Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witaj Wesołku - ano tak już jest :D człowiek by nawet zaakceptował krągłości bo są sexi :P ale nie urobi sie na spodnie i kiecki :D a i o zdrowiu też trzeba myśleć ;) Roberto ❤️ - Ty sie nie szczyp Kochana bo my tu wszystkie po kolei naszej Beti tłukłyśmy łopatą do głowy dokładnie to co Ty dzisiaj :D (Ciebie wtedy chyba nie było ) no i Beti ma te cudowną cechę, że nigdy sie nie obraża o nic - choćbyśmy nie wiem jak pouczały ❤️ Na wszystkie sposoby rozważałyśmy jej ryzyko - no i chyba nie ma wyjścia - zamiast całe życie cierpieć lepiej zrobić tym bardziej, że ma termin wyznaczony Beti - spytaj któregoś z lekarzy - może być rodzinny o te preparaty - a jak nie to bez obaw możesz zażywać to co ja brałam przed operacją i po operacji - mnie osobiście to wzmocniło i pomogło mi sie wylizać szybko z ran. ❤️ ❤️ ❤️ acha ahca! Beti? jesteś zaszczepiona przeciw żółtaczce? to jest warunek dopuszczenia pod skalpel :O ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki Beti skoro decyzja podjęta to Cię wspieramy bo rzeczywiscie dalsze zycie na środkach przeciwbólowych ciagle jest cięzkie,wiadomo srodki te uśmierzaja ból ale szkodzą czemu innemu.Wiem cos o tym Wesołku Twoj clebuś musi być pyszny ale tak jak piszesz nie mozna sobie popuścić ani na chwilkę bo zraz plus ... Banderasku a dzisiaj wracasz do domu czy wyjechałas na kilka dni do pracy? Roberto i co zakupiłas dla teścia balkonik do chodzenia,czasem mozna takie rzeczy wypożyczyć albo mozna starac sie o receptę z funduszy tzn recepte wypisuje lekarz a fundusz przeznacza jakąs kwote.tylko nie wiem czy takie balkoniku temu podlegaja ale pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko gdzie odfrunęłaś? Bechemotku,Bondusiu u mnie gdzieś teraz kwiaty tzn draceny strasznie pogubiły liście i chyba za mało do nich mówie ,moze to dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolku to się jutro trzymaj na pokaziku a wiesz co mi ostatnio lekarz powiedzial, jak byłam na pokaziku,ze ja musze chodzic co 2 ,góra 3 miesiace do kontroli a ja już myslałam,ze troszkę będe miała spokoju.ale jest tak jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam krupniczek na obiad zapraszam(____________________________________________________) u mnie teraz świeci słoneczko i jest ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo kochane Dziewczynki:) Dzisiaj mialam bardzo pracowity dzien. W ogrodku jest juz wszystko przygotowane do zimy. Poscinanae i powyrzucane letnie kwiaty, chociaz jeszcze ladnie kwitly. Liscie tez wygrabione. Od jutra moze zaczynac sie zima. Umeczylam sie, z tego wyszystkiego brzuszystko rozbolal mnie na dobre:( Zazdroszcze Banderaskowi bo jeszcze nigdy nie jechalam szynobusem:O U nas pewnie nie ma szynobusow :( Mnie tez brakuje Tokiny a forum, ale z drugiej rozumie ja bardzo. Przeciez sie nie rozdwoi dziewczyna. Chce sie bardzo komputera ale trzeba cos zrobic w domu i poswiecic troche czasu kochanej wnusi.... Ach!! ze tez doba ma tylko 24 godz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorne przyszłam trochę pomarudzić;) złapałam dzisiaj doła, bo dowiedziałam się, że stary ma jakieś do mnie wąty za to, że nie zawsze zgadzam się na służbowe wyjazdy (dokładnie wykręciłam się od dwóch, na które jemu nie chciało się jechać); uhhhh jak się wkurzyłam jak to nie jeżdżę????? tylko w tym roku byłam na czterech, a piąty wyjazd on sam sprzątnął mi sprzed nosa:o, a dlaczego? bo to był tygodniowy pobyt w Norwegii, tak tak wszystko w ramach warsztatów, na które mimo, że miały jeździć 3 osoby jeździłam tylko ja z koleżanką-wice (oki, żeby było sprawiedliwie - pokazał się na dwóch zjazdach), natomiast za granicę mogły wyjechać tylko dwie osoby - to on poleciał pierwszy - stary cap, wrrrrrrrrrrrrrrrr a teraz ten gnój zastanawiał się, czy należy mi się podwyżka:o i nie ważne jest, że koordynuję pracę największego działu (ponad 40 osób) i