Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

beti👄głowa do góry :)))i u Ciebie wszystko się ułoży!Zobaczysz:)))będzie dobrze...Musi!:D tokino👄ja też mieszkam na takim terenie:(((U mnie to tak czasami telepie:Oże bloki tracą równowagę...szczególnie te 10-cio piętrowe...Uczucie jest okropne...Ostatnio tak trzepało 30.12...Wtedy zginęło trzech młodych ludzi 23,33 i 45 lat:(((( Masakra!!!😭 Idę wywiesić pranko i niebawem wyruszam:))) Do ,,zobaczenia,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze przeczytałam jeszcze raz i widzę że kawusię piję zaparzoną przez Rowerzystkę👄 Marijko, przykro mi że dzidzia jest chory , wiem co przezywasz niedawno miałam to samo ze swoją wnusią:( Na pewno zastrzyki pomogą i będzie zdrowy, tego Ci życzę👄 Banderasku , to sobie dziś razem labujemy :D też jak Ty zabieram się wreszcie za sprzątanie, miałam zamiar umyć okna ale wieje wiatr i pewnie się wstrzymam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijka👄 Przykro mi z powodu choroby maluszka,to bardzo przykre jak trzeba kłuć taką malutką pupcię,pupa Zuuzik już bardziej się do tego nadaje:):) Tereterk👄 Przestań tak czarować tym jedzeniem bo nigdy nie schudnę.Wprawdzie wczoraj jadłam troszkę mniej ale nie dlatego że miałam tak silną wolę:p.Jakieś rewolucje żołądkowe mi się przytrafiły,M z pracy przywlókł jakiegoś,, pana wirusa,,. Banderasku👄 Ja takie trzęsienia domu miewam kilka razy dziennie(to wcale nie żart).Mój domek bardzo blisko drogi a jak przejeżdża tir,wszystko podskakuje i trzęsie się a szkło w barku dźwięczy.Mury pękają i moja chałupina jak nie doczeka remontu zwali mi się na łeb:( Proponuję teraz potrzymać kciuki w mojej intencji,macie MOC więc może i mi ciut skapnie tego cudu:):) Beti👄 Tokina👄 Zostaw trochę tej laby na lato,wtedy przyjemniej się wypoczywa. U mnie także nie widać wiosny,ja podejrzewam że Roberta przytrzymuje ją u siebie:);) U mnie dzisiaj -10 a tak jakoś zimno że mam wrażenie że jest -20 do tego pochmurno i wieje wiatr.No ale dzisiaj mamy święto,,gromnicznej,,a stare podanie ludowe głosi ,,Jak w gromniczną z dachu ciecze zima długo się powlecze,,U mnie nie ciecze:):) zatem można wyglądać wiosny,Roberta długo jej u siebie nie przytrzyma:):) Dziewczynki miłego i ciepłego dnia👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku mam nadziej że sie ułoży wszystko teraz mnie dopada jakiś dół wszystko mnie wkurza jestem jakaś nerwowa chyba teraz wychodzi pomału wszystko najlepiej to bym gdzieś wyjechała i tyle ale nie zanudzam Was a zaniosłam do jednego sklepu CV jutro mam mieć odpowiedz jest to sklep mięsny aj lubie takie sklepy jest tam 5 babek Tokina to wypoczywaj ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti👄 Jak na głowie parę smutków to nie dziwne że popada się w depresyjne stany.Jak sama widzisz dziewczyny przy pomocy czarów marów wyczarowują tu spełnienie marzeń.Znajdziesz pracę,przyjdzie wiosna z wiosną maj,a maj to czas zakochanych więc może i Tobie amor zamiesza w głowie i sercu?.Depresyjne stany odejdą do lamusa i wszystko zacznie się od nowa ale zakończenie tym razem będzie:Żyli długo i szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow , ależ jestem zaskoczona ze nie ma nikogo? Ja pracowałam dziś w kuchni, więc mam spory zapas gołąbków na które zapraszam @@@@@@@@@@@@@@@@@@@ wyszły mięciutkie więc spokojnie można zjeść wszystkie:D Popołudniu myłam okna i zmieniałam firany i zasłony,mimo iż było trochę za zimno za oknem ale jednak udało mi się i mam wreszcie wszystko świeżutkie :D resztę sprzątania zostawiam na jutro i piątek , trzeba sobie szanować pracę :D Ostatnio wyczaiłam stronkę Megawideo i tam znalazłam mój ukochany serial Gotowe na wszystko. Jak tylko mam przerwę wpadam na kompa i oglądam kolejne odcinki. Jest tylko jeden problem, można jednorazowo oglądnąć 72 minuty a później godzinna przerwa. Na jeden odcinek to za dużo na dwa za mało i tak oglądam po jednym, przerwa i znów odcinek a w przerwie praca:D Jeśli jesteście zainteresowane to mogę Wam puścić