Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

nigdy nie robiłam oponków - przepisów jest sporo ale jakoś nie złożyło mi sie. Może spróbuje troche faworków troche oponków - oponek (?) - dziecko przyjedzie na niedzielny obiad to pochłonie troche - zawsze pakuje dla niej i jej znajomych :D:D:D Śmigam na gimnastyke - poruszam troche girami bo ostatnio jakaś śpiączka próbuje mnie dopadać - zima swoje robi :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna :D ❤️ Bechemotku :D ❤️ dziękuje za poczte Z tym nadzwyczajnym październikiem to chyba przegięcie albo o coś innego chodziło bo takich miesięcy jest mnóstwo - średnio co dwa trzy lata - sprawdziłam bo mnie zaintrygowała ta wiadomość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj niezły rozrzut tematów :D Palenie, rak i na osłodę faworki :D Palenie całkowicie rzuciłam we wrześniu 2009 r. Nie byłam zapalonym palaczem, bo w pracy nie paliłam tylko jak wracałam do domu to popalałam z chłopami w domu :D Ale się zawzięłam i do dzisiaj zero palenia, pozostała mi tylko walka z moimi chłopami, bo mi przeszkadza jak palą :P Rak u mnie odpukać nie genetyczny, dotąd nikt nie chorował :D Terterku, a ile tej wody i octu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuknełam na minutkę i podczytalam co nieco :-) Faworków czyli chrustu nie smazyłam nigdy!!!! ani oponek ani pączków:-p i nigdy nie będę :-D Papierosy paliłam, dużo. W akademiku zanim otworzyłam oko, sięgałam po papierosa. Pewnego dnia powiedziałam basta! i dotrzymałam, chociaż już Teo wtedy był na świecie :-o O raku nie będę nic mówić, wciaż mam wrażenie, że coś się czai..... Terterku! W październiku jest 5 poniedziałków a nie piątków :-), dostałam później poprawkę od nadawcy ale już nie chciało mi się rozsyłać! Małża dziś bez gorączki ale wciąż śpi :-) Wracam do pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he,he ale żeśmy się dobrały:p:),jest któraś, która nie eksperymentowała z papierosami?? Terterek🌼 No jak mi pachnie to nie potrzebuję ani kawy ani herbaty,co przechodzę koło tacy to sięgam i żuję.A jak mnie już zemdli od słodkości to przegryzę ogóra i dalej mogę żreć:p:). Bechemootku🌼 Ciebie o palenie nie podejrzewałam,zawsze jakoś widziałam Cię jako zwiewne i eteryczne delikatne dziewczę.No ale trza się wyszaleć w młodości,hi,hi bo ta nigdy się nie wraca.Najważniejsze już mamy to za sobą,trzeba nam Bonitę wspierać aby i jej się udało. Rowerzystko🌼 Jak już się rozgadamy to na wokandę idzie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór🖐️ Zuuziczku dużo bym miała do opowiadania :P :D buziam Cię mocno. mocno👄👄 Bechemootku dużo zdrówka życzę Małżykowi a Tobie wytrwałości👄 Tokino lekarz przypisał mi jeszcze inne leki na oczyszczanie się dróg moczowych ROWATINOX ponoć on brał i są bardzo skuteczne "nie wiem" zobaczę może spróbuję 👄 Terterku ja faworki robię całkowicie inaczej są one grubiutkie :) i bardzo smaczne 👄 Chcę wam napisać, że dziś moja córcia grała ( Na popisie) w szkole muzycznej na fortepianie A. Bertini - Etiude i W. Kosenko - Walca ponieważ pani dyrektor uznała, że jest jedną z lepszych uczennic :) Bardzo byłam dumna :) aż łezki mi w oczach się kręciły :( Życzę KAŻDEJ spokojnej i dobrej nocki👄👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki🖐️ pozdrawiam i zycze zdrowka i wytrwałosci w planach by sie wszystkim udały,u mnie zmianna planow otóż od 1O.02 wtopięsie wiecie gdzie i mogę przepasc na troche mam nadzeję ,że niezapomncie o mnie:P:) haha ja też sprobowałm papieroska ale to był pierwszy i