Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

też lecę na podusię bo tak jak wczoraj to już było przegięcie :D ale o dziwo zaraz zasnęłam i spałam bez wstawania do 8 rano :D a później jeszcze leżakowałam dłuuugo :D Jutro normalny dzień , więc trzeba normalnie się położyć :) Zuuziczku na Foxliv leci nowa seria Gotowych na wszystko o 22 w niedzielę :) Trzymajcie się cieplutko , miłych snów 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko !!! Bonitko...i ja zastanawiam się nad tym czy nie wszystko naraz i kropka ,ale moja fryzjerka nie bardzo chce zafarbowałam ostatni raz dzisiaj idę na pasemka a potem juz wszystko za jednym razem :D Mariijko ..kup sobie w Rossmanie ceramidy i po każdym myciu nakładaj na włosy ,to dobra metoda i widoczna już po pierwszym myciu 👄 kosmi ..ładne fotki 👄 Bandaresku.. niby blisko a u mnie śniegu niema i dobrze wcale za nim nie tęsknie 👄 bondi..co z tobą gdzie jesteś ?👄 Małgorzato ...fotki ze studniówki syneczka są ,jesli tak to prosimy nie ociągaj się jeszcze fotke w okularach masz zaległą 👄 Personalna ..kiedyś mi się coś obiło o tej metodzie włosa ale jakoś nie skorzystałam z tego 👄 Wesołek Jeden ..głowa do góry zima już z górki a z tego co oglądałam na 16 dni to będzie lekka ,na spacer biegaj z Buffy a zobaczysz humorek się poprawi 👄 beti miłego pracowania szkoda tylko że to na umowę zlecenie 👄 bechemoot..moi rodzice nie chcą przyjęć urodzinowych bo mówią że nie mają się czym chwalić Tato ma już 85 i ani słyszeć nie chce o imprezce 👄 Zaraz Terterek zapoda śniadanko 👄 dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tyle już jesteśmy razem i te które nie podały swego konta na NK miło by było by wreszcie się zdecydowały zaprosić nas do swego grona chyba można już sobie zaufać ,macie przecież swoje konta :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko - pięknie dziękuję za fotki - jesteście super Parą - bardzo mi się podobacie - Twój Kogucik bardzo elegancki a Ty pod jego mocnym ramieniem kobieca - nic dziwnego, że Kogucik tak za Tobą oczy wypatruje ❤️ ❤️ ❤️ Dziękuje też z poczte Personalna ❤️, Tokina ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto ja niestety na NK nie mam, bo ja jestem zacofana :D Terterku dzięki za musli 👄 U mnie biało i pada :P Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 🖐️ ja przy moim to kurdupel jestem:P:),a teraz dzieci większe od mamy:P:) Coś mi chodzi po głowie ,ale głośno narazie nie powiem. u mnie w domu też szpital,siostra szwagier,i córcia narazie ja sie kołatam mam pytanie czy ktoreś dziec nosiły aparaty na stałe i czy dały efekty? Pszczołko od ciebie wiem ,bo gadałyśmy. No dobra to tłustego czwartku koniec ze słodkościami a mam powod do radosci,bo dzien kobiet spedze z moim:)z czego się cholernie cieszę:) pozdrawim nasza paczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki👄👄 Kosmitko🌼 Tak miło zobaczyć Was razem a te szczęśliwe twarze same mówią wszystko o tym jaką stanowicie parę.Dodatkowo napiszę że ładnie Ci w czerwonym:),fajna z Ciebie truskaweczka którą M pewnie chciałby schrupać:) A jeśli pytasz o aparat nazębny,to oczywiście dają efekty.Dzięki nim można całkowicie usunąć krzywy zgryz,wyprostować zęby itp. Roberto🌼 Hi,hi,hi moja Buffy zimą spacerków nie toleruje,tylko szybkie siusianie i równie szybki powrót do domu:p:).U mnie od rana pada śnieg i nic nie poradzę na to że mnie to dołuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam popołudniową porą ❤️ a mnie śnieg nie dołuje :P- przykrył białą warstewką te szarości które w depresje wpędzić mogą :P:D