Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bechemotku duzo ,duzo zdrowia zyczę w tym uroczystym dniu,100 lat 🌻 🌻 🌻 Terterku dzieki za sniadanie Beti ja dziś herbatke nie wiem co sie dzieje odstawiłam kawusie bo ciśnienie w gorę leci,przed 12 ide do lekarza bo nie mam zadnych leków na obniżenie ciśnienia Roberto ciesze się ,ze wszystko z siostra ok Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku👄👄👄👄👄 Nasza droga,kochana przyjaciółko👄 najważniejsze jest zdrowie,więc Ci życzę dużo zdrowia.Życzę Ci również dobrej kondycji psychicznej,czyli mniej dołków i depresji,co tam mniej,wcale!.Pociechy z synów i męża,i z mamy by nie czyniła uszczypliwych uwag.Jednym słowem nich Ci się wiedzie na każdym polu,abyś nam nie przepadała,nie miewała koszmarów,nie zamykała się w skorupce i nie straszyła odejściem.Kochamy Cię bardzo i przytulamy mocno do Żyj nam Sto lat Bechemootku w dobrej kondycji z uśmiechem na ustach,szczęśliwa zdrowa i spełniona🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄 Terterek👄 No to nieobecność usprawiedliwiona,majówka spędzona w pięknym miejscu.Rodzinka musi być szczęśliwa móc mieszkać w takim uroczym zakątku,taki mały raj na ziemi. Roberto👄 Cieszymy się bardzo,teraz zdrówka siostrze i aby podobna sytuacja nie powtórzyła się już nigdy. Małgorzato👄 To cisnienie pewnie z powodu matury,wypić meliskę i myśli o zdających precz,będzie okej,syn inteligentna bestia:):).My trzymamy kciuki tak profilaktycznie Pszczółko👄 Trzymamy kciuki za córkę Zuuzik👄 Ja wiem że babie nigdy nie dogodzisz,hi,hi jak się chłop drze źle,jak milczy także niedobrze.Najważniejsze to starać się dopasować mimo wszystko,tolerować nawzajem swoje wady,bo przecież nikt nie jest idealny.I jakoś to idzie,raz lepiej a raz gorzej,hi,hi ale nigdy nie jest nudo,co to to nie:p:) Marijko👄 Ach te kłopoty:( niech miną jak najszybciej. Dziewczynki miłego i ciepłego dnia bez śniegu a Tokinie udanego remontu bez męża roznoszącego po mieszkaniu pył itp.:p:).A jak będzie się plątał to wyrwać mu laseczkę i po plecach,po plecach. U mnie zimno ale noc na szczęście bez śniegu za to deszczy był i to taki solidny,no ale deszcz może być byle nie śnieg.Jeszcze raz miłego dnia i do potem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Cieszyłam się na dzisiejszy dzień, dopóki nie przeczytałam wypowiedzi Tokiny. Niech Bóg da ci dużo zdrowia. Tylko nie mierz wszystkich swoją miarą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonota57
Hura, hura, hura nasz kochany Bechemotek dzisiaj swietuje:) 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Kochany Bechemootku w Dniu Urodzin wszystkiego najlepszego zycze. Duzo zdrowka, pomyslnosci, rodosci duzych i malych. Nie potrafie skladac pieknie zyczen ale zycze Ci wszystkiego co najlepsze kochany Bechemootku. Jeszcze raz zdrowia. 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJejku co to sie stalo:( Musze sobie na gwalt sprawic nowe bryle:( Oj dostalo mi sie od Tokiny! Moze i troche slusznie, juz spiesze z wyjasnieniami.Od Nowego Roku postanowilam spedzac duzo mniej czasu przed komputerem ale jak dotad niespecjalnie udaje mi sie w wytrwac w postanowieniu. Chociaz wieczorem ograniczam sie bardzo i troche lepiej mi sie zasypia.. Ale przynajmniej co drugi dzien staram sie meldowac sie na topiku obowiazkowo. No i jeszcze jest jak pisze slusznie Bechemootek zycie w realu. I chce sie od czasu do czasu posluchac muzyki, cos poczytac, no i telewizornia ktora pozera tyle czasu:( ale jakie ciekawe rzeczy tam pokazuja:) Na dodatek jeszcze zupelnie wnerwia mnie moj stary laptopik. Jest tak mulasty ze nie sprawia przyjemnosci. Chyba musze sprawic sobie nowy. Pewnie lepszy by byl normalny duzy komp i wygodne miejsce, bo od myszy i laptopa na stole bardzo boli mnie reka. To jest prawa lapka ktora w nadgarstku przesililam sobie ze 25 lat temu jeszcze w pracy w P..ce, przy dzwiganiu ciezkich plansz do malowania. Do tej pory nie dokuczala mnie