$$_ _$$_____$$$$____$$$_____$__$$ ______$$_________$$______$___$ Słoneczko na niebie Uśmiecha się do was Promyki słoneczne migają Moje pozdrowienia... ... wam posyłają. *'*. MIŁEGO DZIONKA, ...*-* ..) . .* UŚMIECHU .* ........ .**.I SŁONKA http://www.youtube.com/watch?v=6BU9NbhO3yY&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=NZEY7jrHr-M&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki Tererku a czemu to Ci smutnawo,mysle,ze nie jakiś problem na głowie.Za śniadanko dzięki kostiumik ładny i masz rację teraz większość ubrań kupuje się na prędce,minęły w zasadzie czasy szycia choć te rzeczy szyte na miarę leżą ładniej.Ja tez zawsze kupuję gotowe bo nie lubię by mnie ktoś mierzył może. Za linki dzięki ,będę przeglądac w wolnym czasie.Bo na razie jesteśmy na etapie kupowania wszystkiego.Juz dzisiaj mamy projekt gotowej z płytkami i mebelkami łazienki.Gotowy na plytce tylko druknąć.Nawet nie widziałam,ze takie cos jest i w sklepie robia za darmo przy wyborze płytek.W zasadzie to juz wszystko kupione oprócz zabudowy kuchni i sprzętu do kuchni.No i i pralkę ale tak jak Tokina nie wiemy co wybrać.Za duzy wybór wszędzie.Teraz tylko urządzić wszystko.I chęci do pracy ale widzę małza ma ochotę robic sam wszystko oprócz łazienki i wstawiania drzwi..I dziewczynki jest coś dziwnego,Do tej pory wydawało mi sie,ze w marketach typu OBI,Castorama płytki itp rzeczy będą tańsze a tu nie ,te same płytki ,panele w sklepie normalnym wychodza o wiele taniej niż w dużych marketach.Aż mnie to zdziwiło.Na przykład panele które wybralismy do mieszkania tej samej firmy i takie same sa o 9 zł tańsze w sklepie na metrze niż w OBI.Dlatego musimy wozić te rzeczy z mojego miasta.Choć wiele produktów nawet nam dowioza na miejsce. Ja tak jak pisałam wybiłam sobie z głowy te pracę na jak dlugo nie wiem bo jednak korci mnie cos robienie tak to nazwę. Zuziczku a moze my pomożemy Ci w wykonaniu zadania choć nie wiem czy damy radę. Tokino doczytałam dopiero,ze Ty na zwolnieniu ,czy teraz lepiej sie czujesz? Bondusiu u mnie tez dzisiaj ładna pogoda choć nie powiem troszke pociąga zimnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku teraz wszędzie budują te markety,niedługo pewnie tylko one zostana w miastach. U mnie teraz ruszyła jakas wielka budowa,ponoc ma sie nazywać Twierdza ,cos naprawde twierdzowatego wielkie,maja otworzyc na wiosne.Tylko czasami sie zastanawiam czy te wielkie markety utrzymają sie długo w takich ilościach w małych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wrzosu ugotowałam ,mozecie zajrzeć:) u mnie słoneczko się wychyliło już posyłam do was już cieplutkie promienie czujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki melduję że żyję . Dzisiaj moja Małza ma imieniny ale nic nie robimy wiecie jak choroba się kreci po domu to wiadomo ani się nie myśli o takich rzeczach :( Małgosiu pisałaś kiedyś o kabinach chińskich ostrzegam nie kupuj tego gówna kupuj tylko nasze wtedy będzie ci służyła jak należy . Mam zaległości ale widzę że piszecie iż Tokinka chora zdrówka życzę 👄 Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - smutki dopadaja czasem z banalnej przyczyny - czasem słowo niefortunnie powiedziane, czasem jakaś drobna przykrość lub niepowodzenie. Przespałam sie i jest OK Pozdrawiam wszystkie - zrobiłam sie na bóstwo :D i właśnie ide świętować swoje święto (KEN) do knajpy specjalnie na