Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Spokojnej nocki Zuuziku Bonitko! Gdy byłam w drugiej ciąży bardzo chciałam mieć Hannę lub Halszkę...urodził się Piotr(kiedyś była taka piosenka z refrenem " ach Piotr, ach Piotr, skąd ty masz te oczy? itd...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pokrecilam cos i polozylam Bechemootka do lozka:( Zuziku zycze Ci dobrej nocki. Spij dobrze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po mojej operacji urodziła się dziewczynka w mojej rodzinie i ma na imię Zuzia :-D! Ja jestem dumna, bo przegłosowałam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli te oczy mozna wytlumaczyc ...zapatrzeniem nie chyba zasluchaniem:) Piotr to ladne i ponadczasowe imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te oczy jak w piosence....a najstarszy to Jakub - bo ulubiony bohater z dzieciństwa to przecież Kubuś Puchatek :-D. A najmłodszy to z kolei wzorzec literacki - Mateusz, mąż Matyldy z "Ani z Zielonego Wzgórza", pewnie moje marzenie o dobrym ojcu i mężu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladnie nazwalas swoich chlopcow Bechemootku. To sa imiona ktore dobrze brzmia w kazdym okresie zycia. Dla malych chlopcow i doroslych mezczyzn. Mnie najbardziej denerwuja Marwiny i Tobiasze, ktorych mnozy sie ostatnio co niemiara przewaznie na osiedlach z mieszkaniami socjalnymi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że gadam o swoich sprawch. Bonitko, te kwiatki, które ugotowałam kiedyś w garnku - takie lila owłosione, to sasanki :-) Spokojnej nocki życzę Proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!! 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i na kawe zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? na herbate (__)? (__)? (__)? (__)? inusie też (__)? (__)? (__)? (__)? Widze, że Bechemotek wrócił i wieczorne pogawędki odbyły sie jak za dawnych czasów ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Ja niestety musze jechać do K-c więc prędziutko śniadanko podaje: dzisiaj nasze ulubione kanapki z łososiem http://penelope.jamute.pl/wp-content/uploads/2010/09/DSC07310.jpg musli żurawinka U mnie piękna pogoda - za oknem szaleje żółta forsycja, drzewa owocowe bielusieńkie i różowiutkie :D Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki chciałam Wam bardzo gorąco podziękować za dobre myśli, fluidy, kciuki i za całokształt - moje dzieci już są w domku :D Jestem bardzo szczęśliwa, przejechali ponad 2 tysiące kilosków bez szwanku, dzięki Wam👄👄 Nie wiem dlaczego tak tu pusto, ale kiedy spojrzałam na licznik naszych wpisów okazało się że jest całkiem ciekawa liczba 16666 , :D mój wpis już zaburzy tą harmonię :D Pewnie wszystkie jesteście zajęte pracami przedświątecznymi a ja na dziś odpuszczam wszystko , chcę się tylko nimi nacieszyć i obym się nimi cieszyła już zawsze :D Życzę wszystkim wspaniałego dnia 👄 Trzymajcie się cieplutko papapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem przyszłąm z pracy Tokina to dobrze że dzieci szcześliwie dojechały do domu i ty jesteś szczęśliwa ja miałm iść do pracy na 10 ale o 8 kierowniczka dzwoniła ze jest duży ruch i czy przyjede wcześniej to poszłąm jutro już ide na 5,30 do 18 ale tak jest przed świętami głowa mnie boli okropnie pozdrawiam Was serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem:) dziś ładnie na dworze, czy tak nie mogło być tydzien temu:P Bechemotku podobają mi się imiona Twoich chłopaków:) ale zgłaszam jedną poprawkę (wybacz - zboczenie zawodowe;) ), Mateusz w Ani z Zielonego Wzgórza był mężam Maryli nie Matyldy;):P Tokina ufffffff cieszę się razem z Tobą:) Beti oj to długo musisz pracować:o, mam nadzieję, że kierowniczka odpowiednio Ci to wynagrodzi jakąś premią:) Terterku wróciłaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tokinka Ciesze sie ze dzieci wrocily szczesliwie do domu. Naciesz sie teraz pociechami do woli. Ja dzisiaj pewnie jak wiekszosc dziewczynek cale popoludnie spychalam w mieszkaniu. I wyglada juz calkiem niezle z wyjatkiem duzego pokoju, ktoremu juz zadne sprzatania nie pomoga bo sa tam paskudne meble:( Jutro zakupie cos do jedzenia na swieta. Mam na mysli wedliny. Ciastek w tym roku u mnie nie bedzie z wyjatkiem tradycyjnej babki drozdzowej. Pieczenie wiec tez odpada, bo i po co piec? Malych dzieci nie ma a moje d:UPSKO i tak jest wielkie jak szafa:P A teraz rozsiadam sie przed telewizornia. Milego wieczoru zycze Wam i dobranoc. Robercika🌼 mysle i wysylam dobre fluidy w Twoja strone. Wszystko skonczy sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie tam bede ogladac telewizornie.:O Musze zmienic posciel. Zupelnie zapomnialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wpadłam