Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

witam zgromadzonych, jestem pierwszy raz na tym topiku, o czym porozmawiamy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta🖐️ Trzymam mocno kciuki za Orsiego i jego za łapkę, coby nic nie bolało❤️ Napisz jak to zniósł. U mnie też mało słońca ale jest duszno i bez przerwy przewalają się jakieś czarne chmury. Terterek miał wrócić we wtorek jak dobrze pamiętam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja👄👄 Terterek,Terterek,Terterek,Terterek,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! porwali ja jak nic A ja jestem ciut padnięta,mimo upału byłam w ogrodzie i nie leżałam,hi,hi nie leżałam.Teraz przyszłam do domu zjadałam obiadek i mnie jakaś niemoc wzięła,hi,hi chyba się walnę na poobiednią sjestę:p:) U mnie ciągle bez większych opadów,pada naokoło a u mnie jedynie pokropiło a potrzeba deszczu.Niedawno przeszła burza ale znowu u mnie tylko parę kropli spadło na nad pobliskim miasteczkiem urwanie chmury,grad i pozalewane studzienki i piwnice.Nie to żebym chciała u siebie takich atrakcji,hi,hi ale jakiś obfitszy opad by się przydał bo mnie wszystko schnie:( tylko ja nie:):),nie lecę z wagi tak jak Beti a mogłabym,oj mogłabym.Miałam w planach skromniejsze posiłki ale mama uraczyła mnie śledziami w oleju jak nie zjeść jak uwielbiam,no i był obiadek a po nim śledzik teraz pełna jak beka kiwam się na prawo i lewo.Niemoc mnie wzięła idę legnę na momencik:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki u mnie była nieprzewidziana przerwa w dostawie netu ale na szczęście dziś już od rana mam net tyle że nie miałam czasu by tu kuknąć. Dziś przecież urodziny naszej Personalnej i to nie byle jakie tylko 25 czyli wielkie święto w P.....ach. Personalna w dniu Twoich urodzin pragnę Ci złożyć najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęście, pomyślności, wytrwałości oraz dużo, dużo miłości🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍😍👄👄👄 Dziewczynki, u mnie dalszy ciąg gonitwy, ale kuchnia już się montuje, mam nadzieję że dziś już będzie skończona. Pogoda ciągle deszczowa, chyba ten deszcz jakoś niezbyt sprawiedliwie podzielony bo u mnie codzień pada a u Małgorzatki i Wesołka posucha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Syrenki Tokinko❤️ dzięki bardzo za pamięć i wszystkie serdeczności👄 Dziewczynki częstujcie się kawusią, herbatką, stawiam wódeczkę czystą z soczkiem lub pepsi, naleweczkę z pigwy, szamponik oraz winko czerwone wytrawne. Częstujcie się również rogalikami z marmoladką oraz szarlotką. Każdą z Was mocno przytulam do serducha, pozdrawiam i życzę przyjemnego wieczorku:)) A jak któraś z Was głodna to zapraszam na gorący bigosik(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiedziałam że będzie się gorzała lała strumieniami :D a ja niestety na antybiolach:( ale co tam jak wychylę wirtualny toaścik to chyba mi nie zaszkodzi Y - STO LAT !!! dla Ciebie Personalna 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 tokino👄jesteś niezawodna !!!:-) Personalna❤️wszystkiego najjj🌼Dużo zdrowia i słodyczy i marzeń spełnienia 🌼🌼🌼 Już chlusnęłam wódeczkę i zagryzam bigosikiem :-D...mimo bycia;-)wiadomo:-P Roberto👄dla O..👄 bondi👄owsianka mniam :-) Idę orać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina dzięki za przypomnienie co my byśmy poczęły bez Ciebie😭.Jest mi wstyd że ja nigdy o niczym nie pamiętam Personalna👄👄 Ja Ci życzę abyś urodziny obchodziła codziennie,pewnie się zastanawiasz dlaczego otóż mielibyśmy Cię codziennie:):).Dziś masz urodziny i jesteś👄 jakbyś miała je jutro także jest szansa że byś się pojawiła i tak dale,i tak dalej.Ja się oczywiście poczęstuję i pragnę Ci życzyć na pierwszym miejscu Zdrowia,potem Szczęścia,Pomyślności,Spełnienia wszystkich marzeń,Zadowolenia z Rodziny i Przyjaciół i czego sobie jeszcze Sama Życzysz :):)👄🌼🌼🌼👄👄🌼🌼🌼👄👄🌼🌼🌼👄👄🌼🌼🌼👄👄🌼🌼🌼👄👄🌼🌼🌼👄👄🌼🌼🌼👄👄🌼🌼🌼👄👄🌼🌼🌼👄 Ciężko będzie zaskoczyć Cię jakimś bukietem oryginalnych kwiatów bo jesteś prawdziwą kwiatową królową:):)mam nadzieję ze mój skromny bukiecik mimo wszystko sprawi Ci przyjemność. U mnie zrobiło się chłodno i pochmurno,wieje spory wiatr ale ciągle sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nasza Personalna!!! Sto lat, sto lat :-). Wszystkiego najlepszego, zdrowia oczywiscie i świętego spokoju!!!