Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

No! :P Poetko - jakiegoś szamponika obalimy jak już wyluzowana do komputera usiądziesz :D:P;D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):) U mnie za oknem szaro i zimno a tu proszę słońce:). Poetko dzięki Tobie i ja mam dzisiaj weselszy dzień,co tam nawet jestem szczęśliwa i cieszę się razem z tobą:):):). Ja także myślę że nie był to żaden cud tylko ludzka sprawiedliwość,wybrali osobę z doświadczeniem i bardzo bogatym wnętrzem i był to jedyny słuszny wybór. Poetko buziaczki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta rozpaliła mnie do czerwoności wpisem że idzie wiosna,może i idzie ale jakoś do mnie się nie śpieszy.U mnie przez cały dzień na sporym minusie i jakiś przejmujący ziąb,ale i tak trzymam za słowo że ta wiosna tuz,tuż:):) Mój M wrócił z pracy jakiś chory i mnie także jakoś dziwnie,nie wiem czy to skoki ciśnienia czy może choróbsko jakoweś?! Terterek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaglądałam dawno na pocztę a tu tyle przesyłek,dzięks👄❤️ Terterek kotek idealny,ja także chciałabym tak móc.Przyjmiesz mnie i Zuuzik na lekcje rysunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko cud cudem ale sama musisz przyznać że jesteś wielka szczęściara👄👄 Tereterku zapomniałam podziękować za pięknego Filusia , jest naprawdę śliczny jakby żywy, jestem zachwycona że można tak malować, ja niestety umiejętności manualnych nie posiadam a tak jak Wesołek też chciałabym👄👄 Tereterku chciałabym jeszcze zapytać o te gołąbki w kapuście pekińskiej, czy to pomyłka czy rzeczywiście je robisz w pekińskiej. Jeśli tak to jak postępujesz z liśćmi bo mnie się wydaje że są bardzo cieniutkie i szybko się rozklapią w gorącej wodzie , no. chyba że na 5 sekund zamoczone, i jeszcze jedno pytanie. Wykorzystujesz cały liść czy tylko bardziej część zieloną ? Niejednokrotnie myślałam o pekińskiej do gołąbków ale jakoś się nie odważyłam. Wesołku, mnie też się wydaje że te przepowiednie co do wiosny są delikatnie mówiąc znacznie przesadzone. U mnie choć jak pisałam słoneczko świeciło ale było bardzo zimno, mimo iż termometr pokazywał ledwie 5 st w minusie. Małgorzatko ciesze się że u Ciebie trochę lepiej, jesteś już chyba po USG więc co wykazało ? Powiedz bo wszystkie czekamy na wieści. Pszczółko jak Ty dziś się czujesz ? Banderasku chyba już wróciłaś z pracory więc pewnie gotujesz jakiś obiad ? Może skubniesz troszkę tych krokietów bo jeszcze duuużo zostało a są naprawdę pyszne , mięciutkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku - :D z przyjemnością przyjme Was na lekcje :D sęk w tym, że takie lekcje mnie też są potrzebne bo działam intuicyjnie i drogą prób i błędów. Ale "nasze lekcje" (tzn z Tobą Wesołki i Zuzikiem i z wszystkimi naszymi Dziewczynkami ) byłyby najbardziej spontanicznymi i wesołymi lekcjami pod słońcem :D:D:D:P i jestem pewna że rozłożyłybyśmy wszystkich prawdziwych artystów na łopatki :P Tokino ❤️- faktycznie zrobiłam: najpierw rozdzieliłam wszystkie liście delikatnie a potem po kilka sztuk we wrzątku blanszowałam czyli krótko (po 2 minuty) obgotowywałam. Potem zawijałam farsz i o dziwo nie pękały ani nie rozłaziły sie. Ale te łodygi (te grube u nasady) wierzchnich liści trzeba po obgotowaniu rozbić tłuczkiem bo są lekko łykowate - tzn ciągną sie i wymagają ostrego noża i widelca. Wiesz? że nawet niezłe były - robiłam je se względu