Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zuuziczku , jestem nieobiektywna, mnie się podobają wszystkie oryginały:D inaczej.... dziwadła :D chyba dlatego ze sama jestem takim dziwadłem tyle że nie przerysowanym scenicznie jak to pięknie określiłaś ale na pewno dziwadłem:D czasem przez to płaczę ale często dobrze mi z tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubie słodkie :)piłam wczoraj pierwszy raz taką wódkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina, w Twoim przypadku zgadzam się na oryginał nie dziwadło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie moim marzeniem jest dostać się w ręce Trini, ale teraz będą szukać swoich "ofiar" :P w Poznaniu , eh chciałabym by mnie tak scenicznie przerysowały, warto byłoby choć na chwilę zmienić swoją skórę :D:P ale wiem że to tylko marzenie i nigdy się nie spełni. Pewnie przeszłyby obok mnie nie zauważając nawet , więc nie ma co marzyć ale jednak......:( chciałabym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ale mocna ta wódka i pewnie można ją tylko posmakować, a jak się przesadzi to ciężko odchorować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzięki Zuuziczku, oryginał to rzeczywiście jestem :D nawet nie wierz jak bardzo do mnie to słowo pasuje :D dobrze jednak że nie jestem osobą konfliktową , przynajmniej tak mi się wydaje :D ale to pewnie mój jedyny plus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina, na pocieszenie, one już w tym Poznaniu były:P i w Krakowie, i w Łodzi i w Wawie, program nakręcany był jakiś miesiąc temu, ale sama też chciałabym wpaść w ich ręce:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się tam policytowała czy to jedyny Twój plus:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewniam Cię Zuuziczku że jakieś 37 % wcale nie jest mocne :P bywały moje nalewki w opcji 50% :D i to dopiero był power :D ale jak zapewne wiesz moje nalewki nie powodują kaca , najwyżej ból głowy z powodu braku w butelce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Tokina Twoje nalewki są wyśmienite:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki my tylko po 3 kieliszeczki wypili bo za dużo nie wolno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie są nalewki Tokiny to nie wiem nie piłam jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że nie będziemy się licytować w poszukiwaniu jakichkolwiek plusów u mnie :D na pewno byłoby trudno je znaleźć :D ale to nie ważne, teraz ważne jest byśmy nie poszły spać kulawe :D i dlatego polewam na drugą nóżkę Y Y Y Y Y Y Y Y Y i to choć po dwa by nie było krzywo :D Szkoda że Personalna nie może być z nami bo jej Tadziu idzie dziś jakoś fajnie i do głowy nie chodzi ale pewnie będzie ciężko wstać z fotela:D Personalna zdrówka Ci życzymy i za Tadzia dziękujemy👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dwa razy w życiu byłam wcięta, raz mając 18 lat wyjadłam ananasy z nalewki - takie i z innych owoców produkowano w moim mieście:P drug raz przesadziłam z degustacją jakiegoś kremu - oj z jaką czułością obejmowałam wtedy kibelek hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku Ada i Michał przeszli :D super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety pani wyjąca Małgosia przeszła dalej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina to jeszce po jednym bo ja muszę rano do pracy wstać a już mi się w głowie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wirtualnie mogę degustować i tadzie i sobieskie i inne cuda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie wypowiadam na temat tego programu bo nie patrzę na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti jutro do pracy? w poniedziałki nie ma świeżych dostaw przecież, u Ciebie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak bardzo chciałabym widzieć tą czułość do kibelka:D:D:P ja niestety nie jestem tak grzeczna i zdarzyło mi się parę razy, ale ostatni raz jakieś 20 lat temu :D więc można powiedzieć że poszło w zapomnienie :) Beti żeby wyrównać te trzy to koniecznie trzeba jeszcze dwa :D i znów będzie krzywo i znów trzeba wyrównać:D możemy tak do rana :D ale pewnie za chwilkę powiesz że jutro wstajesz świtem i już nie masz czasu na wyrównanie :( a tu koniecznie musisz :D Y Y Y Y Y Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie pomyliłam się :D:D:D oj Beti zobcz jak dobrze Cie znam :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina wstane do pracy a napić się jeszcze możemy nalej jeszce po jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku , pewnie trzeba sprzedać wszystko przed upływem daty ważności a we wtorek przecież znów mamy święto, więc Beti musi iść bo inczej sklep będzie miał straty a ludzie poumierają z głodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czym się nie pomyliłas bo cosik nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wystawiają to czego nie sprzedały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×