Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

banderasku dziękuje za miłe słowa❤️ Tokina tobie dziękuje za miła rozmowę ❤️ dziewczynki mam sałatkę ziemniaczana @@@@@@@@@@@@@@@@@@ i kotlety schabowe ################ zapraszam nic innego dzisiaj nie gotuje i nie robię bo jestem tylko z córką a tera idę się położyć bo czuje się zmęczona okropnie miłego popołudnia ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego Alleluja!!! pogoda za oknem jak żyleta:) Bonita masz rację te święta lżejsze i w przygotowaniach i jak dla mnie dla żołądka - mniej smakołków typu pierogi, makiełki itp., które uwielbiam;) Tokina posyłam słonko w Twoją stronę:D Beti odpoczywaj odpoczywaj ile się da:) Terterku hihi masz pomysłową córcię:) a ja kicham, prycham na potęgę:o nos mam tak zapchany, że po raz pierwszy w życiu kupiłam i zaaplikowałam sobie jakiś lek w rozpylaczu do nosa, taka desperatka ze mnie;), ale przynajmniej lżej oddychać... aha na maszę;) jeszcze nie poszłam, ale zwlokę się pewnie na 13.15:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam świątecznie :D:D:D 🌻 🌻 🌻 dziękuję za kawusie i za pyszności na naszym magicznym stole :D mmmm.... pychota: i karpatkę i babę i ciasta trikolor (cokolwiek to znaczy ) i serniczek - wszystkiego spróbuję bo mam chęć :P Nasze śniadanko we trójke było pyszniutkie - potem małżowina zrobił wspaniałą kawusie i zajadałyśmy mazurki - a uwieńczenie był kieliszeczek włoskiej księżycówki czyli grappy ZAPRASZAM na mój mazurek i grappe(__ ###############__) YYYYYYYYYYYYYY Pozdrawiam jeszcze raz i ciesze sie że jesteście nawet przy takim wielkim święcie potrafiłyście znaleźć chwile i tu zajrzeć Dziękuje wszystkim Dziewczynkom za życzenia ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuje coś do garnka za jakąś chwile włożyć bo małża aparacik przyniósł - może swój mazurek czekoladowy ugotuje? i króliczka z krakowskiego spotkania w rzeżuszce kicajacego? może coś sie będzie nadawało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie światecznie🌼 Kochane dziewczynki baardzo dziekuję Wam za życzenia,sprawiły mi one wielką radość❤️ Ja Wam wszystkim też życzę z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego Doznajcie w te święta wyjątkowego szczęścia poczujcie miłość Boga i opiekę aniołów zrozumcie sens życia i potęgę rodziny otwórzcie serca i wpuście ptaki nadziei. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisankowo,zajączkowo,barankowo i deszczowo witam w tym świątecznym dniu👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️ Kochane przyjaciółki serdecznie dziękuję za życzenia i wzajemnie życzę Wam Zdrowia,Pogody ducha,Szczęścia,Spełnionych marzeń i Niech Wam się spełnia to wszystko czego tylko same zapragniecie,jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ::);) U mnie od rana deszcz,dwa dni siedziałam i pichciłam,piekłam ciasta w ilości ogromnej a za oknem słońce i wysoka temperatura.Dzisiaj jak mogłabym się cieszyć tym słońcem,to go nie ma,dla mnie pochmurno i deszczowo i co robić innego jak nie jeść?!😡 Siedzę więc i jem,bo co innego pozostaje:p:):) Ale przynajmniej ślimaki cieszą się z tej pogody,jest ich całe mnóstwo,blee obślizgłe wszystko żrące paskudztwo😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam świątecznie Wesołego Alleluja!🌻🌻🌻🌻🌻🌻!!!! U mnie leje od rana :-(, czasem mży, były też 2 burze - nawet kicia spierniczała do domu :-p - tak się grzmotu wystraszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocyDziewczynki❤️a jutro....bardzo mooookrego Smingusa:D 👄 Wszystkie topikowe smakołyki były mniamniuśne:)))) Dzięki!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY DYNGUSOWO :D:D:D 🌼🌼🌼 Dziewczynki stawiam Wam na nasz wielkanocny stolik serniki własnego wypieku: jeden z brzoskwiniami,a drugi z ananasem. Do tego kawusia swieżo parzona ,rozpuszczalna i Inka oraz herbata z cytrynką i miodem. Kochane życzę Wam udanego, lanego poniedziałku:D:D MIŁEGO DALSZEGO ŚWIĘTOWANIA🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :D dziekuję za kawunie 👄 U mnie ładny łany poniedziałek pada deszczyk przelotny :D wczoraj była sliczna pogoda byłam na długim spacerku fotki w garnku i na NK . I ja życzę wszystkim miłego świętowania 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u mnie świeci słoneczko zapowiada się ładna pogoda dziękuje za kawunię wczoraj cały dzien siedziałm w domku a właściwie pżeleżałm w łóżku nie chciało mi się nic robić byłam padnięta dzisaj już lepiej się czuje chyba zmęczenie już mi przeszło pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobryŚmingusowe:)))Dziewczynki❤️ Mariijko👄za kawę i serniczek👄 Roberto👄u mnie również pada deszczyk,ale jak się przy tym wszystko zazieleniło:DPięknie:D beti👄 A teraz:chlust wiadereczkem $,,moje,,Dziewczynki!I