Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witaj Tokino Robiłam balejage pasemka bardzo jasny blond i ciemny blond,no i spaliła mi te włosy,gdzie były te pasemka jasne blond,a było ich bardzo dużo no to teraz moje włosy wyglądaja jak by były oskubane:O:O niestety.Myslałam ,że to w dobrych zakładach fryzjerskich niemozliwe,a jednak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ❤️ podaje rosołek (_________________________________________) z makaronem drugie danie kluski @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ pieczeń z karczku######################## kapusta czerwona $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ i sosik (_______) życze smacznego u mnie pada śnieg i już jest biało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A paza tym to zauważyłam również,że moje włosy sa coraz słabsze i myslę,że w dużej mierze jest to spowodowane moja chorą tarczycą.Chyba będę musiała zrezygnować z blondów,ale nie wyobrażam sobie tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti👄 jak Ty o nas dbasz:):) mniam...taki rosołek to z apetytem zjem.Ja mam dzisiaj lenia ...także kulinarnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti a Ty o 11 masz już obiad???Aleś TY wczesna,u mnie dzisiaj "zimna płyta":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betuś dzięki za rosołek, u mnie dopiero się gotuje, więc załapię się za Twój , kluseczki też zaraz znikną :D mniamniuśne wszystko👄 Marijko, nie wiem co bym zrobiła takiej fryzjerce niestety najlepiej mieć jedną wypróbowaną i tylko u niej robić. Na wzmocnienie włosów polecam Belissę , trzeba ją zażywać conajmniej przez trzy miesiące ale wiem ze jest skuteczna. Mnie bardzo wypadały włosy i zrobiły się takie cienkie a dzięki tej Belissie wróciły do równowagi. Ja niestety też mam chorą tarczycę- niedoczynność Hashimoto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze właśnie się dowiedziałam że wnusia czuje się lepiej ale za to syn rozłożony przez grypę :( W takim wypadku chyba najlepiej będzie zabrać dziecko do siebie na cały tydzień bo i tak na razie do przedszkola chodzić nie będzie a on nie da rady się nią przecież zajmować a synowa musi iść do pracy. Dobrze że mam pracę od 14 więc spoko a Małż jest w domu więc się nią zajmie do mojego przyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino ja choruję na to samo:( :( to będę musiała spróbować tej bellissy,bo łykałam juz różne preparaty,ale z miernym skutkiem. Wiesz,teraz to jeszcze bardziej Cie podziwiam jak przy tej chorobie udało CI sie tak schudnąć?Podpowiedz mi ,bo mnie się nie udaje,a wręcz mam tendencje do tycia:(:( i to mi idzie bardzo łatwo.Wstyd sie przyznać,ale ważę już ponad 75 kg😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijka ja o 11 jem rosołek a drugie danie o 12 tylko na topik podajo jednej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino teraz te różnego rodzaju grypska wszędzie panują. Ja niedawno miałam grypę-jelitówkę,taką trzydniową,ale dała mi popalić okrutnie.Już się wystraszyłam ,że coś jest nie tak z moimi "wnętrznościami",ale na szczęście po tych trzech dniach jak ręką odjął. Dobrze,że Ty możesz się małą zająć,po co ma być w tych bakcylach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijko o jakim schudnięciu mówisz ???:D:P owszem trochę schudłam ale tak naprawdę odkąd biorę hormony na tarczycę to przytyłam znacznie ponad wszelkie normy i naprawdę to nie przyznam się ile ważę :P Przez 5 miesięcy schudłam 11 kg ale przez ten czas 1 miesiąca kiedy byłam w domu to przytyłam znów 3 :( 😭 Znów się wzięłam za siebie i odrobiłam te 3 :D więc znów jestem jakby w wadze z grudnia. Zaczęłam od diety Dukana ale zbyt długo na niej nie byłam bo