Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dzień dobry dziewczynki u mnie też słoneczko pięknie świeci , tyle że wieje silny wiatr ( Rowerzystko to Ty tak do mnie dmuchasz??:D) no i w nocy spadł śnieg. Dziękuję za kawusię , chętnie się napiję 👄 a Personalnej za wspaniały pierniczek i serniczkiem też nie pogardzę 👄 Personalna, ciesz się obecnością syna , mam nadzieję że jego obecność pozytywnie na Ciebie wpłynie 👄 Małgorzatko , ja nigdzie dziś się nie wybieram , wczoraj popołudniu byłam na małych zakupach więc wszystko mam. Mam nadzieję że u Ciebie nie będzie awarii prądowej i będziesz miała cieplutko w domciu. Zuuziczku przepraszam że mnie wczoraj nie było ale zawsze w piątki oglądam Na dobre i na złe i jakoś tak wyłączyłam wcześniej kompa by dać mu odpocząć , bo cały dzień , ściągałam filmy i z pewnością był zmęczony. Dziś rano nie mogłam go odpalić , nie wiem czy ta wczorajsza praca mu zaszkodziła , więc spróbowałam go naprawić sama i udało mi się :D Wyjęłam baterie i założyłam na nowo, i działa !!! :D No ale muszę chyba przystopować bo w ciągu kilku dni ściągnęłam około 70 odcinków :) Życzę wszystkim wspaniałego dnia 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Polatałam na miotle, upiekłam ciasto z jabłkami, teraz siadam do kawy, dzięki Małgosiu i Rowerzystko. Kawy mamy dzisiaj podwójną ilość to wystarczy nam na długo:D Do mnie też wróciła zima ze śniegiem i mrozem, ale jest czyściutko, wszystko przykryte(brudy) Roberta, Zuuzik, Bechemoot, przyłączam do klubu hodowczyń rozwydrzonych zwierzaków. Mój kot nie ma swojego miejsca do spania, bo co przygotowałam, to on olewał i przenosił się gdzie indziej. Najlepiej śpi mu się na naszej kanapie. W nocy śpi między naszymi poduszkami:D Nie wspomnę o wszędobylskich kłakach, ale uważam że da się z tym żyć i nie latam ze ścierą codziennie. Wszystkim życzę miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hali hallo 🖐️ U mnie tak ponuro:( Ciemno na dworze, moze i u mnie spadnie snieg:( A ja jeszcze nie zbudzilam sie na dobre, chociaz juz poludnie. Nie wiem czy dzisiaj gdziekolwiek pojde. Nie chce mi sie i wlasciwie nie musze. Posiedze w cieple. Lodowka jest pelna, narobilam narobilam zapasow na przyjazd goscia, teraz bedziemy to wyjadac jeszcze pare dni:( Milej soboty zycze wsiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie też słoneczko, mróz i wiatr. Dziś boli mnie cały człowiek - albo źle spałam albo jakieś grypsko mnie łamie :-o. Dziś wrócił z Trójmiasta Teo, zaliczył świetnie sesję i do końca lutego ma wolne :-D. Wrócił też mój syn instruktor, po 3 tygodniach pracy górach :-D. Ale ma ogorzałą twarz!!! Więc z Personalną cieszymy się synkami :-) Bondi :-), moja kota odkąd jest pies nie sypia z nami. Mona ją wygryzła :-p. Ale będzie teraz spała z Teo :-D. Też nie latam wciąż ze ścierą, a gdy jest błoto w przedpokoju stoi dyżurny mop i jest po bólu. Małgorzatko! Super podesłałaś ten filmik zze stojącym kotem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Bonito Jak nie musisz, to odpoczywaj w domku. Uwielbiam takie dni, gdy nic nie muszę :-D. Jestem z natury leniwa :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ❤️ przepraszam że śniadanka nie zrobiłam ale dzisiaj mam taki dzień jak Bechemotek - nic nie musze, lubie po prostu być daje upust leniwym myślom, krzątam sie ale dla samej przyjemności. Oczywiście ja też jestem zapisana do klubu sierściuszków, u mnie wala sie czasami po podłodze "drugi kot" - nikomu to nie przeszkadza, koło kuwety sprzątane jest na bieżąco przez wszystkich kto akurat jest w pobliżu, w przedpokoju stoi też dyżurny mopek, i miotełka. Kot w ciągu dnia śpi w różnych dziwnych miejsca nawet w swoim luksusowym wiklinowym legowisku a w nocy najlepiej śpi mu sie u wezgłowia naszej kanapy na ukochanym foteli pana :D:D:D Kupując nowy odkurzacz zadbałam o to żeby był lekki i cichy - wzięłam maksimusa z elektroluksa - świetny jest też do sierści - ma szczotke "turbo" która każdy włosek zbiera z tapicerowanych miejsc POZDrawiam pięknie i życze miłego dnia - u mnie piękne jaskrawe słońce i myśle o wiośnie 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ Terterku za śniadanko i żurawinkę :) 👄👄 Personalna serniczek i piernik pychotka👄👄 życzę miłego dnia z synem :) 👄 Małgosiu no widzisz mi też dużo