Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Ja podobnie jak Bonita, nie lękam się pajaków, a nawet je zabijam, bo jestem troszkę od nich większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech sobie tkają co chcą, dla mnie są a fuj:P Poetko żurawinkę dla przyjemności i przy okazji dla zdrowotności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi, to ja bym chyba do rana sikała ze smiechu, czytając "wszystko czerwone" i nie tylko :D, ahoy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle ufam Ziaji - mam pare rzeczy a najbardziej podbudował mnie balsam do ciała, oliwka do masażu i mleczko do demakijażu Bonitko - uspokoiłam sie jak dziewczyny mi to samo napisały dzisiaj, bo szczerze mówiąc byłam już troche podkręcona. Będe Was czytała codziennie żeby sie mitygować i uspakajać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie boję się pajaków(z tarantulą nie miałam przyjemności), wszystkie wynoszę, niektórym pozwalam nawet pomieszkać troszkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak....i zapomnij tu dziewczyno o swojej dolegliwości, jak ci tu z każdej strony trąbią o żurawinie.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko, żurawina jest bardzo ok, smażona do mięs :-D - zapomnij o dolegliwosci! Wyobraź sobie pyszny kąsek pieczystego z żurawinką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego same nogi? a gdzie reszta kadłuba? Reszta kadłuba była w ciemno. ha,ha,ha,ha, Bechemotku chichram cały czas. Poetko🖐️ No dobra już spadam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko dla Twojego dobra Poetko. Do nastepnego urlopu wszystkie "urzadzenia":P musza byc sprawne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Terterek jeszcze z poczuciem zaopiekowania wyskakuje.... Przypominam, drogim paniom, że ja tę dolegliwość miałam NA WYJEŹDZIE!!!!....kiedy miało być miło i romantycznie :P A było mokro i odwadniająco, i szukanie lekarza na męcherz poczowy....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra Poetko :P:D ale mam nadzieje, że choć pare nocek zdążyliście bez bólu? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie właśnie powtórzyła...ostatnio miałam tę historię w listopadzie, trza chyba rozejrzeć się za żurawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko, współczuję! Choć nie mam pojęcia na czym polegaja takie problemy, bo w wachlarzu moich dolegliwości pęczerza niet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - trzeba dużo pić powinnyśmy wypijać 2 litry wody - a z cytrynką jeszcze lepiej. Pęcherze wtedy dobrze sie mają i nereczki też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko polecam kapsułki bez recepty LacibiosFemina - poczytaj przekonasz się, że warto. ja jak tylko poczuję dyskomfort lecę, kupuję i łykam, pomagają - polecił mi mój gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna, dziewczyny...nie pytajcie o szczegóły poniżej pasa bo się rumienię i jak sobie pomyślę, że wcale tak seksi przez to nie wyglądałam jakbym se życzyła, to wrrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczescie nie mam. Ale za to mam sztywna szyje. Chodze tak jak bym polknela kij od szczotki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę te kapsuły drogie 10 szt - 25 złotych, ale naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dodatku moje szczęście musiało biegać za pojemniczkiem na moczyk po aptekach....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i potem za Pallinem, którego w naszym miasteczkach w kilku aptekach nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×