Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dziewczynki po cichutko kawusia,herbatka,inusia. No i oczywiście pale w kominku bo zimnawo strasznie Banderasku wszystkiego naj naj dla Was dla Ciebie i małza [ kwiat] 🌻 🌻 i usmiechu na codzień Bonitko to dobrze,ze juz posprzątane i czyściutko Pszczółeczko jak przeziębienie,lepiej? Zuzizczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cos urwalo, Zuziczku pewnie pośpisz dzisiaj dlużej Tokino złe dni bez netu,u mnie w przyszłym tyg dzieci maja robić formatowanie i nie wiem czy same podłacza net a za nim dojadą z serwistu to tez potrwa pewnie.. Terterku czy remonty u corci pokończone? Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a te kwiaty powyrzucałam bo na jednym balkonie miałam surfinie to i tak długo byly ,zostały jescze pelargonie koło domu .Napiszcie co sie robie z cebulami begonii,czy w ziemi sie przechowuje w piwnicy,Nie chciallbym im zmarnowac bo nawet były ładniutkie a miałam ich pierwszy rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzato ❤️ dziękuje za kawusie :D o jak miło wejść i ciepełko od kominka czuć :D no to śniadanko: grzanki /////////, bułeczki, chlebuś orkiszowy masełko dżem brzoskwiniowy plastry pieczeni rzymskiej sałatka jarzynowa pomidory zielona sałata musli (___)> wczoraj nie miałam netu wieczorem więc nie zajrzałam - wywaliłam tyłek na kanape w książką.. Bechemotku! ❤️ mam nadzieje, że zajechałaś szczęśliwie i już brykasz po okolicznych pagórkach ❤️ Bonito ❤️ brawo! kawałek dobrej roboty za Tobą i teraz szykuj walizke na wyjazd i zasłużony odpoczynek ❤️ Banderasku ❤️ tylko pamiętaj: bez stresu, wszystkie przygotowania pójdą gładko - wcześniej pomyśl o sobie żeby makijaż i kreacja nie były robione w ostatniej chwili - życze dobrej zabawy - Ależ młodzi jesteście!!!! ❤️ Personalna ❤️ -jak zwykle w garnki cudne zdjęcia - super! ❤️ Zuzik i wszystkie Dziewczynki łącznie ze mnę - świętujemy WOLNY DZIEŃ!!! :D:D:D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki Jestem strasznie zestresowana. Znowu zakupy, pranie i jeszcze raz musze na zakupy:O Wpadlam tylko na moment coby Was poczytac i Banderaskowi zyczyc udanego? party:) Serdeczne zyczenia dla Was obojga🌼 Tobie Banderasku spoznione i przekaz Malzykowi powinszowania. Kurcze takie rocznice mozna swietowac z hukiem. Mlodzieniaszki z Was sa :). Jeszcze raz wszystkiego najlepszego🌼🌼🌼 A ja musze znowu wsiadac w Pande i jechac. Jak ja nie lubie jezdzic:( Trzymajcie siew kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Banderasku dla Ciebie i małżyka wszystkiego najlepszego dużo zdrówka ❤️🌼👄 dziewczynki byłam wczoraj i dzisiaj w pracy jestem padnięta dzisiaj pracowaliśmy tylko do 12 ale jak przyjechałam o 13 to poszłam zzaraz spać teraz wstałam musiałam brać tabletki na serce bo słabo mi się zrobiło pikawka zaczeła bolec i siedziałam na dworze chyba z pół godziny na powietrzy była straszna duchota a riobiłąm dzisiaj przy ogórkach wkłądałam do słoików a tam duszno a jeszcze chodził taki gestap jak mówie na niego i cały czas mówił że szybciej i bardzioej ogówrki ubijać w słoikach a zapamniałam są grzybki rodzice byli wczoraj i dzisiaj i nazbierali Terterku ja grzybków też moge suszonych posłąć pozdrawiam Wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naraszcie mam wolne:):):) Beti, cosik mi sie wydaje ze w tej pracorze tez nie bedziesz szczesliwa. Niech brat bedzie aktywny i niech przypomina kolezance z Kauflandu o Tobie. Teraz jest dobry czas na szukanie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki👄 Bonitko może łykniemy coś dla zdrowotności? Proponuję naleweczkę z pigwy ale uprzedzam...siekiera...tak się przeżarła....łykniemy za zdrówko Banderaska i Jej M. coby im się dobrze działo to po kilelonku i ze śpiewem STO LAT STO LAT NIECH ŻYJĄ ŻYJĄ NAM...............