na Małżę bo on nie bardzo toleruje kapuste gotowaną - wzdyma go i źle sie czuje. A pekińska jest OK - nie ma efektów wzdymających. Tokino ja nigdy dotąd nie gotowałam pekińskiej ZAWSZE używałam jej do surówek i sałatek - no i ktoś mi powiedział że ją normalnie gotuje. Dziwne to troche dla mnie ale gołąbki zrobiłam i były dobre. Małgosiu - ja też jestem ciekawa wyników USG ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Poetko gratuluję, jesteś szczęściara, mamy dzięki tobie radosny dzień👄 Sprawiedliwości stało się zadość :D Dziewczynki dzięki za piękną pocztę👄 Terterku twój talent też fachowcy docenią. Wrzuciłam do garnka fotki Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetka:):):)Gratulejszyn, gratulejszyn! Tak sie ciesze razem z Toba ! Tak sie balam ze mozesz kolejny raz sie rozczarowac! Madrzy ludzie byli w komsji, poznali sie na Tobie! Mozesz byc z siebie bardzo dumna Poetko. Nareszcie bedzie normalna atmosfera w pracy, a i pieniazki tez troche wieksze. Jeszcze tylko musisz wytrzymac dwa tygodnie w starej pracy i nie popelnic zadnego bledu. Ciesze sie razem z Toba Poetko:) Terterku kociak doszedl jak zywy! tyle ze nie miauczy i drapie. Serdecznie dziekuje za fotki. A ja jestem jakos depresyjnie nastrojona. Wczoraj bylam na spotaniu odwykowce. Malo nas sie zrobilo:) Juz jeden pan odpadl. Zostala tylko 5 osobowa grupa:O Apetyt na palenie mam jakby mniejszy. W ciagu ostatnich 3 dni wypalilam moze ze dwa papierosy. Nasza pani psycholog mila jest bardzo, nie krzyczy, mowi raczej cichutko. Nie wiem co, ale cos chyba zrobila mi w mozdzku:O Zaczynam pomalu wierzyc ze przestane palic. Ale przed mna jeszcze daleka droga i bedzie ciezko:( Na razie🖐️ trzymajcie sie. Poetko az mi serce rosnie jak mysle o Twojej nowej posadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tak krociotko napisze usg w normie,nastepny lekarz twierdzi,ze to zrosty ciąg dalszy,dochodzi do ich stanu zapalnego i mowi to juz ktoryś lekarz z kolei.Ja jednak operacji sie nie poddam jak sugerowal mi kiedyś mój chirurg za duzo niesie za soba komplikacji,dlugo kiedyś z chirurgiem rozważalam za i przeciw,zobacze pewnie znowu pójde Na razie pewnie mnie rodzinny wysle też do urologa a moze sam bedzie leczyl zobacze jutro bo znowu jest mimo antybiotyku bialko w moczu i moze to jest powodem wszystkiego,moze zmieni leki nic nie wiem.Jutro pojde to wszystkiego sie dopytam. trzymajcie sie dizewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko wytrwaj w postanowieniach odnosnie paierosow,teraz za Ciebie będziemy trzymały kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko gratulacje, konkurencję załatwiłaś po mistrzowsku :D U mnie zimno, mróz nie odpuszcza, ale na pocieszenie coraz bliżej do wiosny :D Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Bonitko ❤️ nie pękaj - będzie dobrze 👄 Małgorzato - zobaczymy co jutro powie lekarz na wyniki USG i jak zdecyduje, co dalej ❤️ Dziewczynki zrobiłam sobie oliwę smakową. Wczesniej zrobiłam z czosnkiem, papryczkami chili, pieprzem i ziołami. A dzisiaj zrobiłam świeżą z pomidorami suszonymi, rozmarynem, czosnkiem, papryczkami - ugotowałam oliwe w garnku. Polecam - po kilku dniach jest świetna do przyprawiania mięs i sałatek - pachnie pięknie i wyglada pięknie na kuchennej półce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ;) aby był efekt - chomikujemy wyjątkowe, nietypowe butelki np ja nie wyrzucam