Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

ooooo jesteś Tokina:D:D:D:D bo już miałam zmykać:P ciacho wysszło ok, ale na drugi raz zrobię mniej, albo wcale nie zrobię kruszonki. ciacho szybkościowe, całe jajka ubić z cukrem, mąka, olej, śmietana, łyżka octu, proszek do pieczenia, wyrobić mikserem, na blachę, na to owoce i siup do pieczenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam zuuziczku .. i juz pierwsza zjadłam kawałeczek :D Miłego wieczorka życzę wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcięlo mnie, wcięło Tokinę, bo zadzwoniła do mnie i gaduliłyśmy sobie:) a i jeszcze gwoli wyjaśnienia, Tokina nie może nic napisać na topiku, bo coś nie chcą przechodzić u niej wpisy, kafka się zbiesiła Roberta:D wirtualnie można szamać co nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem! Odwozilismy moją matus na operację oka do Rzeszowa, jutro rankiem (czyli w nocy :-O) mamy ją odebrać. Więc była sobota zakręcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dopiero się wyrobiłam. Dużo czasu zeszło mi na działce. na targach kupiłam trochę kwiatków i krzewów, musiałam jeszcze to wszystko posadzić. Ale już jestem gotowa do wyjazdu. Personalna dzięki, dam znać wcześniej. Zuuzik zaraz lecę do gara, trochę chyba jeszcze zostało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witajcie wieczorowo. Kochane dziewczynki, byłam prawie dwa tygodnie na Podlasiu. Mieszkalismy nad jeziorem, w domku, 6 km od Augustowa, w sercu Puszczy Augustowskiej. Pogoda była superowa, pływalismy pontonem po jeziorze, spacerowalismy po puszczy i zwiedzaliśmy Augustów, Suwałki i okolice. Udało mi się złowić parę płotek, ale w ostatnim dniu pobytu złowiłam lina, co było niebywałą sensacją na naszym campingu. Tylko, że......złapałam jakąs infekcje bakteryjną. Leczenie lekami bez recepty na nic sie zdało, zaraziłam Szczęście i wróciliśmy dwa dni wcześniej oboje osłabieni. Poszlismy u mnie do lekarza i okazało sie, że obydwoje potrzebujemy antybiotyku w postaci zastrzyków :(. Tak więc teraz siedzę grzecznie na obolałym od zastrzyków tyłku a w poniedziałek muszę do pracy. Jutro mam dożynki gminne i oczywiście występuję ze swoim zespołem ludowym....tylko nie wiem jak bedę spiewać, skoro ciągle kaszlę :) Ale...........w przyszłym roku tez tam pojadę :) Suwalszczyzna to zupełnie inny kawałek naszej Polski. Wszechobecna cisza, przy drogach zero reklam, minimalny ruch kołowy, naokoło puszcza i spokój. Najbardziej podobały mi sie tzw. Garbate Mazury. Liczne wzniesienia, jeziora, pagórki i.......cisza. Buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha....Zuziku, pytałas na NK o moja minę po zejściu na ląd. Chociaz miałam calkowite zaufanie do Szcześcia i wiedziałam, że mnie nie zepchnie w 20 metrowej glębokości jezioro, ale jednak miałam cykora. Obawiałam się, że może któraś komora z powietrzem w pontonie nie wytrzymać, albo, ze nie daj Boże Szcześciu może coś się stać, a ja nie potrafię sterować itd. Stąd Szczęście ZAWSZE goniło mnie, żebym zakładała kapok, ale i tak nie przepadam za tym sposobem pływania. Co prawda popływałam nieco w jeziorze, Szczeście to nazwał pływaniem stylem rozpaczliwym :D, ale najbardziej podobał mi sie rejs statkiem po Kanale Augustowskim. :) To tyle względem pływania po jeziorach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to przejdzie:( Poetka Wspomnienia przeżyć i miejsc, które zapadły nam w serce, pozostaną na długo, czego ci życzę. Kochane pożegnam się już bo coś cafe strajkuje. Trzymajcie się, nie piszcie za dużo, bo będę po powrocie długo czytała:D Całusy wszystkim. Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chyba jakiś cud :D przeszedł post , ciekawe czy ten przejdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielne witanko -zapraszam na kawe kto jeszcze nie pił (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? Na wszelki wypadek stawiam na stole gorące kiełbaski i bułeczki i wszelkie dodatki: masło, musztarda, chrzan, żurawina no i sałatka z pomidorów Poetko - ciesze sie, że tak fajnie spędziłaś czas - Twoje Kochanie jest wyjątkowe :D inny tracąc cierpliwość mógłby kazać ze środka jeziora wracać pieszo :P:P:P - to tak jakby kierowcy za uchem brzęczeć żeby jechał wolniej albo ostrożniej ;) sama wiesz... Ale z drugiej strony Ci sie nie dziwie - też sie boje jak jestem na środku jeziora :D ❤️ Wesołku - Kraków żyje w nocy - dobrze jest ładować akumulatorki w środku pięknego miasta wśród ludzi. ❤️ Zuzik - ciacho przepyszne :D mniam mniam ❤️ Wczoraj moje dziecko podejmowało nas kawą i ciastem ze śliwkami - było boskie - uwielbiam takie sezonowe ciasta :D A tata przykręcał koła do stolika :D Posyłam Wam fotki z pobytu u dziecka. A po południu wróciliśmy we troje do mojego miasta i wsiedliśmy na rowery i hajda w las! - i tak do wieczora bo dzień był wyjątkowo pogodny. Fotke z rajdu rowerowego też posyłam. Wieczorem po przyjeździe nakarmiłam tylko towarzystwo i padłam Dzisiaj oni pojechali do Pszczyny a ja robie obiadek i pieke ciasto :D Pozdrawiam pięknie wszystkie i życze udanej niedzieli ❤️ ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest kurna? nikt nie zajrzy? ja rozumiem że jest piękna niedziela ale chyba nie wszystkie są na wycieczkach? :D:D:D Usprawiedliwione są tylko Bonita z Bondi bo pakują sie i wyjeżdżają ale reszta Bandy???? Dalej! ❤️ podpisywać liste obecności 🌻 🌻 🌻 Upiekłam pysznego makowca - zapraszam I__@@@@@@@@@@@@@@__I? i kawusia do tego - bardzo proszę ❤️ Pozdrawiam i życzę słonecznego popołudnia a Bondusi i Bonitce - życze cudownych wakacji i przyjemnej podróży - zeby nózie nie popuchły w czasie jazdy ❤️ ❤️ ❤️ Pogody dobrej, wrażeń pięknych, zdjęć udanych, wspomnień miłych :D ❤️ ❤️ ❤️ nie ma Was pare godzin dopiero a ja już za Wami tęsknie - więc odpoczywajcie ale potem szybko wracajcie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka juz podpisuje listę🖐️:) Bonita i Bondi szerokiej drogi udanego pobytu i szczęśliwego powrotu ja też ciacho zrobilam i ugotowałam znazłam przepis z net ,ale pycha jest,tylko ja zamieniłam soczek z kwi ,bo jesteśmy uczuleni na ten owoc.. 30 dkg margaryny(ja dałam 250) - 4 szklanki mąki - 1 szklanka cukru - 4 łyżki miodu płynnego - 2 łyżeczki sody oczyszczonej - 2 jajka Masa pomarańczowa: - 2 małe soczki pomarańczowe lub marchewkowy - 2 budynie śmietankowe Masa zielona: - 2 małe soczki o smaku kiwi - 2 budynie śmietankowe Masa żółta - 2 małe soczki o żółtym kolorze - 2 budynie śmietankowe Ciasto:Z podanych składników zarobić ciasto podzielic ciasto na 4 części,upiec 4 placki w jednakowych foremkach w temp.p.180 przez 20 minut.Wyjąć placki jeszcze ciepłe.