specjalnie. Ostatnio mam bardzo duze problemy. Nie wiem czy nie trzeba bedzie tego dziadostwa operowac. Tylko jak w moim wypadku? Na razie bandazuje , zobaczymy co wyjdzie? :( boje sie nic dobrego:( To by bylo na tyle tlumaczen. A zaraz zbieramy sie na pogrzeb cioci :( Tylko ze pogoda sie spierniczyla i w znowu jest problem z ubraniem.:( W samym zakiecie bedzie za zimno. Zaden sweterek nie zmiesci sie pod zakiet. Kupilam sobie co prawda nowy ale taki obcisly:( Milego dnia zycze wsiem kolezankom i posylam buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, dzisiaj topikowe dzieci maja matury. Co prawda to sa zdolne dzieci bo wiadomo,talenty maja po mamach:) ale profilaktycznie trzymam mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Podpisuję listę :D 🖐️ ZUUZICZKU SKARBIE spóźnione życzenia imieninowe ale z głębi serca płynące❤️ życzę Ci kochana dużo,dużo zdrówka, radości, miłości, spełnienia marzeń i żebyś zawsze była SZCZĘŚLIWA 👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻👄 Bechemootku❤️ kochana przesyłam Ci najpiękniejsze życzenia URODZINOWE i śpiewam Ci STO LAT🌻 STO LAT🌻 STO LAT🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻👄 Małgosiu .. trzymam również kciukaski za Twojego syna❤️ Bonitko👄 Wesołku 👄 Tokino ja też tak ostatnio tylko zajrzę na chwilkę :( ale obiecuję, że jak wszystko mi się po układa to będę częściej i dłużej :) ;) ❤️ WSZYSTKIE WAS SERDECZNIE POZDRAWIAM I ŚCISKAM mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dzięki za fotkę👄 Tokino pięknie zrobiłaś tą prezentację bardzo dziękuję jesteście cudowneeeeeeeeeeeee🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzięki za te kciukasy ,syn juz w domu,jakoś coś mowi co i jak ale zaraz będę z nim gadać(ponoć jakies wiersze były co w szkole u nich nikt nie omawiał) bo dopiero wrociłam od rodzinnego,wysłał mnie tez na przeswietlenie zatok ale wynik jutro bede miała ,niepokoi mnie ból głowy ale tez mowi ze moze to byc z alergii-jesli rtg zatok bedize ok Na razie dopisał leków alergicznych a ciąg dalszy jutro Spadam cos sie dowiedziec wiecej,jutro matematyka podstawowa i rozszerzona az do godziny 17 Pszczólko a u Ciebie jak? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu mojej córci jeszcze nie ma o godz. 14 miała mieć j.polski rozszerzony :( także jeszcze to potrwa od samego rana od godz. 8 to przecież można mętliku dostać :( Ja teraz jadę po skierowanie do kardiologa i tak tylko po tych lekarzach się szwendam :( Do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie Moc najgorętszych życzeń ślę w kierunku Bechemootka i podpisuję się w zupełności pod życzeniami od Wesołka, świetnie je ujęła 👄 🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼👄 🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼👄 🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼👄 🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼👄 🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼 Dziewczynki , jeśli wczorajsza moja wypowiedź Was uraziła to przepraszam, moim celem była zwyczajna prowokacja i widzę że zadziałała :) ale nie chciałam nikogo obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście znów mi nie wyszedł bukiet dla Bechemootka więc może jeszcze raz powtórzę. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍😍👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam [czesc Solenizatka wczorajszym wszystkiego najlepszego🌼 Bechemotku wszystkiego najlepszego🌼 Dziewczyny kogut wyfrunął z gniazdka,a ja czytam co u was,wczoraj jak chciałam napisac to była do dzis odcięta od świata,napewno w telewizorni słyszałyście,boję się o swoje kwiatuszki przykrywałam je ,bo u mnie -5było nie mówiac o sniegu,braku prądu i telefony też zrobiły kaput,ale narazie działa .Jeżdze po l;ekarza,bo córcia w czerwcu do snatorium,syn bedzie miał usuwanie chriurgicznie zęba ósemki,tylko wtrzeba jesze badanie zrobić,a na koniec pójde ze sobą na przeglad.a w czerwcu mam jeszcze