chlust:))))chlust:)))Śmingus-Dyngus!:)))):)))) Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w lany poniedziałek Nie ma uproś...każdą polewam wiadrem ciepłej wody a co:D Buziaczki posyłam👄, przytulam do mojego serducha każdą z osobna i wszyściuśkie razem, życzę Wam miłego dalszego świętowania Śmigus-dyngus, dyngus- śmigus, nie kryjże się , nie wymiguj, bo dziś każdy , stary, młody, nie uniknie wiadra wody ! Prysznic, prysznic koło studni, już od rana pompa dudni. Kto choć z okna nos wysunie, wnet na niego strumień lunie! Strach wystroił się w sukmanę, całe plecy ma oblane. Na sołtysa psotne dziewki też chlupnęły pół konewki. A Maryśka? Jeszcze sucha. Wykręciła się dziewucha! Sucha także i Dorota... Zaczajmy się: chlust! Zza płota! Dyngus śmigus, śmigus dyngus, śmiej się, córko, śmiej się, synku; tak się śmieje wieki całe Wielkanocny Poniedziałek. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki aleście mnie zlały musiałm się przebierać to ja was też polej tylko wiadrem zimnej wody a terz obiadek ziemniaczki@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ mięsko pieczen ##################### do tego sałatka szwedzka oraz kapusta czerwona @@@@@@@@@@@ i sosik (____) zaopraszam i życze smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja ŚWIĄTECZNIE🌻🖐️ Kochane dziewczęta dziękuję wszystkim za piękne i serdeczne życzenia 👄👄👄 a przede wszystkim za PAMIĘĆ ja również życzę WAM cudownych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego mocno WAS WSZYSTKIE PRZYTULAM mmmmmmmmmmmmmmmmm do❤️ Przyniosłam na świąteczny stół ciasto (@@@@@@@@@@@@@)> kotleciki OOOOOOOOOOO sałatkę (%%%%%%%%%%%%%%%%%)> i flaczki :) (#####################)> smacznego 🖐️ 👄👄👄👄👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za przepięknie FOTKI👄👄👄 Jesteście wspaniałe takie radosne, uśmiechnięte widać, że spotkanie było udane :) Tokino👄 Zuuziczku👄 Personalna👄 Terterku👄 Rowerzystko👄 moc,moc buziaczków posyłam 👄👄👄 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam prawie już poświątecznie pyszne ciacha dziewczynki poustawiały na naszym stole świątecznym, mniam:) u mnie pogoda była oki, pokropiło jedynie w nocy, ale zauważyłam, że jakoś dzieciaki w tym roku mało co latały z butlami - koniec świata, jak mawiał Pawlak z Samych swoich;) mnie święta minęły chorowicie, dziś leczę się fervexem, bo ledwo dycham:o a jutro trzeba do roboty:o przez katar nie czuję żadnych zapachów, nic mi nie smakuje, z jednej strony to dobrze, przynajmniej nie objem się jak prosiak;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! bardzo się ciesze ze już po świętach .Zapraszam na kawunie . Dzisiaj w nocy jedziemy . Widziałyście na fotkach ile mam kilogramów więcej 😠 od operacji to już chyba z 15 kilo :-o, Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto ❤️ dziękuje za kawe spałam dzisiaj do 8.00 teraz spokojnie kawusia i śniadanko. Wczoraj miałam rodzinke na obiedzie - było jak zwykle ale bardzo miło. Mój kot i ich pies jak zwykle jadły z jednej miski :D Śniadanko maleńkie: http://kotlet.tv/wp-content/uploads/2009/08/IMG_7798-web.jpg musli i sporo napojów Pozdrawiam poświątecznie i życze miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto - cały czas myślami byłyśmy i jesteśmy z Wami ❤️ ❤️ ❤️ - wierze, że wszystko będzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno - wyglądasz wspaniale - sylwetke masz świetną. Nie chce mi sie wierzyć w te 15 kilo :P:D Tak trzymać ❤️ ❤️ ❤️- wagi nie zmniejszać bo to w naszym wieku niekorzystne jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ U mnie dziś pochmurno jakby miało padać:( Pozdrawiam WAS dziewczynki bardzo serdecznie❤️ i do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ ja też dzisaj jeszcze pospałam jutro już do pracy Roberta dziękuje za kawe cały czas jestesmy przy tobie trzymam kciuki ❤️ Terterku tobie dziękuje za śniadanie ❤️ ja wczoraj spedziałm mile popołudnie i wieczór miłego dna życzę ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie i pewnie cięższa o troszkę po swietach a niby nic nie jadlam teraz pewnie będzie post w jedzeniu Roberto trzymamy kciuki Beti odpoczywaj po harówce Pszczólko a u mnie sloneczko i piore,prasuję od rana i pewnie będe robic porzadki w szafie bo jedzenia jeszcze na pare dni w lodówce. Terterku sniadanie sliczne/dzis tylko popatrzę Miłego popołudnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja Roberto kciukaski obowiązkowo trzymam:) bądź dobrej myśli:) Terterku pstryknęłaś może fotkę "miskowych" wspólników? a jaką karmę jedzą? kociową;)? ale wiesz, że piesek za dużo (a tak naprawdę wcale) takiej nie powinien, bo może się przebiałkować i dostać uczulenia:o kiedyś to przerabiałam więc teraz ostrzegam Beti dzisiaj jeszcze masz wolne, ale fanie:) Małgoś poczekaj z tymi porządkami, odsapnij chwilkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×