więc upatruje same pozytywne strony. Zima jeszcze jest i oby jak najszybciej nam ten zimowy czas minął a wiosna niech trwa wiecznie!!! :D ale póki co suchym butem mogłam do pracy dojść bez blota a i troche poniżej zera daje gwarancje lepszego zdrowia niż w czasie pluchy. Zapraszam na spaghetti ze szpinakiem (_______)? i parmezanem ale mam też bitki wołowe z sosem i suróweczke z selera z jabłkiem , śmietaną i orzechami wloskimi I__#########__I? POZDRAWIAM i życze miłego dnie ❤️ Bechemotku - dzięki za poczte ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Wszystkim dzięki za pocztę , Kosmi za zdjęcia, piękna z was para. Dziewczynki od soboty mam wnusia, więc mniej możliwości kuknięcia. Ale często o was myślę i już zazdroszczę kwietniowego spotkania. Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki👄 A ja się maltretuję:O Dziś oczyszczam wątrobę...Boże jakie to jest wyczerpujące:(((ale świetnie działa na zdrowie i samopoczucie:))) Opowiem Wam wszystko,ale wybaczcie proszę,że nie dziś :O terterku👄zostaw proszę troszkę spaghetti dla mnie na jutro;))) Dziś nie mogę nic tknąć:O kosmi👄ślicznie!!!!!:D bondi👄dobrze,że to wniusio:)))stoi na ,,przeszkodzie,,;))) Ściskam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z tytułu zimy nie miewam dołka:D beti👄czy Ty byłaś dziś pierwszy dzień w pracy?:O Jak było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek i Banderasek:):) no to cieszę się że jesteście zimolubne.Może i ja lubiła bym zimę gdyby po pierwsze była krótsza,po drugie nie powodowała tylu strat w moim ogrodzie,po trzecie nie przysparzała mi tyle pracy,latanie skoro świt z łopatą w dłoni przy mrozie,wybaczcie jakoś mnie nie nastraja do radości.W większości wypadków jeszcze do praca syzyfowa bo co uda nam się odrzucić albo napada z powrotem albo wiatr zwieje w to samo miejsce:(.Ciesze się jednak że jesteście rade,hi,hi:):)choć wolałabym abyście narzekały razem ze mną,w grupie jęczy się przyjemniej :p:) Jak pewnie się domyślacie dzisiaj znowu strzepywałam śnieg z drzewek i robiłam ścieżeczki w zaspach aby można było przejść bez ryzyka nasypania śniegu do butów,teraz boli mnie głowa i jakoś nie widzę na różowo mimo okularków podesłanych jakiś czas temu przez kochanego Terterka.I chce mi się wyć za wiosną choć wiem że dalej do niej jak bliżej😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko no i u mnie pośnieżyło, ale spoko do przełknięcia, wystarczyło zgarnąć z autka i można było jechać, bo drogi były czarne - temperatura plusowa, więc oki:P dzisiaj zaliczyłam pierwsze kłucie:o cholerka nie wiem dlaczego myślałam, że dostanę witaminę i cocarboxylazę w jednym zastrzyku? oczywiście były dwa:o muszę przyznać, że młoda pani starała się, ale i tak zapiekło:o i jak tak piekło to myślałam sobie "jutro nie przychodzę, pierniczę, nie dam rady tak 20 razy", ale teraz jest oki. zobaczymy co będzie jutro:P Wesołku nie kocham zimy, ale wolę jak jest zimniej niż za gorąco - bo zawsze mogę włożyć na siebie kolejną warstwę ciuchów, a jak są upały, to ze skóry przecież się nie obedrę, żeby się schłodzić:P jedno co mnie denerwuje zimą to to, że dzień jest taki krótki:o resztę niedogodności przyjmuję na klatę;) przyjdzie czas, że utopimy tę marzannę:P i będziemy narzekać na tropiki:P Tokina nie wiem co jest z tymi fotkami, może faktycznie program sam je zmniejsza, to w jaki sposób pstrykamy nie ma tu znaczenia. a może aparat Kosmi jest nastawiony na taką objętość fotek Roberto optymistko;), niektóre dziewczynki tak czy śmak nie założą sobie konta:P ale co tam konto, mogłyby bardziej nas porozpieszczać na @ prawda? Terterku coś porabiała weekendowo, że Cię nie było na cafce? Bonita jak samopoczucie? Bechemotku hop hop przybywaj, dosyć wolnego od nas;) Bondi jakie atrakcje przygotowałaś wnusiowi tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko i całuski popowrotowe 👄' Na razie poczytam co było jak mnie nie bylo bo...oczywiście nic nie wiem....