Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Roberto, podeślę nr komórki na@ :-) - dobrze jest mieć jakiś kontakt w razie ...i bez w razie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff;)))jestem w domku Nic na miejscu nie dało się zrobić...ale pomógł hol:P:P:P Szwagier👄szarpnął i udało się:DCałą drogę powrotną mnie asekurował w razie ,,w,, Byłam wkurzonaale już mi przeszło:D... Proponuję po kieliszeczku YYYYYYYYYYYYYYYY za zdrówko Naszej kosmi❤️ A teraz po drugim YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY za zdrówko bondi❤️ A teraz po trzecim YYYYYYYYYYYYYYYYY za zdrówko Nas Wszystkich...❤️ No to siup:)):)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuuziku👄czy ja wyskoczyłam sroce spod ogona???????????? Normalnie nie mam Twoich fotek na poczcie:O:O:O...Nie mam już zresztą od dawna:((( Dziewczynki🌼idę na podusię💤 Pół dnia na słonku:Opóźniej ten samochodzik:P Jestem sponiewierana:))))) Spokojnej nocy Paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór, mam na imię zuuzik, jestem zakupoholiczką:P chyba tak powinna zaczynać się moja terapia:P jestem nienormalna znów polazłam do sklepu i kupiłam kolejną szmatę, ale naprawdę nie mogłam się oprzeć;) Banderasku nie mogę uwierzyć, Ty na słonku i to pół dnia???? medal z ziemniaka, że wytrzrymałaś👄 fotki będą, a tak apropos czuję sie niedopieszczona w tym względzie przez Ciebie, mam tylko jedną Twoją podobiznę i jedna mi mignęla w jednej z prezentacji Tokiny i to wsio:( buuuuu jestem niepocieszona i nieukrywam, że czekam na rewanż:D:D:D:D Pszczółko tak sobie policzyłam i wyszło, że z Roberciką minęłyście się o włos, ona wyjechała z D. w niedzielę, a Ty przyjechałaś w poniedziałek, a to pech:o ale już sobie wyobrażam jak by to było gdybyście na siebie wpadły - pewnie trochę byście się pooglądały za sobą i pogłówkowały czy ona to ta ona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ pozdrowionka dla wszystkich dziękuję serdecznie za życzenia miałam ogródkowe party:) ciasteczko i piwko żubr i reds,jakie kto woli,adwokacik UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku hi, hi :) masz racje ale by to było świetne spotkanko i główkowały byśmy jak piszesz "czy ona to ta ona" aż żałuje, że do tego nie doszło :) buziam Cię mocnoooo👄 Banderasku dobrze, że już jesteś w domciu po tych wojażach, śpij smacznie👄 Zuuziczku szmatek nigdy nie za dużo :P :) ja też już dziś za serwowałam sobie bluzeczkę a co mi tam jak szaleć to szaleć :P :D a córcia klapeczki :) Jutro lecę do stomatologa :( nie wiem co z tym zębiskiem mi będą robić aż się boję buuuuuuuuu. Jutro po sortuje zdjęcia i coś wam podeślę :) :) może da się coś WYBRAĆ :P :) ❤️ Dobranoc Perełeczki pięknej nocki życzę KAŻDEJ👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Właśnie skończyłam pisać prawdziwą epistołę do koleżanki,aż się spociłam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę, żeby dać znać, że jeszcze dycham Niestety jak zwykle co roku w sierpniu dali pieniądze na usuwanie szkód powodziowych więc jestem zawalona przetargami 😭 O urlopie pomarzyć Ale skoro dzisiaj ja pierwsza to zapodaję herbatkę i kawusię na pobvudzenie :D Pozdrawiam wszystkie i przesyłam buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki [ust bechemootku...serdeczne dzięki za numerek tak kto wie gdzie i kiedy się przyda już zapisalam sobie w komórze :D Zuuziku..tak myśle że my we trzy coś spierniczyłyśmy z tym morzem ,no ale cusz trzeba to przełknąć :D Pszczółko...poznałam bym cię bez oglądania się tak piekna zgrabna lubuszankę nie sposób nie poznać 👄 kosmi masz jeszcze jakiegoś napitku bo ja wczoraj nić ani kropelki :D dla wszystkich miłego dnia Oj dla naszej Bondusi dobre fluidy posyłam i cmokam mocno jak tylko potrafię 👄 Jeszcze wiecie chcę się pochwalić ten masażer od teścia nawet mi pomaga tylko czy my możemy po takiej operacji takiego sprzętu używać jest tam jednak podczerwień .potem wkleję linka na alegro widziałam tańsze takie same ale innej firmy .🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ pozdrawiam nasza ferajnę,mam nadzieje że nie wetnie wpisu ,bo odwczoraj net świruje. Roberta i dziewczyny parę trunków zostalo i po 1 kawałku ciacha, wiecie co jak jabym chciała byscie wszystkie były na moich urodzinkach,ale byśmy grila urządzily na ogrodzie,ale marzenia ściętej głowy ale kto wie. u mnie patelnia. buzia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CześćDziewczątka👄 Ale pustoooooooooo:O U mnie od rana upał...normalnie nienormalny:P:P:P Teraz jest tak duszno:Oże nie idzie wytrzymać:O:O:O zuuziku[ustajuż teraz rozumiem:(((dlaczego nie docierały do mnie ostatnio żadne Twoje zdjęcia...Przepraszam,że się dopominałam:Ooczywistym jest,że nie powinnam:Oale nie był to wcześniej dla Ciebie problem:((((Rozumiem jednak i jak najbardziej szanuję:)))) W związku z panującą u mnie duchotką:P:P:Pproponuję po szklaneczce wody z cytrynką i lodem i miętą:D UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Na zdrówko!:))))) bondi❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam👄 Byłam dziś u stomatologa i jestem nie zadowolona :( bo będę musiała wydać kupę kasy Jak zdecyduje się go leczyć tego zęba to wyniesie mnie to przeszło tysiąc złotych razem z koronką chyba, że go usunę :( Prześwietlenie wykazało,że coś tam kanały są nie bardzo. Ja już nie wiem jak oni leczą te zęby przecież on już był kiedyś kanałowo leczony i też buliłam za niego jak za zboże :( I teraz znowu ??? nie wiem co mam robić :( jutro idę o poradę do innej dentystki co ona powie :( Nie wyrobiłam się dziewczynki jeszcze ze zdjęciami :( więc będą póżniej - przepraszam, mam teraz problem z tym wstrętnym zębem:( Życzę wam dobrej nocki pa, pa 🖐️🖐️ 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Banderasku nununu;) przecież wysłałam foty po wczorajszym swoim wpisie na cafe, musiałaś dostać, bo nie miałam zwrotki, więc nie smutasić mi tu;) a żadnych innych wcześniej nikomu nie wysyłałam, prócz plażowego epizodu na garnku, ale po ślinieniu się;) pewnego gościa, szybko usunęłam:P Pszczółko szkoda wyrywać ząbka:o dlatego zasięgnij porady innego dok., ale nic nie mów, że już byłaś u innego Roberto myślę, że maszyneria nawet z podczerwienią nam nie zaszkodzi, byle nie przeginać:P u mnie zbiera się na burzę gigant:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółko👄szkoda ząbka!Jeśli możesz to walcz o niego:))) zuuziku👄na poczcie jeszcze nie byłam,ale co do upominania się to wielgachne sory!👄 Idę na podusię Buziaki i miłego jutro dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowo zajrzycie na poczte ,bo chyba wam pozapychałąm skrzynki napiszcie czy dotarło Roberta napisz czy fotki dotarly,bo do reszty chyba tak. Zuuzik pisałaś,mi że może chłopaki sie dogadaą i jest problem i muszę 1,5 mięsiąca czekac,juz się mojego pytałam czy on tam nie zastapiony jest. tylko mnie troche denerwuje,ze jedni jada do domu kilka razy a mój nie moze,ale to jest tak jak pracuję rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×