zwolnień przepadło, bo nie brałam :( tak to jest jak człowiek nie wie co mu sie należy chociaż oni w K...ie i lekarz powinni po informować. Fotkę Ci prześlę :) właśnie córa wróciła od fryzjera 👄👄 Bechemootku gratuluję 👄 masz zdolnego syna 👄 Stawiam na stół obiadek :) ziemniaczki z pieczonymi udkami OOOOOOO ( $$$$$$$$$$$)> sałatka z kapusty (#########) i rosołek (__________)> ❤️ SMACZNEGO ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że Pszczółka podała już przepyszny obiad , skosztuję udek pieczonych, mam nadzieję że bez skórki 👄 Ja dla odmiany podaję kaszę gryczaną z roladkami schabowymi w sosie serowym ( pomysł na ...) :D warto wykorzystać ten pomysł bo danie jest pyszne:) Bechemootku to dziś jesteś przeszczęśliwą mamą :D dwóch synów na raz, to się rzadko zdarza. Ciesz się więc ich obecnością i rozpieszczaj ich choć na chwilę bo myślę że bardzo to lubią 👄 Bonitko tak się cieszę że spodobał Ci się serial i polubiłaś te piękne dziewczyny, świetne aktorki. Czasem kiedy jest duże obciążenie na serwerze tak się dzieje że powoli się ładuje i zatrzymuje, ale to jest zależne w jakich godzinach oglądasz👄 Tereterku , czyli masz wreszcie luźny dzień ale jak Cię znam to nie siądziesz na laurach tylko pewnie znów weźmiesz pędzel do ręki i będziesz malować. Czy odważyłabyś się namalować portret swojego Małżusia ? 👄 Banderasku, wiem że jesteś w pracy ale może znajdziesz chwilę by tu kuknąć👄 Bondi daj spróbować Twojego jabłecznika , czy piekłaś według przepisu Pszczółki czy takie typowy na półkruchym cieście? 👄 Dla reszty też przesyłam 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki przesłałam fotki mojej córy przed studniówką na NK -ę Pozdrawiam i ściskam mmmmmmm każdą z osobna 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się wieczorową porą ❤️ Pszczółko - śliczną Damę masz w domu!!! gratuluję!!! ❤️ jest tak podobna do Ciebie! a ja dzisiaj miałam miły dzień: za mną długa rozmowa w skype jak zwykle, potem spotkanie z moim młodym przyjacielem - za mną ciekawa rozmowa (opiszę). No a teraz mam Córkę u swojego boku i możemy cieszyć sie życiem chociażby przez drobiazg obcowania ze sobą na innych już zasadach: nie jak dorosły-dziecko tylko jak partnerki kobiety. O matko jaka to przyjemność!!! ;) pełnia życia i satysfakcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sliczną Calineczkę ma Pszczółka!!! I Terterek moze pogadulić z przyjaciółką - Córą!!! A ja mam facetów :-p - niby też fajnie...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór TOKINO❤️ oraz WSZYSTKIE DZIEWCZYNY❤️ z całego serca DZIĘKUJĘ WAM ZA PAMIĘĆ I ŹYCZENIA ❤️❤️❤️ Przepraszam,ale wczoraj nie mogłam do Was zajrzeć:( A tu widzę taka niespodzianka na mnie czekała❤️ jeszcze raz dziekuję🌼 Za to dzisiaj serwuję Wam pyszną kawusię,ciasto-sernik z kruszonką kakaową oraz murzynka Do tego coś mocniejszego-czerwone wino półwytrawne, wino słodkie typu wermuth,ajerkoniak oraz żubrówkę -do niej sok jabłkowy. Zapraszam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariijko!!! Ja też składam życzenia - mimo, że nie znam imienia ;-) - jakoś 8 luty kojarzyłam :-)... Ale całuski i bukieciki posyłam👄🌻! A tak na marginesie myślałam, że inne imię nosisz :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko Marijko nie zasłużyłam na Twoje rarytasy, bo przez swoje nerwowe rozedrganie nie złożyłam Ci wczoraj życzeń ale Ty wiesz, że życzę Ci wszelkiej pomyślności, pociechy z wnusiów, i piątek w szkole, zdrówka, siły i miłości:D🌻🌻👄🌻 Pszczółko zaraz polecę na nk oczy nacieszyć:) Tokina mam pytanko w kwestii gotowych na wszystko - na któy odcinek muszę kliknąć żeby znaleźć ten jak ta blondyna z cycami jechała w latarnię, wysiadła, wdepnęła nogą w kałużę i poraził ją prąd? bo nie mam za dużo czasu żeby wszystko oglądać:o i jeszcze jedno pytanie jaką masz jakość tych filmów? Bonita przy tym wczorajszym popisie rudej była jeszcze jedna pani od nas, więc świadek jest:P Personalna to teraz poszalejesz w kuchni, a i nam przy okazji odrobinka skapnie:) Bechemotku trzymaj się cieplutko:) u mnie dziś było cudnie - zaledwie minus pół stopnia i słonko świeciło cały dzień na bezchmurnym niebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijko dziękuję za pyszny poczęstunek i w dodatku z dodatkami :P chętnie skubnę co nieco a z dodatków wybieram winko