Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

To był jego tzw. pierwszy raz na własną rękę :-p - oprócz finansowej strony oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tym bardziej będzie tak uważał :) A z tym, że nie lubi takich imprez...doskonale go rozumiem. A nawet możemy sobie podac rękę. Ziewam jak jasna ciasna okolo godziny 23.00 :( Też mam jeszcze starszego syna, który był na weselu ze trzy razy i to wyłącznie ze mną :O. Więc jako mamuśki chlopaków, którzy nie lubia podskoków tez możemy sobie podac łapkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie pora w poduchy, jutro trzeba wcześnie do pracy. Pozdrawiam i życzę dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) podam kawunie i herbatkę ;) Kochane w domku mam teraz dwa psy siostra i jej córka przyjechały wraz z Pieskiem ,nie będę pisać co się u mnie teraz dzieje :)jakoś ten tydzień muszę przeżyć :) Co do zdrowia mojej siostry to czuje się dobrze z czego się bardzo cieszymy ,dzisiaj cykne fotkę .:) teraz zmykam .👄 miłego dnia dla wszystkich bez wyjątku 🖐️ jedną fotkę dałam do garnka tego małego cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - i już z daleka czuje zapach kawy :D dziękuje Roberto ❤️ No i masz teraz podwójną "robote" :D ale za to jaki ruch w domu! :D :P:P:P Śniadanko: Tydzień zaczynamy od owsianki :P (_______)? i jajeczka na miękko: http://static0.blip.pl/user_generated/update_pictures/821823.jpg a do tego sałaty: http://passionfruit.blox.pl/resource/salatka_zielona.JPG http://prowincjalnawioska.blox.pl/resource/salata_blog.jpg karton soczków na długi dzień:D SMACZNEGO ❤️ ❤️ ❤️ pozdrawiam i życze miłego słonecznego dnia a ja śmigam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Roberta i u mnie zapachniało kawą dzięki👄 Terterku jestem już po owsiance, teraz mogę wszamać jajko z sałatkami, pycha👄 Dzisiaj mam wolniejszy dzień, na działkę pojadę po południu tylko podlewać. Teraz wezmę się chyba za prasowanie, ale na razie odwlekam ten moment, tak ciężko mi się przyspawać do żelazka. Zakwitł mój storczyk, powiedzcie czy po okwitnięciu znów go obciąć, ile razy można to powtarzać? Miłego ciepłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł prawie wieczorową porą widzę że od rana nikt tu nie zaglądał 😭 czyżby wszyscy byli wyjechani? 😭 U mnie dziś chłodno na przemian z palącym słońcem wyłaniającym się z poza chmur. Dziś zebrałam chyba już ostatnie truskawki, teraz czekam na ogóreczki, które już kwitną a skoro pokazały się kwiaty to i owoce niedługo powinny być. Dziewczynki szkoda że Was nie ma by chciałam Wam wysłać swoje fotki , jedno zdjęcie z dłuższymi włosami a dwa z krótkimi i byłabym ciekawa Waszej opinii w jakiej fryzurze jest mi lepiej, no ale jak zaglądacie wogóle do kompa to chyba raczej nie ma po co wysyłać i zapychać Wam pocztę :( Trzymajcie się cieplutko👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, mała poprawka, miało być; nie zaglądacie do kompa:( Bondi , nie mam doświadczenia ze storczykami, dopiero niedawno kupiłam jeden i na razie kwitnie, z tego co wiem a wiem malutko to należy obciąć po przekwitnieniu a potem on znów zakwita, a storczyki są długowieczne więc pewnie można długo tak obcinać a on się będzie rozwijał , tak myślę a jak jest naprawdę to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałkowo od wczoraj wieczora do dzisiejszego popołudnia odcięta byłam od netu, coś się spsuło;) w piwnicy, hehe to drugie z tłumaczeń dostawcy, pierwsze to, że kable przecieli:P Tokina hihi co Ty z tym zapychaniem krzynek, wrzucaj i nie drocz się;) jak mi szkoda truskawek buuuuuuu, jakoś tak wyjątkowo szybko się skończyły w tym roku, przynajmniej ja mam takie wrażnie Bechemotku, Ty po prostu powinnaś mieć panią od gotowania i basta, a powiedz co lubisz zamawiać oza domem? bo ja to jestem wariatka, zup nie jadam (no prawie), nie lubię ziemniaków, za mięsem nie przepadam i... wolę (wolałam, bo dawno nie byłam) bary:P, w których królują różniste pierogi, kotlety ziemniaczane, leniwe itp. - to jest moje żarełko:D:D:D klucha lubi kluchy:P Roberta jak chłopaki się znoszą? Orsi pełni honory pana domu, czy zazdrośnik nigdzie gościa nie dopuszcza? Terterku zlituj się z tą owsianką;P ja chcę kaszę mannę:D Bondi faktycznie co robisz z taką górą kwiatów jak