ostatni a młoda koza byłam,ale mój kopcił malboro to całą paczke jak go wnerwiłam:P:)no i kopcił od czasu do czasu,a potem zerwał z tym i jest do dziś niepali. a tesciu po 40latach przestal palić i nie palił 8lat(już go niema :() narazie mam tel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale rozpetalam dyskusje:) Ja chce napisac ze absolutnie nie wstydze sie palenia, bo niby czego mam sie wstydzic? Wiem ze palenie jest out, bardzo szkodzi zdrowiu, no i ostatnio sporo kosztuje. I to sa jedyne motywy jakie mna kieruja. Zaden wstyd. Jesli mi sie uda zerwac z nalogiem, bede bardzo sie cieszyc. Pszczolka jak sie ciesze z sukcesu corci. Zaraz sobie poszukam i poslucham walczyka Kosenki, nie znam tej muzyki. Co do paczkow, faworkow i oponek. Nie robie. Bo sie nie oplaca na 2 osoby. Jeszcze mi zasmakuje i co bedzie? Zjem caly polmisek i co bedzie. I tak dupsko wielkie. Zreszta takie dobre jak robila moja mamcia pewnie mi sie nie uda:( Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 👄. Ja zdrowieję, ale jak poczytałam o talencie córci Pszczółki, to aż mnie zakręciło na krześle. Gratulejszyn szczęśliwa mamunciu, moi chłopcy, niestety, niezbyt talenciaste ....ale za to spokojne i w miarę bezproblemowe. No cóż dziewczątka. Brałam dzis udział w konkursie. Z 14 chętnych poproszono 5 na rozmowę kwalifikacyjną. Byłam w tej piątce, pisałyśmy dodatkowo bardzo trudny test, który nie najlepiej mi poszedł, ale prezentacja siebie chyba nieźle. Piszę chyba, bo trochę się zaplątałam, a teraz nawet mi głupio jak publicznie przyznałam, że kocham kontakt z ludźmi, poznawac ich problemy i staram się im zawsze pomóc. Popatrzyli na mnie jak na dziwadło i chwalipiętę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pewnie ogłoszą kto wygrał, mają się jeszcze naradzać i porównywać...oczywiście byłam najstarsza w ekipie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Pszczółko gratuluję talentu córci. Zapraszam na faworki (chrusty), wrzuciłam do garnka. Dzieło moje i wnusia:D Poetko skoro zmieściłaś się w 5, to może nie będzie tak czarno jak to widzisz. Ja palę od 40 lat, teraz najbardziej przeszkadza mi cena:P Jutro wyjeżdżam, będę w poniedziałek. Trzymajcie się. Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achhhh jeszcze sobie zajrzałam do was :) Bonitko to była muzyka poważna, mocno Cię ściskam mmm 👄👄 Poetko dziękuje👄 i bardzo się cieszę, że znalazłaś się w piątce tych najlepszych będę trzymała kciuki za pomyślne zakończenie👄 Kosmi dziekuje👄 Bondi szczęśliwej podróży i dziękuję posyłam duży buziak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 poetko👄już widzę Cię jutro cieszącą się ogromniasto!!!:D Będzie git!:))))Musi:D...Ale będzie zaje...ście!(przepraszam;)))...) pszczółko👄brawo dla córci👄Gratulejszyn:D🌼 bondi👄dzięki:))))Mniammmm:))))...Szerokiej drogi i pyyyysznych pierniczków:D(chyba nie pomyliłam:Oże jedziesz do Torunia?Jejku,nie jestem pewna:O)...Czekamy na Cię❤️i już tęsknimy... Małgosiu👄co u Ciebie??????????👄 Personalna👄jak zdrówko??????👄 A ja wciąż palę:P...Wiem jestem pokręcona:O...ale lubięPuk,puk w łepetynę:O Spokojnej nocki Cmok👄cmok👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i na kawe zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? herbate (__)? (__)? (__)? inusie(__)? (__)? Poetko wstrzymuje oddech dzisiaj ❤️ ❤️ ❤️ Podaje śniadanko: http://www.przepysznie.pl/uploads/recipes/1885/0/4c8a014b4a1dc.jpg dzisiaj jajka na miękko ;) musli żurawinka Zmykam do pracy cos dzisiaj nie najlepiej sie czuje głowa mi pęka, serce sie telepie mam nadzieje że to przejściowe bo nie mam ochoty na kłopoty POZDRAWIAM i życze miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ terterek...dzieki za kawunie ,bardzo lubię jajeczka ,mogę je jeść rano ,wieczór i w południe :D Bamdaresku ..pal jak lubisz kiedyś może zmienisz zdanie tak my byłyśmy młode to też paliłyśmy ile wlazło,przynajmniej ja 👄 Poetko ..trzymam kciuki 👄 Pszczólko..gratulacje ja bym nosiła głowę do nieba ,ale ludzi bym też widziała .