Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Wesołku wysłałam, choć wyglądam jak świnka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej skopiować ten link i wkleić w pasek adresów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja lecę spać i plisss o wyrozumiałaość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik no weź,no weź. Po pierwsze jestem szczęśliwa bo miałam przez chwilę takie uczucie jakbyśmy się widziały twarzą w twarz i było to coś niesamowitego. Po drugie te dołeczki na buzi raczej przypominają zabidzoną kotkę a nie prosiaczka.No i przemowy na które Cię wkręcano były jak widać dobrym wstępem do czegoś mocniejszego,nie dałaś plamy,trema Cię nie zżarła,jesteśmy z Ciebie dumne:):). Ta druga rozmówczyni,hi,hi ciut gapowata,ale co ja się wymądrzam ja przed kamerą pewnie,nawet nie pewnie,z całą pewnością,hi,hi zapomniałabym języka w gębie.No i miejsce Twojej pracy,cudowne i magiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ma Zuuzik uśmiech,jakie fajne dołeczki na buzi,fajna nasza Zuuzik. Śpij dobrze,ja także walnę na podusię,miałam męczący ale piękny dzień.Zaraz otworzę okno i może do snu będą mi śpiewać żabki,tak pięknie rechoczą,noc taka piękna,,,,,,,łoj rozmarzyłam się:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam Majewskiego, potem Lisa a tu takie wieści fajne! :D Gratulacje Zuziku!!!! :D:D:D Obejrzałam i jestem pełna dumy i podziwu ❤️ ❤️ ❤️ Byłam w saunie a teraz śmigne do łóżka - czytam po troszku historię o Kocie Deweyu - ostatnio czytam niewielkie fragmenty czegokolwiek bo wciąż jestem odrywana (chyba jak każda z nas :O) i doszłam do takiej wprawy, że chodze z książką która akurat czytam po domu: mozna je znaleźć w WC, koło komputera, w kuchni, koło łóżka, na podłodze, na taborecie, na balkonie i w ogóle wszędzie :D No i jestem typem, który zwykle czyta kilka książek naraz :O:O:O - może sie to nie podobać ale tak lubie ;) Pozdrawiam pięknie Bonito jestem pod wrażeniem tych pięknych krajobrazów z Twojej okolicy - całe swoje dziecięce i młodzieńcze życie wyobrażałam sobie ten Kraj jako przemysłową pustynię - zrobiła to socjalistyczna propaganda i całe szczęście że mamy ten etap poza sobą ;) A okazuje sie, że jest to kraj zielony i tak samo ładny jak nasz :D:P Dobranoc Dziewczynki - jade jutro do dentysty na ostatnią już wizyte a po południu spotykam sie z moimi emerytkami na imprezce urodzinowej w jednym z ogrodów ;) Wesołku - życze miłego spotkania ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik - oglądając i słuchając Ciebie pękałam z dumy - miło mi było znowu zobaczyć Twoją buzię ❤️ - znam Cię już z bliska i nie wmówisz mi zadnego prosiaczka! :D:D:D Miejsce gdzie pracujesz jest magiczne! ❤️ Gratuluję występu przed kamerami i gratuluję takiego miejsca pracy - widać tam Waszą rekę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! a! a! skrzetnie notuję przepis na ciacho - z opisu wynika, że bajkowo i cudnie smakować musi! Dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha! acha Zuziku - jak leżałam na laryngologii - to nasłuchałam sie o naosach i zatokach: rada dla Ciebie jest taka - pewnie masz w domu sól fizjologiczną. Spłukuj nią swój nos najczęściej jak sie tylko da. Robi się to po jednej dziurce, obficie - to nie boli, jest nawet przyjemne - odczujesz ulge i sól szybciej pomoże doprowadzić zainfekowane śluzówki. Tak na każdym obchodzie laryngolodzy nam przypominali i polecali i ubolewali, że ludzie o tym