Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

No nie cos pomylilam. Troszke kreci mi sie w glowie. W ramach projektu robilam badania mamografii:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinę wywaliło z netu:o Bonita ja również dołączam się do życzeń z okazji porcelanowej rocznicy śłubu 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 jakimś simensem pobierają cytologię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe a już myślałam jaką to maszynerią pobierają próbkę:P a to chodziło o ściskanie cyśków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Bonita wychylam bąbelki z Tobą i za Wasze z małżykiem zdrowie:D:D:D i spadam, papapapapapapapapapa jeszcze trzy razy do roboty i sobota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Zuziku dzisiaj wszystko mi sie myli:P Za zyczenia serdecznie dziekuje. Nie wiedzialam ze obchodze porcelanowa rocznice. Dobranoc Zuziku, spij dobrze. Dobranoc Tokino, do jutra. Jeszcze raz wszystkim dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko kochana 😍. Samych szczęśliwych dni dla Was obojga 🌻.Niedawno wróciłam z próby. jestem padnięta. Pozdrówka i tulanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Na rozbudzenie kawa, herbata, inka i żurawinka:D I od razu śniadanie: twarożek ze szczypiorkiem, parówki "jedynki" chleb razowy, bułeczki, masło, pomidory. Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja👄👄 Wczoraj był torcik i szampan a mnie nie było:(.Byłam jednak jakaś padnięta na twarz i najzwyczajniej w świecie leżałam na płask z książką w dłoni,dopóki mi się literki nie zaczęły zlewać,hi,hi. Bonita jak widzę ma krótszy staż małżeński jak ja u mnie w tym roku minęło 23 lata,jednym słowem jeszcze świeża z niej z niej panna młoda:):). U mnie jak do tej pory nie spadło ani kropla deszczu ale dzisiaj chyba poleje i to tak od serca bo się mój kwiatek kładzie,hi,hi.Zamiokulkas macie taki?,jeśli tak to pewnie zaobserwowałyście że jak szykuje się coś groźnego w pogodzie to on się kładzie.No przynajmniej mój tak robi,było tak w minionym roku że jak nachodziła gwałtowniejsze burza kładły mi się liście w dół tak że musiałam go podpierać bo bałam się że mi się połamie.Całą zimę był spokój a dzisiaj patrzę powyginał się czort ku dołowi,oj już się boję co to będzie się działo😭.Trzymajcie za mnie kciuki żeby udało mi się bezpiecznie przetrwać te nawałnice.Teraz u mnie na termometrze 28 stopni mimo że jest w cieniu i ani grama wietrzyku,można paść.Ja Wam życzę udanego i spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Trzymam kciuki Wesolku. POmoze i nawalnice omina tym razem Twoj ogrodek. U mnie tylko wczoraj wytrzymalo bez deszczu dzisiaj znowu leje ale spokojnie. Kiedy ja skosze trawe? Codziennie leje:( Wczoraj na szczescie pogoda wytrzymala i spedzilismy piekny dzien. PO swietowaniu tych okraglych rocznic i ja czuje sie jakos bardziej okragla. Na razie tylko sie czuje, waga pokaze to w ciagu najblizszych dni:( Wydaje mi sie ze w domu powinnien byc juz Terterek. Pewnie nie ma czasu. Mam nadziej ze wrocil zadowolony i wypoczety. Biore sie za jakos robote. Tylko co robic? W ogrodku soie nie da, pranie tez nie wyschnie,okien sie nie oplaci bo ciagle pada. Chyba trzeba sie zakrzatnac kolo jedzenia:O Milego dnia Wam zycze kochane kolezanki. Nie dawajcie sie upalom, deszczom i nawalnicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A truskawki to chyba zgnija z tych deszczy. Chcialam pojechac na plantacje truskawkowa, a tu nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i proszę śniadanie nawet nietknięte 😭 a już podaję chłodnik. Bonito nie może być, żeby truskawki zgniły, bo ja muszę narobić dżemów. U mnie nie padało cały tydzień, ale chyba dzisiaj coś się przywlecze, bo już bardzo się chmurzy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi a gdzie tam sniadanko nietkniete? Ja cichaczem wyjadlam wszysciutko. Zostawilam tylko parowki jedynki, bo nie wiem co to jest a lubie wiedziec co jem. Dlaczego tak sie nazywaja te parowki i jak wygladaja? Nie znam tych parowek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ dzisiaj byłam szybko w domu bo już o 12,30 ale za to od jutra maraton jutro 12 godzin w pracy piątek 12 godzin i sobota do 13 już nas to wkurza czekamy do piątku zobaczymy cz nadgodziny wypłacą jak nie to od poniedziałku pracujemy tylko po 8 godzin niech robią a moji rodzice wracają w niedzielę nareszcie pozdrawiam was serdecznie❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️🖐️ U mnie leje jak z cebra ;) i cięgle przechodzą burze właśnie teraz też grzmi :( więc nie posiedzę za długo przy kompie :( Pozdrawiam WAS i zmykam, bo okropnie walą grzmoty :( Pa do potem 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki U mnie bardzo duszno :-P...deszczyku brak:O bondi👄śniadanko zszamałyśmy z Bonitką do spółki;-) A ja tyram Miłego wieczoru:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A deszczyk to ja posylam do Ciebie Banderasek. U mnie pada codziennie. A trawa w ogrodku jest po kolana:( Nie mam kiedy