byłam słaba. Później byłam na Dukanie ale zmodyfikowanym przez siebie:D Teraz zresztą też , jem to co Dukan poleca ale oprócz tego grzeszę ... grzeszę ... grzeszę :D nawet mi się zdarzy zjeść paczkę chipsów :P Są dni że się trzymam ściśle ale są dni słabości , jednak mam nadzieję że mimo to dam radę schudnąć jeszcze raz tyle co poprzednio i to by mi wystarczyło na razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory na rzie znikam bo wybieram się na małe zakupy , pokażę się kiedy wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie:D A u mnie cały zeszły tydzień skoki ciśnienia, złe samopoczucie, byłam u lekarza, zrobiono mi ekg, zmieniono leki....jest lepiej......to wszystko psychika. Moja szwagierka wymyśliła, że mamy ( całą rodzinką ) zapuścić 3 cm włosy i absolutnie nie farbować i to będzie zbadane itd. Jedno badanie kosztuje ok 200 zł. Czy coś wiecie na ten temat? Ale ja już nie wytrzymam i idę w tygodniu do fryzjerki, poproszę ją tylko, żeby zostawiła mi kosmyk włosów i nie farbowała ( ale będę wyglądała:D ) U mnie pada śnieg ale mimo to wybieram się na spacerek żeby się dotlenić. Przed wyjściem częstuję się rosołkiem Beti a jak wrócę to wcinam karpika w postaci pieczonej. Jeżeli któraś z Was ma ochotę to zapraszam na karpika..jest pyszny, do tego surówka. Wczoraj zepsuła mi się lodówka...muszę rozglądnąć się za nową i nie mam pojęcia co kupić i dlaczego tak drogo Miłego dnia i buziaki dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna slyszalam o tym badaniu,moja kuzynka wykonywala swojemu dziecku(cos chodzi o to jakich chyba minerałow brakuje)Na wynik czeka sie kilka dni,ta kuzynka jest tym zachwycona,dostała od razu jakie leki maja byc przyjmowane,tzn chyba zioła jak sie nie myle.Przy okazji zapytam sie jej.Nawet mi to poleca ale jakos wszystko teraz odciągam na kiedyś. miłej niedzieli dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , wróciłam wreszcie :D Banderasek nazywa takich klientów -stonki- :D:P a ja taka stonka czasem jestem :P ale właśnie w takie niedzielne zakupy mam okazję spotkać kogoś znajomego z kim się nie widziałam dawno i dziś tak było :D Personalna tak mi przykro że masz wciąż kłopoty ze zdrowiem:( mam nadzieję że poprosiłaś o lek szybkiego reagowania o jakim Ci ostatnio mówiłam , bo bez tego przy skokach ciśnienia będzie ciężko je ustabilizować. Co do badania włosów to wydaje mi się że to bardzo dobre badanie ale mam wrażenie że nie pomoże niezafarbowanie kosmyka włosów, bo przecież farba wchodzi też do skóry , więc może wstrzymaj się od farbowania aż do tego badania. Czy są jakieś wymogi co do tego badania ? tz czy nie wolno brać leków ?czy trzeba czekać na to badanie długo ? i gdzie takie badanie można zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino u mnie pobierają i odsylaja nie wiem ale chyba do Lodzi ,jest to wszystko w sumie drogie bo daja potem drogie leki,dobrze nie wiem ale kuzynka w sumie chyba zaplaciła koło 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🖐️ Rozlozylo mnie na dobre. Dobrze ze mam lekarstwa w domu. Musze sie intensywnie kurowac bo jutro koniecznie chce byc zdrowa. Zaczynam przeciez ten kurs -odwykowke dla palaczy:P Roberta ja tez chce stopniowo przejsc do koloru blond. Mam za duzo siwulcow i widac to strasznie.I nie bardzo mi sie to udaje:( Moze lepszy jest sposob Bechemootka. Raz a dobrze! Terapie szokowe podobno sa najskuteczniejsze. Tylko ze moja fryzjerka cos wydziwiala. Mowila ze najpierw trzeba odbarwic wlosy, a dopiero pozniej polozyc blond farbe. Nie chce za bardzo cudowac bo i tak wlosy wypadaja mi garsciami:( Personalna badania wlosa miala moja siostrzenica. Sa podobno bardzo miarodajne. Ale czy mozna farbowac-dokladnie nie