🌻🌻🌻🌻🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna dużo zdrówka❤️🌻 i tak jak zauważył Wesołek żaden wirtualny kwiatek nie dorówna hodowanym przez ciebie. U mnie w tej chwili +18 i pada, przeszły już burze, pozostał tylko deszcz i jest czym oddychać. Lubię taką pogodę. Roberta jak czuje się Orsi? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja 🖐️ Personalna wszystkie naj naj naj dużo zdrówka spełnienia wszystkich marzeń ❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼 dziewczynki ja na chwilkę jestem padnięta jutro znów mnie zceka dwunastka i w sobotę też pracuje tyram tak jan Banderasek moam dość zobaczymy jurto jakie wypłąty będą za te nasze tyranie pozdrawiam Was serdecznie❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna ..Wszystkiego najlepszego !!!!!!!!! 🌼🌼🌼 kochane mój Orsi czuje się podobnie dość dobrze choć leży w kołnierzu by nie móc sobie polizać to i owo biedulek jeszcze jest pod wpływem środków jednym słowem jest na haju . Patrząc na niego mam różne mieszane myśli :( 🖐️ kochane Personalna za zdrówko pije naleweczke z pigwy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki moje Serduszka za życzenia i miłe słowa 👄 jest mi bardzo miło i bardzo się wzruszyłam........jesteście KOCHANE!!! Tokina dzięki 👄 Kosmitka dzięki 👄 Buźki dla Was wszystkich👄 Łapka dla Orsiego od Saruni...będzie coraz lepiej..... Dobranoc ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze: Badania nad alkoholem wykazały że : Wódka z lodem = atakuje nerki ! Rum z lodem= atakuje wątrobę ! Gin z lodem = atakuje mózg ! Whisky z lodem = atakuje serce! Wygląda na to, ze ten cholerny lód szkodzi na wszystko! Dlatego alkohol dla Was jest bez lodu...częstujcie się:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna 👄 Trzymam za słowo:):):) Oj dawno nie śpiewałyśmy razem. Jednym okiem zezuję na meczyk,hi,hi i właśnie strzelili sobie samobója:p.Tak grać to tylko Polacy potrafią:p:) Roberta🌼 Oj wiem co czujesz ja miałam tak niedawno po sterylizacji kotki,oj szkoda mi jej było.Teraz nie żałuję,ale głównie z powodu braku kociąt u Ciebie tego problemu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam trzy teorie na temat milczenia naszego Terterka. Pierwsza: Spotkanie było tak udane że pobyt uległ przedłużeniu Druga: Terterek wraca do domu a tu pozmieniane zamki:p Trzecia: Terterek wraca do domu a tu M bardzo obrażony,bardzo niedopieszczony i teraz nasza przyjaciółka go dopieszcza:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Prsonalna kochana dla Ciebie moc serdeczności urodzinowych i nie tylko, uśmiechu, zdrowia, oddechu od kłopotów i obowiązków i wszystkiego naj👄🌻👄👄🌻👄👄🌻👄👄🌻👄👄🌻👄👄🌻👄👄🌻👄👄🌻👄👄🌻👄👄🌻👄👄🌻👄👄🌻👄👄🌻👄👄🌻👄👄🌻👄👄🌻👄👄🌻👄👄🌻👄👄🌻👄👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku toż ja dwie identyczne teorie wczoraj uknułam, nie wpadłam tylko na tę z zamkami;):P Roberto nie miej wyrzutów, czasami tak trzeba, teraz tylko odpowiednia dietka, by brzusio nie urosło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było u nas prądu dziś ok. 18, tak z godzinę, jak już dali, włączam kompa i... netu brak, szarpię kablem na wszystkie strony nic:o dzwonię do gościa z serwisu, ona nie widzi awarii, ale że nie było prądu, to może karta sieciowa się wyłączyła, mówię ok, wyłączam się i zastanawiam gdzie ja mam kartę sieciową i jak się do niej dostać:P nic nie wymyśliłam, jak ją namierzyć:o poszłam tylko do pudełka, w którym migają lampki, wyjęłam kabelek zasilający, włożyłam z powrotem i... eureka - jest net, ale ze mnie pomysłowy dobromir;), a już prawie kabel urwałam;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterkowi klapsika za brak wiadomości:P a może puścić jej smska, ale może przeszkodzę??? Terterku hop hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku czasami trzeba, bo inaczej kaput:P a przypomniało mi się jak w pacy net się rwał, to informatycy kazali wyjąc i włożyć kabelek do rutera, o nawet nazwę pudełka sobie przypomniałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihiiiii! Terterek najczęściej się tłumaczy, że komórkę miała w torebce i nic nie słyszała :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×