Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bechemotku a jak długi masz plan diety?pewnie na początek 3 miesiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź cierpliwa, bo u mnie dziś internet strasznie wolno myśli:-O. Tak, ja kupiłam abonament na 3 miesiące. Nie chciałam się przyznawać w rodzinie a tu kuku! Wszyscy wykazali zainteresowanie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz jeszcze jak płaciłaś? i po jakim czasie dostałaś przepisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zamówić vitalekką a kliknęłam sobie na dobrą dla serca. Ale to nic nie szkodzi. Można poza tym podobno modyfikować w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłaciłam przez internet, i mam od dziś przepisy, bo tak sobie zamówiłam. Podałam datę od kiedy chcę i mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ja nie robię przelewów netem - nie umiem:o czyli będziesz dostawała przepisy co tydzień, a byłaś już na zakupach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam konto internetowe, poczatki były trudne. Pilnował mnie M. A teraz tylko tak się poruszam i jestem baaardzo zadowolona :-D. Jedynie wybrać pieniążki muszę w bankomacie :-). Zakupy będę robić jutro ale na pierwszy dzień mam produkty w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zacofana jestem w temacie przelewów:P Bechemotku to co jutro serwujesz? i powiedz jeszcze czy w jakieś specjalne wiktuały musisz się zaopatrzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlebek żytni, wędlinka tylko drobiowa. Na obiadek pierś kurczakowa w ziołach z ryżem a na kolacyjkę tekturki z warzywkami typu ogórek, pomidorek, papryczka, koperek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tekturki to taki chlebek suchy prawda? oczywiście bez smarowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cycki pewnie można tylko na teflonie lub w folii w piekarniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie dużo nie muszę kupować, bo prosiłam o dietę z produktów, które lubię. Muszę kupić makaron 2 jajeczny, nawet nie wiem czy taki jest i jakieś drobiazgi. We czwartek muszę mieć plaster polędwicy wołowej i już jestem uchachana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycki mogą być grilowane lub nawet podsmażone ale też na niewielkiej ilosci oleju. Całkiem tłuszczu nie jestem pozbawiona, przecież muszę dbać o oczy! W vitalekkiej jest wszystko tylko gotowane lub na parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą być w folii, w rekawie. Te jutrzejsze pokrojone w kostkę na patelni grilowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jadłospisie podali ile mogę zjeść, nawet z rozpiską ile to kcal, tłuszczu, białka, węglowodanów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jak się nawet udaje zrzucić ze trzy kilo, to potem z powrotem szybko nadrobię. Ale najważniejsze, że od kilku, lub nastu lat...mam tyle samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest ważne, że tak trzymasz. A ja niestety kiedyś przekroczyłam granicę i od tego czasu mam kłopoty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczątka, spadam na Czas honoru, to jeden z nielicznych, który oglądam. Spokojnej nocy....i fajnego, nowego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotk i pewnie musisz pilnować godzin posiłków, a co na przekąski? marchewka surowa, papryka? a jak ktoś (tak jak ja) nie może żyć bez słodkiego? jak sobie radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, ja nie mam przekąsek i nie wiem jak to będzie. Ale jak mówiłam, możliwe są korekcje. Jeśli będzie źle, to poproszę o modyfikacje. Ja nie lubię słodkiego i nie wiem jak to jest. Ale widziałam w propozycjach wiele jogurtów, słodkich musli :-O. Nawet mam jakąś kanapkę z bananem i ananasem - fuj :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×