Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Wow ależ gapa jestem chciałam napisać że nie sprawdziłam poprzedniej strony:O ale myślę że i tak było jasne że gapa jestem i tyle :) Dziewczynki, przekazuję najświeższe info od Tereterka Jutro koło 10 godziny będzie mieć operację, prosi o trzymanie kciuków i dobre fluidy wysyłane w jej kierunku, bardzo potrzebuje teraz wsparcia. Czuje się dobrze i jak to Tereterek zawsze pogodna, pozytywnie nastawiona, troszkę wymęczona Fro transem ale zadowolona że już jutro oczekiwana operacja się odbędzie i będzie mogła wrócić do domku. Serdecznie Was wszystkie pozdrawia i buziaki przesyła 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Chyba:Ozrobię tak jak radzicie-pojadę!!! Jak będzie brak możliwości spacerowania z powodu deszczyska-wrócę wcześniej... Ech...:O tokino👄dzięki za wieści od terterka👄Oczywiście,że będziemy kciukować i to bardzo!!!!:))):))):)))) Idę sobie na ,,Zagadki...,, Jakaś zmęczona jestem:(((( Dobrej nocy 💤i spokojnej Miłego jutro dnia:D 👄👄👄 terterku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołkuszerokiej i bez problemowej drogi;)))) tokino👄na spotkaniu dasz radę :D...A jak Cię nie przyjmą(jeśli chcesz być przyjęta)to niech żałują:P:P No idę idę Buuuuuziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku, raczej nie liczę na pracę, choć pewnie nie byłoby to najgorsze zajęcie, ostatnio miałam dużo gorzej, ale jak znam życie to wezmą kogoś kto już ma doświadczenie w handlu, ja przecież nie mam nawet nie znam się na kasie fiskalnej:D więc z czym do ludzi :D:P U mnie wczoraj było 30 stopni a tez może ledwie 18 :O w dodatku cały czas pada deszcz:( Spokojnej nocy miłych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szerokiej drogi Banderasku. Zycze pieknej pogody i wspanialego wypoczynku. Na wszelki wypadek zabierz cieply golfik i kurteczke. Szerokiej drogi i udanej podrozy zycze tez Wesolkowi. A mala Buffi tez zniesie podroz dobrze zobaczysz. Robercika ja wiem ze Ty jestes" perfekt w kazdym calu" Ale zeby kosic trawke dwa razy w tygodniu? To juz lekka przesada! Ty sama sobie szukasz zajecia. Posiedz i odpocznij sobie lepiej i pobaw sie z O...m:) Ja swoj chwascik kosze najwyzej raz na 2 tygodnie:P Czasem rzadziej:P Tokinka kochana pewnie potrzebowali Twoje L4 bo ten czas bezrobocia, chociaz bez swiadczen liczy sie tez do renty. A podczas rozmowy kwalifikacyjnej pomysl o swojej nodze. Albo jeszcze lepiej, powiedz otwarcie o swoich dolegliwosciach:) Zuzinek dzisiaj byl pierwszy dzien w pracy po urlopie. Ciekawe jak mu sie spodobalo? Teraz sie oddale. Musze zajac sie na serio szukaniem miejsca na urlop dla mnie, niestety tylko na tydzien:( chociaz malzowina nalega zeby pojechac na dluzej. Ale ja mam wyrzuty sumienia ze zostanie sam w domu nawet pare dni:O A moze by tak pojechac do Chorwacji poki jeszcze jest tam bardzo tanio? trzymajcie sie kolezanki. Czesc. Do jutra🖐️ Terterku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie wydaje ze w handlu nie byloby zle Tokino, ale nie w handlu butami:O Buty trzeba rozpakowac z kartoniskow, potem mierzone przez roznych ludzi buty ukladac na polkach:( niektore sa nisko i trzeba sie schylac:O A moze mi sie tylko tak wydaje? Nie pracowalam w obuwniczym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wszelki wypadek potrzymam kciuki za Ciebie Tokino, zeby wszystko wyszlo po Twojej mysli i tak jak sobie zyczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny Roberta a nosi mnie,wszedzie ciągle gdzieś w drodze. Tokina jeszcze troche będzie moj m w domku. Dziewczyny co do wyjazdu nad morze,mi też prognozy cały czas deszcz,a nad morzem szybko pogoda sie zmienia i burza i deszcz szybciutko przechodzą.Wiec można