( U mnie na razie wszystko OKI....a nawet bardzo OKI jeżeli chodzi o duetowo - sercowe sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Zuuzik, ale nie lubię zaległości...póki co nawet nie mysl o rezygnowaniu z zastrzyrów, bo same przyjedziemy i będziemy trzymać cobyś nie kopała pielęgniarki P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrabaj zaległości Poetko, nadrabiaj i wracaj:) hehe kopać pigułę? nie pomyślałam;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z odwykowki:P Dwie i pol godziny opowiadano mi bardzo brzydkie rzeczy o papieroskach, ze sa beee, szkodza itp. Po tym wszystkim wypalilam tylko jednego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Małża od piątku wciąż gorączkuje :-o, ja zajadam stresy :-o 😭. Złapałam tylko troszkę oddechu na spacerku z Moną - obie zgłupiałyśmy ze szczęścia szurając po białym puchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet sobie nie wyobrażasz jak ciepłolubna jestem Wesołku ❤️ ❤️ ❤️. Powinnam mieszkać w ciepłych krajach :D W grudniu zasypiam a budze sie do życia 8 marca :D:D:D Ale skoro zima już jest i nijak jej nie przepędze bo żadne zaklęcia nie pomogą to staram sie myśleć pozytywnie i czasem udaje mi sie doszukać pewnych plusów. Ja też cierpie z powodu zimna - wybiegam rano do pracy i mróz bezlitośnie szczypie mi uda, twarz, a z nosa mi kapie. Nie znosze zimowej szarugi, kiedy chce mi sie spać i opadam z sił. Całymi dniami nigdzie nie bywam bo przemieszczając sie pieszo moge bywać tylko tam gdzie mnie moje nogi doniosą. Myśle, że troche śniegu, jeśli nas nie zasypuje dokładnie - jakoś jesteśmy w stanie wytrzymać :D 👄 👄 👄 Włączam głośno muzyke, czytam dobrą książke, myśle o dziecku, które ma w przyszłą sobote przyjechać. A może Małża po pracy da sie namówić na jakieś małe szaleństwo? cokolwiek by to miało być: grzane piwko, obejrzany wspólnie film, czy wypad na drobne zakupy. Nie pokonuje co prawda wielkich zasp, ale u mnie w małym prowincjonalnym miasteczku zasp nie brakuje a na dodatek nie są tak piękne jak w Twojej pięknej Krainie Wesołku. U mnie jest po prostu brudno- dlatego cieszy mnie odrobina białej pierzynki która przykrywa brzydote. Wesołku - myśle, że powinnyśmy pomieszkać troche razem - dużo obiecywałabym sobie po rozmowach z Tobą ❤️ Ty poprostowałabyś mój "kregosłup" (psychizny :P ) a ja Twój i pewnie wyszłoby nam to na dobre :D Zuziku - w sobote małżowina namówiła mnie na narty i o dziwo śnieg w górach był - nawet więcej niż na początku stycznia. Troche poszusowałam na swoich starych Polsportach :D - było fajnie a najbardziej podobało mi sie to, że Małzowinka zdecydował sie na pozostanie w Szcz na noc. Poszliśmy wieczorem do knajpy na piwo i spać jak emeryci a w niedziele znowu na przełęcz. Wróciłam wczoraj wieczorem i co-nieco ogarnąwszy sie padłam jak sznitka :D:D:D Zuziku - zgłaszam swoją gotowość do spotkania w kwietniu - już sie na to spotkanie ciesze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku! tylko nie to! nie objadaj sie bo znowu będzie dołek ❤️ ❤️ co z Twoją dietą? :O Bonito? rozwin temat :O - czyżby hipnoza? a może jakas psychoterapia? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×