Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bondi , oczywiście masz przepis jak w banku, sprawdzony i na pewno dobry, będę pamiętać. Kosmi, fajnie że choć się na moment pokazałaś, mam nadzieję że zanim kogucik przyjedzie to jeszcze z nami jednak będziesz 👄 Rowerzystko, jak to pod namiot :O oj, a komary, szczypawki, żmije itp:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik nie myśl, że poszło gładko. Jak dzisiaj kierownik dowiedział się, że idę na 3 tygodnie to aż się spocił ze strachu. Oczywiście negocjował żebym poszła na 2 tygodnie, ale tak się na niego wydarłam, że tylko wycierał pot z czoła. Oczywiście sam wybrał zaległy urlop, ja go zastępowałam i było dobrze. Powiedziałam sekretarce, że telefon wyłączam i żeby nikt się nie ważył do mnie dzwonić. Na drzwiach napisałam, że przetargi poszły na urlop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko, no rośnie , rośnie a najwięcej rośnie jej babcia :D:P tyle że mała rośnie w górę a babcia w szerz :D:P , dobrze że Wam nie wysłałam tej fotki którą tam mała mi zrobiła, bo byłby ubaw po pachy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi papapa Rowerzystko kiedyś chętnie jeździłam pod namiot:D teraz za stara dupa jestem;):P albo namiot za niski, a mnie nachylać się nie chce już;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Rowerzystko, super go załatwiłaś :D mam jednak złe skojarzenia z tym wycieraniem potu:O kiedyś tak wciąż się wycierał mój kierownik i w niedługim czasie dostał wylewu :( czy Twój szef spocił się tylko ze strachu czy już tak ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina wszystkie robactwo poślę do męża :D Mnie bedą obchodziś z daleka, bo wściekłych się boją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynkom udającym się na spoczynek, Bondi i Kosmitce życzę spokojnej nocy 👄👄 Zuuzik nadal nie wiem skąd ten robal u Ciebie ? co Cię gryzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiiia.... Rowerzystko , nie wmawiaj mi żeś taka wściekła :P bo nie wyglądasz na taką :D a poza tym jak będziesz wściekła to mąż też ucieknie i gdzie te robale wtedy się podzieją :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ze strachu :P Bo on tylko myśli o fuchach i jak zadzwonią z K-wa z dyrekcji to może coś nie wiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina, rośnięcie w szerz to taka nasza uroda :) Rowerzystko........cieszę się z Tobą, tez bym tak chciała :) Trzy tygodniu urlopu.....Ja musze poczekac do 20 sierpnia :) Zuuzik...czyli jednak morze...nie udało sie oczarować mężusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze mu tak !!!! :D najwyższy czas by się zajął pracą a nie wyręczał się Tobą i tak trzymaj, moze coś go Twoja postawa nauczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko służbowy telefon zostaw w szufladzie w firmie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Zuuzik , jak się nie da to nie ma sprawy w takim razie polewam siekierezadę :D:P Y Y Y Y Y Y Y niech się ten robal utopi :D Poetko a czy w tym czasie sierpniowego urlopu nie przyjedziesz czasem po karpia zatorskiego??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko jakby inspekcja pracy skontrolowała, to szef za Twoje urlopowe zaległości buliłby mandacik, oj buliłby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jedyna , aż tyle utrzymałaś z zeszłego roku ???????? Personalna zaraz by Cię wywaliła na urlop w początku roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko i tak trzymaj:D mnie dzięki temu, że kadrowa była na długim L4 udało się zachomikować i ostatni dzień urlopu za ubr wzięłam po Bożym Ciele, czyli też dość późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę w okolice Augustowa, już domek zaklepany 20 sierpnia - 03 września :P Zuuzik 😍...nie rezygnuj z wakacji, drugie dopiero za rok. Tokina...wtedy nie kupiłam karpia, w ten weekend byłam po pstrągi w jakimś Bydlnie lub cos takiego, dokładnie nie pamietam ;P Rowerzystko.....to sie cieszę, że wreszcie odpoczniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Kosmitka przypomniała mi że jest pora jagód, czy u Was są już jagody ? Byłam wczoraj na targu ale nie widziałam żeby były, no chyba że po prostu nie zauważyłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina w tamtym roku miałam taki zapieprz, że nie wiedziałam jak sie nazywam i o urlopie mogłam pomarzyć. Teraz jest nie lepiej, ale przyuczyłam trochę młodą i mi dużo pomaga. Niestety jak wrócę w sierpniu to mam do ogłoszenia ponad 20 przetargów. Sam dyrektor mówił, żebym poszła na ten urlop bo jak mi się śrubka w głowie poluzuje to wariatkowo murowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, Poetko pisałaś że masz domek zaklepany i że w tamte strony, sory, zapomniałam. Szkoda że nie będziesz w moich okolicach ale przecież jeszcze nie jeden wekend przed Tobą, może Ci się kiedyś zechce karpikowego mięska :D to będę czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko, no widzisz 20 przetargów :O a gdybyś całą tą kaskę na przetargi przesłała nam :P to miałabyś spokój a my jakie byłybyśmy szczęśliwe :D i pewnie wszelkie plany urlopowe mogłyby się spełnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, u mnie jagód jak na lekarstwo. Poza tym bardzo drogie, około 10 zł za kg :( Dziewczyny, spadam w poduchy, bo ja jutro w delegacje na panel samorządowy (mimo soboty), a w niedzielę z zespołem ludowym na występy. Prawie zero weekendu :( Dobrej nocki wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko to i tak trochę wolnego udało Ci się zachomikować:) a tak poważnie to w ciągu roku trzeba raz iść co najmniej na 10 dni urlopu - takie przepisy Tokina machniom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra , widzę że znów przegięłam :O w takim razie znikam, życząc Wam spokojnej nocy, bez robali i zmartwień i pięknego wekendu 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko papapa o rany, przecież sezon na jagody jest w czerwcu, a tu juz lipiec i jagód na oczy nie widziałam:o chyba wszystko wyschło, maj był b. suchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×