skosic:( Zwazylam sie i niestety mam rekordowa wage:( Chyba porwe kije i pojde na szybki spacer. Ale pogoda jest niepewna i dlatego pewnie zostane w domu. A na dodatek kupilam 4 paczki moich ulubionych herbatnikow w czekoladzie. Byly w promocji a ja zapomnialam ze sie odchudzam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita:):) A ja właśnie przytargałam hi,hi trzy duże litrowe lody mniam ale będzie wyjadanko a gdzie tu myślenie o diecie??????????????.Mi przed weselem udało się nawet ciut schudnąć,ale tylko ciut żeby wałeczki za bardzo się nie odznaczały pod kiecką.Kreacja z zeszłego roku szkoda mi było kasy i nie wiem czy się zbiegła w praniu czy ja przez rok nabrałam ciałka bo mi było w niej przyciasno:p:p.Wkładam sukieneczkę a tu zameczek na pleckach ledwie,ledwie a oddech oj płyciutki a ja se myślałam że leciuchno się wśliznę toż trzy kilo mniej.Dzisiaj jest drugie tyle więcej ja jak zaczynam jeść nie umiem przestać a kiecka pewnikiem zbiegła się w praniu innej opcji nie widzę:p:) Bonita dzięki za trzymanie kciuków,jedną burzę mam już za sobą i była łagodna,dziękuję i proszę o jeszcze bo ponoć to dopiero początek tego co zmierza w moim kierunku. Narka dziewczynki idę pojeść truskawek takich z ziemią,hi,hi prosto z krzaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie właśnie przestało grzmieć i padać, ale to jeszcze nie koniec, bo dookoła ciemno. Bonita parówki "Jedynki" to parówki drobiowe, pakowane hermetycznie pojedynczo. Banderasku, Beti taka wasza rola żeby inni mogli coś zjeść i w coś się ubrać:O Terterku już chyba w domu, poopowiadaj trochę jak było. Wesołku te ciasne ciuchy to wina proszków, które działają z impetem w głąb, dlatego wszystko się kurczy:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po burzy ale nadciąga druga :( i znowu leje. Zuuziczku skrobnęłam Ci na NK ;) Wesołku nasza Bondi ma ma rację ciuszki się po kurczyły od proszków ;) Bonitko kochana jak masz apetyt to pałaszuj te ciasteczka i nie odmawiaj sobie przyjemności ;) ja bym z miłą chęcią z szamała :P :) ale mam alergię na czekoladkę :( i pozostało mi tylko popatrzeć :( No lecę się pluskać i na filmik :) Dobrej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprawialam sport:) Szybkim marszem bo na biegi jestem za stara i bez kondycji zrobilam tak ok 2 km. Waga mimo to nie drgnela:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorne a umnie wciąż zapowiadają deszcz, a deszczu ani widu ani słychu:o w pewnm momncie zrobiło się ciemno i... rozeszło się:P Terterku hop hop, gdzieś jest? tak Ci się spodobało podróżowanie, że zostałaś? a może małżyk szlaban na kompa nałożył;) wszak ponadtygodniową nieobecność trzeba nadrobić:) Bonita chodzisz z kijkami wg jakichś zaleceń, czy nie? Wesołku Ty chudzielcu jeden;) nie wierzę, że przytułaś choć gram, ciągle jesteś na wysokich obrotach i nawet jak szamiesz to nie ma szans na odłożenie się na boczkach:P Pszczółko ja chcę mieć alergię na czekoladę;) to wystarczyłoby żebym schudła:P podziwiam Cię za konsekwencję, bo znając siebie, nawet z alergią na czekoladę wpierniczałabym ją:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadam literki:o Bonita hihi ciesz się, że waga nie drgęła, po ćwiczeniach mogłaby drgnąć na plus - wszak mięśnie ważą;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomalowałam sobie dziś włosy, tzn. dałam sobie pomalować i zdecydowałam, że chcę mieć grzywkę czesaną na bok, zobaczymy co z tego wyjdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina cały czas jesteś bez netu??? i co postanowiłaś w związku z kuchnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, chodze bez kijow Zuziku. Nie umie chodzic z tymi kijami, raczej mi przeszkadzaja. Stoja w kacie, moze przydadza sie do bicia chlopa jak bedzie nieposluszny:P Musze sie zalapac na wieczorne pogaduszki.# Moze jak przejdzie ta fala upalow bede wieczorne rozmowki. Dobrano, spijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Oj jak przykro jeszcze nikt nie podał napojów. Kawa, herbata, inka i żurawinka oraz zgrzewki zimnych napojów. Śniadanie: owsianka, ser żółty, dżem, miód, masło, chleb razowy, orkiszowy i bułeczki maślane, pomidory. Mleko przegotowane w dzbanku i musli, jeżeli ktoś nie lubi owsianki. Terterku wracaj, zaczynam się niepokoić, czyżbyś przedłużyła pobyt? Miłego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko ! melduje sie na sniadanko ,pisze jedna reka bo na drugiej siedzi orsi . na12 jedziemy na zabieg ,chyba ta psina czuje cos bo jest bardzo niespokojny. u mnie w nocy dobrze polalo i jest bardzo przyjemna pogoda ,slonka niet po prostu super . przylaczam sie do wolania bondusi i poszukiwania naszego terterka !!!!!!!!!!!!!! dziewczynki do potem 👄 bondusie dziekuje za kawunie i sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuuzik .. tak pisze na raty bo czytam od konca .jak byś mila refluks tak ja ja to bys spokojnie patrzyla na czekolade jak na kwiatek i nic by cie nie ruszało, lepiej jedz i niech cie nic nie boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×