(ja piekłam ok 15minut,ale to chyba zależy od piekarnika) Masa pomarańczowa:Jedną butelkę soku zagotować w drugiej rozpuścić budynie.Dodać do gotującego się soku,ugotować budyń.Jeszcze ciepłą masę wylać na placek i przykryć kolejnym płatem ciasta.Tak samo postąpić z następnymi masami.Na wierzch ciasta wylać polewe czekoladową.Ciasto odstawić w chłodne miejsce do zastygnięcia. Temperatura piekarnika : 180 st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Wybaczcie, że nie ma mnie czasami dłużej na forum ale już jak córcia będzie mieszkała we Wrocku to będę bywała częściej :) bo teraz chcę jeszcze być z nią jak najwięcej ;) chyba mnie rozumiecie już za parę dni jej nie będzie i już mi jest bardzo smutno z tego powodu :( :( :( Bonitko❤️ Bondi ❤️ życzę WAM udanego urlopu i wypoczynku👄 szerokiej drogi kochane dziewczynki🖐️ Beti❤️ gratuluję córci zdania testów jeszcze tylko z jazdy :) Małgosiu❤️ byliśmy w mieszkanku we Wrocku pokoik jest bardzo fajny,czyściutki właścicielka też w porządku ;) Banderasku❤️ masz rację, że szukasz sobie innej pracorki ileż w końcu można tyrać :( Tokinko ❤️ w tym tygodniu już ma pewno do Ciebie za dryndam ;) Terterku ❤️ ciacho pyszne mmmmmmm :) dzięki 👄 Wszystkie WAS bez wyjątku ściskam i cieplutko pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołeczku ❤️ doczytałam teraz jaką piękną niespodziankę sprawiała Ci Twoja córcia :) Dobranoc kochaniutkie 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku dzięki za fotki 👄 wspaniała z was rodzina 🖐️ No a teraz już lecę na wiadomości telewizyjne ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tylko podpisze liste obecności i prześle Wam po buziaku. dzis miałam powiatowe dozynki, od 10.00 rano byłam na słońcu przez co teraz az sie prosi, żebym sie umyła i deko położyła. Tym bardziej, że doopsko dodatkowo boli po zastrzykach. Buziole dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki podpisuję liste obecności Tez nie bywam często bo jakoś czas szybko teraz leci,wykorzystujemy pogode i czas jak małz ma wolne wczoraj bylismy w Czestochowie,wrócilismy w nocy ja oczywiscie padłam,nawet nie trzeba mi było hormonow do spania bo wróciliśmy pózno Dziewczynki będąc w Cz wie myslami byłam z Wami wszystkimi. .A dzis mieliśmy tez wychodne Bondusiu,Bonitko wspaniaego odpoczynku i bezpiecznego powrotu do domu i na forum. Pszczółeczko rozumiem,szykowanie zajmuje czasu i pewnie latanie i dokupowanie rózniastych rzeczy.Fajnie,ze pokoik ładny. Moja córka też jeszcze kilka dni w domu i tez ją wywozimy bo od 15 ma praktyki w Lnie,Teraz ma praktyki u nas na miejscu.Jeszcze zostanie mi we wrześniu syn a potem to juz my sami i nie wiem co będę robic tokino czy Twoja wnusia juz jest uczennica czy jeszcze w tym roku nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór , ja też tylko podpiszę listę i zmykam bo jestem strasznie zmęczona. Od rana miałam znów potworny ból głowy, musiałam zażyć leki przeciwbólowe a już na obiedzie miałam gości, pojechali przed chwilą . Mam nadzieję że od jutra będę w lepszej formie. Dobrej nocy życzę wszystkim👄👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko wczoraj jak bylismy w Częstochowie własnie trwały juz przygotowania do dożynek dzisiejszych ,ludzi tłumy ,ceny na kiermaszach ogromniaste.Ale w sumie zmieściliśmy sie i my ,choć gdybyśmy wiedzieli o dożynkach nigdy nie wybralibysmy sie w te dni.Choć warto było zobaczyć wieńce itp,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatko nie moja wnusia chodzi jeszcze do przedszkola do zerówki. Wygląda to tak że idzie do przedszkola a po śniadaniu idzie z panią do szkoły , która jest tuż obok i tam jest do obiadu a później przebywa w przedszkolu do 15 . Do szkoły pójdzie dopiero w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino czyli nie dali jej wcześniej do szkoły?Mi sie wydaje,ze to sa za małe dizeci by sześciolatki póscic do szkoły do takiego tłumu.Moze są mniejsze szkoły i dzieci są bezpieczniejsze ale szkoła na moim osiedlu to ogrom i ja bym nie wysłała swojego dizecka gdybym mogła podjąc decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×