Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

dokładnie Zuuziczku, też tak myślę , bo wiem jak łatwo można przetrenować jakieś partie mięśni a to bardzo zniechęca i szybko się rezygnuje ze wszystkich ćwiczeń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przyszłyśmy z siłowni to córka mnie pilnowała żeby zjadął kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti już ja wiem gdzie:P Tokina przetrenowanie też, ale trzeba uważać na kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Beti mnie powinni raczej pilnować, żebym nie jadła kolacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzasz Zuuziczku ja ma tłuszczu jeszce trochę na sobie i muszę to zgubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku wykreś ze swojego słownictwa te dwa słowa - tłusta i jestem popatrz na mnie zaraz Ci się poprawi nastrój. A ja bym chciała trafić na przystojniaka bo jak pisałam wcześniej dawałabym z siebie wszystko by wykonać wszelkie polecenia i poprawnie ćwiczenia, ale teraz w siłowniach młode osiłki panują, więc na mnie większego wraąenia nie robią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj ale błędy sadzę miało być wykreśl i wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie już nawet pyali czy nie jestem chora bo tak z wagi lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina już na mnie nie działa patrzenie na innych, by się pocieszać, że wyglądają tak czy śmak, do siebie czuję bleeee:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wannowałam:Pi nie serialuję:P Przeca pisałam,że idę myć głowiznę:D Ładne włoski...bo nie ma siwielców:P:P:P...troszkę się obawiałam:Obo chyba wycofują ,,mój,,szampon na siwielce:Pi kupłam inny,a raczej inną tym razem farbę... Ja też bym chciała być luźniejsza:(((...a tu jeszcze 5 dni z maratonu 11-sto dniowego:O:O:O O losie:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Zuuzik:( Beti zawsze możesz mówić że jesteś zakochana a zakochani żyją powietrzem i chudną w oczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację w siłowniach to przewaga młodych:o i mnie to deprymuje tym bardziej, pamiętam jakie katusze przeżywałam jak chodziłam na masaże w ubr i trafiłam na przystojniaka, który masował mi męsień gruszkowy w pośladkach:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czuję bllleeeee:P:P:P...szczególnie jak patrzę w lustro!!! O zgrozo!!!!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku , inna farba a czy taki sam kolor czy może coś eksperymentowałaś z czymś ostrzejszym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę tam gdzie jest malo ludzi dzisaj byłyśmy tylko z córka na siłowni dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku ajm sory:D a żebyś widziała jakie ja mam siwielce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow !!! Zuuziczku mięsień gruszkowy ??:D to musiałaś się czuć fantastycznie, cholerka mnie by się przydał taki masaż tyle że całej nogi ale o pośladku też mógłby nie zapomnieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co? mój małż po raz pierwszy w życiu zauważył, że mam... odrosty:P śmiałam się jak norka, bo powiedział to jakby Amerykę odkrył:P ale co prawda to prawda, na farbie byłam trzy miesiące temu i powinnam już się zameldować u fryzjerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina popłakałam się podczas tego masażu, tak mnie bolało, więc może lepiej nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor ten co zawsze,znaczy się średni lub ciemny brąz:)))a i tak wychodzą prawie czarne...ten był dokładnie ,,aksamitny,ciemny brąz,,całkiem ładny:))))...w sztucznym świetle,zobaczymy jutro:P Dziewczynki❤️zaglądacie czasami do klekotów???❤️ Mają pięć piskląt:D:D Już są takie duże i rozbrykane...a mama z tatą muszą już spać na stojąco!...Natura jest gita...wa!!!:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się kiedyś odważę to opowiem jak było czy był przystojniak, czy było dużo ludzi na razie to jakaś dla mnie koszmarnie odległa przyszłość ale obiecuję że to się zmieni :D Teraz po tych deszczach zaczęły rosnąć chwasty więc jak tylko będę mogła się w miarę dobrze poruszać to ruszę na pogrom tym chwastom:D więc za bardzo nie będzie czasu na myślenie o siłowni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuuziku👄mój M zawsze ględzi ,,ale masz siwe włosy,ludzie!!!Ty masz chyba podrobiony dowód...,,koniec cytatu,a raczej jego części:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Banderasku nie podglądam klekotków, ale pewnie są cudne:) Tokina chwasy lepsze niż siłownia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku ale jak mówię, że idę do fryzjera to zdziwiony pyta: znowu??? przecież byłaś niedawno:P a ja mogłabym chodzić co tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuuziku to szkoda:(((a śliczne są i to bardzo!!! Móc widzieć coś takiego:Dto jest coś!!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Zuuziczku to bardzo przykre, nie sądziłam że to takie bolesne, trzeba było go kopnąć , powinien być delikatniejszy Banderasku zaglądam tam czasem ale jakoś nie miałam szczęścia zobaczyć młodych, tylko same ich łepeczki :( będę tam zaglądać częściej może mi się uda je zobaczyć w pełnej krasie:) Wiecie wczoraj latały w pobliżu mojego domu trzy piękne boćki ale nie chciały lecieć nad moim domem:( a ja tak czekam na ich pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×