na chwilkę, Bonita już pewnie zmieniłaś pościel (uwielbiam taką świeżo wykrochmaloną) i popatrujesz w telewizornię:) miłego wieczoru życzę i zmykam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pieke :P ale Bonito - mam podobne odczucia - nie chce mi sie obżerać - ide na minimalizm w te święta Ale teraz mam w piekarniku czekoladowy biszkopt i będzie z niego mazurek a właściwie mazurki - jeden dla nas a jeden tradycyjnie do wysłania :D No robie rogaliczki kruche z makiem tzn z nadzieniem makowym. A w piątek upieke drożdżową babe tak jak Ty Bonito :D Zuziku ❤️ 🖐️ Beti 🖐️ ❤️ Tokino super! :D ❤️ Pozdrawiam wszystkie Dziewczęta ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem chyba jedyną urzędującą tu codziennie :D Witam więc i zapraszam na gorącą kawusie (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? na śniadanko proponuję twarożek ze szczypiorkiem: http://moj-lunch.pl/pliki/images/lunch/bialy_twarozek1.jpg http://ilikecooking.blox.pl/resource/2f.jpg http://mojewypieki.blox.pl/resource/bulki_sniadaniowe_1.jpg musli żurawinka Pozdrawiam - jest piękna pogoda! życze udanych przygotowań do Świąt ❤️ ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki u mnie dziś piękny słoneczny dzień, mam nadzieję że do świąt tak będzie. Miałam zamiar już dziś zacząć piec ciasta ( mam kilka na zamówienie) ale nie mam gdzie trzymać. Zawsze wstawiałam do szafki na balkonie ale przy tej temperaturze to chyba nie zbyt dobry pomysł. Dlatego chyba jednak odłożę pieczenie na jutro, bo odbiór ciasta będzie w piątek rano, więc nie będzie problemu z przechowywaniem. W zasadzie wszystko mam już pokupione. W pierwszy dzień będę miała gości a w drugi zresztą też bo będzie cała rodzinka w komplecie, czyli święta będą gwarne i mam nadzieję wesołe. Dziś młodzież pojechała załatwiać swoje sprawy urzędowe i rodzinne, pewnie wrócą na wieczór a ja mam luźniejszy dzień, dlatego wpadłam na Tereterkową kawusię, mimo że już wystygła ale to nic, ja lubię i zimną. Nie wiem czy rzeczywiście nie macie czasu by tu kuknąć, czy jakaś inna przyczyna,ale mam nadzieję że nie zapomniałyście i topiku. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia. Banderasek - 👄 Beti 👄 Bondi 👄 Bonita 👄 Bechemot 👄 Kosmitka 👄 Małgorzatka 👄 Marijka 👄 Personalna 👄 Poetka 👄 Pszczółka 👄 Roberta 👄 Rowerzystka 👄 Wesołek 👄 Tereterek 👄 Zuuzik 👄 Całuski dla wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nadal nie ma nikogo a ja chciałam Was zaprosić na krokiety z kapustą i grzybkami @@@@@@@@@@@@@@@@@@oraz barszczyk, ale pewnie jak zwykle sama wszystko będę musiała zjeść:) Pościel zmieniłam, pranie powieszone, a że cieplutko na dworze to szybko mi wyschnie, zaraz drugie powieszę, powinno też wyschnąć. Mam ochotę iść na działkę i coś podłubać w ziemi ale na swojej na razie nie ma co robić a na dużej nie chcę dziewczynom wchodzić w paradę, niech sobie same decydują gdzie co posieją i posadzą, pozostaje mi porządków domowych ciąg dalszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się na krokiety Tokino...bardzo się ciesze że masz już dzieciaczki w domku i oby tak zostało na zawsze 👄 Ja bardzo dziekuje za dobre fluidy w kierunku mojej siostry i ja mam nadzieje że będzie wszystko dobrze ,to co jest do usunięcia ,zbadane jest że nie powinno być złośliwe, ale sam ten zabieg.. to jednak jest głowa i nigdy nie ma się pewności co może się wydarzyć .Póki co zbliżają się święta i postanowiliśmy się nimi cieszyć choć to bardzo trudne . Ja mam kłopoty z żołądkiem więc muszę delikatnie z jedzonkiem :D. U mnie lato temp.rewelacja :D .Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Przepraszam za moją nieobecność(prawie ciągłą:O) Pracuję na najwyższych obrotach....i......i mam kolejny kryzys pracorowy😭 Męczę się straaaasznie:(((ale cóż począć??? tokino👄cieszę się,że dzieci całe i zdrowe są już w domku:D Roberto👄mooocno trzymam kciuki i modlę się za Twoją siostrzyczkę❤️ A gdzie są ,,moje,,że tak powiem towarzyszki nieobecnościowe;))) czyli:bondi👄pszczółka👄i Małgosia👄 Haaalo!!!!!:))))) Idę na podusię💤 Cięzkie dni przede mną:O:O:OJak to w handlu przed świętami😭 beti👄wie coś o tym:O:O beti👄wytrwałości!!!!!!!Jeszcze 3 dzionki i wolne:D:)))) Buziaki👄👄👄i dobrego dnia utro🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje👄 Ja krótki wpisik tylko,bo czasu brak na wszystko. Tokiny dzieci dojechały bezpiecznie czyli teraz trzymamy kciuki i modlimy się za siostrę Roberty. To tyle dziewczynki,pozdrawiam i przytulam mocno do❤️ Podobały mi się te owłosione lilie:):) i u mnie także kwitną są śliczne,tyle że nie mam czasu nawet fotki zrobić. To na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×