butelek po grappie, niektórych winach czy brendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterku , ja też nie wyrzucam nietypowych butelek ale zostawiam je w innym celu niż przechowywanie oliwy :P Twój pomysł na smakową oliwę jest świetny, pewnie też coś wykombinuję w niedługim czasie. Dziękuję za podpowiedź w sprawie kapusty pekińskiej, jutro mam zamiar robić gołąbki z włoskiej ale spróbuję kilka zawinąć w pekińską 👄 Małgorzatko , może dohtory mają rację i powstają te stany zapalne zrostów ale dlaczego????? Co takiego powoduje ten stan zapalny, żadna z nas nie ma czegoś takiego. Ja byłam cięta trzy razy i owszem zrostów u mnie pełno, ale nigdy nie miałam stanu zapalnego zrostów. Co jest powodem, może coś ci tam spieprzyli , sory że tak piszę ale jestem wściekła na tych konowałów co zwą się dohtorami. Chciałabym bardzo byś wreszcie trafiła na prawdziwego diagnostę z powołania i by wreszcie wypowiedział się na temat przyczyny stanów zapalnych w Twoim organizmie. Rowerzystko, gdzie widziałaś wiosnę ? Chyba że zaczniemy chuchać i chuchać to się ta wstrętna zima wreszcie wyniesie. Bonitko , każde wychodzenie z nałogu jest bardzo ciężkie i nie dziw się że źle się czujesz , to stan przejściowy. Jeśli sądzisz że o tym temacie mało wiem to się mylisz. Tak jak większość z nas też miałam przygodę z papierosami , przygodę która trwała 33 lata . Zaczęłam palić mając 15 lat:( niestety. Rzuciłam bo musiałam, moje gardło się zbuntowało i ciągle miałam anginy, powód był ważny ale jakżesz było mi ciężko. Rzuciłam i jestem z tego powodu bardzo hepi ale zdaję sobie sprawę jak Tobie jest ciężko skoro nie masz w sumie jakiegoś poważnego powodu oprócz samej chęci rzucenia. Dlatego podziwiam Twoje samozaparcie i wspieram Cię wszystkimi dobrymi myślami byś wytrwała w postanowieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kumpele :D:D:D To ja...dopiero wróciłam do domu. (z nowej pracy, ze starej pracy, ze świetlic), ledwie trzymam sie na nogach...... ze szczęścia też :D DZIĘKUJĘ za Waszą wiarę w moją skromną osobę. Poczytam co żeście napisały, co u Was.... Oczywiscie, stawiam szampana YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna...dzięks za sesemesa. Nie mogę odpowiedzieć....po prostu mam zero na koncie. Miałam dziś mnóstwo telefonów, ja tez duzo dzwoniłam, az w końcu brakło mi karty :D:D:D, a juz dzis nie mam gdzie kupic nowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wszystkim Wam pięknie dziękuję za to, ze byłyście ze mną. Muszę uciekać, bo syn chce skorzystać z kompa. A ja muszę się połozyć i troszkę odpocząć. AJLAWIU......DO N-tej potęgi! Wszyściutkie 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POETKO!!!!!!!! Jesteś wielka !!!!! :-D Wspaniała wiadomość!!!! Jakże się cieszę, jakbym sama wygrała los na loterii!! Hip hip huraaaaaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie przytulam do serducha❤️, te wesołe i te smutnawe ;-). Zdrowe i te nie całkiem. Całuski posyłam 👄, spokojnej nocki życzę I proszę, aby Anioły czuwały nad nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko❤️ gratuluję mocno mocno mocno:D wiedziałam, że wykosisz konkurencję;) brawo:):):):):):):): mam nadzieję, że rozwiązałaś worek ze szczęśliwymi wiadomościami:) Małgoś z tym siusianiem i białkiem w moczu to myślę, że masz zapalenie dróg moczowych, sama tak miałam (czułam okrutne i bardzo częste parcie na pęcherz, a w