Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

halo halo a ja dzisiaj skrobałam szyby w aucie:o zaczyna się zimnisko, brrrrrr Bondi a z czym naleśniki serwowałaś? właściwie obojętnie z czym są - uwielbiam naleśniki:) Banderasku kasa czy wolne? puść farbę;) Wesołku no to Twoje drzewka będą miały kiecki;) Roberta u mnie po bardzo mroźnym poranku też zaświeciło słonko i od razu rogal na twarzu:D poszukiwanie zdzirowatych butów w toku, na razie efekt zerowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej ! Miałam maraton w sądzie a później w gabinecie. I cały stos badań do interpretacji i napisania opinii leży w domu :-O - jejku, ale będę miała roboty :-p. Dziś u nas zapowiadają -5! Kupiłam 2 chryzantemki na grób dziadków a jedną dla siebie :-D, do domu. Jest śliczna i wcale nie cmentarna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku piszesz na brudno czy od razu na czysto? jakby co, podrzuć - przepiszę;) będzie Ci lżej:) chryzantemkę domową poproszę do gara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj ta naszym pokładzie🖐️ u mnie pogoda byłą pikna,ale te mrozisko -5dalo rano czadu. pozdrawiam wszystkie❤️ Bechemootku moja rada nie wystawiaj ich jeszcze wstrzymaj się. a moze ktoraś się na Hallowenn wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku! Ja jestem obłożona moimi testami, notatkami, pismami sądowymi. Wszystko to muszę przeliczać, interpretować, wyciągać wnioski a później piszę w laptopku :-). Mogę coś podrzucić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak prawidłowo przydzielić obowiązki nowym pracownikom? 1. W zamkniętym pokoju umieścić 400 cegieł. 2. Wpuścić nowo zatrudnionych do pokoju z cegłami, zamknąć drzwi. 3. Zostawić ich samych sobie, wrócić po 6 godzinach. 4. Ocenić sytuację: A. Jeżeli liczą cegły, dać ich do księgowości. B. Jak liczą po raz drugi, dać ich do audytu. C. Jak porozrzucali cegły po całym pokoju, dać ich do działu inżynieryjnego. D. Jak układają cegły w przedziwnym porządku, dać ich do planowania. E. Jak rzucają w siebie cegłami, dać ich do działu obsługi. F. Jak śpią, dać ich do działu zabezpieczeń. G. Jak pokruszyli cegły na gruz, dać ich do działu informatyki. H. Jak siedzą bezczynnie, dać ich do kadr. I. Jak mówią, że przetestowali różne kombinacje i szukają dalszych, ale nie ruszyli ani jednej cegły, dać ich do sprzedaży. J. Jak już wyszli do domu, dać ich do marketingu. K. Jak się gapią przez okno, dać ich do planowania strategicznego. L. Jak gadają między sobą, a nie przełożyli ani jednej cegły, pogratulować im i dać ich do zarządu. M. Jak się obłożyli cegłami w taki sposób, żeby nie było ich widać ani słychać - dać ich na listy wyborcze do parlamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczytałam się;) Bechemotku wrzuć i tak, popatrzę czy ma moje kształty;) nie lubię tych drobniutkich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku fajniaste kwiatki, a jak w pełni się rozwiną to fiu fiu:) też lubię takie i jeszcze takie pełne bomby jak dawno dawno temu wyłącznie bywały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Bechemotku zmykam, dziś oczy same mi się zamykają, chociaż znając siebie pewnie jak wlezę (alez ja piszę;) ) do wyrka to i tak zasnę ok 23-24:P buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Kawka(_)>(_)>(_)> i herbatka |_|=|_|=|_|> i inusia (__)?(__)?(__)? Śniadanka nie ma :(((;)))) Roberto👄dawno Cię nie było...fajnie:))że się pokazałaś:D Miłego dnia🌼 i buziaki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Kawa, herbata i inusia wjeżdżają na stół i mleczko. Szybko rozpalam w kominku bo u mnie zgniła pogoda, chyba gorsza niż mróz, jeszcze nie pada ale jest pochmurno. Brawo Wesołku 8km, fiu fiu, masz kondycję. Ja nie liczę km bo nie mam jak ale odmierzam w godzinach, wczoraj chodziłam 2,5 godziny. Ale wczoraj było pięknie, świeciło słoneczko i było ciepło. A jeszcze moich roślinek nie otuliłam na zimę. Banderasku jak się czujesz po takim maratonie? Roberto to doszło ci dużo obowiązków, jak teść jest w domu, jest leżący czy chodzi troszkę? Kosmitko dobre rady:D Bechemootku piękne chryzantemy, nie widziałam u nas takich. No dobra trzeba wyruszyć po zakupy. Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Mlutka ❤️ przyjmi spóznione ale szczere zyczenia urodzinowe dużo zdrówka spełnienia marzeń ❤️🌼 ciesze się że się pokazałaś dziewczynki ja dzisiaj ostatni dzień idę do pracy jutro juz nie jedziemy bo nie ma dla nas pracy u mnie świeci słoneczko ale jest zimno pozdrawiam Was wszystkei serdecznie Baenderasku dziękuje za kawke ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D🖐️ja na kawunie bardzo proszę :D Bondi ...jest w domu chodzi po mieszkanku do wc 1raz dziennie :P bo ma cewnik ,umyje się sam ale trzeba podać jedzonko sprzątanie to już dawno robiłam za darmo .Było by dobrze gdyby nie pazerna córeczka która ciagle coś chce i zatruwa dupe .Wczoraj tak mnie wnerwiła że powiedziałam Małzy jak tak dalej i nić z nią nie zrobi to ja odpuszczam bo szkoda mego zdrowia a jak ona chce te pare groszy to niech zabiera Ojca do siebie ze wszystkim i da mi święty spokój ,ja się do opieki nie wpraszałam tylko zostaliśmy zmuszeni bo ona nie miala zamiaru Ojca zabrać ze szpitala .Mówię wam kochane kocioł i ciągle nery mną szarpią co robić doradżcie proszę .:( 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondi🌼czuję się dziś lepiej:)))Wczoraj natomiast byłam jak przejechana przez walec drogowyDziękuję za troskę👄 beti🌼może to i dobrze:Oże koniec tego kieratu...Rozglądaj się za czymś z umową o pracę!Trzymam kciuki:)))) Roberto🌼skóra cierpnie jak się to czyta:(((Córusi:Ptylko pogratulować!!! Masz rację,szkoda zdrowia na szarpaninę...Co doradzić nie wiem:Oale wiem,że teściowi na pewno lepiej jest u Was👄bo Go szanujecie i kochacie,a nie tylko czychacie na jego kasę jak pseudo córka:P Trzymaj się👄 Bonitko🌼 U mnie jesiennie:DCuuudnie:D Na obiadek zapodaję: -kotleciki schabowe OOOOOOOOOOOO - ziemniaczki oooooooooooooooooooooo -suróweczkę z ogórasków kiszonych eeeeeeeeee i zupkę krupnik (__________________)>>>> Na zdrówko:))):)))) Po obiadku duuuuuuża kawka (___)>>(___)>>(___)>>(___)>> (___)>>(___)>>(___)>>(___)>> ze śmietanką i syropem toffi:D Całusek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bandersku ...ja juz kuszam obiadek i pije kawunie :D tylko proszę nie płacz bo słychać aż u mnie :D . U mnie tez wiadomo jesteśmy blisko tez cudnie ciepełko i słoneczko . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku wcinam Twój pyszny obiadek i piję wyśmienitą kawkę....pycha👄 Piszę z pracorki bo dzisiaj zostaje dłużej:( U mnie piękna, słoneczna pogoda:D Pozdrawiam Was wszystkie ❤️ Maluutka❤️...super, że się pokazałaś👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku jestem, jestem, właśnie skończyłam jeść swój wczorajszy , ale co tam takie wczorajsze naleśniki do schabowego:D, wsunę zaraz konkretnie, kawał mięsiwa:D Banderasku dzisiaj chyba wolne? Roberta wiem jaki masz problem, przeżyłam to z moim bratem, który dziwnym trafem przypominał sobie o mamie w dniu jej emerytury Personalna nadgodziny robisz?:P Beti dobrze że już koniec, odpocznij i poszukaj odpowiedniej pracy, życzę ci powodzenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff!;)))) Dobrze,że obiadek grzeczne Dziewczynki❤️spałaszowały👄:))) Roberto👄 Personalna👄 bondi👄dziś mam wolne:D Byłam na zakupach w Realu...kupiłam nową patelnię tefala:D W promocji 40 zł taniej;)))Jestem heppi:)))) A reszta to same pierdułki:P Kupiłam też winko czerwone Cin Cin:)))) YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY No to cin:)))cin:))) Siup:D Na zdrówko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie ok słoneczko też dziś świeciło, a ja wariatka na kupiła mięch i po Majce,marsz do kuchini jadło przyrządzac,może myslicie ,że kogucik bedzie nie,on dopiero 17.12 moje oko go ujrzy:P:) ale jak pisałam kiedys urodzinki mama mamieć w grudniu,ale tesciową ma dobra przełożyła o tydzień poźniej urodzinki zeby zięciunio był:Pwiec jak zaczniemy balować to w sylwestra skończymy:P:)ot będzie wesoło.:P:P:) no dobra koniec chwalenia biadolenia zabieram herbatkę gruszkową Banderasowej i spływam:P:)jak bym się:P:P nie pokazywał to siebie tez ugotowałam:P:) to narazie laseczki🖐️ miłego popołudnia i wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×