Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

no kurcze pewnie przydałoby się 2L :D:P ale niestety posucha w moim barku :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to oki :) bo już kombinuję mały kamuflaż :D Kurcze ale mnie dorwał pech bo wczoraj w moim płaszczyku poszedł zamek :( i chyba nie zdążę go naprawić do wtorku:( i tu oto będzie cały klops z moich planów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście :D przecież nie będę dźwigać szkła :D zważ proszę na mój slaby kręgosłup:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz ze pytam bo nie pamiętam czy pisałaś (oj moja skleroza ) czy posadziłaś już nowe bratki. Ja mam do wysiania nasturcję zwisającą i w zasadzie pewnie już powinna być w skrzynce ale jakoś nie mogę sie za nic zabrać przez ten wiatr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że Małżyk po Ciebie przyjedzie , ale dobrze że nie będziesz tak całkiem sama w nocy o północy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratki kupiłam dziś po wizycie na cmentarzu - na giełdzie, więc przywiozłam je do domu i na razie stoją w doniczkach w pokoju, też boję się wystawić je na balkon, by wiatr ich nie porwał, wysadzę za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie maiłam nasturcji, to takie pomarańczowe puste w środku? jak uda mi się namówić małża na przyjazd do stacji węzłowej na K, to w chacie będę wcześniej, ok 21.30, ale musze nad tym popracować, a wracam z koleżanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że bezpieczniejsze są w domu i na pewno będą się ładnie rozwijać , no ale co będzie jak kolejny zając przyjdzie na wyżerkę ? :( może trzeba je zabezpieczyć jakąś delikatną siateczką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo na tej stacji mamy przesiadkę i 1,5 godziny czekania na połączenie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, bratki są taniuchne 1,5 x 3, więc nie majątek, jak znów coś je pożre to kupię nastęne:P do znudzenia, albo kupię stokrotki, albo już będą pelargonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w domowych skrzynkach nie chciałabyś wypróbować czegoś innego niż pelusie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to takich nie znam nasturcji, ama na balkonie będę wysadzać kwiatki opod koniec kwietnia, albo na początku maja, zależy od pogody co do popracowania, się zobaczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałąm i to kilka razy, ale pelusie rosną nontoper, a inne trzeba wymieniać, bo się wyradzają i muszę je uzupełniać, albo ja mam pecha:o np. lobelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że za bardzo starać się nie musisz i tak Ci nie odmówi :D Zuuziczku czy czasem na TVN nie oglądasz tego nowego serialu - Przepis na życie ? jest w niedzielę o 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam, bo podoba mi się jak gra Adamczyk:P ale oglądam na vod w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam mam telefon :O i nie wiem jak długo potrwa rozmowa , bardzo przepraszam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się podoba ten serial bo fabuła jest podobna do mojej książki którą pisałam kilka lat temu , jeszcze na moim całkiem pierwszym kompie i który się sfajczył :( i nie odzyskałam z niego już całkiem nic 😭 został mi tylko wstęp który miałam na dyskietce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×