wc-ecie robiłam parę kropelek:o ), a było siedzieć na schodach;):P żartuję, ale u kobiet jakoś tak łatwo tę przypadłość złapać:o a z tymi zrostami to się masz, współczuję Tokina do kiedy urlopujesz? Bonita wspieram Cię w tych trudnych chwilach, pamiętaj niedługo i bez fajki będziesz szczęśliwa:) Terterek a jaką oliwę wybierasz do podsmaczenia? tylko Wesołek obejrzał cudaczka:o a on taki cudny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczynki..I TO JAKI DOBRY:D:D:D:D Poetko❤️ moje najszczersze i najserdeczniejsze gratulacje🌼🌼🌼🌼🌼🌼 nawet nie wiesz jak się cieszę,choć nic tu nie pisałam to ja tez trzymałam kciuki za Ciebie i jak widać opłaciło się❤️❤️ Życzę Ci satysfakcji z pracy,wiele sukcesów no i oczywiście profitów finansowych:):)UŚciski i całuski odemnie👄👄👄 Małgorzatko❤️ za Ciebie tez trzymałam kciuki,żeby to USG wyszło dobrze,bo już się martwiłam,żeby przypadkiem nie wyszło coś nie tak.Ale jak widać jest OK i to mnie OGROMNIE cieszy:D:D:D A z tymi zrostami ,to sobie jakoś dasz radę.No i dbaj o ten pęcherz!Całuję Cię mocno👄 Zuuzik, za Ciebie też trzymam kciuki,żeby ta zołza dała Ci wreszcie spokój i żeby Wasza (konieczna) współpraca była w miarę bezkonfliktowa i owocna. Terterku❤️ Ty nasza zdolniacho:D:D jak tak dalej pójdzie to zaniedługo przyjedziemy do T***w na jakis wernisaż.Już sobie wyobrażam całe nasze towarzystwo krążące pomiędzy Twoimi dziełami z lampkami dobrego trunku w dłoniach....A gdyby tak jeszcze, przy okazji, Poetka ❤️zrobiła nam wieczór poetycki........uhm...rozmarzyłam się. Beti❤️ za Ciebie też trzymam kciuki,żeby Twoje dolegliwości kręgosłupowe też się skończyły oraz byś znalazła wreszcie normalną tzn. z normalną umową niezbyt ciężką pracę. Bonitko❤️ trzymam kciukasy za to,aby Twoja walka z nałogiem była skuteczna i byś w końcu mogła z usmiechem na ustach powiedzieć"jestem wolna od tego swiństwa:D:D" Roberto❤️ale musiałaś mieć radochę....zimowy Karpacz zapewne piekny.! Personalna❤️ nasza zapracowana kobietko,jak to dobrze że u Ciebie wszystko OK. Wesołku kochany❤️ ja też mam nadzieję,że już niedługo nadejdzie wiosna:) Banderasku❤️nie tyraj tak ,nie tyraj.Nowy miesiąc się zaczął to chyba masz juz trochę spokoju co? Bechemotku❤️ mam nadzieję,że u Ciebie nastapiła juz poprawa nastroju....i widzę,że to szpigostwo dobrze Ci idzie:P:P KARAMBA:P:P w końcu do wiosny coraz bliżej,dni są coraz dłuższe......da się żyć:0 Kosmitko❤️kiedy wyruszasz na poszukiwanie wiosny?ale chyba nie odejdziesz za daleko,żebyśmy nie musiały Cię szukać:p Bondi❤️ masz wspaniałego pomocnika do pieczenia chrustów:D szkoda,że nie możesz go do mnie podesłać,żeby i mnie pomógł:p sama bym takie zjadła,ale brak chęci i zdolności:P Pszczółko❤️gratuluję Ci zdolnej córki,masz powody do dumy:):) Rowerzystko[serce Dziewczynki, mój starszy wnusio niestety, ale rozchorowal się na tyle mocno,że od dzisiaj jeżdzimy na zastrzyki😭😭😭 Zaczelo sie od zwykłego kataru,a dzisiaj już dostał dośc wysokiej temperatury i kaszelku:(:( Oby tylko te leki zadziałały odpowiednio. Pozdrawiam Was bardzo ciepło....tym bardziej,że w mojej okolicy ma byc dzisiejszej nocy ok. -9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ja dzisiaj pierwsza to stawiam herbatkę i kawę :D Głodomory czekają na śniadanie od Terterka ;) A jak nie będzie to niestety dzień odchudzania :P Pozdrawiam wszystkie cieplutko bo u mnie -15 Na dzień dzisiejszy buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ❤️ Marijka wdzięcznie zakończyła nam wczorajszy bardzo udany dzień ❤️ ❤️❤️ Rozpalam więc w kominku i ogłaszam rozpoczęcie nowego, mam nadzieje równie udanego dnia :D:D:D Zapraszam na kawe (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbate (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko!!