Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Hej dziewczynki jak miło :) dziś Personalna zapodała kawusię , no, no co za postęp :) dziękuję bardzo , choć już trochę późno ale ja wypiję nawet wychłodzoną z takich rączek👄👄 Tereterku , kanapki z sereczkiem jak najbardziej , wcinam 👄👄 Wiecie że mam gościa i dlatego mnie nie ma , ale już niedługo będę. Pozdrawiam Was serdecznie i znikam👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podpisuje listę ;) 🖐️ Personalna 🌻 za herbatkę👄 w tak pięknych filiżankach mmmmmmmm pyszna była :) Terterku śniadanko jak zwykle wyśmienite 👄 A to badanie na posiew moczu z antybiogramem to co ono wykaże ?? pytam, bo nie miałam takiego badania ;) Tokino witaj👄 Banderasku miłej pracorki 👄 Kosmi fajnie było po gadulić👄 Małgosiu co u Ciebie ? 👄 Zuuziczku machnij chociaż łapką ;) 👄 Bonitko jeszcze troszeczkę a zapomnisz, że kiedykolwiek paliłaś ;)👄 Ja dziś coś nie bardzo się :( jakaś jestem osłabiona i mam zawroty głowy. Pozdrawiam WSZYSTKIE bardzo gorąco❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podpisuję listę. Jeszcze z pracy, ale do 15.00 już niedługo :) Buziaczki przesyłam i wiosny wypatruję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki👄👄 No i ja zajrzałam do Was aby się przywitać i ucałować👄 Jak wiecie ciąg dalszy moich piekarniczych zmagań,już jestem trochę zmęczona ale to pewnie wpływ psującej się pogody bo zdarzało mi się piec większe ilości ciast i jakoś było:p:) Bonito🌼 Jak tort wyjdzie fotka oczywiście będzie jak nie,hi,hi to nie ma co sobie obciachu robić,jakoś nie czuję się za mocna w tortach.Nie chodzi oczywiście o smak,tylko o ozdoby,czasem mi wychodzi krzywy,jak krzywa wieża w Pizie:p:):). Prawdę powiedziawszy to prawdziwy cud że w moim 100 letnim piekarniku w ogóle coś daje się upiec,dlatego krzywizny usprawiedliwione. To na razie idę dalej zmagać się z kremami i krzywiznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo ❤️ padłam po obiedzie jak sznitka :D a teraz herbata i koniecznie coś słodkiego - mam jeszcze troche keksa Zapraszam Pszczólko nie mam pojęcia na co ten posiew. To jest facet, więc szukają jeszcze innej przyczyny - pewnie są to próby wyeliminowania prostaty, kręgosłupa bo nerki po dzisiejszym USG są czyste a na dnie pęcherza dalej osad jest i to go pobolewa. Dostał skierowanie na badanie krwi - więc po wszystkich konsultacjach w przyszłym tygodniu sie okaże. Wesołku- a ma kto u Ciebie wylizywać michy? :P jakby co to podeśle - moje dziecko to namiętny wyjadacz resztek mas, kremów, polew, czekolada nawet surowego ciasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Hallo Mam nadzieje Terterku ze badania Malzowinki nie wykaza nic zlego. Wazne ze nerki sa w porzadku. Wesolku bylam na garnku, czorta niet:O czyli ozdobki nie wyszly albo zbraklo Ci czasu na robienie zdjec. Ja ostatnio oduczylam sie kompletnie pieczenia. I wcale nie jest mi z tym zle. Jeszcze tylko musze obrzydzic sobie czekolade i slodycze bede miala z glowy. Za to widzialam u Ciebie zdjecia spalonego bobrowiska. Smutne bardzo. Rozumie ze ludzie ktorzy mieszkaja w poblizu, bardzo boja sie zalania domow, ale zeby zaraz palic im dom:( Dzisiaj piatek, ulubiony dzien Zuzika, Personalnej, Rowerzystki i innych pracujacych kolezanek:) Odpoczywajcie dziewczynki, poleniuchujcie sobie troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj po poludniu tluklam sie na rowerku. W moim miescie trwa wielka akcja sadzenia bratkow. O tym ze mam swietna kondycje juz pisalam. Rozpiera mnie wprost energia. Mam tyle sily, wyprzedzam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co jest nieprzyzwoitego w leniuchowaniu? Dlaczego wykropkowali:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam podpisuje i ja liste zeby nie było że o was zapomniałam cały czas jesatem z Wami tylko siły i czasu mi brakuje wczoraj siedziałam do 18 w pracy a dzisiaj byłam od 5,30 do 18 w pracy i jeszcze jutroo ale w poniedziałek wolny i już pózniej tylko 8 godzin buziaczjki dla was 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pierwsza:D