samym wiatrem się opalić też,pierwszy dzień przywitał nas deszczem,ale popołudniu była piękne słońce i tak 7dni póżniej trzy były gorsze,ale do wytrzymania. płaszcze przeciwdeszczowe do plecaka i hejka na wycieczkę to Jastrzębia Góra,Jurata ,Chalupy a po plaży nudystów została tylko piosenka Wodeckiego,Rozewie,Jastarnia ziwedzanie latatarni morski,wąwozu Rudnik,muezum motyli,Hel niezapomniana przejadzka w jednym wagonie 400sobób,a jak było wesoło.Na Hel jak jechaliśmy padalo,potem słońce,a gdylało godzinkę płyneliśmy statkiem za 10zł od osoby z atrakcjami.I niezapomniany powrót pociągiem 40minut,jak się stanelo w jednej pozycji tak do samego końca inaczej nie dało rady.Zatoka Pucka mialam bliska więc troche zwiedzilismy.A tam gdzie mieliśmy kwaterę niedaleko był raj dla dzieci i dorosłych też Wesołe miasteczko,nawet zdjątko z wytraszoną miną było na diabelskim młynie,ale naszczęście jechalo powolutku. Banerasku nie patrz tylko jedz,bierz przykład z Wesołka ,no wlasnie Wesołku jaki ten zjazd z górki był. Terterku trzymamy kciuki❤️pozdrowionka dla całej ferajny,wena mi sie wyczerpała narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowo dziś byłam w pourlopowym szoku:P i wcale a wcale nie podoba mi się powrót do pracory:( jednym słowem kieratu czas nastał wrrrrr Tokina, Małgosiu dobrze przeczytałam opis na plastrze i tam jak wół stoi: nie naklejać bezpośrednio na skórę tylko na bieliznę, bo to plaster rzogrzewający do 40 stopni i może podrażniać skórę:o dziś niestety nie zdążyłam go nakleić za dużo różnych zajęć i nadal boli:o jutro już musowo Roberto jaką masz kosiareczkę? dzielna dziewczyna z Ciebie, bo mnie te klocki trawiaste wcale się nie podobają:P Banderasku Ty młodziaku jeden:D jak ja bym chciała mieć tyle lat co Ty heh, jedź jedź i jak mówisz jakby pogoda nie dopisała zawsze możecie się zebrać i wrócić, ale w Trzęsaczu kafejek maluuutko, ale niedaleko do Rewala można a nawet trzeba się tam przejść, więc spoko jakby co jest gdzie się schować:D Małgoś nawet takie jednodniowe wypady pozwolą Ci się oderwać od domowej roboty:) Bonita jak u Ciebie wieje to u nas będzie wiało jutro, oj niedobrze, bo jutro mamy w pracy wyjazd z dzieciakami na kucyki i ognisko, więc nie może być zimno:o Terterku oczywiście kciukaski trzymam moooocno, będzie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę moje drogie spać, trzymajcie się cieplutko i do zobaczyska Banderasku jutro się pakuj i... wypad nad morze, pooddychasz sobie, wyluzujesz, zrelaksujesz, nóżki pomoczysz w zimnym naszym bajorku, wypiaskujesz się i będziesz szczęśliwa:D wystarczy 4-5 dni zobaczysz:D dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek ;) 🖐️ Stawiam herbatkę UUUUUUUU i kawusię )_(> )_(> rogaliki drożdżowe (&&&&&&&&&&& )? TErtereczku trzymam mocno kciukaski i mocno przytulam mmmm👄 Tokino życzę pozytywnego załatwienia w UP 👄 Banderasku szerokiej i bezpiecznej drogi 👄 Bondi hop,hoppppp 👄 Moja córcia pojechała dziś do W-ia szukać kwatery :( miała namiary na kilka mieszkań, zobaczymy co jej się uda załatwić . Miłego dnia wszystkim życzę 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porankowo :) oczywiście kawka już podana . Terterek ❤️ zuuzik ..mam na prąd mala firmy Partner już zjechałam dwa noże teraz trzeci jest już wiekowa ma chyba już z 10lat ale w dobrej kondycji :D nie wiem co to znaczy kocki :D wytłumacz łopatologicznie dokładniej :D:D bo nie kumam kosmi ...gdzie cię nosi ? :D Pszczółko ..niech córka złapie coś na początek a potem i tak się zmienia jest czas na szukanie czegoś lepszego wiadomo nowe towarzystwo i itd.:D Bandaresek ...odpalaj brykę i wio nad morze mnie jak się uda to też na weekend odpalę i wio do Dziwnowa ale to zostawiam