nie pamiętają. Tu rada dla zdrowych nosków: - powinnyśmy to robić od czasu do czasu i bez kataru. Zuziku - a jak masz sól w ampułkach ( jesli nie masz to kup w aptece w ampułkach) to możesz to zrobić w pracy np w toalecie - wystarczy przyłożyć ampułke do dziurki nosowej płukanej i ścisnąć ampułke - sól przepłucze - wytrzesz chusteczką i git I nie bać sie - obficie płukać - nie żałować - sama to widziałam jak w szpitalu robią. Dobraonc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagadałam nagadałam wczoraj wieczorem ;) ale każdy już zajęty swoimi sprawami :D No to zapraszam na poranną kawusie (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? Spałam dobrze choć sny miałam okropne :O Zawsze jak wypije przed spankiem szklanke wody - całą noc śni mi sie że szukam WC i nie znajduje a jak już znajde to jest tak ciasna albo tak brudna że siku zrobić nie moge :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanko: dzisiaj tosty z pomidorami http://kuchniahalutki.blox.pl/resource/DSC_0380.JPG http://smakuje.blox.pl/resource/bruschetta.jpg i troszke sałatki: http://summertomato.com/wp-content/uploads/2009/06/salad-mix.jpg musli żurawinka Pszczółko - ta żurawinka jest taka kwaśna, że ja mam wątpliwości jak Ty sobie z nią radzisz ;) Moja małża ją pije a ja nie moge - za kwaśna. Z drugiej zaś strony jeśli masz kłopoty z jelitami to lepiej pić naturalną żurawine niż łykać tabletki Pozdrawiam - życze miłego dnia - spadam do dentysty ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja Terterek całą noc szukała kibelka,hi,hi i sobie biedulka popuściła na kostki a ja przez całą noc,tyle że nie we śnie cierpiałam.Miałam wczoraj mega aktywny dzień i bolały mnie wszystkie gnaty,jednym słowem wsio.Co się ruszyłam,czy to z boku na bok,czy rękę przełożyłam z góry do dołu,budził mnie ból,oj starość nie radość.No nie wiem,może się za mało ruszam i przez to te bóle?!.Dzisiaj od rana dla odmiany prace ogrodowe,sadzenie i wyrywanie chwastów i znowu mam dupsko wyżej głowy.Terterek moja córka także czyta po kilka książek na raz,ja tak nie umiem bo by mi się wątki,hi,hi pomieszały.No i czytanie nadal mi jakoś nie idzie,czytam bo zawsze to lubiłam ale męczę jedną książkę z miesiąc.Ale nie targam jej wszędzie ze sobą,bo jedynie okładka by ucierpiała i tak nie przeczytałabym ani literki:p:) Spotkanie z moją psiapsiółką odłożone na czwartek,teraz będziemy przekładać ten dzień,hi,hi raz jedna,a raz druga na nie wiadomo w kiedy:p:). U mnie pogoda cudna no i oczywiście marzy mi się jakiś wyjaździk,nierealne bo nasze autko jest w stanie agonii,hi,hi rozglądamy się za jakimś w jego zastępstwie ale nie jest to prosta sprawa.Fundusz mamy mały a samochody same wiecie jakie są,na wierzchu piękne a pod maską trup. No ale co ja tam wam truję,miłego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek, Dzisiaj wstalam bardzo wczesnie. Wlasciwie to zostalam zbudzona przez tych "spiskowcow":P Mam na mysli rachmistrzow czy jakichs tam ktorzy robia spis powszechny. Wczesniej dostalismy ankiete do wypelnienia i mozna ja bylo odeslac poczta. Nam nie podobaja sie takie rzeczy jak spisy i zadzwonilismy ze nie bedziemy wydawac pieniedzy na znaczekipocztowe, jak chca moga odebrac ankiete w domu... No i przyszli, z samego rana, raniusienko bardzo😠 Tym sposobem wstalam dzisiaj wczesniej, bylam w sklepie i wrocilam juz z zakupow. Kupilam chlebek i cebule z Nowej Zelandii! Byla jeszcze z Argentyny. Europejskiej niet:( Wczoraj