Pozdrawiam i życzę miłego dnia! Zapraszam na kawusię, inusię i herbatkę oczywiście podane w cudnej urody filiżankach i dokładam dzisiaj piękny bukiet żółtych tulipanów:D Wczoraj już nie udało mi kuknąć do Was bo byłam na pogaduszkach u koleżanki dawno nie widzianej. Wczorajszy ranek zmylił mnie troszkę bo słoneczko pokazało się na chwilę a później już było zimno, ponuro i wietrznie. Dzisiaj słonka u mnie nie ma:( Idę na zakupy a później z moim synem wybywam do brata i wracam wieczorkiem. Myślę, że dzisiaj uda mi się posiedzieć z Wami:D Zdrówka i radosnego dnia Wam życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 dziękuje Personalna za kawusie ❤️ Zostawiam n naszym magicznym stole śniadanko - żeby w brzuchach nie burczało jak będziecie latać na miotłach, gotować strawę ;), sztauować zakupy :P http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/33761.jpg http://www.restauracja-aleksandra.pl/files/Image/foto/potrawa1.jpg http://www.zseg.home.pl/gastronomia/foto/clip_image003.jpg dzisiaj bez musli :P ale z żurawinką :D Pozdrawiam i życze udanego dnia: niech zakupy same się pchają do torby, same przyniosą, niech okna wymywają sie migusiem z podłogi pastują i froterują błyskiem. Potrawy udają i smakują a po obiedzie chciałabym Was wszystkie widzieć albo na rowerach albo na fotelach z ukochaną książką albo na miłych spotkaniach towarzyskich z miłymi ludźmi ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Bonita👄 Jest tort z lekkim poślizgiem,wczoraj pstryknęłam fotę ale dopiero dzisiaj miałam czas aby to wrzucić do gara.Kończyłam go do późnej pory i oczywiście nie obyło się bez stresu i nerwówki,wiadomo jak się czegoś nie umie nie powinno się podejmować takiej misji:p:) Dzisiaj od rana wszyscy drą miedzy sobą koty,nie wiem co za dzień,wy także tak macie dzisiaj?! Jestem ponadto padnięta i zmęczona i pieczeniem i marudzeniem mojego chorego chłopa.Pokłóciłam się z córką która świadkuje na ślubie bo nie chciała się umalować,skapitulowała dopiero jak powiedziałam że zepsuje swoim wyglądem pamiątkowy film młodej parze.Oczywiście wygląda szałowo więc teraz już ma humor lepszy,mój nadal do pupy.Panna młoda wściekła bo fryzura nie wyszła taka jak sobie wymarzyła,pan młody miał problem z zawiązaniem krawata,jednym słowem wojna na wszystkich liniach frontu. To na razie dziewczynki,mam nadzieję że u Was pogoda lepsza bo u mnie od rana pada śnieg,na moje nieokryte drzewka:( Buziam i narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=CzSkpb1gihU Bardzo misie to podoba....:) Buziaczki dla wszystkich :) Po szeptanych nocą słowach ból pozostał w dniach co łączyć przecież miały a nie dzielić, lecz po zimie zawsze kiedyś przyjdzie wiosna odnajdując w zakamarkach cień nadziei. ANDO Po szeptanych nocą słowach ból pozostał w dniach co łączyć przecież miały a nie dzielić, lecz po zimie zawsze kiedyś przyjdzie wiosna odnajdując w zakamarkach cień nadziei. ANDO Po szeptanych nocą słowach ból pozostał w dniach co łączyć przecież miały a nie dzielić, lecz po zimie zawsze kiedyś przyjdzie wiosna odnajdując w zakamarkach cień nadziei. ANDO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuchno.........tyle razy mi stopke wkleiło...co s się dzieje z naszą caffe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko :D spoko akurat te strofy są mi (nam ) wyjątkowo miłe ja w ogóle uważam, że powinny zabłysnąć na tle światowej poezji romantycznej - działają na mnie jak chol era ❤️ ❤️ Wesołku - śliczności ten tort!!! brawo! ❤️ ❤️ moje uznanie - to co zrobiłaś jest bardzo trudne - a jaki stres! -hm...jak Cie znam... to grosza za wypieki nie wzięłaś? a powinnaś ❤️ Świetnie zadziałałaś na Córke - tak Mama powinna motywować Dziecko - no i spełniasz sie w tej roli :D ❤️ A ja dziewczynki - wymiatam kąty z których znikają kartony mojego dziecka. W poniedziałek ma zamiar zamieszkać nawet jeśli jeszcze kupa drobiazgów do zrobienia - dojazdy z T do K już tak męczą, ze popieram ją w pełni. Tata oczywiście marudzi i zdziwiony jest. Trzeba mu przypominać, że po to sie kupiło