na ostatnią minute by nie zapeszyć :D Bonitko...u mnie trwa rywalizacja kto ma lepszy trawnik i jak kosi ja jestem w czołówce więc trzymam fason :D bardzo to lubię mieć taki dywanik jak staniesz to nóżka wpada :D Tak jak powiedział zuuzik wczoraj u ciebie dzisiaj u nas wieje mnie to pasuje przynajmniej jest czym oddychać pranko schnie :D Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczólko .to dziewczynki maja dzisiaj kawkę zachodnią -lubuską myślałam że pisałaś wczoraj :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe wpisy w kuchni 👄 dziewczynki te które nie maja konta w kuchni dobrze by było założyć sobie :D no dobra już spadam pod prysznic w końcu wolny nie wiem jak u was ale u mnie ciągła kolejka szczególnie jak córka ma pierwszą zmianę M to raz raz i myk gotowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki widzę że kawusia podana dubeltowo, ale to nic, trzeba się wzmocnić z rana bo trudny dzień mnie czeka. Za oknem lampa, co jest dla mnie zupełnym zaskoczeniem, wczoraj było zimno i deszczowo. Niestety w związku z tym muszę maszerować do ogródka i zbierać ogóry, a potem wiadomo....słoiki itd , na 14 30 mam być na USG , więc kiedy wrócę pewnie dokończę przetwarzanie. Lodówkę już włączyłam i nawet cicho idzie, mam nadzieję że tak jej zostanie :D Co do mojej ewentualnej pracy, to jak pisałam wyżej ma to byc spotkanie w sprawie pracy, czyli będzie kilka , lub kilkanaście osób a nie rozmowa kwalifikacyjna. Nie mam parcia na pracę, ostatnio mi zdrowie nie dopisuje więc trochę się boje wszystkiego i w domu mi dobrze :D no ale jakby czasem to mogę spróbować. Jest całkowicie nowy sklep, nawet dokładnie nie wiem gdzie to jest. Myślę że w sklepie akurat obuwniczym to nie jest ciężka praca, ruch raczej niewielki, więc pracy mało,chyba że wycieranie kurzu na półkach :P Największym problemem byłoby dla mnie używanie okularów. Bo w tych co chodzę nie zobaczę numeru w bucie :P i musiałabym zakładać okulary do komputera ,co się wiąże z pogorszeniem wzroku :O eh , nie ma co gdybać i tak nie dostanę tej pracy:D Roberto , sory ale dobrze że nie jesteś moją sąsiadką :P:D chyba bym się wściekła gdybyś tak często kosiła mi pod oknem:D I tak mam serdecznie dość jak sąsiedzi [ a mam ich w koło]ciągle koszą , kiedy jeden skończy zaczyna drugi i tak w koło, oszaleć można :O Dobrze że to tylko w sezonie wiosenno-letnim a później już spokój :D Dziewczynki, pamiętajcie o trzymaniu kciuków dla naszego Tereterka , nich nam dziś towarzyszą dobrze myśli o niej, wszystkie dobre fluidy niech płyną w jej kierunku. Tereterku jesteśmy z Tobą , trzymaj się 👄👄👄 Teraz lecę na ogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobryDziewczynki❤️ pszczółko👄Roberto👄za kawusię👄 tokino👄 Bonitko👄 bondi👄hop!!!Hop!!! U mnie wieje okrutnie:O Ale to nic...na 99% jutro startujemy :-D terterku❤️❤️❤️ Życzę miłego dnia🌼 Lecę na zakupy obiadowe dla M:-) ...Przeca mus chłopakowi coś upichcić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Smutno mi :( Boje sie o Terterka. Ale musi byc dobrze! I bedzie!!!!! bo nie ma innej opcji! Kochany Terterku 🖐️posylam najlepsze mysli i dobre fluidy w Twoja strone. Dochodz szybciutko do sil i zdrowia, bo bardzo nam Ciebie brakuje na topiku. Terterku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki❤️ Nie wytrzymałam;-)i napisałam do terterka :-D Już po zabiegu...poszło sprawnie i bez bólu:-) Do jutra leżenie i nie jedzenie:O Przesyła całuski👄i dziękuje za kciuki:-D Uff!!!!!!!:-) terterku❤️ Chyba muszę zacząć się pakować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki też się martwię o Tereterka, ale nie chciałam jeszcze dzwonić, bo zawsze mam pecha że akurat wizyta albo jakiś zabłąkany lekarz się do sali