te okazje wynajetej. Mam nadzieje zabawić sie dobrze - ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki A ja siedze od rana przy telewizorze i ogladam akcje ratownicza wydobywanie gornikow na powierzchnie. I wzruszam sie mocno ogladajac te obrazy. To najpiekniejsza bajka jaka mogla sie zdarzyc w realu. Jak dobrze ze rzad chilenski pozwolil sobie pomoc.Najmadrzejsi ludzie z calego swiata pomagali w opracowaniu tej akcji. Pewnie gdyby cos takiego zdarzylo sie w Chinach albo Korei, nie dopuszczono by pomomocy i nikt by sie o tym nie dowiedzial... A i serce boli ze u nas w Polsce dalej seria wypadkow.... Nie dosyc ze jestesmy biedni to jeszcze ciagle przesladuje nas wypadki. Malgosia nie rwij sie tak szybko do pracy. Daj sobie troche czasu. Po 2 operacjach i tylu klopotach odpocznij troche. Tym bardziej ze masz teraz zajecie z urzadzaniem mieszkania. Dzwiganie i przesuwanie po tasmie, zgrzewek z woda mineralna niekoniecznie dobrze Ci zrobi. Malzyk ma racje. Posiedz w domu. U mnie tez ciagle otwieraja nowe supermarkety. Ze tez jest ciagle zapotrzebowanie na nowe sklepy:OCiekawe bardzo bo ludzie nie wydadza przeciez wiecej pieniedzy jak maja w portfelu? Dlla nas klijentow to moze taka konkurencja jest dobra, tylko ze markety konkuruja ze soba i musza gdzies szukac oszczednosci. I znajduja, oszczedzaja na personelu:( Smutne. Terterek fasonik zakiecika wybralas piekniusi bardzo:) Podkresli Twoja jak u osy talie :) Bardzo eleganckie ubranko. A ja teraz musze sie udac przynajmniej na krotko do ogrodka. Trzeba cos zrobic. Na koniec tygodnia zapowiadaja juz pierwsze opady deszczu ze sniegiem:( Trzymajcie sie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A choraTokinke i i wszystkie dziewczynki ktore niedomagaja, mocno przytulam. Teraz ide nieodwolalnie do ogrodka. A zimno jest na dworze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tererku miłego swiętowania Roberto wszystkiego najlepszego dla małza ale sie przyznam jestem nie na bieżąco kto chory?Ze jesteś taka zajęta Bonitko wiem wiem nie pójde bo po 3 operacjach dam sobie spokój jednak moze kiedys ,posłucham Was i małza bo nie lubie jak dziamoli Ja tez powinnam do ogródka resztę skrzyneczek i kielichów ale moze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta dużo zdrówka m 🌼 Tokin❤️Roberta❤️Wesolek❤️Terterek❤️Małgorzata❤️Zuuzik❤️Bechemootek❤️Bondi❤️Bonita❤️Pszczółka ❤️Personalna❤️Rowerzystka[ serce] Łasiczka❤️Banderasowa❤️Beti❤️Maluutka❤️ zapraszam___ ( ____na______)) _kawusie____((( __________ ( ( ) ) _________((__|__)) _______((__(___)__))_____s$s _____((___(_____)___))_____ _$$ __$$ _____$$ ___$$ _ ____ _ ____$$ __ ____ __ kawa __ ___ _$ ____ _$$ _____ __$__ ______ ____$$ ________ $$ _$$ chyba nikogo nie pominęłam a jak tak to ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na momencik aby się przywitać i pomachać Wam łapką,więc Witam i macham Od rana porządkowałam ogród kwiatowy i mam już dosyć a jeszcze pasowało by liście zgrabić mam ich chyba z tonę i są wszędzie,jakiś głupi wymyślił liście na drzewach,hi,hi no w sumie mogły by sobie być ale po jakie licho spadają:p,nie mogą sobie tkwić na gałązkach przez cały sezon jak igły na sośnie?!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robercika wszystkiego dobrego zycze Twojej Malzynce z okazji rodzin🌼. Przede wszystkim zdrowka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×