na którym opiera się praktycznie cała nasza działalność, że wszystko (czasami ogromnym kosztem moich nerwów - już mam nerwicę, bo są dni, że ściska mnie nad serduchem i tchu nie mogę złapać) gra i funkcjonuje, to nie jest ważne.... przy takim obrocie spraw mam ochotę rzucić to wszystko w cholerę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Bechemotku jestem dziewczynką, a mam ochotę przeklinać jak szewc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zuuziku No, nie dziwię się, że cholera ciska toba po kątach . Wciąż, zawsze i wszędzie pojawiają się dziwne układy, zwyczaje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej wiesz, jak nawet tak bardzo nie żałowałam mu tej norwegii (choć z drugiej strony nigdy taka okazja mi się nie zdarzy, a ten cap jeździ po całym świecie to mógł sobie darować), ale teraz wobec takich durnych zarzutów to mie szlag trafia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domku Dziewczynki Było nawet ok:)))ale chłopak;)))któremu miałam pomóc ma strrraszne zaległości :O Troszkę odkopaliśmy,ale końca nie widać było Może jeszcze kiedyś...Chłopak całkiem sympatyczny;)))tylko troszkę zagubiony :((( Bonitko👄z pewnością jeżdżą u Ciebie szynobusy:Dbo ten,którym ja jechałam jechał właśnie do N...:)) Trochę jestem padnięta :O więc idę pluskać i aaa💤 Śpijcie słodko:D Jutro miłego dnia:))):))) p.s.zuuziku👄szkoda się denerwować...Tak było,jest i będzie :O Co lepsze to ,,zgrabią,,do Siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ pozdrawiam wszystkie słoneczka:)❤️ Bechemootku 🖐️-jak dietka? Zuuzik masz rację to ci cholerniki,miejsce urocze.wiem coś na ten temat.Wiem jestam od 4 dni po -7,a dalej na północ -22 ale jak się wam dziewczyny trafi tam jechać to nieoglądajcie się nanic i skorzystajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku👄na drugą wyprawę zabieram Cię z sobą:D...tylko koniecznie zabierz te chrupiące skórki z chlebka:))) Szynobus był super!Czyściutko:)))cichutko:)))i szybko;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Bechemootek DObry wieczorek Zuziku i nie denerwuj sie prosze. Juz niedlugo skonczy sie panowanie szefa. sadzac po zdjeciu do emerytury ma ze 3 lata. Skonczy sie panowanie! A Norwegie to mozesz sama zobaczyc jak zechcesz. Podwyzke sadze ze i tak w koncu dostaniesz.Niektorzy szefowie maja dziwny sposob mobilizacji pracownikow. To znaczy chca jeszcze wiecej "sokow" wydusic Z pracownika:O Pisze z bledami przepraszam, jakos chaotycznie, dzisiaj czuje sie nie najlepiej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banserasek🖐️ u mnie tez sa szynobusy jezdza nawet?A z drugiej strony dobrze ,bo inaczej całe tory poszły by na złom:P:) wiecie co szlag mnie trafiał,bo robiliśmy dla syna z córką i nim żurawia z orgiami zniszczyłam 30kartek ,aż wyszedł,masakrutos nerwy mi puscił nawet ze ulżyłam j.kuchennym:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!!! Pojawiłyście się :-D! Zuuziku, szkoda nerwów, choć wiem, że jak mnie tak czasem ktoś kopnie, to długo nie mogę sobie znaleźć miejsca :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Banderasek, u mnie sa tylko pociagi i autobusy:( A ja chce sie przejechac szynobusem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita masz rację - zostało mu 2 lata, chyba, ze się zbiesi i... zostane na kolejne:o a podwyżkę dostałam, ale z-ca musiała się nagadać, żeby go przekonać:o pewnie przeforsowałaś się dziś w ogródku:o może weź ciepłą kąpiel trochę rozluźni męśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Kosmitko - chciałabym mieś taki nerw przez kartki i origami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku a czy ty sie zarejstrowałaś na tej stronce Vitalia.pl czy stad masz ta dietke,któy abonament wykupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żuraw z orgiami :-D, Kosmitko, cudnie to zabrzmiało :-D Wiem, wiem origami ale fajnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×