👄👄👄 Częstujta się kobitki UUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję za Naszą Przyjaźń!!!!UUUUUUUUU Za udany wypoczynek naszych urlopowiczek UUUUUUUUU Za dobrą pracę dla Beti UUUUUUUU U lala la...... Bonitko podpowiadaj za co jeszcze pijemy ...bo duże tego jeszcze zostało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham sobotnia Małgoś oczywiście pospałam do 7.20 - tak zawsze jest, jak mogę to... nie mogę;) i faktycznie surfinie o tej porze są bleee, dlatego kupuję tylko pelargonie;):P za to byliśmy wcześniej w lesie z moją mamcią i jej mężem, ludzi full, ale grzybów też, więc nawet za bardzo nie warczałam jak mi dwaj kolesie wchodzili między wódkę a zakąskę;):P tzn włazili na mój;) teren:P dzisiaj było bardzo ciepło, w lesie nawet za gorąco, wystartowałam w kaloszkach i kurtce, których szybko musiałam się pozbyć:P zbiory udały się nadzwyczajnie, sama znalazłam 7 prawdziwków, hehe musiałam się pochwalić;) żeby nie mieć za dużo roboty grzybami uraczyliśmy teściową:P Bonita no jak to nie lubisz jeździć swym autkiem? a myślałam, że im częściej jeździsz tym więcej sprawia Ci to przyjemności, ze mna tak było, na początku stresior straszny, przed każdym jakimkolwiek wyjazdem - opracowywanie w głowie trasy, którą będę jechać itd, itp., teraz jest :classic_cool: tylko jeździć:) Beti trzymaj się dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak zdecydowalam sie na ziolowa:P Teraz dopiero zapije to naleweczka Personalnej. Pije za nasze zdrowie! I za jesien:) Jednym okiem ogladam sobie programo ogrodach Neapolu. Jakie to niesamowite miasto. Zuzik, ja nie lubie jezdzic autem bo ja po prostu jezdze za malo i nie czuje sie pewnie za kierownica. Caly czas uwazam i jestem spieta. Nie wiem dlaczego w koncu jestem dobrze ubezpieczona:P Poza tym na ulicy czuje sie w Pandzie jak w lupince, jest taka mala:( Tylko jak trzeba zaparkowac, to Panda jest wielki byk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, wpadłam pomachać Wam na dobranoc. Jutro z rana mam wyjazd z zespołem ludowym na występy do stolicy mojego województwa....zapraszam na ubaw jakby której było po drodze.... Lecę więc w poduchy, pozdrawiam wszystkie, paaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciemną nocą:):):) Bandersaku👄👄 Teraz impreza zapewne trwa na całego i pewnie już w główkach lekko szumi:):)Wszystkiego naj naj:):) Bonita Ja jeszcze do dzisiaj po malowaniu nie mam jeszcze wszystkiego posprzątanego,leniuszek jestem:p.Jeszcze potykam się o jakieś nierozpakowane pudła. Poetko🌼 Udanych występów,niech bioderka podrygują wdzięcznie a usta wydają cudne słowicze trele:):) Personalna🌼 Jak miło że zadbałaś o nastrój na cafe z Tobą zawsze jest miło,przyjemnie i rozrywkowo i ja chętnie coś % na jedną nóżkę:) Ja dzisiaj z powodu pogody pewnie padnięta cały dzień:( To Dobranoc dziewczynki i przyjemnej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ u mnie mgła jest okropna dziewczynki zapodaję kawkę (_)((_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) herbatę(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) inusie(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) bONITKA jak będą przyjmować to moje podanie jest barane na pierwszy ogień tylko troszkę muszę poczekać teraz koleżanka jest dwa tygodnie na urlopie pozdrawiam Was wszystkie serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dizecwzynki pogoda wreszcie nawet jest słońce.Dopiero wrócilismy do domu z giełdy nie po smaochód ale po fatalaszki,znowu .Oczywiście małz z syniem chodzili ogladali cos do samochodów a my ciuszki.Przytachałyśmy z córka 2 wielki siaty sweterków,spodni itp.Nawet corka kupiła sobie ładny plaszczyk zarny jesienny.Az nie mogłyśmy znależc samochodu. Oczywiście małz niezadwolny bo mu się samochód pobrudził chyba dba o samochod bardziej niż o nas tak mysle.Ale jutro umyje. Bonitko tak jak pisze Zuziik nauczysz się tylko trzeba wiecej jezdzić choć ja sie przyznam tez zaczynam uczyć jeżdzić w innym samochodzie ,małz postanowił mój sprzedac i teraz jeżdze innym,Jest za mały jak wsiadam to malo głowy nie pobiję ,do tej pory jezdzilam wysokim i