mieszkanie żeby w nim mieszkać :D a nie żeby mieć. Pozdrawiam i życze dalszych sukcesów w kuchni i w przedpokoju i w remontowanej łazience i w klejeniu klusek i w gotowaniu zupy i w smażeniu kotletów i naleśników :D a! a! a! naleśniki z serem i dżemem mam na obiad! I__@@@@@@@@@@@@@@@@@@@__I? ZAPRASZAM ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko ❤️ dzięki za Anne German i Cwynara - no i fajne słowa są :) pasują do mojej sytuacji - moja małża nawet wtedy kiedy jestem nieznośna deklaruje swoje uczucia - często jestem tym po prostu zdziwiona :O za głowe sie łapie bo ja przecież nie zasługuje - jestem wredna, buntuję sie i nie robie mu kolacji :D i udaje że nie słysze kiedy on pyta czy musi czapke i kalesony ubrać :D ...i w ogóle....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło jeju! Kosmitko! byłabym zapomniała! ❤️ Dziękuje za piękną fotke! ❤️ jesteś super laseczka w nowej fryzurce! tak trzymać - a w ogóle masz fajny biuścik i wcięcie w talii i piękny uśmiech - jesteś wyjątkową dziewczyną. Nic dziwnego, ze Kogucik tak pieje do Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 A ja tyramja mam chyba jednak w dowodzie KOŃ:P Ratuuuuuuuuunku!!!!!!!:((((( Miłego wieczoru🌼 Pai buziak👄 p.s.To mówiłam ja KONICA(czyt.klacz)hi:)))hi:)))hi:))) Bredzę z przepracowania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobotnio u mnie dziś było jak to w przysłowiu - w marcu, jak w garncu, deszcz i śnieg, jedno dobre, że spadł i wsiąkł, ale zimno jest brrrrr Terterku do Twoich dzisiejszych życzeń dołączyłabym samoregulujące się rachunki;):P dziś podczas zakupów, wrzuciłam do koszyka rajstopy swoje ulubione i sprawdzone, zapłaciłam, ale mam taki zwyczaj, że już wychodząc ze sklepu kukam na paragon i tym razem patrzę ja sobie i oczom nie wierzę, za swoje rajstopki wybuliłam 15,99:o o! myślę, jak to? na półce była cena jak byk 5,99 a oni mnie kroją dychę więcej??? nie ma co idę i robię scenę;) ale dobrze, że zanim się rozdarłam spojrzałam na rachunek raz jeszcze i doczytałam oprócz zasadniczej nazwy rajstop, nazwę tej konkretnej linii, wyciągnęłam rajstopy i na opakowaniu znalazłam narysowany spinacz biurowy, napis: ...i oczko nie poleci oraz nazwę tej linii. zatem nie zrobiłam awanturki, ale rajstopy oddałam mówiąc, że biorąc je z półki nie zauważyłam (wiedząc, że cena oscyluje w granicach 5-6 złotych, skupiałam się na kolorze i ewnwtualnie na den-ach), że są takie drogie:P no bo jestem tak zdolna, że czasami rajstopy założę raz i do kosza, bo podciągając je wsadzę w nie palucha i dziura gotowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasek:):) hi,hi czyli kobyła?! Terterek👄 No pewnie że wypieki były za friko ale jak chcieć kasy od siostrzenicy zwłaszcza że ona może liczyć tylko na siebie.Wyobraźcie sobie że ona jako jedyna zaproponowała że mi zapłaci.Oczywiście nic nie chciałam bo dziewczyna naprawdę orobi się jak nasz Banderasek,niczym końbyła:p:) Poetko👄 Kosmitko👄 Fryzurka pierwsza klasa jest Ci w niej naprawdę dobrze i choć ja mam obecnie podobną to szczerze napiszę że Tobie w niej lepiej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku dobra, lecę się seksić;):P, tzn oglądać sex w wielkim mieście wersję kinową puszczają w tvn paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnej nocki życzę Pokażę się za jakiś czas. Proszę, aby Anioły czuwały nad nami! 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 👄 Kosmitko....fryz bardzo twarzowy, fajniusi 👄 Banderasku, współczuję, że tyle orasz , wrrr....👄 Zuuzik....i zrezygnowalas z nielecących oczek??? :D pewnie zrobiłabym to samo, wolałabym ze trzy pary innych :) Terterku, dzięks za miłe słowa.Mnie tez urzekła piosenka German & Cwynar, dlatego Wam podesłałam link. No Smuuuuutas....skromniaczko ty jedna, piękne torcicho....i lukier jak fajnie wygląda. Duży buziaj za calokształt. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyneczki, tez jestem padnieta, lece w poduchy 👄 Bechemootku....oby nie za długo :(......Trzymaj się i...czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×