bierzmowanie syna.,a nie wspomnę ,że rodzina sie na nas obrazila ,bo mamy komunie 22maja,ale mąz nie da rady i nie jedziemy,bo nie mógł by przylecieć na bierzmowanie,a wybrał swoje dziecko,znów jestem wredna złoząwata bratową.dobra koniec marudzenia.Być moze latem,jak sie wszystko ułoży wyfrune nad morze,czy któras z was była w Rowach lub Chłapowie? pozdrawiam nasza ferajne🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam z moją niunią do domu.Wyszłam po nią na dworzec i przytargałyśmy stu tonową torbę bez podwózki do domu.Tak 4 kilometry targania,ręce mi się ponadrywały.Będę chyba musiała obwiązywać nadgarstki,hi,hi i ramiona jak Bonita. A u mnie zimno,jak nie w maju no ale teraz przynajmniej wyszło słońce,wcześniej było szaro i ponuro.No ale Kosmitka to miała wesoło,co tam przy niej mój chłód.Kogucik odfrunął i zabrał ze sobą ciepło a bidnej Kosmitce ino śnig został:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny! Dziękuję za pamięć i życzenia w różnych formach nadesłanych :-D 👄 Wiecie, że nie jestem ciastkarzem ale stawiam na urodzinowy stół serniczek i ciasto z rabarbarem. A do tego kaweczka, herbatka i napoje różniste. I szampanik YYYYYYYYY i winka słodkie i wytrawne likiereczek i wódeczka. I jeszcze koniaczek i whiskacza :-p ;-) Smacznego i na zdrówko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku:):):) Od mnogości trunków ja już dostałam czkawki:p:):) Może to ciut za wcześnie ale ja za Twoje zdrowie wypiję do samego dna YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Kolejny raz wszystkiego,naj,naj,naj👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Serduszka Bechemootku w dniu Twoich urodzin życzę Ci dużo zdrówka, radości i wiele miłości❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 Wychylam szamponik za Twoje zdrówko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku👄 Przyszłam jeszcze wychylić kieldonek za Twoje zdrowie,nie mogę pobyć dłużej bo mam zajęty net,córka go obsiadła. To siup w głupi dziób YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Miałam na myśli oczywiście swój dziób. Kupiłam wapno specjalne dla alergików ale po jednej tabletce szaleństwa nie ma pysk jak piekł tak piecze a wygląda co dzień ładniej,jak z taką twarzą wyjść do ludzi? Myślę że to jednak od jakiegoś pyłku bo jak się dzisiaj przeszłam w sumie 8kilometrów zrobiło się gorzej.No ale dzisiaj święto Bechemootka i to jakie:):) nie tak często mamy wszak 18 lat:);) Bechemootku👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku -wrażliwa i ciepła kobietko👄 Z okazji Twoich urodzin składam Ci moc najserdeczniejszych życzeń: dużo zdrówka,siły,radości,szczęścia na każdy dzień oraz spełnienia marzeń.Oby każdy dzień był powodem do usmiechu i radości. 100 lat Bechemotku!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 bechemootku❤️❤️❤️życzę duuużo zdrowia i szczęścia i pomyślności:-):-):-)...i jeszcze raz zdrowia🌼🌼🌼 Wszyściutkiego najjjjjjjjjjj👄 Dobrej nocki Dziewczynki Jutro miłego i ciepłego dnia:D Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zapraszam na kawusie,inusię i herbatkę Pszczóleczko,Roberto jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji imienin,zyjcie długo i szczęśliwie bez trosk i zmartwień.[ kwiat] 🌻 🌻 dla Was Ja tylko przelotem bo lece do przychodni.Pozdrawiam i miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️Małgosiu dziękuje za kawkę ❤️ Pszczółka Roberta wszystkiego naj naj w dniu imienin dużo zdrówka ❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄 dziewczynki ja dopiero wstałm ide do pracy na 10 pospałam troszkę ja też trzymam kciuki za maturzystów u mnie w domu jest remot brat remontuje mieszkanie rodzice mu kazali póki ich nie ma ale ja powiedziałm że palcem nie ruuszę przy remoncie z pewnych względów a teraz miłego dnia pozdarwiam Was wszystkie serdecznie❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki Małgorzatce dziękuję za kawusię ,która dziś musi mnie postawić