krótkim a teraz normalny niski.Na szczęscie nie jest długi. I tez czuje sie jak w klatce.I boje sie o moje okulary bo juz kilka razy miałam zderzenie przy wsiadaniu. okulary na szczęscie wytrzymały .Nie mówiąc o biegach jak jade jednym potem drugim to wszystko mi sie miesza w głowie.Ale mam nadzieję,ze stary jakoś sprzeda i nie będę musiała myśleć gdzie jak biegi sie zmienia Bo teraz to koszmar. Bonitko a Ty tylko swoim jezdzisz czy i małza też? Na razie dziewczynki,odzywam się póki mam kompa bo nie wiem jak bedize w tym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczynki podaje obiadek rosół z makaronem (_______________________________________________________) drugie danie kluski @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ karczek ############################## sos (_____________) i biała kapusta %%%%%%%%%%%%%%%%%%% zapraszam i życze smacznego miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti kochana ❤️ ❤️ ❤️ - dzięki serdeczne za wspaniały obiadek - niezawodna jesteś. Ja nie dałam rady dzisiaj wejść rano na cafe i nie wypiłam kawy Małgosinej - Małgosiu całuski za napalenie w kominku - cieplutko jest. ❤️ ❤️ ❤️ U mnie jako - tako. Ciesze sie bo dziecko moje starsze przyjechało na obiadek - i pachnie pięknie dobrym mięskiem :D i ciepło i przytulnie a w perspektywie dobre ciasto Pozdrawiam Was wszystkie Moje Dziewczynki i życze miłej niedzieli 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz widze, że to Beti nasza kawe raniutko parzyła ❤️ a Małgosia zakupki porobiła udane :D POZDRAWIAM! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti👄👄 Małgorzato👄👄 Terterek👄👄 Oj jakoś ostatnio cichawo się zrobiło,muszę pohałasować trudu,tutu majtki z drutu!,rum tatara,rum tatara ale ze mnie trąba stara:):p. No dziewczyny nie poddawać się jesiennym nostalgiom bo i mi się udzieli,hi,hi a ja teraz bardzo podatna na nostalgie rozliczne:p.Jak wchodzę i widzę że kilka stron przybyło,wszystko okej i gęba się haha ale jak stoi na jednej normalnie serduszko krwawi😭 U mnie słoneczko wyszło dopiero niedawno i zaraz pewnie zajdzie,bo blisko wieczór no ale jest i bardzo się cieszę bo to dawno nieoglądany przyjaciel:):) Ja teraz zapraszam na poobiednią kawusię i ciacho,nawet dwa szarlotkę z bita śmietaną i torcik z masa budyniową moje własne,hi,hi nie z cukierni.UUUUUUUUUUUUUUUUUoooooooooooooooooUUUUUUUUUUUUUUUU no i na razie idę siorbać kawkę bo mi zamarznie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Banderasku :) Najpiękniejsze Życzenia dla Ciebie i Małżyka👄 🌻🌻🌻 Małgosiu jestem jeszcze przeziębiona ale już lepiej może obejdzie się bez antybiotyku - zobaczymy, tylko teraz muszę czekać z tym zębem :( żeby się wykurować. 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dobry wieczorek Pewnie juz niektore z Was spia. Poetka zmeczona tancami i Banderasek po wczorajszym party na pewno:P Dzisiaj na cale cale popoludnie wybylismy z domciu. Byla wspaniala pogoda chociaz w powietrzu czuc juz jesien:( Zwiedzalismy pobliskie ruiny zamku. U mnie w miescie jet plasko ale wystarczy wyjechac 30 kilometrow i zaczynaja sie gorki. Malgos ja jezdze tylko Pandemia, bo duzy samochod zostal sprzedany jeszcze w styczniu. Nie potrzebujemy 2 samochodow. W dlugie trasy nie jezdzimy,na zakupy i krotkie trasy wystarczy maly. Za to nie mam problemow ze zmiana biegow bo to automatik i na swiatlach ruszam bardzo dziarsko:) Dalej jest juz troche gorzej. Tak sie ciesze dziewczynki ze juz za tydzien lece na moj krotki urlopik:) Tak dawno nie bylam na poludniu. Gdzie te czasy kiedy wyjezdzalam 3 razy w roku na urlop:( Juz sie nie moge doczekac:):) Licze dni:) Buziam mocno i do jutra. Spijcie dobrze😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki melduję że jestem cala :D Pogoda super super i j eszcze raz super piękne słonko świeci od piątku po prostu cudo :D . Buziam wszystkie bez wyjątku 🖐️ A kawunie zrobiłam proszę się częstować 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×