🖐️ my dzisiaj w dueciku się krzątamy - więc dzień zaczął się pięknie :D Troche musimy uprzątnąć graty bo wczoraj nikomu takie prozaiczne czynności do głowy by nie przyszły - byłyśmy uwznioślone :D więc sprzątam te kieliszki po szampanie, korki, popielniczki, rozkladam czysty obrus i ustawiam kwiaty: http://www.swiatogrodow.pl/artykuly/img/art10_d4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz śniadanko: musli dla Ciebie Rowerzystko - zjedz od razu - nie siedź z pustym brzuszkiem:P http://republika.pl/blog_mh_3894704/5078617/tr/133_org.jpg a dla tych co nie lubią musli: bułeczki http://niebowgebie.blox.pl/resource/ciab_pom.jpg i takie http://www.sprytnakuchnia.pl/upload/produkty/bulka_01_dol.jpg Mnóstwo herbatki żurawinowej dla wszystkich dziewcząt coby nereczki przepłukać Zuziku - robie zwykły olej kujawski z dodatkami - używam do smażenia mięska, lub innych aromatycznych rzeczy i drugą robie z oliwy z oliwek - tę używam do doprawiania surówek i sałatek POZDRAWIAM, życze miłego dnia!!!! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberekDziewczynki👄 rowerzystko:Djaka niespodzianka!;))))Kawka w Twoim wydaniu smakuje baaardzo:DDzięki👄 terterku:Dza śniadanko 👄Pyszne!!! poetko👄GrAtUlEjSzyN🌼🌼🌼 Baaaaaaaaaardzo się cieszę:))):))))):)))):))))) Ogromniasto się cieszę :))))):)))))):))))):))))) Strasznie się cieszę :))))):))))):))))) Git...ra!!!!! Powodzenia❤️ Małgosiu 👄zdrówka! Mariijko👄ściskam wnusia❤️ tokino👄zostały krokieciki??Bardzo lubię ;)))) Bonitko👄 bondi👄 Roberto👄 Personalna👄 beti👄 kosmi👄 Wesołku👄 bechemootku👄 zuuziku👄 pszczółko👄hop!Hop! Dziś mam labę od pracory,ale dużo zajęć :O Teraz sprzątam i piorę...później lecę na zakupy...później do E.. omówić pozew:P Za tydzień w czwartek jadę zeznawać:OJuż dostałam wezwanie do sądu! D u p e k nie zgadza się na rozwód z orzekaniem o winie Mam nadzieję,że sąd się na nim pozna!!!!:P Miłego dnia🌼 i buziooole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ Rowerzystka dziękuje za kawkę ❤️ Terterku tobie za śniadanie❤️ Poetka gratuluje wygranego konkursu❤️ u mnie po staremu jakoś leci pozdrawiam Was serdecznie❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki ależ trafiłam , na kawusię, herbatkę żurawinową i w dodatku na pysznie nakryty stół ze śniadankiem a wszystko to za sprawą Tereterka, dziękuję bardzo👄👄👄 U mnie znów zimny dzień, czekam na tą Waszą przepowiadaną wiosnę :D Ostatnio mam problemy z zaśnięciem wieczorem za to rano spałabym i spała:( nie wiem dlaczego tak mi się odmieniło. czasem zasnę wcześniej i po godzinie się budzę i po spaniu. Właśnie w poprzednią noc taka przebudzona około 23 30 poczułam że znów ziemia się trzęsie i mój dom cały dygoce, po chwili był kolejny już słabszy wstrząs. To kopalnie co raz fundują nam takie atrakcje nie ma na nich kary Dobrze że Wy mieszkacie w bezpiecznych rejonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam podpisać kartę urlopową i okazało się że mam dwa tygodnie urlopu!!! Hurrrra !!! tego się nie spodziewałam :D Teraz mogę labować do woli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×