Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tak, tak! W tej będziesz się prezentować super. Poprzednia też jest super i na pewno wykorzystasz ją w miesiącach letnich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pierwsza kiecka Zuzik ma takie wyrafinowane kolory, ze ciezko dobrac pasowna "narzutke" Z ta druga bedzie mniej problemu. To nawet fajnie ze imieniny spedzisz na wyjezdzie Bechemootek. Wazne zeby byl to fajny dzien. Nie zawsze musi byc "goscina przy stole" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierzycie jaki argument za tą kiecką miał mój małż:P "cycków nie widać", bo w tamtej i owszem większy dekolt, a on nie kuma, że to jedynie miejsce na korale itp;):P ale cóż się dziwić jak on z Marsa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku hmmm nie umiem wytłumaczyć;) jak znajdę pokażę:) a długo musisz telepać się do stolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak się stało nie wtej kolejce co trzeba to i wzrostu brak ja z tych niskopiennych:P151cm,jak mogę zapytac ile masz wzrostu? dziewczyny znacie jakieś ładne dedykację na zdjęcia? Bonita moja siotra tez kupuję ciuszki dla małej od szwagra siostry,bo niedługo lęcą ją zobaczyć.u nas ostatnio mode się stało kupowanie dla dzieci takich dzierkannych ubranek a są zajefajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam wysłać bukiecik urodzinowy Maaluutkkiej na nk i bardzo się wkurzyłam - znów jakieś innowacje, nie mozna normalne przez sms. A może można tylko znów coś pokombinowali wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tokupkoniecznie sobie te buciki Zuzik. Za 15-20 lat pewnie nie zechce Ci sie biegac na 10 cm obcasach. Od czasu do czasu trzeba spelniac "male potrzeby serca":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku ja też przez jakiś czas dziś był dzien świra,bo pojechałam załatwic z tel,to serwis wysiadl,ale po cięzkich próbach załatwiłam Zuuzik no włąśnie co to za buty masz zamiar wytrzasnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku :-D, oni są z Marsa :-p! Czekam na przykład butów Z ;-) A do stolicy pewnie będę telepała się ok. 6 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosm 170, trochę za dużo, ale cóż zrobić:P Bonita hehe to kaprys, kaprys:P ale masz rację ostatnie podrygi na bieganie na obcasach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Kosmi nie znam zadnych fajnych dedykacji do zdjec:8 Ostanio zadnych zdjec nie dostaje swoich tez nie posylam nikomu, chyba ze Wam:) Zazdrosnik wielki jest z Twojego chlopa Zuzik:) No niby mu sie nie dziwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak sprawy sie maja, to kup sobie koniecznie jeszcze te butki Zuzik:P Mocno szpiczaste bo obcasik rozumie przynajmniej 8 cm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożegnam się na dzisiaj, jutro znów mam występ przed wysokim sądem :-p, muszę być wyspana i rześka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Bechemootku i powodzenia na jutrzejszym wystepie. Ja chyba bede tez sie szykowac do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootek, Kosmi, Zuzik Dobranoc😴. Do jutra🖐️ Roberta, napisz czy z Tesciem jest juz lepiej? Nie wiem nie doczytalam cz cos przeoczyla:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku spokojnej nocy Bonita zaglądałaś na strone mojej pracorki? jest po liftingu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie zdzirowate to te z podwyższoną podeszwą i na obcasie:P oki to ja też zmykam, o 6 wstawanko:o buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki jeszcze raz za przemiłe życzenia, moja córcia bardzo dziękuje i bardzo mocno WAS ściska i posyła dla każdej dużego BUZIACZKA👄👄 Jesteście WSZYSTKIE takie kochane i serdeczne❤️ Malutka bardzo się cieszę :) że to był fałszywy alarm. Życzę Ci dużo, dużo zdrówka i wytrwałości . DOBRANOC 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestemwłaśnie wróciłami idę lulu Miłego dnia;)))) Maaluutkka👄uff!:))))...Co za patafiany:PChoć słówko by szepnęli przez tele:O Padam na pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Podaję kawę , herbatę i inkę, mleczko. Banderasku współczuję, pół dnia i noc, toż to harówa :( Dziewczynki śniadanie we własnym zakresie:D W kominku rozpaliłam bo strasznie zimno. Lecę na hennę, w powrotnej drodze zrobię jakieś zakupy, narka Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bondi👄dzięki za kawkę:DBardzo jest mi potrzebna;))) Troszkę się opluskam,posiedzę i lecę na II zmianę Udanych zakupów :))));))) Miłego dnia Kobietki❤️ Buuuziole👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Banderasku nie możesz zacząć pracy bez wypoczynku, to jest rozbój w biały dzień Biorę się za obiad dzisiaj zupa jarzynowa i naleśniki, zrobię więcej, będzie na jutro. O 17-tej idę na mecz siatkówki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. U mnie wszystko OK...tylko, ze nie było mnie w domu przez kilka dni, a jak wróciłam, okazało sie, że padł mi komp. tzn. prawdopodobnietwardy dysk :(. Teraz tylko na chwilke pomacham Wam z paracy...ale dłużej nie mogę, bo mamy wszystko monitorowane i nie chcę problemów. Buziam wszystkie...paaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja właśnie wróciłam z wypadu do miasta,hi,hi wy sobie kupujecie kiecki,buciki a ja włókninę do owijania drzewek:p:):) Poubieram moje roślinki w paletka na zimę coby mi nie umarzły jak minionego roku.Będzie im cieplutko i ślicznie w nowym ubranku;p:). Zrobiłam sobie pieszy spacerek tak z 8 km będzie i choć idąc w stronę miasta ciut zmarzłam tak już jak wracałam było mi gorąco,jest fajowo:):) Malutka❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Malinki 👄 bondi ..super że rozpaliłaś w kominku ,bo i u mnie dzisiaj przymroziło dość ostro a teraz jest piękne słonko wolę to inż chmury :D Poetko,,, super usłyszeć że u ciebie ok.chce się krzyknąć trwaj chwilo!!!!👄 Wesołku Jeden ...a jakie drzewka będziesz ubierać to już trzeba ?a co do spacerku to dla zdrowotności piknie 👄 bonitko..teść jest już w domu 👄 Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×