👄 bondi..miłej podróży 👄 bechemoot...jak M ,wiesz ja mam tez takie odczucie że coś się czai za zakrętem i ciągle się tego boję ponieważ ciągle coś dolega a to dupa a to ręka można by wymieniać bez końca 👄 Dla wszystkich miłego dnia 👄 A u mnie nadal bez deszczu i śniegu tak widziałyście w kotle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Banderasku👄 Roberta👄 Terterek herbatka mmmmm 👄 Dziewczynki mam prośbę prześlijcie mi sms ze swoim imieniem i nazwiskiem, bo mam nowy telefon i nie mam WASZYCH NUMERÓW :( bardzo dziękuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziak 👄 Co do konkursu, dalej nic nie wiem. Pewnie potrzymają nas jeszcze przez weekend w niepewności :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko❤️👄 Ojej cały weekend myśleć martwić się i czekać,ja trzymam kciuki bardzo mocno,tak mocno że aż soki idą.Jestem święcie przekonana że zasługujesz na tą posadę i ja za to się pomodlę. Terterek👄 Zrobiłaś śniadanko mimo złego samopoczucia?!,dziękuję❤️.Mam nadzieję że teraz czujesz się lepiej i ten stan był chwilowy i już sobie poszedł. Bondi👄 Szerokiej drogi,przywieź nam piernika :) Pszczółko👄 Moje dziecię powyrastało z wszelkich talentów:p.Niegdyś śpiewała,grał na gitarze i ukulele,pisała ciekawe opowiadania i artykuły i większość z nich była publikowana w gazetach,wygrała sporo konkursów.A jak poszła na studia nie ma czasu na nic,teraz jedynie w wolontariacie działa bo na nic innego nie starcza czasu. Bonita👄 No a czego miałabyś się wstydzić?!,wstyd masz zakryty:p:)(tak u nas kiedyś gadali) Rowerzystko👄 Miłego dnia i weekendu Roberto👄 Coraz więcej fajnych fotek dajesz,dzięki ja to uwielbiam.A pogody zazdroszczę,choć i u mnie dzisiaj było nie najgorzej bo nawet na chwilkę słonce przebiło się przez chmury ale na chwilkę:p.A ogólnie od rana lekki mróz,pochmurnie i mgliście i leciutko prószy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatkę gdzieś nam wcięło,przeniosła się do córy do L czy co? Banderasek👄 Palę bo lubię,to ucina wszelką dyskusję:):);) Tokina👄 Bechemoot👄 Kosmitko👄 Dziewczynki już mamy prawie weekend:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️ pozdrawiam ferajnę :) Bondi udanej wycieczki❤️ A wracając do tych fajek ,to czytając dostałam wytrzeszcz oczu ,bo nie myslam nawet ,ze te osoby palą:) a jak pracowałam to na 8 było 2niepalace. Zaniedługo wyruszę na poszukiwanie wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po obiadku ❤️ Pszczółko gratulacje dla Córki i dla Ciebie Mamusiu że tak pięknie wychowałaś ❤️ ❤️ ❤️ Poetko ja nic już dzisiaj nie robie :P czekam na wieści ❤️ Wesołku ❤️ ❤️ ❤️ - mam serce zdrowe jak rydz lub dzwon :P ale jak robił mi znajomy USG w zeszłym roku to powiedział, że mi sie tam w sercu jakiś kawał flaka-farfocla haczy i telepie :D No i pewnie w czasie spanka ten kawałek mi sie rozdygotał i nie mógł trafić na swoje miejsce - efektem było kołatanie, serce podskakiwało nierówno a i ciśnienie podskoczyło troche i sypałam sie rano. Ale jak zrobiłam spacer do pracy i tam wzięłam sie za robote to zapomniałam o wszystkich