Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witam w niedzielny poranek 🌻 Kawa!!!! (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbata! (__)? (__)? (__)? (__)? inusia! (__)? (__)? (__)? (__)? na śniadanko rogaliki z czekoladą http://cucinissima.files.wordpress.com/2011/04/rogaliki-z-czekolada.jpg http://niesamowitesmaki.blox.pl/resource/P1060019.JPG i kawa na mleczku http://sekretykuchni.blox.pl/resource/mleczak.jpg owocki http://i.pinger.pl/pgr66/24b6974800168cf74de0d82a/owocki.jpg POZDRAWIAM! i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie Roberto, że O ma sie lepiej. Dobrze, że zrobiliście tę konsultacje bo to uspokoiło Was (i nas) troche ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny ranek Roberto dziękuję za herbatkę👄 łapka od Sarci dla O...go i dużo zdrówka:) Bechemootku❤️ dopiero doczytałam ......serdecznie współczuję❤️ Beti ❤️ Wesołku ❤️...to dopiero masz w domu wesoło:) Wczoraj dowiedziałam się, że meble będą w pierwszym tygodniu lipca......a ja czekam w tym bałaganie bo wszędzie są porozkładane gary, talerze, talerzyki, kubki, szklanki itd.....kuźwa!!! Coraz bardziej mnie to wkurza... Wczoraj miałam być w K..wie na wiankach ...ale było zimno, deszczowo i zostałam w domu:( A za tydzień wybieram się na wieczór panieński...zostałam zaproszona:D a myślałam, że na takiej imprezce są same panny:D Zostawiam dla Was sernik na zimno z truskawkami a do tego kawusię:) Dzisiaj idę na obiadek do teściowej bo jestem w domu sama M. jest w górach wraca wieczorem, a synuś wyleguje się na plaży w Chorwacji. Miłej niedzieli Wam życzę a wieczorkiem poczytam Was dokładnie. Mocno każdą przytulam i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie dziewczynki zapodaje obiadek rosół z makaronem(__________________________________________________) drugie danie ziemniaczki z koperkiem @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ do tego rolady ####################### sos (_____________) oraz czerwona kapusta t$$$$$$$$$$$$$$ teraz was poczytam bo dopiero przyszłam do domku pozdrawiam Was serdecznie❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ Terterku dzięki za śniadanko👄 Beti nasz już zapodałą obiadek mmmmmmmmmmm pyszny 👄 Personalna serniczek smaczniutki bardzo lubię z truskawkami 👄 Roberta👄 Bechemootku no to syn na pewno się już teraz zrazi do ślubów i wesel :(👄 taka nieprzyjemna sytuacja buuuuuuu. Małgoś hop, hop !!!!! 👄 Pozdrawiam i życzę miłego dnia 👄👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Beti dzięki za obiad👄 pyszny U mnie dzisiaj tylko kapusta młoda na łopatce, z pomidorami i dużo koperku. Kto ma ochotę - proszę bardzo częstować się \________/. Wczoraj późno wróciłam z działki(po 21) pikowałam astry- 330 szt i cynie-160 szt. Jeszcze dzisiaj czuję to w kościach. Moja pigwa ma 33 owoce, a jabłonka 3 , pierwszy rok owocują:D Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta cieszę się że z Orsim już lepiej. Miłego spotkania z rodzinką 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki Roberto jesteś jak zwykle zaskakująca :D o bladym świcie Ty już na nóżkach i zapodajesz kawusię 👄 Widzę że u Ciebie wesoło dziś będzie siostra przyjeżdża czyli czuje się po operacji bardzo dobrze i to bardzo mnie cieszy, a ostatnio bardzo udzielasz się towarzysko, bardzo fajne takie spotkanie z koleżankami ze szkoły. Cieszę się że psinka już zdrowieje i konsultacja Was uspokoiła👄 Terterku dziękuję za pyszne śniadanko, myślę że te rogaliki z czekoladą nie