wieczorem na topiku bylo aktywnie. Zaluje ze poszlam na garnek:( Dziewczynki ,Terterek ma racje z ta sola fiziologiczna. Ja praktykuje to od bardzo dawna, bo w domu zawsze jest sol do inhalacji. Jest 100 razy lepsza niz krople do nosa. Na drugi dzien katar mija i nochal jest juz drozny. Sprobujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik widzialam Ciebie w telewizji:):):) Prezentujesz sie super! I to nie tylko optycznie. Rzeczowo i spokojnie opowiadasz, masz bardzo piekny tembr glosu, jednym slowem bardzo udany wywiad. A gruba to wcale nie jestes. Duza to jest tylko kopula bi....ki. To bardzo ladny i nowoczesny budynek. W pieknym miejscu pracujesz Zuziku. Terterku u nas przyroda jest jeszcze w porzadku. A tak dla odmiany od czasu do czasu pokazuja w tutejszej telewizji programy o zniszczeniach srodowiska naturalnego w P...lsce. Propaganda dziala dalej bez zarzutu:O A tak obiektywnie. Widokowo i krajobrazowo Niemcy sa dla mnie chyba najpiekniejszym europejskim krajem . A do tego ogolnie bardzo zadbanym i to bez wyjatkow. Malo jest brzydkich miejsc. Nawet wioski zabite dechmi sa bardzo zadbane, czyste i w dobrym guscie. I serduszko peka ze Pol...ska niestety nie wytrzymuje porownania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja już po pracy🖐️ u mnie dzisiaj jest ciepło i dalej nie wiem co pisać jakoś myśli mi uciekły pozdrawiam was serdecznie❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki🖐️ pozdrawiam w słoneczny dzień,ja zaraz wyparowuję na zebranko.jutro trzymajcie popołudniu kciuki za syna będzie mial chirurgicznie usuwaną ósemkę,oby wszystko sprawnie poszło idzie my prywatnie u nas to kosztuję od 150-400 zależy jak przebiega są komplikację to więcej a u was ile za chirurgiczne wyrwanie płacicie? Zuuzik napewno wypróbuje a czy ja moge prosić tego linka z tv,jesteś zgrabną ładną kobietą bez żadnych oponek❤️ Tokina przyłanczam sie do prośby Pszczólki zrób nas wszystkich prezentację. Roberta jak siostra ? pozdrawiam całą brygadę,potem luknę:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiądz i zakonnica jechali na wielbłądzie z misją przez pustynię. Droga była daleka, upał okrutny, wody mieli mało. W końcu się skończyła, a wielbłąd padł z wyczerpania. Usiedli obok niego i ksiądz mówi do zakonnicy: - Nie mamy już wody, nie mamy wielbłąda, pewnie przyjdzie nam tu umrzeć na tej pustyni. Czy siostra ma jakieś marzenia, których nie udało się siostrze spełnić za życia? Może mógłbym pomóc siostrze je spełnić? Zakonnica chwilę pomyślała i mówi: - No jest jedna taka rzecz... - Niech się siostra nie wstydzi i powie co to takiego. - Proszę księdza, nigdy nie widziałam nagiego mężczyzny. A bardzo chciałabym zobaczyć... Więc ksiądz się szybko rozebrał i stanął nagi przed zakonnicą. Ona patrzy na niego, spojrzała na jego przyrodzenie i pyta: - Proszę księdza, a co to takiego? - To jest laska życia. Jak ją włożę w dziurkę i trochę nią poruszam, to powstaje nowe życie. - Naprawdę??? No to niech ksiądz szybko włoży ją w wielbłąda i jedziemy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Terterku ja już żurawinki nie łykam :P :D zrobiłam sobie przerwę, bo urolog mówił żeby już nie brać. Ale herbatkę czasami chlipnę ;) Dziś miałam dzień bardzo aktywny musiałam po załatwiać różne sprawy:( związane z wizytami lekarskimi :( uffffffff już mam dosyć :( A tą sól będę musiała wypróbować :) Pozdrawiam wszystkie bardzo cieplutko ❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku.. jesteś