linka do tej stronki, zresztą chyba tam można oglądać wszystkie inne seriale. Dziś zobaczyłam jak Kret Jarek przepowiadał w i o s n ę :D ma byc podobno w sobotę aż 9 stopni ciepła :D Wesołku , chyba Roberta odpuści trochę tej wiosny dla nas i u nas wreszcie będzie ciepło , hurrra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorne Tokina oczywiście ja poproszę o linka, lubię gospodynie;) a za dzisiejsze mycie okien klapsa w pupcię powinnać dostać:o niedawno podleczyłaś kręgosłup, a i zimnica na dworze, ojojoj niegrzeczna dzieewczynka;) Banderasku facio zdaje sobie sprawę co mu grozi, jeśli uznają jego winę, stąd taki opór, nie zazdroszczę świadkowania:o Marijko od razu kłucie? jakoś tak szybko zaordynowali ten sposób podawania leków:o mam nadzieję, że takiemu maleństwu znieczulają miejsce przed wkłuciem, chociaż pewnie i tak płacze:( Poeto szykujesz jakieś specjalne;) pożegnanie jeszcze obecnego szefa-gada, czy się powściągniesz? dziewczynki wrzucam piosenkę, tylko koniecznie dotrwajcie do refrenu;):P http://www.youtube.com/watch?v=9xHX8r7iEfU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki Nie jestem w dobrej formie:( Mysle tylko o papierosach. Jakie sa dobre, jak potrafie sie pieknie odprezyc palac papieroska. Nic mnie nie cieszy, nic nie interesuje:( Zuzik dotrwalam:) Piekny tekst:P Podobna piosneczke kiedys w Sopocie spiewala chyba Vondraczkowa. Malo nam laski tej.... A ta laska byla taka jaka rzadko sie zdarza... nebeska:P Pozniej kursowal dowcip. -Dlaczego laska jest nebeska? -Bo dzinsy farbuja:P Tokinka moze podeslij ten link. Moze zagapie sie na film:O Oj losie ty moj losie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku link poszedł na pocztę :) co do piosenki , to w dowolnym tłumaczeniu padnij na kolana przed jego miłością :D wychodzi że laską :P fajnie to brzmi i wyobraźnia pracuje :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Śliczne dzięki za kciuki i za gratulacje 😍. Zuuziku...mam dylemat z faktem pożegnania w starej pracy. Bratowa wczoraj namawiala mnie na kupno kwiatów, żeby odejść z twarzą. Ja bym wolała pocichutku, bez fałszywych gestów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️i pozdrawim Poetko gratuluje. Życzę wszystkim zdrówka i już niedługo wiosna to moze i my lepiej odetchniemy❤️ A od poniedziłaku mam niedobre wiesci,wcale różowy ten rok dla mnie nie bedzie,bo musiałm dziecko(syna) zarejstrować na konsultacje do lekarza(ortodonci) i ma go wciagnoc na listę do operacji więc trzymajcie kciuki za by był jakiś kompromis 25lutego i 2marca,3lekarzy po drodzę zawiniło każdy mnie zbywa tak ma być,dopiero czwarty powiedział na czym stoję tylko mam stres bo muszę czekać do wizyt. Dziewczyny teraz musze się wywyć😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w innej piosence namawia nas ta piosenkarka "Rozhoupej zvony nad nmi" Oczywiscie wczesniej, zanim padniemy przed ta laska:P Czeski jezyk jest genialny:P Poetko🖐️ pozegnac sie z kolezankami trzeba. Grzecznie podac reke i pozyczyc duzo sukcesow w zyciu prywatnym i zawodowym. Ale kupowac kwiaty to juz przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Zuuziku ;-), nie będę klękać przed żadną laską :-D Tokinko! Też chcę na urlop - tzn. mogę sobie kiedy chcę, tyle że muszę na niego zarobić. Któraś z was pytała, czy dobrze jest być na swoim...............nie jestem pewna, bilans mam na zero :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko, też darowałabym sobie te kwiaty. Z jakiej racji? Nikomu kwitów nie dawałam za 24 lata pracy, gdy dostałam kopa.......mnie też nie dali :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrrrrr! Kwiatów, nie kwitów (tych też nie dałam i nie dostałam :-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi 🖐️ Ty tez masz stres:( Kazdy ma swoje. Mam nadzieje ze trafilas nareszcie na dobrego ortodonte. Ale czy musi byc operacja? ja musze sie chyba przeleciec w kolko bloku bo zwariuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko, masz tzw. objawy odstawienia czyli abstynencyjne!!! Mam nadzieję, że psycholog prowadząca terapię uczy was, jak sobie z tym radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko, zachowaj spokój i zorientuj się w dziedzinie dobrego specjalisty - ortodoncja to nie zagrozenie życia, więc jest czas na spokojne konsultacje! