Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bonitko A jeśli chodzi o ten głos, trudno ocenić swój - choć miło, że tak oceniacie :-). Ale muszę przyznać, że gdy słyszę swój głos nagrany, to zawsze dostaję szoku i zastanawiam się - kto to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Tokino ciesze się że będziesz miała pracorkę na pół etatu chociaż nie za duże pieniążki :( no ale jak piszesz chociaż wyrwiesz się z domciu :) 👄 Małgosiu masz rację odpocznij sobie troszeczkę👄 Terterku dzięki za czekoladki👄 chociaż ja nie mogę :( Bonitko dobrze, że zapisałaś się do gin-ga będziesz spokojniejsza jak się z kontrolujesz 👄 Zuuziczku👄 Bechemotku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo te lustra klamia Bechemootek. Nie pokazuja wnetrza. Ja mam tez zawsze problem jak slysze swoj glos nagrany na sekreterce:( Sama slysze i odbieram go zupelnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już bym musiała iść do kontroli, bo dawno nie byłam a też coś mnie pobolewa brzusio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko :-D, te lustra tak mnie traktują od dzieciństwa - zawsze widzę kogoś innego. Ale może dlatego, ze mam 2 imiona ;-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeee Pszczolka:) Dla mnie to stanowczo za wczesnie na spanie:) A jakie nakrycia glowy zakupiles Bechemootku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku :-D, zima zimą a w czapach tak mi cieplusio, że aż miło! Nawet od wiatrów mnie ochronią. A czapy są jak z carskiej rassiji :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to piekniue ze cycuszki sa w porzadku Bechemootek:) A czapusie sa futerkowe? No bo jak z Rasijii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki lecę w piernaty, tak mi się chce spać, że szok:o buziaki Bniata👄 Pszczółko👄Bechemotku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem o jakie czapusie chodzi:O A w ogole to ja nie wiem co jest modne:O Jestem za murzynami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko! Czapy futerkowe, ale sztuczne!!!!!!!!!!!!! Nie noszę futer ze zwierzątek z zasady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko ładne też czapusie ale mi się podobają takie uszanki cieplutkie z futerkiem z pomponami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzyłam też bejecik, ale był obciach :-O A komin też ogladałam Pszczółko, ale ładniejsze kominy robiłam osobiscie, przed wiekami :-D. I postanowiłam, ze sama sobie wydziergam, jak będę miała natchnienie. Ja robiłam bezszwowe a w sklepie były ze szwem :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna z czap jest uszanka z pomponami, z futiejkiem z balejażem :-D - nie muszę iść do fryzjerni :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×