wiem? Marijka na zdjeciach nijak nie wygladasz na 75 kilo. Bardzo proporcjonalnie masz rozlozone te kilosy:) Tokina "stonko" kochana:P jak juz sa te sklepy otwarte w niedziele:P Ja pewnie robilabym podobnie. A teraz ide na podusie.Poczytam sobie i poleze. tak mnie ciagnie do lozka. Na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki👄👄 Pomacham Wam tylko łapka,aby dać znak życia,u mnie nic nowego wiec i tak nie było by co pisać. Przez noc i dzień napadało z 10 cm śniegu i nie mam przez to humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołkuczasem wieści - nic nowego- to też dobre wieści :) Ja często mówię znajomym że jak stara bieda to nie ma źle , gorzej byłoby gdyby nowa przyszła :D Bonitko , nie za bardzo lubię te niedzielne zakupy bo w zasadzie nie ma nowej dostawy towaru a w sobotę atrakcyjne towary zostały już wykupione,więc ja tylko po takie jakieś mało znaczące artykuły się wybieram , takie co wiem że ich nie wykupią :D Byłam też na targu :P ale raczej dla przechadzki bo nic ciekawego nie było, poza tym sypał śnieg i trochę mi było zimno:( Mnie się wydaje że włos pije ze skóry a skoro na skórze jest chemia to i włosie będzie a co za tym idzie badanie nie będzie miarodajne. Bonitko a może u Ciebie też w aptece można dostać Beliisę albo preparaty ze skrzypu polnego,na pewno poprawią Ci kondycję włosków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Bonita potrzebujesz wsparcia w rzucaniu palenia? służymy pomocą:) Tokina moja siostrzenica ta starsza też od wczoraj chora 38,9:o Personalna nie dziwię się, mając tak krótką fryzurkę trudno będzie Ci nie farbować włosów przez trzy m-ce:o Marijko ja wagowo podobna do Ciebie jestem i bez chorej tarczycy, a za te spalone włosy to udusiłabym tę fryzjerkę, jakaś ona niedouczona czy co? Bonita to prawda co mówi Twoja fryzjerka, żeby przejść z ciemnych do jasnych włosów należy je najpierw odbarwić inaczej wyszłyby rude:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczórDziewczynki👄 U mnie tak jak u Wesołka👄napadało duuużo białego puszku:)))) Ja dziś nic nie robiłam:Pi się baardzo zmęczyłam;)))):P Przygotowuję się psychicznie na powrót do pracoryNiby sie cieszę,ale jak sobie pomyślę ile tam na mnie czeka papierzysków:(((to...masakrutos:O Jeszcze przede mną badania kontrolne...Nie cierpię tych wszystkich badań i wizyt u doktorów:(((( Małgosiu👄u mnie z działaniem plasterków to różnie bywało:Oi bywa czasami do teraz:((((...Najczęściej jeśli już, dokucza mi ból piersi:Oale wtedy robię dwu-trzydniową przerwę i wraca wszystko do normy.Czasami zdarza się też ból w klatce piersiowej.Ja kleję Oesclim 25 i dla mnie jest wystarczający,ale nie powiem,żebym tak zupełnie komfortowo się czuła...jednak jest dobrze...W razie czego pytaj proszę👄 zuuziku👄dynda naturalnie.........................kot❤️ tokino👄 Bonitko👄 Dziewczynki👄 bondi👄haaaaaaaaaaaaaaaaalo!!!! Idę pluskać i na telewizornię:D Zaraz będą ,,Kryminalne zagadki....,,:)))) Spokojnej nocki💤i buuuuuuuuuuziole👄👄 Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę własnym oczom , uszom :D Bonitka chce rzucić palenie ???? Niemożliwe :D Oczywiście bardzo chciałabym by rzuciła ale chyba będzie bardzo ciężko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie ❤️ Na nk cos dałam. Tokina jutro na spokojnie ci napiszę na @,bo miałam cieżki dzień. moze kawki lub herbatki się napijecie UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sprawdziłam datę wyjazdu do K., to ma być 14-15 kwietnia, zatem zwierać szeregi i szykować się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi , spoko jeszcze dużo czasu 👄 Zuuziczku , no to teraz pytanie , czy będzie odwaga na spotkanie 13 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×