wystygły :P i mogą być do popołudniowej kawusi 👄 Personalna, to współczuję że tak długo musisz czekać na kuchnię, wiem jak to wkurza bo u mnie też był kilka razy termin przesunięty a montaż trwał długo i ja nie mogłam się doczekać a co dopiero synowa. Mam nadzieję że choć widok nowych mebelków, pięknej nowej kuchni zrekompensuje Ci to czekanie. Na ciasto reflektuję jak zawsze, bo słodkości nigdy nie odmawiam 👄 Beti, Ty nasza balowniczko:P dopiero wróciłaś rano do domu ? nu, nu, nu :P ale co tam grzeczne dzieci nie budzą rodziców swoim powrotem w nocy, przychodzą rano po śniadaniu:D:P Dziękuję za pyszny obiad 👄 Pszczółko, jak wiesz dziś Twoje ciasto w moim piekarniku, wyrosło i pachnie w całym domu👄 Bondi , no co Ty , kwiaciarnię będziesz otwierać że aż tyle kwiatów ? współczuję bo chyba rąk nie czujesz nie wspomnę o kręgosłupie:( Na razie znikam bo muszę podać obiad , dziś serwuję ziemniaczki, cycek indyczy pieczony w piekarniku , surówka z pomidorów, też zapraszam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino dziękuje za przemiłą niespodziankę 👄👄👄 A obiadku Twojego z miłą chęcią skubnę :P :D chociaż już po swoim ledwo co dycham ;) a dziś miałam mielone z ziemniaczkami i sałatką (&&&&&&&&) i rosołek )___________(> o dziwo, że zjadłam aż dwa dania ;) :) zwykle to już po jednym mam dość ;) Bondi nie może się tak przeforsowywać, bo potem cierpisz i boli cały człowiek 👄 Dziewczynki kochane jak tylko znajdę więcej czasu postaram się wam napisać o wszystkim ;) a jest tego troszeczkę :) :) mocno, mocno WAS ściskam mmmmmmmmmmmmm i przytulam do❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zjadam wszystkie obiadki jakie są na naszym magicznym stole wszystko pycio jest Tokina bo ja taki łobuz jestem nasmarowałm do ciebie na @ napisał ci co nie co wyspałm się po południu moji wszyscy z domu pojechali o 14 na Gó............. św Anny dla mnie nie byłoo miejsca w samochodzie ale i tak bym nie jechał bo musiał pospać po obiedzie tak to jest jak się chodzi spać o 1,30 w nocy trzeba odespać pózniej pojecali o 14 wrócili o 17 to ja dopiero wstaąłm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie cześć i czołem,pytacie z kąt się wziąłem???:p:) Kurtka ale nasmarowałyście wieczorem to miłe i nie miłe bo nie będę miała w kiedy przeczytać a nie lubię zaległości,lubię być na czasie😭 Roberta wstała skoro świt,Personalna zajrzała hip hip hura:):)ciut przeklinała ale nic to,Beti tradycyjnie zaprosiła na obiadek choć niewyspana strasznie,Terterek na śniadanko,Pszczółka pobzykała,pofrunęła,Bondi przyniosła kwiatki,pigwę i jabłka ciut zielone,Tokina zaprasza na cycki indycze w garniturze a ja przyszła poczytała nażarła się i nic:p:):) No więc żeby nie było że tak nic,hi,hi to zapraszam na kompocik truskawkowo -porzeczkowy dziewczynki nie tknęły bo wolą coca colę,do tego wafel z tofii,jego już niewiele zostało więc zapraszam bo zwłoka nie wskazana,może zabraknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Spędziłam super fajny dzień! Pojechaliśmy z M i Moną do skansenu w sąsiednim miasteczku. Szukaliśmy miejsca, gdzie można odpocząć z psem. I się udało :-)! Wypoczęłam, pooddychałam normalnym powietrzem i upajałam się ciszą!!! A później pojechalismy na obiad do nowootwartej karczmy na obiad i to było ukoronowanie :-D - nie musiałam wchodzić do kuchni zajmować się idiotyczną czynnością, czyli gotowaniem! Jedynie co ugotowałam, to kilka fotek z wyprawy :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :( Buziaki