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko, dziewczynki mają rację , nie panikuj , spokojnie podchodź do sprawy, choć wiem ze wszystko co dotyczy naszych dzieci budzi w nas duże emocje. Poetko myślę podobnie jak dziewczynki, kwiaty wykluczone, kawa jakieś ciastko, na pożegnanie wystarczy. Bonitko, wytrwaj nie poddawaj się , linka też podesłałam na pocztę , może kiedy zaczniesz oglądać , zacznie Cię bardziej wciągać niż obecny nałóg:D A książki które Ci podesłałam poczytałaś już wszystkie ? mam ich dużo , jeśli chcesz to jeszcze coś doślę byś miała zajęcie:) Bechemootku, nie wiem dlaczego ten bilans jest zerowy, dla mnie jest nie do pojęcia , no ale nie mam też pojęcia na czym obecnie polega Twoja praca. Zuuziczku czy już przepadłaś w serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki idę na podusię, postaram się wcześnie zasnąć by móc rano wcześnie wstać jak ludzie :D wstyd się przyznać ale dziś syn mnie zbudził o 8 45 :O:( masakra :( Mam nadzieję że to się już więcej nie powtórzy :) Trzymajcie się cieplutko, do jutra , papa👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinka poszła spać - ja nie ma wyrzutów sumienia gdy śpię dłużej :-p! Uwielbiam spać dłużej :-D. A bilanse pracorowe są skomplikowane, na forum za dużo gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki u mnie za oknem szarówka, wybiła 7 a ja już nie śpię :D fajnie jest :D Wczorajsze pójście wcześniej spać zaowocowało snem przerwanym tylko dwa razy ale ponownie zasnęłam bez problemów o dziwo :) Chciałabym co rano budzić się jak kiedyś z piosenką na ustach , pamiętacie ? Jak dobrze wstać skoro świt jutrzenki blask duszkiem pić obiecał mi poranek szczęście dziś i szczęście dziś musi przyjść .......:D Ten dzień muuusi być szczęśliwy ,no może nie tak szczęśliwy jak przedwczorajszy dla Poetki , no ale może choć trochę :D Rozpaliłam w kominku, nakryłam stolik świeżą serwetką , ustawiłam cukiernicę i mlecznik, zaparzyłam kawę , herbatkę lipton cytrynową , żurawinową dla Pszczółki , inkę dla Personalnej. Śniadania jeszcze nie podaję ale malutkie kruche rogaliki do kawy i herbatki jak najbardziej będą pasowały. Wybieram się dzisiaj na targ, chcę kupić nowe firanki ,bo jakoś nie potrafię się zdecydować na zakup zaoczny ,nie wiem czy wpadnie mi coś w oko no ale będę się starała. Życzę wszystkim miłego dnia i przesyłam Wam całuski i kwiatuszki 👄👄👄🌼🌼🌼🌼[kwiatek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina za herbatkę dzięki, na musli od Terterka czekam cierpliwie :D Miłego i słonecznego dnia wszystkim obudzonym i śpiochom 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj nie mogłam długo zasnąć i dzisiaj późno wstałam ;) z przyjemnością wysiorbie kawusie - dzięki Tokino ❤️:D a na śniadanko może kanapeczki przeróżne? http://www.kobieta.pl/uploads/pics/sandwich.jpg no i jeszcze z tuńczykiem http://grumko.blox.pl/resource/kanapki_wloskie_z_tunczykiem.jpg musli dla Rowerzystki: http://www.czajczynska.user.icpnet.pl/zej/serial.jpg Wczoraj spędziłam miły wieczór z moimi emerytkami - spotkałyśmy sie w jednej z naszych ulubionych knajpek. Mam fotke - potem wyśle. Było miło, jedna z nich właśnie wróciła z Egiptu więc miała co opowiadać, druga była w Maroku - też było co opowiadać, a jeszcze inna właśnie skończyła budować chałupke i też miała co opowiadać :D i następne spotkanie będzie 8 marca na parapetówce w nowym domku w mieście Tokiny dokładnie w dzielnicy gdzie Tokina mieszka. POZDRAWIAM i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️ - u mnie świeci piękne słońce i ogoniasty co chwile śmiga na balkon bo jazgot ptasie burzy w nim krew mmmmmrrrrrrrrrrr....... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×