Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bechemootku i ja niewiele więcej zjadłam truskawek bo u mnie się dopiero zaczynają.Zawsze po truskawkach mam uczulenie ale licho z tym i tak jem bo są tylko raz w roku. DObranoc DObranoc Dobranoc👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko ....:D Orsi już po wybiegu po małym sniadanku i antybiotyku teraz wreszcie śpi a ja w tym czasie zrobiłam pyszną kawunie ,herbatkę :D Bandaresku ...szanuje twoje zdanie bardzo długo zastanawialiśmy się było za i przeciw ale uwierz nie bylo wyjścia dochodziło już do takich sytuacji np.że myjąc O...trzeba było ubierać kaganiec itd. to było jedyne wyjście karmy stresowe nić nie dały no może ciut ,a teraz tez nie ma 100%że się zmieni choć 80% jest za że tak .:( Moja Telusia była syrenką i żyła sobie 17lat w całkowitym zdrowiu . Zuuzku..już mam karmę dla niego choć Orsi je karmę dietetyczną od szczenięcia ma problemy z jelitami wzdęcia dzięki tej karmie jest oki. dla wszystkich miłego dnia 👄 a ze wszystkim wyszło na liczniku 370zl:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Roberto to pewnie jeszcze nie koniec wydatków a jak ze szwami?.Wiem że można założyć rozpuszczalne ale większość wet tego nie robi,dlaczego bo zjecie szwów także kosztuje.No i przy okazji zdjęcia jeszcze można spróbować polecić jakiś proszeczek na wzmocnienie czy cóś. Terterka nadal niet:(😭 U mnie pochmurno ale wyobraźcie sobie deszczu nad nie ma,w nocy pokropiło ale jedynie symbolicznie dach niby wilgotny ale ziemia sucha jak pieprz.No i od tej pogody boli mnie mózgownica,oj jak boli😭 Miłego dnia i zdrówka wsiem. Zakończę uśmiechem żeby nie było że przyszłam tu marudzić:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peronalna wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszego swięta 🌻 dla Ciebie Roberto teraz pewnie jeszcze bardziej pewnie skaczesz przy Orsim.Będzie dobrze,za parę dni nie będzie nic pamiętał. Zuziczku mi się wydaje ,ze robaki w czeresnaich zależa też od gatunku czeresni,w tych pierwszych czerwonych nie powinno ich byc. Wesołku u mnie wczoraj popadało bardzo,nawet dobrze podlało wszystko a dziś zimno ale lepiej sie aż oddycha .Momentami deszcz lał jak z wiadra ,to dobrze bo powoli trawa juz nam ginęła mimo podlewania. Tokino czy widać juz koniec remontów? Dopiero wrociłam z zakupów i wiecie u mnie truskawki dzisiaj po 6 zł. Były juz tansze ale chyba ze względu na tę suszę cena tak podskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku Jeden ..szwy rozpuszczalne opatrunek nie widoczny a areozolu ,wyniki porobione morfologia mocz itp.dobre na kontrole nie potrzeba chyba ,gdyby coś ,kilo kramy dla takich piesków dostaliśmy gratis :D Małgosiu ..nie specjalnie biegam wczoraj w nocy pilnowaliśmy oboje ale dzisiaj jest o niebo lepiej :D Terterek...czy ktoś dzwonił lub pisał jakoś dlugo się nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłaszam, że za chwilę zaczynamy tzw. łyckend :D Z tej radości wszystkim buziaki 👄 A pogoda jak zwykle na wolne się spieprzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dzisiaj skoro świt (około 8.00) wybyłam na działkę. Pogoda była wspaniała. Chłodno, pochmurno, mokro, bardzo dobrze mi się pieliło. Pozbierałam truskawki, zrobiłam biszkopt z truskawkami, zapraszam na popołudniową kawę i ciacho. Fotki wrzuciłam do gara. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Heloł Melduje sie dopiero teraz - stęskniona za Wami ❤️ ❤️ ❤️ przepraszam, że kazałam na siebie tak długo czekać. Wróciłam w środe. Małżowina tak sie za mną stęskniła (cholera jedna ;) a takiego focha robił :O ), że jak mnie dopadł to już nie wypuścił :D W efekcie nawet komputera nie odpaliliśmy a na drugi dzień pojechałam do siostry bo to bliźniak jest i miała urodziny. I wróciłam dopiero dzisiaj. Siostra moja komputera nie ma - nie uzywa. Telefonik mialam w torebce i zupełnie o nim zapomniałam - tu ukłon do Zuzika i przeprosiny za brak odpowiedzi na SMSka ❤️ ❤️ ❤️ Dzisiaj wszystko wraca do normalności :D choć i tak nie za bardzo bo moje dziecko zdało egzamin na uprawnienia (wiecie jakie ;) ) i zrobiłam deser truskawkowo-bezowy, kupiłam butelke przedniego portugalskiego wina i będziemy świętować. Młodsze dziecko też przyjedzie wieczorem. Pozdrawiam więc pięknie całą naszą Ferajnę - poczytam zaraz jak tylko sie ogarnę. O pobycie powiem na razie tylko tyle, że było pięknie, słonecznie, odpoczęłam, opalilam sie i jestem bardzo zadowolona 🌻 Mało tego ;) - zrobiłam coś co powinnam była zrobić przynajmniej 5 lat temu Zmykam ale wróce i opowiem więcej Całuski!!! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko dołączam do radosnego grona weekendowców:) nooooo Terterku masz szczęście;);):P, że się pokazałaś, bo już chciałam robić groźną minę za brak odzewu:P czyli trafi,lyśmy z Wesołkiem z powodem Twego milczenia, wszystkiemu winien małżyk;) a to mnie zaintrugowałaś z tym co powinnaś zrobić 5 lat temu a zrobiłaś teraz, ale zgadywać nie będę - nie mam nosa:o Bondi już myślałam, żeś taka niecierpliwa, że nie dasz dojrzeć truskawkom;) a Ty smakoszka takich pół na pół:) Roberto moim zdaniem przy psie pewnie też miałabym wyrzuty robić to czy nie, zdrowie pupila i właścicieli jest najważniejsze i tym trzeba się kierować, a jemu bez klejnotów nic nie ubędzie;) w ogóle jestem orędowniczką hasła "nie rozmnażaj - nie porzucaj", bezdomność zwierząt mnie przygnębia, a bezduszność i okrucieństwo ludzi przeraża:( Beti i jak? zapłacili za nadgodziny czy znów rżną głupków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem! Bondi! Fajnie mieć własne truskawki, gdy byłam mała, mielismy w ogrodzie poziomki :-) Terterku, witaj :-) Mówiłam dziewczyny, że Terterek powie, że telefonik był w torebce!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja też dopiero teraz bo cały dzień zajęta byłam na maksa:( no ale wreszcie mam cichy wieczór i w dodatku mogę się cieszyć z powrotu Tererterka i pysznego ciasta Bondi👄 Zuuzik, Bechemootek , widzę że wczoraj rozgawory były do późna a mnie tak wcześnie zmogło:( Najpierw dłuuuugi telefon, którego ja nie zwykłam nosić w torebce :P a poetm padłam jak kawka, sory👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wreszcie wykrzyczeć - KUCHNIA SKOŃCZONA !!! Dziś przyjechali inni fachowcy, pomierzyli ściany w przedpokoju, będą robić szafę z przesuwnymi drzwiami oraz regał, ciekawe czy z nimi nie będzie takiego problemu jak z kuchnią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem🖐️ Personalna Kochana WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I NAJPIĘKNIEJSZEGO Z OKAZJI WCZORAJSZYCH URODZIN ściskam CIĘ z całych sił mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻 Terterek wróciła nareszcie :) :) 👄 Dziewczynki stawiam świeżo smażone faworki ($$$$$$$$$$$$$$$$$$$$) jeszcze ciepłe ale bardzo smaczne ;) proszę się częstować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatko pytasz czy remont zakończony, otóż remont był już zakończony jakiś czas temu ale nie było kuchni i w sumie można powiedzieć że montaż kuchni trwał cały tydzień :O dla mnie to niepojęte bo kuchnia ma wymiar dwa na dwa więc ? Ważne ze skończone, jutro ma przyjechać tylko się rozliczyć i przywieźć faktury. Jutro też synowa zaczyna wreszcie porządne sprzątanie i lokowanie się w swojej kuchni. Powoli życie zacznie się normalizować , jeszcze