i wypijam Twoje zdrówko👄 Zuuziczku, pytasz o takie szczegóły których jeszcze nie znam. Nie wiem nawet w którym sezonie to się stało Edi . Teraz oglądam wszystkie odcinki po kolei od pierwszego sezonu i pierwszego odcinka, dopiero zobaczyłam 12 pierwszych ale już na własnym telewizorze i wreszcie bez reklam:D Jakość jest doskonała, wszystko mi się pięknie ściąga a jeśli coś się pokićkało to ściągam jeszcze raz , tak że niestety przy tym trzeba się napracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ Marijko , przegapiłam że jest żubróweczka i sok jabłkowy, oczywiście po winku wypiję jeszcze i to👄 Zuuziczku a czy ta Pani wie że dała plamę ? I że wszyscy się z niej śmieją ? Czy dotarło do niej że zrobiła z siebie głupka ? Czy ktoś ją uświadomił ? Myślę że czujesz w pewnym sensie satysfakcję, bo potwierdziło się to co o niej myślisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina, ten odcinek, o który pytam to ostatni jaki leciał do tej pory na polsacie, sama mi go opowiadałaś, bo ja zapomniałam obejrzeć:o a pani niestety jest przekonana o swojej wspaniałości, mądrości do kwadratu - ona jest chora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku jak dojdę do tego odcinka to Ci powiem ale wydaje mi się że to było w piątym sezonie , natomiast nie mam pojęcia jaki tytuł odcinka. Mnie natomiast frapuje pytanie jak to się stało że Gabi wychowuje cudze dziecko a jej córka jest u obcych ? Może wiesz coś na ten temat? Pewnie nie mam już szans że któraś jeszcze kuknie , w takim razie pożegnam się i idę oglądać dalszy ciąg serialu:) Dobranoc dziewczynki, miłych snów 👄usta]👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na parapecie mam namiastkę wiosny - mama przytargała mi pierwosnka i hiacynty:) te ostatnie (trzy w doniczce) jeszcze w pączach ale niedługo zapachną bajecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też na parapecie wiosna tylko żonkile pięknie kwitną ale nie pachną, muszę pomyśleć o hiacyntach:) Dałaś może fotkę do garnka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w garnku ale tylko u Personalnej piękny hiacynt , tak pięknie kwitnie i pachnie że aż tu czuję :D Poszłaś sobie już Zuuziczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra w takim razie jeszcze raz dobrej nocy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina sooooorki, przepadłam na portalu, na którym odpowiadałam wczoraj na durny wpis:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do córek Gabi, to w ogóle nie wiem kiedy ona zdążyła je urodzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Musze odczekac 30 min zeby ogladac dalej. Zuzik niestety jeszcze nie doszlam do tego odcinka w ktorym biusciasta blondynka miala taka przygode. Ja ogladam dopiero 15 odcinek 1 sezonu, dlatego najlepiej Tokino nie zdradzaj co bedzie dalej. U mnie na parapecie tez juz wiosna, ale niestety tylko na parapecie. Dzisiaj wialo u mnie jak u Poetki:) Zmusilam sie po poludniu do spaceru i doszlam az do deptaka. Przy okazji weszlam do sklepu i zamowilam jensy w rozmiarze 42:O Nie bylo mojej dlugosci a lubie jak portki maja orginalna dlugosc a nie skracane. Przyjda w czwartek. Pszczolka zdjecia corci doszly. Twoja corcia jest nie tylko zdolna i dobrze sie uczy, ale jest bardzo ladna!!! Udala sie!!!! I wdala pewnie w mame!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek🖐️ Ja jestem. Musze odczekac 30 min zeby ogladac dalej. Zuzik niestety jeszcze nie doszlam do tego odcinka w ktorym biusciasta blondynka miala taka przygode. Ja ogladam dopiero 15 odcinek 1 sezonu, dlatego najlepiej Tokino nie zdradzaj co bedzie dalej. U mnie na parapecie tez juz wiosna, ale niestety tylko na parapecie. Dzisiaj wialo u mnie jak u Poetki:) Zmusilam sie po poludniu do spaceru i doszlam az do deptaka. Przy okazji weszlam do sklepu i zamowilam jensy w rozmiarze 42:O Nie bylo mojej dlugosci a lubie jak portki maja orginalna dlugosc a nie skracane. Przyjda w czwartek. Pszczolka zdjecia corci doszly. Twoja corcia jest nie tylko zdolna i dobrze sie uczy, ale jest bardzo ladna!!! Udala sie!!!! I wdala pewnie w mame!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOO! Dziewczyny się pojawiły a ja z nudów grałam w kierki :-(. Szkoda, ze nie ma sygnału jak na gg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×