Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

ojej dziewczyny, takie podstawowe rzeczy to rodzice sobie na pewno kupą a może już kupili, nie ma co robić podwójnej wyprawki. Myślę że takie trochę większe ciuszki i takie ekstra na jakie rodzice nie wydaliby kasy, byłby dobrym prezentem. U mnie w rodzinie też były narodziny. Siostra synowej urodziła córeczkę 3.5kg 56 cm duża :D świetna dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam faworyta...myślałam, ze no wyleci Niania lub Gołota, choć bardzo mnie bawią - zachwyca mnie gibkie ciało Moniki Pyrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem o jaka Edyte chodzi:O I przeczytalam ze za 1 wieczor tancow dostaje az 80 tysiecy!!!! U nas gwiazdy albo psedudo-gwiazdy, bo nie ma prawdziwych gwiazd dostaja za udzial w calej edycji ok 10 tysiecy i wystarczy! Tokina, lepiej dla matki zeby taka duza ta dziewczynka nie byla. I dla mnie bo pajacyk i spodenki w roz 62. beda dobre juz w marcu:O A to sa letnie rzeczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko, takie na 62 ciuszki to wyłącznie na malutkie dziecko, nie wiem zresztą jak z tymi rozmiarami bo moja wnusia była malutka miała 2.8kg i takie malutkie rzeczy dość długo jej służyły. Za to teraz jest dużo wyższa niż inne dzieci w jej wieku. Kuzynkę rok starszą od siebie przerosła już o głowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku :-D, ja mam tak dużo facetów w domu, że jakoś nie zwracam uwagi na ludków - patrzę na niego jak na syna i porównuję do moich. Jakoś wrednie oceniam kobitki - taki dziwak jestem :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladalam na Plejadzie Edete jak tanczyla jiva. W komicznym przebraniu panny mlodej. No nie wiem, nie znam sie za bardzo, ale lepiej niech wygra ktos inny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia dostaje moim zdaniem punkty na wyrost:P owszem tańczy poprawnie, ale nie ma w tym nic zachwycajcego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na biezaco to ja nie jestem z tymi tancami Bechemootku. Teraz poogladalm sobie na Plejadzie. Wiekszosc gwiazd jest mi nieznana. Znam tylko Edyte, Monike i Andrzeja.Ale ten ostatni to marny tancerz. Chociaz gdyby na ringu byl tak ruchliwy to....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok!!!
Mają kafeterie usunąc :( !! sami sprawdzcie co tu piszee ! :c tragedia .. był wypadek przez kafe .. znalazłam to tu : www.lepsze.notlong.com ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku, jednak pisałam że Marysia jest dobra :) No i Dorota odpadła :) pewnie już nie mogła się doczekać, było dla niej zaskoczeniem że tak długo się utrzymała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni dziękują a ja też dziękuję 👄 i zmykam do łóżka bo jutro idę do pracy na 11 godzin :( Nie wiem jak to wytrzymam ale może nie będzie źle :) tak czy siak muszę wstać bardzo wcześnie i dlatego muszę już lulać :D Trzymajcie się cieplutko, miłej i spokojnej nocy 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam Tokinko, ze stawiałaś na Marysię. Też podobała się mnie, ale dziś była na wyżynach, tzw. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku, co do godzin, to była moja i tylko maja decyzja. Chcę sobie nadrobić godziny by móc iść dwa dni na 12 a nie trzy dni na 10 :O Marysia to czarny koń i może wygrać, zresztą tego jej życzę :) No już zmykam, jeszcze raz całusy na dobranoc 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, odpadłąm, bo nadal ślęczę nad referatem, czytam na głos i poprawiam i... stwierdziłam, że mam za mało:o miało być na 1,5 jest na 40 minut:P ale więcej nie dam rady, ciekawe co mi zrobią;) no czas spać, bo jutro nie wstanę:o nienawidzę wstawać o 6 ale nie da się inaczej. dbranoc dziewczyny, papapapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki Rozpalam w kominku bo jednak chłodnawo i zapraszam na kawusie inusie i herbatkę Troszkę jestem dalej zalatana tak więc do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Małgorzato za kawusie ❤️ Dzień Dobry dla Wszystkich 🌻 podaje śniadanko: chlebek ciemny i bułeczki masło dżem ananasowy twarożek ze śmietanką i szczypiorkiem szyneczka z indyka musli z orzechami sok pomarańczowy Biegne do pracy a wszystkim życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×