tylko przed nami wielka parapetówa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i zabieram się za wszamanie faworków. U mnie dziś ciasto 'Pszczółka z truskawkami":P.... Dziewczyny od tygodnia mam kuchenkę gazową Mastercook ( podarunek od brata, gdzie robią sobie remont) i za diabła z ogonem nie moge dojśc temperatury. na pokrętle zamiast stopni mam cyferki od 1 do 8...Miała ktoras taki sprzęt ? Z czym to sie je....jak wezmę w polowie blady wierzch, jak wezmę na maxa pali misie dół (mimo podniesionej blaszki o pietro wyżej) :O...bratowa nie piekąca więc jej nie zależało ;O... Personalna .......Zrozumienia, szacunku, uśmiechów, ciepełka, a przede wszystkim zyczę zdrówka. całuski 👄🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bardzo dziękuję Wam za życzenia👄 Jestem padnięta dzisiaj miałam urlop i cały dzień porządkowałam mieszkanko...jutro ciąg dalszy:( U mnie meble będą pod koniec miesiąca ( mam nadzieję ). Pozdrawiam i życzę dobrej nocy i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko niestety nie pomogę w sprawie kuchenki ale może w necie znajdziesz jakieś instrukcje a może dostałaś też instrukcję obsługi, powinno pisać jaka temperatura na jakim stopniu. Jeśli nie masz tej instrukcji to odpisz sobie dokładnie model i wklep w panu google może coś wyszperasz w temacie. Co do ciasta Pszczółki to jak pisałam wcześniej jest rewelacyjne i z każdymi owocami bosko smakuje :) Personalna, współczuję tych porządków bo ja też ile razy powycieram kurze to na nowo biały osad a wiadomo na ciemnych meblach wszystko widać :( Mam nadzieję że te mebelki jednak będą wcześniej a przynajmniej że nie będzie tak długo montowana jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna obiecanki cacanki;) jeden wpisik ma nam wystaczyć? nununu Poetko mówisz - masz:D ja mam taką kuchenkę:P i zapamiętałam (bo najczęściej zalecają piec właśnie w takiej temperaturze), że 4 odpowiada 180 stopniom, każdy numerek wzwyż to plus 20 stopni, każdy niżej minus 20 stopni. czyli 1 - 125 2 - 140 3 - 160 4 - 180 5 - 200 6 - 220 7 - 240 8 - 260

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina czyli kuchnia już gotowa? bo o nagłym wypadku fachowca miałam wrażenie, że jeszcze długa droga przed wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Zuuzik ależ niespodziwankę strzeliłaś, zobacz jak to fajnie, pytasz i już któraś ma odpowiedź , super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, byłam bardzo przejęta, czytaj .. wściekła bo dostałam info że : złamał nogę i ma w gipsie .... potem okazało się że ma tylko częśc nogi w gipsie bo konkretnie złamał palec u nogi i tym sposobem został w takim stanie zmuszony do zakończenia prac. Nie pracował sam, zawsze pomaga mu jego ojciec więc jakoś dali sobie radę ,mimo iż tak długo to trwało , ale nareszcie jest ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz znów będziemy czekać na tą garderobę, bo wycena ma być w poniedziałek a potem dwa tygodnie czekania,mam jednak nadzieję że tym razem wszystko będzie o wiele sprawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe z dużej chmury mały deszcz:P ale fajnie, że już po - ulga ogromna, a z kuchenką rzeczywiście fajnie się złożyło, ciekawe tylko czy Poetka doczyta czy ją wcięło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garderoba to same półeczki i rurki na wieszaki, dobrze obmierzyć i... montwać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rowerzystko Zuuziczku nie tylko tak , bo to ma być szafa zabudowana z wieszakami, pawlaczami i półkami na buty a oprócz tego jeszcze regał na podręczne rzeczy które się nie zmieszczą w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×