pierdołach - przeszło i zadowolona jestem bo teraz najmniej mi sie chce po lekarzach latać :P Bondusiai wczoraj chruściki robiła - to jest Dziewczyna!!!:D ❤️ Bondusiu ❤️ Ty jesteś cudną Babcią - robisz tak jak ja bym robiła gdybym wnuki miała - masz podejście do "młodzieży" a chruściki smażone rączką wnusia - pucio!!!!! ❤️ Zrobiłam gołąbki z kapustki pekińskiej I__@@@@@@@@@@@@@__I? ZAPRASZAM ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna - dziękuje za poczte! :D ❤️ 👄 i za cudnego Sztrausa - posłałaś to jako projekt prezentacji - żeby obejrzeć z muzyką należy otworzyć i ponownie zapisać jako typ pliku "prezentacja". Jeśli by się którejś nie udało - to napiszcie ja roześle wszystkim. Prezentacja jest przepiękna!!! ❤️ ❤️ ❤️ Serce rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zostawili nas na weekend z niewiadomą. pewnie mają dylemat na którą postawić. Terterku...piekłam faworki z Twojego polecenia wzięłam półtorej porcji bo przecież u mnie dwóch dorosłych chlopaków. Faworki dobre i niezbyt pracowite. Ale za nic w świecie nie piszczało mi ciasto chociaż wyrabiałam ponad 15 miut. No to dałam se siana, rozwałkowałam i upiekłam bez pisku :O W każdym bądź razie u mnie dziś " słodko" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko! Poetko:O zapomniałam napisać ile octu dać trzeba i ile wody :O Octu łyżke a wody tyle ile ciasto potrzebuje żeby odpowiednią konsystencje mieć - Ja robie sobie zwykle kubek ciepłej wody w łyżką octu i dodaje po trochu do ciasta aż styknie :D A soli szczypte Czasem jak sie smaży to czuć lekki zapach octu ale to nic - w smaku są dobre. KAŻDE faworki potrzebują DUŹo cukru pudru bo ciasto nie jest słodkie. Ja cukru nie żałuje. Jutro robie!!! :D:D:D i oponki spróbuje zwulkanizować :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko bardzo chciałabym Twoich Chłopaków kiedyś zobaczyć - tak o nich piszesz, że aż miło czytać - mimo woli mam do nich wielką sympatie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także chciałabym zobaczyć chłopaków,choć żaden nie chciał mnie za teściową(Poetka nie chciała ) No i faworki mimo że bez octu i wody widać wyszły i to najważniejsze:) Ja na jutro zaplanowałam na słodkie co nieco ciacho biszkoptowe z jakąś masą,dzisiaj upiekłam biszkopty jutro zrobię masę i posklejam wszystko do kupy:p. Ja muszę znikać na razie👄 A cafe i tak jakoś muli więc nie byłoby gadania:p:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejciu...zasiedziałam się na forum samorządowców, upraszam o wybaczenie z pokorą ;) Moi chłopcy to normalni, młodzi ludzie. Tacy zwykli, co zdają prawo jazdy po kilka razy, co szukają pracy, żeby mogli się uczyć, którzy znają biedę i nigdy nie narzekają na jedzenie czy ubranie. podzielili sie w domu rolami : jeden stara sie być" złotą rączką", a drugi czyta Cycerona, Spinozę, Kanta i Jana Pawła II. Nie majadziewczyn, bo jak twierdzą "to nie pora" :)...A ja twierdzę że 21 i 25 lat to już pora ale.....zawsze byliśmy dziwną i indywidualistyczną rodziną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołek.....Jak chcesz w domu filozofa, to proszę bardzo, mogę ci podesłać zaraz po niedzieli. Ale w oczach przeciętnych ludzi "to człowiek - dziwiak". Matka wytrzymuje i liczy ze zmądrzeje z czasem. Teściowe w takich przypadkach często - gęsto nie mają tyle cierpliwości. :) A mlodego mechanika nie dam!!!! Dokąd sama jakiegoś starego na dobre nie znajdę, nie mam zamiaru szukac montera do mojego wysłuzonego maluszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×