cudowna właśnie widziałam Twój link :) mówisz tak bez tremy, spokojnie, wyraźnie i cudnie wyglądasz, mocno, mocno Cię przytulam mmmmmmmmmmmm❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamma mija;) jesteście cudne, jak Wy moje kochane dziewczynki potraficie dowartościować człowieka:) dziękuję pięknie za życzliwe słowa, choć ja i tak swoje wiem:P a co;) Bonita ten tembr pewnie wzmocniony od kataru;):P pooglądałam rzepakowe pola i koniki i kościółek - piękne foty urokliwych miejsc, a o tym, że u naszych sąsiadów jest schludnie wiedziałam już od małego;) - był taki czas, że na legitymację można było jeździć do nrd-owa na zakupy i jeździłam z rodzicami i pamiętam:D:D:D Terterku to jesteś super czytaczką, ja mogę najwyżej dwie naraz czytać i też ciągam książki wszędzie ze sobą zwłaszcza jak wychodzę gdzieś i może się zdarzyć, że będę musiała gdzieś poczekać, wtedy lektura jak znalazł:) życzę Ci udanego spotkania dziś:) Beti co Cię tak trapi??? jak chcesz napisz na @ wygadasz się trochę:) Kosmi ale pytanie zadałaś hihi ciekawe ile z nas wyrywało chirurgicznie ząbka? bo wiesz, tak z czapki trudno podać ile to kosztuje Wesołku Ty, Ty masz za mało ruchu????? raczej od nadmiaru ruchu wszystko Cię boli:o przecież Ty non stop coś sadzisz, pielisz, grabisz, pichcisz, porządkujesz etc., masz przecież cały dom i ogród na swojej głowie - ja Cię w każdym razie podziwiam za siłę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puchy jakieś:( Bechemotku a gdzie Twoje anioły????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczórkiem ;-)! ja jestem teraz kobieta pracująca, prawie...:-p żadnej pracy się nie boję :-o Więc jak zwykle tłukę na kompie opinie...spieszę się wciąż, wyprawiałam Teo do Gdyni (oczywiscie zapomniałam mu dac jajka, a takie prawdziwie "wsie" są 😭). A na dodatek nie mam swojej pani, która ogarniała mi moje metry kwadratowe :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku! żadnej tv o Tobie nie widziałam... Własciwie nie wiem co w cafe, nie miałam czasu zaglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, gdy ja mam chwilkę, was już nie ma ......i tak moje życie się toczy...z wszystkimi się rozmijam - w realu też :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, ja zamknę cafe....i tak już zamknięte..... A będę miała podobno kilka dni luźniejszych, więc coś poczytam. I na Anioły będę miała czas ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam tu zaraz pozamykam tu ma być otwarte 24godz na dobę:p:) i dopiero wtedy jest:classic_cool:.No bo co by było gdybym przyszła a tu zamknięte😭 Bechemootku🌼 Jak będziesz mieć wolne w pracorce to nie do książek ale na cafe,książki najlepsze na zimowe wieczory:):) Zuuzik🌼 No niby się ruszam ale kondycja jakaś nie taka,byle co i człek zmęczony i sapie a ozór na brodzie.Jak chodzi o moje prace polowe to ciągle mam zaległości,jedno zrobię to drugie już do poprawki takie wiejskie rozkosze:p:) Na oknie zakwitła mi hoja o ludzie jaki ona ma zapach,słodki a pachnie najmocniej wieczorem i nocą. Dobra już kończę w telewizorku leci eurowizja eliminacje,jak myślicie przejdzie Polska czy nie? Ja nie byłam w kraju Bonity,hi,hi,hi ale gdzie ja byłam? Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na oknie zakwitła mi hoja,dałabym głowę że nie napisałam przez,,ch,,cenzura wkroczyła i wykropkowała,nakopać jej zad co się będzie wpierniczać do czyichś wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×