Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Ja nie lubię:Pchodzić do fryzjera w żadnej sprawie:Pdo kosmetyczki też nie lubię,a najbardziej nie lubię robić regulacji brwi:PBoli mnie bardzo:((((( W domu to skubię na raty:P...po dwa włoski dziennie:P:P:P ...Mooocno się zastanawiam nad wywoskowaniem wąsika:P:P:P:P:P:P...ale to podobno dopiero boli:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od kiedy" zapuszczam" włosy to chodzę do fryzjera co miesiąc , ale to i tak nie moja bajka, chyba to był błąd z tym zapuszczaniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina piszczałam trochę, ale masażysta powiedział, oj tam oj tam musi boleć, jak rozmasuję nie będzie:P i co miałam robić? buzia w ciup i łezki kap kap:o Banderasku daj raz jeszcze linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokino👄przylecą i nad Twój domek...A maluchy sa zabawne...Ostatnio powywracały się do góry brzuchami:)):)):)))...Tylko dużych klekotów troszkę szkoda:((((Ciasno tam mają...Ciekawe czy utrzymają wszystkie pięć???Trzymam za nich kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ja uwielbiam być miziana po głowie:D do kosmetyczki też lubię, a regulacja brwi spoko:D wąsika nie mam więc nie powiem czy faktycznie, niektóre kosmetyczki brwi regulują woskiem, ale ja sobie nie dam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam u cfryzjera i ma bardzo krótkie włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe regulowanie brwi to dla mnie betka:d pod warunkiem że spojrzę w lustro w okularach :D inaczej nie widzę że trzeba je regulować i częso chodzę tak zarośnięta że szok i wstyd :P O wąsiku nie myślę bo on jest bardzo pociągający i nie warto tak cierpieć, najwyżej można go wybielić wodą utlenioną i będzie gites :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi cafe szwnkuje nie moge nic wysłać nie wiem co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti👄ja kiedyś miałam bardzo krótkie włosy...i kto wie???Korci mnię coraz bardziej;)))) tokino👄[wąsik jest w porzo dopóki go nie widać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz się wysłało nie wiem co jest i pogubiłąm się w tym co piszecie kja jeszcze n9e byłam u kosmetyczki ale z pewnością się wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie mamy duże audytorium skoro komuś chce się tak bawić. Banderasku ciekawe co będzie na pobliskim gnieździe bo przyleciały trzy sztuki na jedno gniazdo i teraz pytanie czy są dwa bociany czy dwie bocianice a jak się pogodzą na jednym gnieździe to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti👄ja też mam problem z kaffe...:O tokino👄a to dopiero łobuzy!Trójkącik sobie urządziły;))))...E!W przyrodzie się to nie zdarza...to tylko wśród gatunku ludzkiego są różne anomalia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po każdym podcięciu mam krótkie ale są na chwilę , szybko mi rosną :( wiem ze to może dzięki Bellissie ale ja ją łykam na wzmocnienie włosów. Chyba też muszę wrócić do swojej poprzedniej fryzury bo jakoś nie radzę sobie z tymi włosami, nie umiem ich układać, a może zdecyduję się trwałą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku ja myślałm że to tylko u mnie coś się psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokino:))) na krótkich włosach zawsze widać szybsze odrastanie:((( Widze po moim M...rosną jak na drożdżach te kudełki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku dzięks:) słyszłąm jak mówili, że w jednym gnieździe samiec wyrzucił jajo z gniazda, nie wiem czy samica go pognała, wiem, że ma teraz nowego abszyfikanta, który dba o to co zostało:d więc daleko do zachowań naczelnych nie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Banderasku , nieprawda, w przyrodzie też są takie anomalie , zapewniam Cie tylko może nie rzucają się tak bardzo w oczy, bo czyż na codzień obserwujemy przyrodę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokino👄nie wydaje mi się,przynajmniej na pewno!!!!nie ma jednego z przypadków...Nie napiszę wiadomo dlaczego:O zuuziku👄te tworzą wspaniały duet👄i mają wspaniałą bocianią rodzinę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Banderasku , spojrzałam w lustro i też widzę swoje siwielce :( ostatni raz zakładałam farbę przed wyjazdem do Kr...a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina to już ponad miesiąc, więc to normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh piszę tylko i niewielkich anomaliach a nie o naśladowaniu ludzkich zboczeńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokino👄zapewniam Cię,że takich jak były moje jeszcze na Swojej głowiźnie nie widziałaś:)))) Straszne miałam....jedynie gorsze były po op...Nie mogłam się schylać,więc nie mogłam malować:O:O:O....ale teraz siwieję szybciej!!!Masakra:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byłam u fryzjera i dobiero farbowałam włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wychodzi na to że ja jakieś 2 miechy temu, bo przecież jutro już jest dzień dziecka :D a spotkanie było w połowie kwietnia , eh trzeba się wziąć za siebie bo znów się zaopuściłam pod każdym względem:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti👄ja jak miałam krótkie to częściej farbowałam bo prościej:)))i szybciej było widać:O:O:O Ja to mam wrażenie,że się siwa już urodziłam hi:)))hi:)))hi:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku, Tokina macie fajnie same sobie farbujecie, ja nie mam odwagi, bałabym się, że zamiast koloru, jaki jest na pudełku wyszedłby mi jakiś do dooopy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×