wtarabanił :O i tak chciałam odczekać do wieczora, by już rodzina odwiedzająca też pojechała do domu a Tereterek był już spokojny i świadomy. Cieszę się Banderasku że napisałaś, mnie jakoś do głowy to nie przyszło bo nie cierpię SMSów , sto razy wolę zadzwonić a tak przynajmniej mogę teraz spokojnie poczekać do wieczora. Byłam na tym USG i muszę przyznać że kolano zrobiło mi niezłe kuku:(😭 prawdopodobnie czeka mnie operacja :( Z wynikiem muszę do ortopedy, ale ten lekarz od USG mówił że na początek chyba mi zaproponują zastrzyki w kolano z tym że to raczej mi nie pomoże i jakąś rehabilitację ale prawdopodobne jest że trzeba będzie operować 😭 Z tej rozpaczy nie przetwarzam ogórów, nie robię soków z aronii , tylko siedzę i drinkuję:( Drinkuję na smutno, jeśli macie ochotę dołączyć do smutasa to zapraszam na Tadzia z sokiem jabłkowym plus kostki lodu z soku pomarańczowego Y Y Y Y Y Y Y Y Y Banderasku ,brawo , bardzo dobra decyzja, zobaczysz że będziesz zadowolona👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff!!!!!! kamien z serca ze juz po zabiegu. Teraz beda glodzic Terterka, a on i tak nie ma nadwagi:( No ale co zrobic? Trzymaj sie kochanyTerterku❤️ Tokinka a ta operacja to juz pewna na mur? Niedobrze ale jak nie ma innego wyjscia :( Moja sasiadka miala operowane kolano ze dwa lata temu i dzisiaj skaka jak ryba. To juz dzisiaj standartowe operki i zawsze sie udaja. Teraz chce sobie zoperowac staw biodrowy bo tez jej dokucza:O Wrocilam z miasta przywiozlam torbe lekarstw z apteki dla malzyka. Piec razy zmoklam i piec razy wysuszylo mnie sloneczko. Taka zmienna pogoda jest tego lata:( Banderasku waliza juz spakowana?:):):) Ciesze sie ze jedziesz nad morze:) Zobaczysz ze dobrze Ci to zrobi:) Ja tez bylam dzisiaj w biurze podrozy i tez zarezerwowalam wyjazd:) Na tydzien do Chorwacji. Ciesze sie jak dziecko:) chociaz do wyjazdu jeszcze 4 tygodnie:( Robercika mam pomysl. Zamiast kosic trawke 2 razy w tygodniu postaraj sie o mala kozke. Bedzie Ci systematycznie wygryzac trawke a i O..si bedzie mial wspaniala towarzyszke zabaw. Jak Ci sie widzi moj pomysl?:) Wesolek w drodze. Szczesliwej i szerokiej drogi Wesolku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz bede robic nadziewane papryczki na jutrzejszy i pojutrzejszy obiad. Na razie dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku w niedziele napisalam do Ciebie na @ jak masz czas odpal komputerek i sprawdz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko tak jakoś cichaczem przemyciłaś bardzo ważną wiadomość - wyjeżdżasz do Chorwacji !!! ależ Ty dziewczyno odważna jesteś :D kurcze sama tak daleko, ja bym się nie odważyła, tyle że Ty znasz języki a ja jedynie polszczyznę :O więc z czym do ludzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te papryki to jak robisz, bo w sumie kupiłam kilka sztuk i mogłabym coś wyczarować ale moja Małża nie lubi takich cudów więc po co się mam starać :( dla siebie samej to jakoś mi się nie chce:( ale jak łatwy przepis to może się skuszę :) Moja synowa przyszła dziś po pierwszym dniu pracy i jest zdecydowana więcej tam nie iść :( na pierwszy dzień była cały czas na kasie , gdzie przewinęło się kilkadziesiąt tysięcy, do tej pory jest w stresie :( Nie wiem jak do niej przemówić, że dla każdego w każdej pracy pierwszy dzień jest stresujący i że jest sprytna i da radę, oczywiście te słowa już ode mnie usłyszała, bo tak myślę i jestem pewna ze taka obrotna dziewczyna za kilka dni zrobi to wszystko co dziś z palcem w nosie, no ale dziś był pierwszy a szkoda byłoby żeby był ostatni bo tak się cieszyła z tej pracy. Nadal nawołuję do towarzystwa, na kielicha nikt nie ma ochoty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×