Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Hej, hej Kosmitko, ja mam lodówkę "no frost" czyli tą nieszroniacą. Na razie nie narzekam, rzeczywiscie nie szroni i od czasu kupna nie rozmrażałam jej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi no to się narobiło :( i lodówka i córcia jak się wali to się wali Obserwuj córkę i jak by co to do lekarza🖐️ Bechemootku 🖐️ Lecę się pluskać paaaaaaaaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, gdzieście się pochowały? Jutro przeca weekend, odpoczniemy :) Buziaczki...mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem! Czuwam ale jakoś pusto :-( Poetko, witaj! Pszczółka tylko bzyknęła i zniknęła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko....ja też nie mam pojęcia o sprzęcie, możemy sobie dać buzi :) Dobrze, że córcia dochodzi do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matuchno :) Bechemotku, nie widziałam Twojego wpisu 😭...och, te moje oczęta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko chlop myślał ,ze ja pamiętam tyle lat do tyłu,a ile mam na głowie czasem mi się robi kwadratowa .i mam globusa,ale to rzadko:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiają dwaj przyjaciele. -Dlaczego twoja żona jest cała w siniakach? -A bo się smaruje na noc kremami, żelami, maściami, tonikami... -I od tego jest cała w siniakach? -No! Z łóżka się ześlizguje. Bechemotku ,takie wyjazdy na któe nie ma sie checi i ochoty sa najlepsze,wierzę ,ze twój taki bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakoś tak zerkałam w internecie i zobaczyłam tego W-la, w sklepie też mi się spodobał. Tyle, że jest wielki! A wyjazd ograniczy się na siedzeniu na uniwersytecie cały dzień i tego się boję :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasiedziałam się na forum ...ale wyborczym...i utonęłam.:D Dobranoc dziewczynu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w sobote 🌻 parze szybciutko kawe bo pospałam dzisiaj dłużej kawusia (__)?(__)? (__)? (__)? herbata I_I> I_I> I_I> inusia U> U> U> śniadanko też juz jest: dzisiaj kanapki nietypowe ale lekkie i pożywne http://redandpale.blox.pl/resource/kanapki_roladki_DSCF01422.JPG i do tego soczek: http://www.pertutti.pl/images/soki.jpg Pozdrawiam i życze udanej soboty. Bonito przyłączam sie do obiecanego przez Wesołka masażyku z rąk kochanych przyjaciółek - zdrowiej prędziutko ❤️ Kosmitko - nie bój sie Siemensa - to jest dobra marka. Mam taką lodówke bezszronową - działa bez zarzutu ❤️ Bechemotku? czy Ty już jedziesz?dzisiaj? ❤️ Bondi ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio, niestety dzis pracuję. Macham Wam łapką ze świetlicy. Posłałam Wam gołąbka, u mnie wyświetla się, że wszystko OKI. W razie gdyby do którejś nie dotarło, to bic na alarm :D Spadam między dzieci, bo brzydko zajmować im świetlicowy komputer, paaaaa. P.S...podrzućcie jakis obiad, bo zimno tu jak diabli :P. miłej soboty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki U mnie dziś pochmurno i deszczowo:( ale w sumie to może i dobrze bo sobie dziś całkowicie odpuszczam. Przez cały tydzień bardzo ciężko pracowałam, w dodatku całe przygotowanie do jutrzejszych wyborów także spadło na moje ręce. Przychodziłam do domu skonana, najgorzej było wczoraj,dlatego dziś labuję na całego. Jedynym jasnym promykiem słońca w tym tygodniu było to ze udało mi się wygrać licytację i kupiłam upatrzony obraz w całkiem dobrej cenie. Poetko, przykro mi że musisz siedzieć w zimnej świetlicy w dodatku głodna. Jeśli nie pogardzisz to zapraszam na gorące pierogi z serem na słono i ze skwareczkami. Bechemootku, nie martw się ,na pewno będzie dobrze a moze spotkasz kogoś znajomego ze studiów i bardzo miło spędzisz czas, trzeba być dobrej myśli👄 Bondi , trzymaj się 👄 Banderasku czy Ty całkiem się na mnie pogniewałaś ? 👄 Personalna , może dziś zadzwonisz ? Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ ja dalej za smarkana i kaszlej dalej okropnie a przy kaszlu wymiotuje i coś strzeliło mi w kręgosłupie wczoraj nie mogłam wstać ledwo chodzę mam straszny ból nic mi się nie chce w głowie mi się kreci na oczy ledwo widzę dslatego nie siedzie przy kompie nie mam mnie na forum okropność u mnie tez brzydka pogoda ale ja i tak nigdzie nie wychodze narazie ale marudzę jak stara baba życze miłego wieczoru ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki, Melduje ze dobrzeje, alarm odwolany, skladki na wieniec nie bedzie:P Tylko chyba zarazilam Beti:(teraz ona niedomaga:( Wygrzewaj sie w lozeczku Beti to najlepsze co moze byc na przeziebienia. Ja grzeje sie juz trzeci dzien, musze przerwac bo ciezko bedzie wstaci normalnie funkcjonowac:) Boje sie ze cala zime bede musiala sie wygrzewac :P Kosmi mam nadzieje ze u corci jest juz wszystko w porzadku. Dostalam fotki naszej Poetki. Fajne, tak zamaszyscie tanuje ze swoim partnerem:) Czy to brat Poetko czy sie myle? Jutro wazny dla Ciebie dzien, te nieszczesne wybory:o A moze beda szczesne i cos sie zmieni na lepsze:O Tokina poleniuchuj dzisiaj sobie i nic nie rob. W koncu sobota jest! Bechemootek co jest? Przeciez cieszylas sie na ten wyjazd:O Taraz robie sobie kawke. Jak ktos chce moze sie przylaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak komputerki sa glupie:O Ja nic zlego nie mialam na mysli z tym leniuchowaniem...a tu kropki wyskakuja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak Bonito :D:D:D...już się nie tłumacz, komputer wie lepiej :P. Oczywiście, że na zdjęciu fikam oberka z Włodkiem. Umiecie wywijać oberki lub polki??? Mój zespół wymaga odmłodzenia....ale nie ma chętnych na podtrzymywanie tradycji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×