kwitną w jednym czasie? pewnie trochę idzie do wazonu a reszta zdobi ogród, a cynie uwielbiam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem🖐️ Co to za strajk? A Małgosia dawno się nie pokazywała, co Małgosiu, machnij łapką. Nie miałam dziś dużo pracy na działce to poprałam dywan i chodniki, tak ciepło to do jutra wyschnie, jak ktoś nie buchnie:O Tokina dzięki za informacje, storczyk kwitnie u mnie już drugi raz i chciałabym żeby jeszcze ponawiał:) Też miałam nadzieję na ostatni zbiór truskawek ale ktoś mnie ubiegł i podzielił się ze mną trudno poczekam, może jeszcze dla mnie trochę będzie, bo kilka jeszcze kwitnie. Tokina jestem ciekawa twoich fryzur, bo ja mam też zapuszczone :P Banderasek pewnie tyra:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym ścinaniem przekwiłych pędów sorczyków to różnie, ja ścinam, ale nie całkiem, teściowa nie ścina i co? u niej kwitną jak wariaty po kilka lat. poza tym słyszałam, że należy ścinać nad trzecim oczkiem, bo z tych oczek może puścić nowy pęd i tak jest choć nie ma reguły, raz puszcza spod liścia, raz z oczka jako odnóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tu siedzę i czekam na Was ale jak odświeżałam strony to nie było wpisów a teraz nagle się pokazały, a ja oczywiście brałam udział w aukcji i niestety przegrałam widać byłam mało zdeterminowana :( Zuuziku , no bo jak mam posłać fotki skoro nikt ich nie ogląda , czyli zapycham skrzynki :( no ale dobra , wyślę te ostatnie fotki, jedno jest z przed cięcia a dwa dziś pstryknięte a poza tym puszczę jeszcze te fotki z mojego kącika pracy :P bo oberwało mi się po uszach od Tereterka że puściłam tylko do niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik 🖐️ Masz rację część kwiatów do wazonu a reszta zdobi ogród, a to wcale nie jest tak dużo. Rabata kwiatowa ma 2x5 a na niej mam astry, cynie, godecje, goździki, irysy, mieczyki, hortensje, azalię, piwonie. Zuuzik ten co mi teraz zakwitł to wypuścił dwa nowe pędy spod liścia, a stare przyciełam nad trzecim oczkiem i uschły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja się nie znam gdzie trzeba ciąć i takie wieści też pewnie mi się przydadzą , radźcie więc co i jak w tymi storczykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to jestem - moja koleżanka, z którą pracuję oko w oko, na gościnnych występach podczas długiego weekendu skręciła sobie nogę:o pobalowała i klops:o teraz ma zwolnienie na razie do końca tygodnia, najgorsze, że to taki niefortunny czas - koniec półrocza i gonią nas sprawozdania, ona robi różne zestawienia statystyczne, ja merytoryczną opisówkę i tak się uzupełniamy, a teraz???? wrrrrrr mogę sobie powarczeć;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi no widzisz, czyli tak jak mówiłam nie ma reguły z tymi storczykami, a mogłabyś zrobić fotkę swego ogrodu i nam posłać? Tokina ja oglądam wszystkie fotki od Ciebie i od dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, noga skręcona to nawet i miesiąc może chorować , kurcze najgorsza to ta bezsilność , bo co zrobisz i tak spadło wszystko na Ciebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wysłałam wszystko tylko jakoś do mnie jeszcze nie dotarły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak włączam kopma, to najpierw wchodzę na kafe, dopiero potem na pocztę, więc proszę mnie nie besztać;):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam Zuuziczku nie besztam, tylko ja miałam na myśli te dziewczynki co się nie pokazują czyli nie bywają na kompie czyli nie odbierają poczty, czyli zapycham im skrzynki a potem mogą nie otrzymać ważnej wiadomości przez mnie bo im zapchałam:( ojej ale się zamotałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz mnie jeszcze oświeć, na której focie masz dłuższą fryzurę, bo nie widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina polecam pocztę na wirtualnej, bo od jakiegoś czasu ma pojemność bez ograniczeń i można przesyłać pliki 100+ MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie jeszcze nie doszły. Idę gotować kisielek dla M na kolację, bo niedługo przyjdzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja piszę po polskiemu:P na wirtualnej polsce od niedawna poczta ma nieograniczoną pojemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×