do pionu, bo dziś będą poszukiwania sprzętów do kuchni i jeszcze nie ma decyzji czy kupować przez net czy bezpośrednio w sklepie, ale to nie ważne. Ważne jest to że mamy dziś dwie solenizantki , Roberta i Pszczółka dziś świętują . Roberto, Pszczółko dla Was kochane dziewczynki najlepsze życzenia imieninowe. Życzę Wam zdrowia, by było stałe i niezmienne Życzę Wam szczęścia, bo ono każdemu jest potrzebne Życzę Wam radości z dnia codziennego Życzę miłości, która napędza życie Życzę spełnienia najskrytszych marzeń Życzę wszystkiego co najlepsze👄👄👄🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 👄👄👄🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 👄👄👄🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 👄👄👄🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 👄👄👄🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 👄👄👄🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 👄👄👄🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 👄👄👄🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 👄👄👄🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 👄👄👄🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 👄👄👄🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 👄👄👄🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 👄👄👄🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 👄👄👄🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 👄👄👄🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍 🌼🌼🌼🌼😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobryDziewczynki:D Roberto👄pszczółko👄 pszczółko❤️Roberto❤️ ,,Z okazji imienin🌼 życzę Wam❤️ dużo zdrowia w szczególności!!! Niech uśmiech :)))na Waszej twarzy zawsze gości, a życie nie sprawia trudności.... Niech wiatr pieśń niesie radosną:)))abyście zawsze czuły się jak wiosną🌼 Wśród pachnących kwiatów i śpiewających ptaków!!! Aby motyle na Waszej❤️ dłoni siadały i najskrytsze marzenia spełniały... Aby ptaki po niebie latały i dla Was❤️ szczęścia szukały:D Żeby z Waszych❤️ oczu leciały tylko radosne łzy:))) tak jak wiosną pachnące bzy.... W trudnych chwilach niech gwiazdy nad Wami❤️ czuwają i właściwą drogę wybrać pozwalają...,, Sto lat🌼🌼🌼 Wszystkim Dziewczynkom👄miłego i spokojnego dnia:classic_cool: Pozdrówka:))):)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🌻 weszłam dopiero teraz- przepraszam za pozostawienie Was beza śniadanka :D 👄 Dziękuje pięknie Beti za kawusie ❤️ Naszym Kochanym Imienniczkom - Solenizantkom Winszuje i życze wszystkiego Najpiękniejszego - samych radości! ❤️ ❤️ ❤️ http://republika.pl/blog_ni_3315338/3676964/tr/tulipan_w_wazonie.jpg http://kolorowott.blox.pl/resource/piwonie_004.jpg http://img96.imageshack.us/img96/3561/bouquetflowers27610m.jpg A na drugie śniadanko bo o pierwszym już nawet myśleć sie nie da :P:D proponuję drożdżówki: http://www.gotuj.net/foto/drozdzowki.jpg i czekolade: http://passionfruit.blox.pl/resource/DSC_0619.JPG POZDRAWIAM i życze pięknego słonecznego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za kawusie oczywiście dziękuje Małgosi - ❤️ no i nie mówiłam do tej pory Małgorzato ale cały czas trzymam kciuki za maturzyste ❤️ ❤️ ❤️ i za maturzystke Pszczółki - ❤️ ❤️ ❤️ od obu Was myśle cały czas :D [serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku dzięki za jedzonko pyszne Dziewczynki dobrze,ze trzymacie te kciukasy ,mój własnie pojechał na rozszerzona matematyke ale był z kolega by coś przekąsic i mowią,ze w ubiegłym roku matura to byla bajka,niby po podstawowej maturze z matematyki czuje sie dobrze ale ma watpliwośc czy humanisci sobie poradzili ze stopniem trudności. A jak Pszczóleczko Twoja corcia jak jej do tej pory poszło? Bonitko jak sie czujesz po pogrzebie? Terterku a ja czekam na zdjęcia mieszkanka a nie ma nic,zrob cosik. Tokino i co zdecydowaliście z meblami do kuchni,gotowe czy na wymiar? Roberto mebelki zawsze nowe to i ładnie wygladają Personalna i jak się czujesz,byłas u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×