dla każdej :) Żyję, jestem i mam się nieźle...ale też brakuje mi czasu na wszystko. Bechemotku...cieszę sie razem z tobą. Uwielbiam takie wyprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko👄 Bechemootku👄 Ja także ciesze się twoim szczęściem bo ja także bardzo,bardzo to lubię:) a jak wypad zakończony jedzonkiem w restauracji,barze czy zajeździe ja już fruwam;p;) stopami nie dotykając ziemi. Ja byłam na pieszym spacerku na pobliskie łąki ze starsza z dziewczynek,także było miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dawno nigdzie nie byłam, że czuję się jakbym była na haju :-D! Nigdy nie byłam ale myślę, że tak to jest! nie jestem całkiem naćpana, bo panuję nad sobą i jeszcze nie krzyczę na całe gardło ze szczęścia :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm....Tylko, ze ja chyba jakas dziwna jestem :O. Wypady uwielbiam, ale na jedzonko w restauracjach szkoda mi zwykle kasy. Jak sobie pomyślę, ile trzeba zapłacić za gotowe żarełko, to misie odechciewa jeść. No i nie mam przekonania co do kucharek :O...Dziwna jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To my z M dziwaki jesteśmy, bo uwielbiamy bywać :-D. Teraz tak rzadko nam się trafia. Ale obiecaliśmy sobie, że skoro jesteśmy już we dwoje to będziemy starali się nie psuć sobie niedziel siedzeniem w kuchni...tzn. ja nie będę sobie psuła :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bechemootku, ja sobie nie psuje niedzieli. Po prostu w sobotę upieke miąska lub kotlety czy ryby , ugotuję zupkę do makaronu. Nawet zrobie jakis sosik, ciasto...po prostu robie obiadki na 2 - 3 dni. Z rana po sniadaniu wyruszamy, po powrocie przygrzewam obiad i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko :-D, to bym sobie zepsuła sobotę :-p. Ja mam tak, że kazdy pobyt w kuchni, to zepsuty dzień - po prostu tego nie lubię. Robię, wtedy kiedy muszę :-o. A ciast nie piuekłam pewnie już z kilkanaście lat. Nie robię makaronów, nigdy w życiu nie zrobiłam pierogów :-p - choć farsze podobno robię znakomite :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bechemotku, to już wiem o Tobie:). Ale przecież każda z nas jest inna i każda w czym innym barwna. Dlatego tak kolorowo na naszym topiku :). Jak Teo?, wyruszył dziś w droge powrotną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spędził dzień w K-wie, chyba z wielkim moralnym kacorem. Niedawno powitał brata, który wrócił z W. Kanaryjskich (urodzinowy wypad). I o 0.30 ma pociąg do Gdyni, jeszcze ma jeden egzamin. Oj! kosztowny był ten wypad weselny :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak sie poświęcił dla kolegi ;P..w dodatku przed ostatnim egzaminem. Na długo to zapamięta :) Pewnie będzie jeszcze dzieci przestrzegał, żeby wypytywały się o adresy docelowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będzie kiedyś zainteresowany własnym ślubem :-O. A ja pluję sobie trochę w brodę, ze nie zerknęłam na zaproszenie - pewnie zwróciłabym uwagę, że nie ma adresu weselnego :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pluj sobie w brodę. Tak musialo być. To nie Ty wybierałaś sie na przyjęcie :) ...pomyślałabyś, że młodzi ustnie pochwalili sie gdzie imprezują. Tak mniemam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Teo był do tej pory tylko 3 x na weselu i to z nami, w rodzinie. Więc chyba niezbyt był zorientowany w detalach. On ogólnie uważa, że wesela to poroniony pomysł :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×